Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14433) VaDy válasza bébi67 (#14402) üzenetére


VaDy
tag

Hát igen, sajnos igazad van, pedig direkt nem adtam el az anno 15 ropiért vett beats-es fülesemet :(
Hoxal 60-70%-on hallgatva hangosabban és szebben szólt, mint ez csutkán! először nem hittem el hogy maxon van a zene :( kár érte, viszont ezt meg még pár apróságot leszámítva jobb a telefon, főleg az akkuideje, hox hihetetlenül gyorsan merült, ehhez meg még hozzá kell szoknom h nem kell fél naponta, sőt naponta töltőre dugnom ...
Ezen felül sokkal szebb a képe, talán gyorsabb, bár fura h hoxon is toltam injusticet, meg ezen is és G2n néha beakad, hoxon meg soha, ezt mondjuk nem értem hogy lehet..... az a baj az akkuidő miatt mindent elnézek az lgnek :)

Jut eszembe, be tudom azt vhogy állítani hogy a naptár szinkronizáljon facebookkal, idén még senkinek nem mondtam hogy boldog szülinapot! :P

Hangzáshoz még annyit, hogy a telefon kihangosítva sokkal jobban szól, a csengőhangokat meg is lehet hallani és mióta megvan a g2 nem ordítanak velem h ne hangosítsam ki őket beszélgetés közben (mert hogy észre sem veszik) :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.