Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23401) AMD_ok válasza AMD_ok (#23376) üzenetére


AMD_ok
őstag

#23376-ra valaki? :U

(#23402) chubii


chubii
senior tag

Sziasztok!
Megakadt a szemem a Siren: Blood Curse nevű játékon a neten. Mennyire élvezhető, illetve irányítható a játék ? Érdemes megvenni ? A videók alapján bejön, de személyes véleményre is kíváncsi lennék. Ja és nem utolsó sorban a parafaktorról is tudna valaki nyilatkozni ? Mondjuk egy Dead Space-hez vagy egy Doom 3-hoz képest hol helyezkedik el ?

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#23403) Zigur válasza AMD_ok (#23401) üzenetére


Zigur
senior tag

60Hz, persze, TV szabvány.

(#23404) AMD_ok válasza Zigur (#23403) üzenetére


AMD_ok
őstag

thx :R

(#23405) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

lehet készíteni saját avatart ps3-hoz?

(#23406) N0RB3RT válasza chubii (#23402) üzenetére


N0RB3RT
tag

Nekem megvan a játék. Annó amikor megvettem, nekiültem és a 12 fejezetből álló játékot meguntam a hetedik-nyolcadik fejezetnél, azóta sem vettem újra elő. Tele van idegesítő dolgokkal, ezt a ''belelátok az ellenség fejébe'' taktikát nem értettem, hogyis kéne hatékonyan használni, szinte sosincs fegyvered amivel felvehetnéd a harcot, csak ilyen botok meg hasonló hülységek, inkább csak idegesített az egész. A sztori elég lapos semmi nem motivál a játék közben, irányítás katasztrófa, grafika pedig nevetséges.

Hogyha a dead space sorozathoz vagy egy jókis silenthill homecoming-hez kéne hasonlítanom akkor az így festene:

Dead Space első része 10/9
Dead Space második rész 10/7
SH-HC 10/8
Siren 10/3

Ha nagyon olcsón láttad a játékot akkor vedd meg. 1-2 napig el lehet vele bohóckodni de sokat ne várj tőle.

- Gran Turismo 5 -

(#23407) Djuree válasza chubii (#23402) üzenetére


Djuree
félisten

jajj meg ne vedd! nekem is bejött vidik meg teszt alapján, megvettem, kb. 15 percig bírtam. szar graf, már az elején a rendőr elől nem tudtam elmenekülni, nem lehetett semerre menni, és mindig kinyírt, idióta játék, az irányítás a legszarabb amivel eddig találkoztam, és bugos is, nem egyszer ragadtam be a bozótba :DDD . pedig szeretem a horror stuffokat, kevés van belőlük, de ezt hagyd ki. a resi5-öt ajánlom, ha még nem toltad :K
10/2...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23408) Criton


Criton
veterán

Mikor beszeretnék jelentkezni a PSN re, akkor mindig ez a hibaüzenet fogad engem:
Nem a jelszavammal van a baj. Van valakinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#23409) vaksi8 válasza Criton (#23408) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
nem csak nálad van a baj valószinü a psn rendszer karbantartás van.

(#23410) Criton válasza vaksi8 (#23409) üzenetére


Criton
veterán

De vagy 4-5 napja ez van :U :F

(#23411) vaksi8 válasza Criton (#23410) üzenetére


vaksi8
senior tag

jaaaa azt nem tudom...
de amúgy most valami nagy gubanc lehet náluk mert azt irják lehet 1-2 nap mire helyre hozzák.

(#23412) Criton


Criton
veterán

Tavaly nyár óta megvan nekem a PS3, szóval lassan 1éve.
A gép még semmilyen módon nem volt tisztítva, kívül amennyire lehet, de a belső részén ez hogyan oldható meg? Szerintem már nagyon poros, mert kezd nagyon hangos lenni a gép.

Akinek megvan még a Crysis 2 másnál is akadozik egy kicsit? Mert nálam igen.

(#23413) karakpecze21 válasza Criton (#23412) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Természetesen, ha van egy kis műszaki érzéked, akkor tudod a legalaposabban kitisztítani ha szétszeded.
Ha nem mered, akkor kompresszorral vagy pumpával kifujatod.
Bár egy év alatt még nem lehet olyan vészes, szerintem elég külsőleg megfujatni.

(#23414) v!ct0y válasza karakpecze21 (#23413) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szétszedi akkor ugrik a gari nem ?

(#23415) karakpecze21 válasza v!ct0y (#23414) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Ha garis akkor sajnos ugrik.Csak írta, hogy kb. lassan egy éve van nála.
Bár a méltányossági garancia sem haszontalan....

Csak hát, normálisan tényleg csak úgy lehet kitisztítani.
Vagy megvárja amíg lejár a gari és akkor utána.

[ Szerkesztve ]

(#23416) Criton válasza karakpecze21 (#23415) üzenetére


Criton
veterán

Ilyen sűrített levegős tisztító pisztollyal? Szóval azzal megcsinálni.

(#23417) karakpecze21 válasza Criton (#23416) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hát ezek a sűrített levegős sprey-k nem érnek semmit.
Ha netán mégis azzal próbálod majd, akkor arra figyelj, hogy miután kifújattad akkor kb.10-15 percig ne kapcsold be a gépet.

Csak azért írom, mert a sűrített levegős sprey-k többsége fagyaszt a hajtógáz miatt.Ugye a jégből víz lesz és nem lenne jó úgy bekapcsolni.

Nincs havernak vagy valakinek a környéken egy kis kompresszora?

A sűrített levegőnél szvsz az is többet ér, ha van otthon egy tűszelepes pumpátok.Valaki pumpál ezerrel és te meg porolsz.

Benzinkút? ;] (ott van pumpa)
Valaki nyomja a gombot, te kicsit befogod a pumpa végét amíg nem megy fel a nyomás.....stb.

Bár a benzinkúton csak ez a motor szelepes pumpa van, annak meg túl durung a vége.Nem tudod pont a gépbe irányítani.

[ Szerkesztve ]

(#23418) Criton válasza karakpecze21 (#23417) üzenetére


Criton
veterán

Van ilyen megoldás is, persze nem benzinkúton :)

Egyébként mennyire kell tisztítani a gépet? Gondolom, ha most nem csinálom meg, akkor semmi sincs.

Crysis 2el senki sem játszik? Ha igen, akkor másnál nincs kisebb akadozás?

(#23419) Herczi válasza Criton (#23418) üzenetére


Herczi
senior tag

Nálam nem akadozott, de én a sötét oldalon állok (álltam), szal nekem vinyóról ment a játék.

(#23420) karakpecze21 válasza Criton (#23418) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hogy érted, hogy mennyire kell tisztítani?

Ha arra gondoltál, hogy milyen időközönként , akkor az változó.
Attól függ mennyire poros a szobád.
Pl. az sem mindegy, hogy polcon van-e vagy a földön.Minél magasabban van annál kevesebb por kerül a gépbe tapasztalatom szerint.

Viszont ha azt mondod, hogy hangosodik a géped, akkor lehet nem ártana kipucolni.
Ugye akkor szokott jobban tekerni a ventillátor, ha már nem tudja lehűteni a bordát.

Én évente 1x legalább kitakarítom az ilyen dolgaimat.A PC-met sokkal sűrűbben kell, mert az olyan mint egy porszívó.

Bár pl. a konzolt nem mindig szedem szét, mert nekem van otthon egy kis kompresszorom és azzal nagyon frankóm ki lehet takarítani.
Viszont, ha használtan veszek gépet akkor az az első, hogy szétszedem.

A Crysis 2-re már más is panaszkodott, hogy akadozik neki, de valaki azt mondja nála egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

(#23421) v!ct0y válasza Criton (#23416) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azt kerüld el jó messzire. Nekem az tönkrevágta a gépbe az egyik memória slotot.

(#23422) Mappa válasza Sanyi.mTs (#23383) üzenetére


Mappa
addikt

:K igen, úgy 2 hónapja 1 fontot kellett még fizetni a szállításért... de most már/még ingyenes

nem kötelező megadni

(#23423) karakpecze21 válasza Criton (#23410) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Ne aggódj, tegnap én sem tudtam bejelentkezni.
Remélem a hosszú hétvégére megoldják a problémát.

(#23424) Criton válasza v!ct0y (#23421) üzenetére


Criton
veterán

esetleg sima porszívó ? :) régebben valaki itt mondta

(#23425) karakpecze21 válasza Criton (#23424) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Áhhh, az nem ér semmit.
Az a baj, hogy a por eléggé összetömörödik a gépben, azt meg csak a magas nyomás tudja kipiszkálni.

Hacsak nem ipari porszívód van otthon. :)
Ha netán járnál Mohácson, én ingyen és bérmentve kifújom neked kompresszorral. :K

(#23426) Criton válasza karakpecze21 (#23425) üzenetére


Criton
veterán

Kompresszor sajnos nincs :O
Akkor ezek szerint én semmivel sem tudom kipucolni, szétszedni meg azért nem akarom a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#23427) csab2 válasza karakpecze21 (#23423) üzenetére


csab2
veterán

Ma mas az uzenet: "PlayStation®Network is currently undergoing maintenance."
Tok uj a PS3-am, az elso es eddig egyetlen jatekomat a Killzone3-at vegigvittem mind a 4 nehezsegi fokozaton, na mondom, kiprobalom a multiplayert. Erre 2 napja nem tudok bejelentkezni a PSN-be. :-(

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#23429) anulu válasza csab2 (#23427) üzenetére


anulu
félisten

Sony-ék erősen elkeféltek egy dolgot a PSN-nél, ami nem tudni, milyen mélyen gyökerezik, ezt próbálják megoldani. amíg ez nem lesz kijavítva, nem valószínű, h újra menni fog.

röviden: debug konzollal és egy pici bűvészkedéssel bármelyik PSN accountra fel lehetett csatlakozni mindenfajta hitelesítés nélkül. (ha jól értelmeztem a forrást).

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23430) karakpecze21 válasza csab2 (#23427) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Na neee. :O
Ma jött meg a RDR azt azért ki szerettem volna próbálni multiban.
Na mindegy mire a Single-val végzek, addigra remélhetőleg megjavul a PSN. :) ;]

Anulu : Na frankó, remélem nem állt be hosszú hetekre vagy akár hónapokra.

[ Szerkesztve ]

(#23431) Yamaha R1


Yamaha R1
tag

Sziasztok!

A napokban beszereztünk egy PS3-at. Az első meglepetés akkor ért, amikor felfedeztük, hogy nincs mellékelve a megfelelő kábel HDTV-hez. Sebaj, boltba el, vettünk egy HDMI-t. Már-már azt hittük, hogy minden rendben, kezdődhet a móka. Az első játékot (Fight Night Champion) meglátva viszont lefagyott a mosoly az arcunkról. Sivár szinvilág, játék közben pixeles tárgyak, karakterek. (a videók viszonylag elfogadhatóak)
Nem tudtam mire vélni, elkezdtem állitgatni a gépen és a TV-n mindenféle képi, illetve videó beállitást. A TV-n (Philips 32PFL7404 FullHD) kikapcsoltam az összes képjavitó funkciót, minimálisra vettem az élességet. Kicsivel jobb lett, de még mindig nevetségesen pixeles.
A PS-en állitgattam kb. az összes video és display beállitást, semmi változás.
Gondoltam arra is, hogy a 720p felbontású játékokat húzza szét 1080p-re és emiatt torzulhat.
Xbox360-nál nem találkoztam ilyen jellegű problémával. A Fight Night előző része fényévekkel szebb, részletesebb 360-on, mint a Champion PS3-on.

Találkozott valaki hasonló problémával? Van valami speciális beállitás PS-re, amit esetleg nem tettem meg? A TV-vel kellene valamit csinálni? Tanácstalan vagyok...

(#23432) AMD_ok válasza Yamaha R1 (#23431) üzenetére


AMD_ok
őstag

ott szinte biztos valami beállítási probléma lesz, de sajnos innen így nem tudok segíteni, hátha valaki vágja fejből ezeket a dolgokat :(

(#23433) SaMURaIDrAkE válasza Yamaha R1 (#23431) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Sima kábellel amit adtak hozzá dugd rá a tv-re. Ha azzal nem jelentkezik a probléma akkor a kábellel lesz a gond.
Nem hiszem hogy beállítási probléma, mert a Ps3 magát konfigolja az adott tv-hez.
Max csináld azt hogy hosszan tartva nyomod a bekapcs gombot és reseteled a gépet.

(#23434) karakpecze21 válasza Yamaha R1 (#23431) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Biztos beállítottad, de azért leírom hátha.

Én mikor megvettem használtan az én gépem, hasonlót tapasztaltam.
Akkor rájöttem, hogy a képarány 4:3-on volt.
Hasonló módon nekem is pixeles volt, mondjuk furcsa is volt a képe.

Átállítottam 16:9-re és megnyugvásra leltem.
Lehet nálad közel sem ez a gond, ez csak egy tipp.

[ Szerkesztve ]

(#23435) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Mennyire hatékony ha nekiesek egy porszívóval a ps3-nak és nem szedem szét a ps-t és úgy szívatom ki a port belőle? Valaki véleményt írjon. :D Ki hogyan portalanítja a régi fat gépét?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#23436) csab2 válasza anulu (#23429) üzenetére


csab2
veterán

Koszi a valaszt! Remeljuk a legjobbakat, es mihamarabb kijavitjak a dolgot.
Hatha jon a magyar store is!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#23437) r3dsnake válasza csab2 (#23436) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

magyar store? ugyanmár :D a sony mindig csak elvesz, sosem ad ;)

(#23438) karakpecze21 válasza csab2 (#23436) üzenetére


karakpecze21
senior tag

A magyar store-ban szerintem egy jó darabig ne is reménykedj.
A Sony szvsz magasról tesz kicsiny kis hazánkra. :)

Csab2 : Amúgy mit mondasz milyen a Killzone3? Gondolom neked tetszett, ha minden fokozaton kitoltad.
A 2.részhez képest tud valami újat mutatni?

[ Szerkesztve ]

(#23439) vaksi8 válasza karakpecze21 (#23438) üzenetére


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Ki tudja meddig nem lesz psn?

(#23440) anulu válasza vaksi8 (#23439) üzenetére


anulu
félisten

elnézve a hiba mértékét, jópár nap

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23441) csab2 válasza karakpecze21 (#23438) üzenetére


csab2
veterán

A 2.reszhez nem volt szerencsem. A 3. tetszik csak szerintem rovid.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#23442) anulu


anulu
félisten

újabb felhő a $ony egén:
"The man at the center of the case in Finland, which was brought to the Consumer Complaints Board, lost the ability to use an alternative operating system after an update was installed from a new game. He was seeking €150 in damages for the removal of the OtherOS feature.

The CCB said that the removal of OtherOS crippled console features that were present at the time of purchase, and agreed that consumers should be compensated. It recommended that the manufacturer and seller of the console pay €100 jointly to compensate the man.

The CCB does not have the power to enforce its ruling, but the opinion of the CCB in Finland is considered by the courts in a dispute."

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23443) karakpecze21 válasza csab2 (#23441) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Na, majd ha olcsóbb lesz, akkor kipróbálom én is.

(#23444) Criton válasza csab2 (#23427) üzenetére


Criton
veterán

Engem lassan egy hete nem enged be :(

(#23445) anulu


anulu
félisten

Sony beismerte, h megtortek a PSN-t. nem tudjak, mikor lesz ujra online. majd egyszer. MS meg rohog a markaba

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23446) Criton válasza anulu (#23445) üzenetére


Criton
veterán

Ez mind szép és jó, de akkor most a Multi rész teljesen kilőve. :(

(#23447) karakpecze21 válasza Criton (#23446) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Sajnos igen.
Pont most mikor megjött a RDR. :W

[ Szerkesztve ]

(#23448) Herczi válasza anulu (#23442) üzenetére


Herczi
senior tag

Sztem ez így korrekt, de nem lesz belőle semmi sztem. Legalább valami játékot vagy valamit adjanak, a gesztus meg lenne legalább, de még az sincs, sőt.

(#23449) Gebriel válasza anulu (#23445) üzenetére


Gebriel
veterán

Tőkéletes. :((
A f@szért törik fel a rendszerüket? Azok akik legálisan tolják szívjanak???
Köszönjük.... :(((

(#23450) v!ct0y válasza Gebriel (#23449) üzenetére


v!ct0y
veterán

Remélem sittre is kerül az összes kis nyomorék.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.