Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23201) Def26 válasza djsiegfried (#23200) üzenetére


Def26
félisten

Miért szeretnél overcool -t ps3 ba? :F

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23202) dilipok válasza Def26 (#23199) üzenetére


dilipok
veterán

akkor olyan lesz mint a Live. Lehet rajta nyavajogni, de tenni ugysem hiszem hogy sokat lehet. Amugy meg az a kb 40 font egy evre... hat soknak nem neveznem... (vagy ugye ott a opcio hogy nem kell multizni). Ez csak a sajat velemenyem

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23203) djsiegfried válasza Def26 (#23201) üzenetére


djsiegfried
tag

Azért amiért a box-ba is van. Megelőzni a hibát....

(#23204) Def26 válasza djsiegfried (#23203) üzenetére


Def26
félisten

PS3 -on is van ilyen hiba? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23205) Sonja


Sonja
veterán

Érdemes meglesni a Konzolok Szervíze honlapját, mert jó pár cucc (játék/gép/move) le van árazva! KZ3 - 9990, LBP2 - 6990, Crysis 2 - 9990, Shift 2 - 9990HUF, stb! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23206) v!ct0y válasza Sonja (#23205) üzenetére


v!ct0y
veterán

LBP 2 meg is veszem holnap! Kösz, hogy szóltál!:)

(#23207) Gebriel válasza Herczi (#23198) üzenetére


Gebriel
veterán

Van valami hivatalos forrás ahol írnak arról, hogy fizetősévé válhat?

(#23208) djsiegfried válasza Def26 (#23204) üzenetére


djsiegfried
tag

YLOD ----

(#23209) jookomak válasza Sonja (#23205) üzenetére


jookomak
őstag

Baaakter, hétfőn vettem lbp2-t 9500-ért. Jó akciók vannak.

(#23210) Sanyi.mTs válasza Def26 (#23199) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ha ez igaz, akkor inkább boxot veszek.

(#23211) Def26 válasza Sanyi.mTs (#23210) üzenetére


Def26
félisten

Ezen ráérsz gondolkodni akkor, ha hivatalosan is be lesz jelentve. Szerintem ezek csak pletyka szinten mozognak... szvsz ezért nyugodtan vehetsz ps3 -at.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23212) dilipok válasza djsiegfried (#23208) üzenetére


dilipok
veterán

hat en ettol nem felnek...

lasd: [link]

and although I haven't heard of an overheating issue with the new PlayStation 3s, I'm sure that it is still possible

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23213) Herczi válasza Gebriel (#23207) üzenetére


Herczi
senior tag

Nem azt mondtam, hogy fizetős lesz, ha nem, hogy fizetős lehet. Biztos nem hivatalos forrásból olvastam, mert a sony azért nem hülye annyira, hogy jóval hamarabb bejelentse: fizetős lesz a multi, de vegyétek a gépeket nyugodtan. Amúgy én kétlem, hogy fizetős lesz. Következő generációnál max.

(#23214) TazLeacher válasza szasanyi (#23179) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ma vettem 2 filmet. Beruháztam egy Rettenthetetlen és egy Hazafi párosra. Nem túl erős a kínálat, de volt 1-2 közepesen jó cím. Ami szerintem említésre méltó: Harcosok Klubja, X-men 1-2, Die Hard 1-2, Armageddon. Nálam ennyi, a többi eléggé olyan film, amiért pénzt nem adnék.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23215) szasanyi válasza TazLeacher (#23214) üzenetére


szasanyi
félisten

Nálunk még rosszabb a helyzet a BD kínálat terén: Blöff, Harcosok klubja, Perzsia hercege, Karib tenger... Holtak kincse, Hófehérke. Mindössze ennyi, így én végül semmit sem vettem. :(
Ami meg van azt ugye nem veszi meg az ember még1x, a többi meg érdektelen vagy egyszer nézős mozi.

[ Szerkesztve ]

(#23216) TazLeacher válasza szasanyi (#23215) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tényleg. Blöff, Perzsia hercege, Karib tenger, Hófehérke volt nálunk is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23217) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok!

Mi az a 3-as régió? Egy 3-as Régiós Red Dead-ről lenne szó, csak nem tudom, hogy mit jelent.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23218) Sonja válasza TazLeacher (#23217) üzenetére


Sonja
veterán

Ugyan az, mint pl. a DVD-nél is, azaz, hogy honnan származik a játék. A 3-as régió a "Southeast Asia, South Korea, Republic of China (Taiwan), Hong Kong, Macau" részről van. Ha van rajta angol nyelv, akkor végülis megveheted, mert a játékok "régió mentesek"! Reméljük nem is vezeti be a sunyi a korlátozást. :U

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23219) TazLeacher válasza Sonja (#23218) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23220) Sonja válasza TazLeacher (#23219) üzenetére


Sonja
veterán

Ja, viszont azt elfelejtettem, hogy a DLC-ket már nem tudod hozzá letölteni (az korlátos)!!! Ha ez fontos, akkor csak EU-s verziót vegyél. :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23221) TazLeacher válasza Sonja (#23220) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Annyira nem jó az ára, hogy belemenjek...úgyhogy dobtam a bizniszt. Majd lesz jobb.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23222) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

HELP!
Ti honnan rendelnétek most neten PS3-at? Fontos a hivatalos SONY garancia, nem valami szürkeimportos, saját garis cucc... :B

Under construction!!!

(#23223) Sonja válasza superTibcsi (#23222) üzenetére


Sonja
veterán

PlatinumShop!

Hivatalos SONY garancia + ajándék HDMI kábel! :D

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23224) Gebriel


Gebriel
veterán

Szokásos hétvégi pangás. :(

Van egy Dragon Age 2 játékom kb 2x volt gépben cserélném.
LBP 2 érdekelne elsősorban..vagy is nem engem hanem a páromat. DA 2 is az övé. :D

(#23225) Xmodule


Xmodule
őstag

Nem volt rossz ez a Dante´s Inferno. Majling a következö:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23226) superTibcsi válasza Sonja (#23223) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Köszi. :)

Under construction!!!

(#23227) bcrics


bcrics
tag

Hello,Láttam neten vannak ilyen Playstation network code generatorok,ezt vki próbálta már...kb letöltöttem 3 féle változatot de természetesen mind kulcsolva vannak( a rar fájlok)
gondolom átverés az egész?

(#23228) anulu válasza bcrics (#23227) üzenetére


anulu
félisten

jó eséllyel átverés :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23229) anulu


anulu
félisten

a MultiMAN ismét frissül, immáron az 1.16.15-ös verziónál jár. ebbe bekerül a Showtime integráció, úgyhogy egy közös felületről lehet manage-elni mind a backupjainkat, valamint a filmjeinket. estére befrissítem mindkettőt, és ha jelentős változás van az eddigiekhez képest, akkor post-olom :) mindenesetre a Showtime a tegnapi update-el megkapta a 1080p supportot (nem bugzik már össze-vissza :D)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23230) Djuree válasza bcrics (#23227) üzenetére


Djuree
félisten

persze hogy az, te kis naív :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23231) Pferi válasza szasanyi (#23179) üzenetére


Pferi
senior tag

Ez az akció melyik Teszkóra vonatkozik? Itt vidéken, pontosabban Cegléden nem tudtak ilyen akcióról :(

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#23232) bcrics


bcrics
tag

nem tudjátok az endless Ocean Elérhető ps3ra mert nem találom store-on,esetleg vmi alternatívát tud vki mondani,Nagy nagy Víz legyen benne meg cápa:)

(#23233) tomgabor válasza bcrics (#23232) üzenetére


tomgabor
senior tag

Ha erre gondolsz akkor sajnálatos módon csak Wii-re jelent meg. Elméletileg van Wii emulátor PS3-ra :U

(#23234) Citroware


Citroware
addikt

Nem tudjátok véletlenül, hogy a PS2-es és PS3-as Rock Band 1-2-3 hangszerei közt van valami különbség? Vagy ugyanaz van mindkét platformra?
(dob, gitár, mikrofon?)

[ Szerkesztve ]

(#23235) anulu


anulu
félisten

ha valaki Rebug-féle debug CFW (3.55.1)-t használna, azoknak: kijött a servermapper új verziója és az eboot server retriever hozzá

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23236) Sanyi.mTs válasza Sonja (#23223) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

honnan lehet tudni, h az adott konzolbolt hivatalos SONY garit ad? nem pedig szürke import miatt csak "bolti garit"?

mert pl. a konzolstudioban 4K-val olcsóbb a PS3.

(#23237) Sonja válasza Sanyi.mTs (#23236) üzenetére


Sonja
veterán

1. Megkérdezed a boltban, és megmondják.
2. Ha valaki vásárolt, akkor ezt közli.

Én pl. a Platinum Shop-ban vettem, és kaptam hozzá a SONY garipapírt, ami így néz ki. Ha ezt nem adják vele, akkor csak bolti garancia van. Nem véletlenül olcsóbb a Konzolstúdióban, mert ott csak bolti garancia van! :K ;)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23238) Sanyi.mTs válasza Sonja (#23237) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

köszi, a képet is :R

(#23239) Stef@N


Stef@N
tag

Üdv,

akinek van esetleg eladó TR Underworld-je (és nem hirdeti hardveraprón) az érdekelne 3-4000-ért. Köszönöm

(#23240) Gebriel válasza Sonja (#23237) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért baj, ha csak bolti garancia van?

(#23241) Djuree válasza Gebriel (#23240) üzenetére


Djuree
félisten

macera. beviszed a boltba, és ők viszik tovább gariztatni. így meg ki tudod hagyni a boltot, egyből viszed sanyinak. nem mind1, időben sem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23242) bcrics válasza tomgabor (#23233) üzenetére


bcrics
tag

Értem,de gondolom az bannal jár ha Wii-emut emulálok a konzolon:))
Vmi hasonló játék esetleg?
Flower,endless Ocean szinten,,vagy vmi safaris móka is érdekelne

(#23243) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

Sziasztok!

Van egy 24"-os monitorom D-Sub bemenettel. Ehhez szeretném hozzákötni a PS3-mamat. Kinéztem hozzá egy kábelt: EZT. Szeretnék érdeklődni h van-e vmi tapasztalat ezzel a kábellel kapcsolatban? Mert nem szeretném ha ez a drága kábel szellemképes vagy rossz képet adna.

A válaszokat előre köszönöm!

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#23244) dilipok válasza viktorhmv (#23243) üzenetére


dilipok
veterán

Bar nem probaltam, de ketlem hogy rossz kepet adna. Nem tudom hanyan hasznalnak mondjuk ilyesmit (nekem boxhoz van hasonlo, de azon kivul, hogy egy picit halvanyabbak a szinek, ugyanolyan kepet ad mint a hdmi)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23245) heim


heim
tag

[link] nekem ez új....

[ Szerkesztve ]

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#23246) heim válasza viktorhmv (#23243) üzenetére


heim
tag

ez 8,5 kg?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#23247) dilipok válasza heim (#23246) üzenetére


dilipok
veterán

azt nem is lattam :) biztos olombol vannak a csatlakozok :DD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23248) heihachi


heihachi
addikt

Rég volt bekapcsolva a PS-em így nem tudtam megnézni, van ennek a Socom cuccnak demója?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23249) Gebriel válasza heihachi (#23248) üzenetére


Gebriel
veterán

Kapcsold be. :DDD

(#23250) quigon


quigon
tag

Hello!

Van két PS3 játékom,amit el szeretnék cserélni 2 PS3 játékra.Lehet nem ide kellene írnom, de itt vannak olyan emberek akit ez érdekelhet.
Az egyik a GT5,hibátlan,karcmentes lemez,csak párszor volt használva karácsony óta.
Cserébe szeretném : Motorstorm Apocalypse,Kung Fu Rider, The Shoot™.(természetesen nem a hármat egyért)
A másik Tom Clancy’s EndWar:szinte hibátlan,1 darab karc van a lemezen amit alig lehet látni.
Ezért cserébe a Tekken®6-ot szeretném.
A két lemez német kiadás.
A csere csak jövőhéten és személyesen lehetséges, mert akkor leszek csak otthon.
Dunaharasztin tudunk találkozni.
A héten szombaton van lehetőség a cserére,ezen a vonalon:Hegyeshalon-M0-51-es Tass,vagy M0-ás 6-os vonalon Dunavecséig.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.