Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) dilipok válasza eszgé100 (#23149) üzenetére


dilipok
veterán

hozz letre masik profilt. Profilon belul hogy akarsz meg profilt valtani? :F

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23152) Gebriel válasza szasanyi (#23150) üzenetére


Gebriel
veterán

Nincs benne akció mi?
Akkor ez micsoda? :C
Te melyik játékkal is játszottál? :D
Pont ettől zseniális a játék!!!!
Hogy olyan stílusba viszed végig amilyenbe akarod.

[ Szerkesztve ]

(#23153) Gebriel válasza eszgé100 (#23149) üzenetére


Gebriel
veterán

Campaign menu-Select chapter
A kiválasztót rész után eldöntheted, hogy milyen fokozat.

[ Módosította: ollie ]

(#23154) olbaidhun válasza Gebriel (#23152) üzenetére


olbaidhun
őstag

Egyetértünk, fantasztikus játék, rengeteg órám benne van és még mindig nem jutottam a végére..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#23155) Djuree válasza Gebriel (#23146) üzenetére


Djuree
félisten

hát azt nemtom, nem sokat játszottam vele, nem fogott meg. így hogy nem ismerem az előző részeket sok értelme nincs számomra, gondolom itt pont a történet lenne a lényeg. lopakodás jó lehet, ha ehhez az ai is megfelelően jó, és nem lát át a falon meg hasonlóak mint pár játékban :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23156) szasanyi válasza Gebriel (#23152) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha jól emlékszem, ezt a játékban ugyanígy végignézhettem, szinte semmi sem lehetett csinálni. Mint ahogy a többi akciók zömében sem. Csak végignézni, és sompolyogni tovább. Fantasztikus. :U

(#23157) dilipok válasza szasanyi (#23156) üzenetére


dilipok
veterán

igy van. es itt a sompolygason van a hangsuly. ettol ez meg egy jo jatek, de mar mint oly sokszor mondtam, nem vagyunk egyformak...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23158) szasanyi válasza dilipok (#23157) üzenetére


szasanyi
félisten

Pontosan ez a helyzet, ezért nem tetszik mindenkinek. Jól néz ki azt el kell ismerni, de ha gametrailert akarok nézni, ahhoz nem kell több ezer forintot kiadni. :N

(#23159) Gebriel válasza szasanyi (#23156) üzenetére


Gebriel
veterán

A játékból... Ezen a pályán tényleg sokat kell sompolyogni. :DDD

(#23160) Edgeri


Edgeri
senior tag

Anno kérdeztem, hogy lehet-e valahogy PS3-on HD-ban nézni a youtube tartalmakat. Válaszokat nem kaptam, így googliztam kicsit és kiderült, hogy lehet; van egy olyan oldal, hogy ps3youtube.com. Az oldalt a PS3 böngészőbe be kell írni, és ott vannak az utasítások, hogy mit kell tenni azért, hogy HD-ban megjelenjenek a videók. Sőt le is lehet tölteni őket a vinyóra és onnan nézni. Nekem nagyon bejött :K
Egy videó a használatáról: KATT.
Enjoy :C

Üdv, Edgeri

(#23161) szasanyi válasza Gebriel (#23159) üzenetére


szasanyi
félisten

Komoly munkád lehetett a megtalálásában, mert ilyen játékmenet a MGS4-ben nem sok van. :N De én nem akarlak meggyőzni arról, hogy rossz és neked se tessen, de te se akarj az ellenkezőjéről. Elég nagy fiú vagyok, el tudom dönteni magamtól is mi tetszik, mi nem - főként, miután megvettem és kábé a 70%-áig el is jutottam, tehát nem arról van szól, hogy beszéltem olyannal akinek a haverja végigjátszotta.

(#23162) Mazsika válasza Edgeri (#23160) üzenetére


Mazsika
őstag

köszi szépen, erre én se jöttem rá, bár lusta is voltam utána járni! :)

Dáccsika

(#23163) Gebriel válasza szasanyi (#23161) üzenetére


Gebriel
veterán

Persze eltudod dönteni, hogy neked mi jó is mi nem, azzal nincs is semmi baj.
Csak egy játékot rossz helyre kategorizálni, ráadásul ami az év játéka volt nem jó dolog. ;)

(#23164) szasanyi válasza Gebriel (#23163) üzenetére


szasanyi
félisten

Ebben igazad lehet, de besorolni nem az én dolgom. Egy átlagos, és tisztességes játékos 3 dolgot tesz: megveszi, játszik vele, véleményt alkot. Megtettem. ;)

Ilyet keresek használt, de hibátlan állapotban. Ha van valakinek cserére esetleg eladásra szánt, priviben kereshet!

(#23165) anulu


anulu
félisten

ha lassu vagy egyaltalan nem megy a US / DE / UK PSN, akkor az nem a veletlen muve.

kezd durvulni a helyzet.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23166) Zigur válasza anulu (#23165) üzenetére


Zigur
senior tag

Durva, a store nem jön be egyáltalán. Amennyire látom a psn szolgáltatások működnek (trophpy friends, multit nem néztem de gondolom az is megy), remélem így is marad ez a része :)

(#23167) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

van vmi "szerviz menü", ahol meg lehet nézni, h mennyit ment a gép?
használtan vennék egy slimet.

[ Szerkesztve ]

(#23168) Zigur válasza Sanyi.mTs (#23167) üzenetére


Zigur
senior tag

Tudtommal ilyesmi nincs, legfeljebb a kontroller állapotából lehet megsaccolni szerintem.

(#23169) anulu válasza Sanyi.mTs (#23167) üzenetére


anulu
félisten

service mode van, 3.55 vagy régebbi gépeken kívülről, jailbreak kulccsal elérhető, azonban 3.56-al megváltoztatta a .self file-okat amivel be és ki lehet jönni belőle, így már csak szervízben tudják megmondani maximum.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23170) r3dsnake válasza anulu (#23169) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

de service módban meg lehet nézni a használati időt? nekem nem rémlik ilyesmi

(#23171) anulu válasza r3dsnake (#23170) üzenetére


anulu
félisten

igazsag szerint nem tudom, arra a kerdesre reagaltam, hogy van-e illetve elerheto-e :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23172) heim


heim
tag

a zavviról hogy működik a rendelés? Forinttal lehet fizetni? mennyi idő amíg ideér, és az ingyen kiszállítás ide is vonatkozik? megbízhatóak?

Előre is köszi.

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#23173) vhunor válasza heim (#23172) üzenetére


vhunor
őstag

Lehet sima forintszámláról fizetni, a regisztráció néhány perc, nekem 5 munkanap alatt szoktak ideérni a cuccok, megbízhatók (már több száz font értékben rendeltem), az ügyfélszolgálat is nagyon segítőkész. Tegnap rendeltem 7 bluray filmet, nem volt rá postaköltség - nem tudom, hogy még mindig tart az egész EU-ban ingyenes szállítás akció vagy ezentúl nincs pk az egész EU-n belül.

(#23174) Sanyi.mTs válasza heim (#23172) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ha már nincs ingyenes pk EU-n belül, akkor 1 font / termék a pk.

(#23175) heim válasza vhunor (#23173) üzenetére


heim
tag

köszi a válaszokat! a bluray filmeken van magyar nyelv, vagy felirat?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#23176) vhunor válasza heim (#23175) üzenetére


vhunor
őstag

Nincs, nekem nem is hiányzik, de akinek fontos legalább a magyar felirat annak nem érdemes onnan rendelni filmet.

(#23177) heim válasza vhunor (#23176) üzenetére


heim
tag

köszi a választ, azért a család is megnézi a filmeket, és az öregeknek nem tökéletes az angolja... :)

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#23178) Djuree válasza heim (#23175) üzenetére


Djuree
félisten

van amelyiken van magyar felirat. az adott filmhez oda van írva, igaz nem sok van. legegyszerűbb megkérdezni a supportot, hogy a kiválasztott filmeknél milyen felirat van :K
azt tudom hogy a transformers1 meg a rettenthetetlen magyar feliratos is :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23179) szasanyi


szasanyi
félisten

Csak szólok, hátha valakit érdekel: péntek reggeltől a TESCO áruházakban 2 db BD film csak 6.990 HUF-ba kerül, és úgy írták több cím azaz lesz választék. Ha éppen van kettő amit keresel/tél, akkor így jó vétel lehet. ;)

(#23180) vhunor válasza szasanyi (#23179) üzenetére


vhunor
őstag

Jó kérdés melyik áruházaikban, ugyanis a zalaegerszegiben az elmúlt 2 évben egyet sem láttam.

(#23181) szasanyi válasza vhunor (#23180) üzenetére


szasanyi
félisten

Sokat felsorol, persze most sem mindben lesz elérhető. :(

(#23182) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

Hali.
Tegnapelőtt kaptam xmb üziben egy körüzenetet amit életemben elöszőr tovább küldtem 35 embernek csupán mert épp unatkoztam. Erre ma kaptam egy ilyen levelet a gmail címemre:

PLAYSTATION®Network: Account Warning

Grief_Report@scee.net címzett: XXX
részletek megjelenítése 12:31 (2 órája)
Dear XXX,

We are contacting you regarding your PLAYSTATION®Network account and your
recent online activity.

On 03/04/2011, we noted that your online activity in XMB Messaging , was
not acceptable for the following reason(s): Spamming.

When you signed up to the PLAYSTATION®Network you agreed to be bound by the
Terms & Conditions of the service. We request that you change your
behaviour to adhere to these conditions.

To assist us in maintaining the quality of our service and to ensure that
the PLAYSTATION®Network is a safe and enjoyable environment for everyone,
we have implemented a system of formal warnings and possible suspensions.

In this instance we do not believe your actions warrant a suspension, but
please be advised that any further breaches of the Terms & Conditions may
result in a formal warning or even a temporary or permanent suspension of
your account from the PLAYSTATION®Network.

We kindly ask that you respect other PLAYSTATION®Network users and enjoy
the service as it was intended.

Yours Sincerely,
The Community Team
Sony Computer Entertainment Europe
http://eu.playstation.com

Most mit kéne csinálnom ? Ugye nem fogják inaktiválni az accountomat ?!

[ Szerkesztve ]

- Gran Turismo 5 -

(#23183) csimpi1


csimpi1
tag

Most kkor gyakorlatilag miért is nem működik a psn?

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#23184) jookomak válasza csimpi1 (#23183) üzenetére


jookomak
őstag

Azt nem tudom, de így a GT5 nem enged seasonal events-eket tolni :W

(#23185) Zigur válasza N0RB3RT (#23182) üzenetére


Zigur
senior tag

Azt írják most ezért nem függesztik fel az accountod, de legközelebb időlegesen vagy véglegesen kizárnak.

(#23186) csimpi1 válasza jookomak (#23184) üzenetére


csimpi1
tag

Végre egy szabadnap, egyedül itthon és lőttek a fifa online mókámnak... :((

" Az élet full színpompa, de semmit sem ér kb., az EKG-m szinkópa, amikor beverek 4 kávét 2 rummal szinkronba' "

(#23187) dilipok válasza N0RB3RT (#23182) üzenetére


dilipok
veterán

en biztos hogy visszakerdeznek hogy fejtsek ki hogy az miert spamming ha tobb embernek a kontaktlistambol elkuldom ugyanazt a levelet... Vagy, csak szimplan ne csinalj ilyet a jovoben :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23188) N0RB3RT válasza dilipok (#23187) üzenetére


N0RB3RT
tag

Ez a kérdés bennem is felmerült, de inkább csöndben maradok és jó fiú leszek.

[ Szerkesztve ]

- Gran Turismo 5 -

(#23189) anulu válasza csimpi1 (#23183) üzenetére


anulu
félisten

ezert. es amig nem valtoztat a Sony a magatartasan addig fog tartani a DDoS (elorelathatoan)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23190) PhoenixK válasza anulu (#23189) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ez már viszont nevetséges... És ez nem a Sony részéről!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23191) anulu válasza PhoenixK (#23190) üzenetére


anulu
félisten

jelenleg van naluk tobb tizezer IP cim, amivel nem tudni, h mit akarnak kezdeni, illetve jo esellyel a google is kotelezve lesz, h akik megneztek bizonyos videokat, ill commenteltek azoknak az adatait is adjak ki. szinten ugy, hogy nem tudni, h ki es hogyan kezeli ezeket a (nem mellesleg az EU-ban szemelyes) adatokat.

valamint tobbszorosen bebizonyosodott, h hazudoztak ossze-vissza az Other OS funkciorol, illetve annak a kivetelerol.

magas ivben nem erdekli oket a felhasznaloi tabor, ill az uj "tulajdonosi / uzemeltetoi" hatterre nem vonatkoznak azok a dolgok, amiket a megjeleneskor mondtak / alairtak / vallaltak. pl ingyenes PSN.

szemelyes velemenyt nem irok le, direkt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23192) anulu


anulu
félisten

update: "Anonymous is not attacking the PSN at this time. Sony’s official position is that the PSN is undergoing maintenance. We realize that targeting the PSN is not a good idea. We have therefore temporarily suspended our action, until a method is found that will not severely impact Sony customers."

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23193) Def26 válasza anulu (#23192) üzenetére


Def26
félisten

Nem lesz ennek jó vége. :U Szánalmas amit a Sony művel. Miért nem elégednek meg azzal, mint az MS. Aki warezol azt bannolják azt kész... :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23194) Djuree válasza Def26 (#23193) üzenetére


Djuree
félisten

elég vicces hogy azt is büntetik akit nem kéne....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23195) vhunor válasza anulu (#23191) üzenetére


vhunor
őstag

pl ingyenes PSN.

Miért, mióta nem az?

(#23196) Herczi válasza vhunor (#23195) üzenetére


Herczi
senior tag

Még most is az, de most már van a Sonynak lehetősége rá, hogy ne legyen az.

(#23197) Gebriel válasza Herczi (#23196) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért eddig nem volt? :U

(#23198) Herczi válasza Gebriel (#23197) üzenetére


Herczi
senior tag

Tudomásom szerint eddig nem mert kötötte a szerződés, de mivel most már új "tulajdonos" van, ez már nem érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#23199) Def26 válasza Herczi (#23198) üzenetére


Def26
félisten

Azt olvastam valahol, hogy PSN plus exkluzív lesz az online játék. Az meg ugye fizetős...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23200) djsiegfried


djsiegfried
tag

Sziasztok. Hogyan lehet PS3ba overcool beépíteni?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.