Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23551) SaMURaIDrAkE válasza dilipok (#23549) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Tényleg nem vészes ,de én többek közt ezért is vettem a ps3-at, mert ez ingyenes volt. Nem kéne fizetőssé tennie a sonynak inkább csinálják meg azt, hogy az ember tudjon fizetni bankkártyával mert jelenleg sem a mastercardomat, sem a visámat nem fogadja el ami nevetséges mert mindenhol máshol tudom használni.PSN Cardot meg biztos nem fogok venni 1500-2000 forinttal drágábban....

Így máris sokkal sokkal nagyobb bevételre tenne szert és nem b.szni ki több 10 meg 100 ezer emberrel akiknek nincs, vagy nem fizetne érte.

[ Szerkesztve ]

(#23552) karakpecze21 válasza Criton (#23546) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Én próbából megcsináltam már.
Azt a port viszi ki max ami laza szerkezetű.Viszont ami gyöszös vagy összetömörödött, azt nem sajnos.

Viszont túl sokszor vagy tartósabb ideig nem csinálnám, mert mocskosúl felpörgeti a ventillátort.
Ami szerintem nem túl egészséges neki.Nehogy csapágyasra vágja.
(ha egyszer kipróbálod abból nem lesz gond, én is kipróbáltam)

(#23553) anulu válasza SaMURaIDrAkE (#23542) üzenetére


anulu
félisten

valamint felroppentek olyan hirek is, hogy az EU is vizsgalatot akar kezdeni a felhasznaloi adatok ilyen szintu meg nem vedese miatt (plain textben tarolt szemelyes es hitelkartya adatok pl).
egyes pletykak szerint az is benne lehet a pakliban, h az EU nem engedi ujrainditani a kontinensen a PSN-t amig le nem tisztazodik ez a dolog, ami ismerve az atfutasi idoket akar hetekbe is tellhet

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23554) HardRic


HardRic
addikt

Jó látni, hogy itt ilyen jó kis közösség van. :) Össze szoktatok ruccanni multizni, így fórumosok? (már amikor van PSN :D)
E3 után, ha lemegy a PS3 ára, ha nem, én veszek, pénz megvan rá, már csak esetleges árcsökkenést várok. Addig is... remélem júniusig megjavítják a PSN-t ;]

(#23555) ->Raizen<- válasza Criton (#23546) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Egyszerűbb ha leveszed a ps3 slim tetejét ott van alatta közvetlen a ventilátor és a szélcsatorna egy része. És sűrített levegővel letámadod. A fat ps3-nál tud yellow ledes hibát csinálni ez a ventilátor felbőgetős történet. A slimnél nem hallottam még hogy emiatt halt volna meg. [link]

(#23556) csab2


csab2
veterán

Sziasztok!
Bocs, hogy megint lelkendezek, de ilyen inseges idokben (lasd: PSN) jol esik pozitivumokkal is szembesulni.
Szoval a telefonomon (SGS) gyarilag van egy mediamegoszto alkalmazas (Allshare). Ezt elinditva a PS latja mint mediaszerver es a telon levo kepek, videok es zenek kozvetlenul elvezhetok a TV kepernyojen analkul, hogy atmasolnam oket. Nem rossz!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#23557) Gebriel válasza anulu (#23553) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha fizetősé válik a PSN akkor kizárható a betörés a rendszerükbe vagy tévedek?
Kicsit furcsállom az 576Kbyte cikkébe olvasottak után, hogy az MS-nél ez miért nem történt meg :F

(#23558) Gebriel válasza r3dsnake (#23535) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerinted a fizetős PSN miatt lesz valaki warezos?
PS játékokat meg kell/kellet venni eddig. Ami 7-8k átlag árral nyugodtan számolhatunk. Szerinted akkor számítani fog?

(#23559) karakpecze21 válasza Gebriel (#23558) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Nekem azért számítana, ha a multiért is fizetnem kellene.
A játékokat is jól átgondolva és általában használtan veszem.

(#23560) r3dsnake válasza Gebriel (#23558) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hát valamivel el kéne ütni a multira szánt idejüket... Azért meg nem fog vásárolgatni senki játékot, hogy csak offline használja.

[ Szerkesztve ]

(#23561) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Új infók
Úgy tűnik nincsenek biztonságban a személyes adatok.

(#23562) Gebriel válasza r3dsnake (#23560) üzenetére


Gebriel
veterán

Ezzel akkor mit is akarsz mondani? Mert számomra nem egyértelmű.

[ Szerkesztve ]

(#23563) kexksz válasza r3dsnake (#23561) üzenetére


kexksz
addikt

Pont most akartam linkelni.

Gebriel: Az, hogy gyakorlatilag minden adat amit valaha megadtál PSNen crackerek kezébe juthatott, beleértve a bankszámlaadataidat, amiről akkor vesznek le pénzt amikor akarnak.

(#23564) Gebriel válasza kexksz (#23563) üzenetére


Gebriel
veterán

Én erre a hsz-re írtam. Nem amiben linkelt. ;)

(#23565) N0RB3RT válasza kexksz (#23563) üzenetére


N0RB3RT
tag

Nekem 2 ID-n van megadva a hitelkártyám adatai + hiteles név és cim mindenhol.

Fantasztikus ! :W :W

- Gran Turismo 5 -

(#23566) anulu válasza kexksz (#23563) üzenetére


anulu
félisten

elkovettek a leg alapvetobb hibat. abban a hitben eltek, hogy torhetetlen a rendszeruk, es belul semmilyen vedelem nem volt. cirka 3 evig ez allt is, es ugy gondoltak, hogy a jovoben sem lehet gond.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23567) anulu válasza N0RB3RT (#23565) üzenetére


anulu
félisten

nekem is meg van adva, de szerencsemre olyan netes kartya, amin csak akkor van penz, amikor rakok ra. valamint pont most aprilisban jar le, az ujnak meg mas a CVV kodja

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23568) r3dsnake válasza Gebriel (#23562) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Aki megvásárolja a játékokat, azért veszi, hogy játszon online is, ez is benne van a pénzben. Azonban ha fizetős lesz a PSN is és a játékok ára is marad, akkor kb mindenki nagyívben szrni fog a sonyra. Bár megnézném hányan váltottak boxra a napokban.

(#23569) v!ct0y válasza r3dsnake (#23568) üzenetére


v!ct0y
veterán

Csak mert nincs psn nem hiszem hogy pistike egyből rohant volna egy boxért.....

(#23570) r3dsnake válasza v!ct0y (#23569) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

olvass kommenteket a hivatalos PS blogon vagy a hivatalos PS facebookon ; )

nem csak a mostani leállás miatt, hanem összességében a Sony utóbbi dolgai miatt

[ Szerkesztve ]

(#23571) anulu válasza r3dsnake (#23570) üzenetére


anulu
félisten

ha nem lenne ennyi BD filmem mar en is megvaltam volna tole, es mentem volna BOX-ra. mindenesetre tuti, h tobb Sony cuccot nem veszek.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23572) r3dsnake válasza anulu (#23571) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pár hete kifogtam két pixelhibás Sony Vaio-t is egymás után. Akkor csalódtam végleg a márkában. Pedig TV/monitor kivételével mindenben ragaszkodtam a Sony-hoz.

(#23573) anulu válasza r3dsnake (#23572) üzenetére


anulu
félisten

ebbe ne menjunk bele. mindenbol ki lehet rosszat fogni. nem vedeni akarom oket. default nem a cuccaikkal, hanem a "hatterrrel" van bajom

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23574) Gebriel válasza r3dsnake (#23570) üzenetére


Gebriel
veterán

Érdekes lehet annak az ember élete, aki mert nem tud multizni, mindjárt megy és egy másik platformra és ott fojtatja. :U

Maradjunk abba, hogy ezeknek a gépeknek továbbra is KONZOL szerepük van többnyire és ezt a SONY tökéletesen teljesíti is.

[ Szerkesztve ]

(#23575) r3dsnake válasza Gebriel (#23574) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mint írtam, nem csak a multi miatt, hanem a Sony viselkedése miatt.

(#23576) Gebriel válasza r3dsnake (#23575) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért, hogy viselkedik a SONY? Mert én abszolút nem tapasztalok semmit :F

[ Szerkesztve ]

(#23577) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Furcsán alaku a $ony sorsa.. ez a ps csak nem akar talpra állni.. de vajon ki tehet erről? Csak a felhasználók!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#23578) anulu válasza olbaidhun (#23577) üzenetére


anulu
félisten

a "boszorkanyuldozes", perek sorarol nem a felhasznalo tehet. erdekes "mi lett volna, ha?" kerdes. ha 3.21-ben nem veszik ki az OtherOS-t... koltoi kerdes, nem varok ra valaszt :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23579) anulu


anulu
félisten

pffff. EU PS blogrol:

"Although we are still investigating the details of this incident, we believe that an unauthorized person has obtained the following information that you provided: name, address (city, state/province, zip or postal code), country, email address, birthdate, PlayStation Network/Qriocity passwords and login, and handle/PSN online ID. It is also possible that your profile data, including purchase history and billing address (city, state, zip), and your PlayStation Network/Qriocity password security answers may have been obtained. If you have authorized a sub-account for your dependent, the same data with respect to your dependent may have been obtained. While there is no evidence that credit card data was taken at this time, we cannot rule out the possibility. If you have provided your credit card data through PlayStation Network or Qriocity, to be on the safe side we are advising you that your credit card number (excluding security code) and expiration date may also have been obtained."

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23580) vaksi8 válasza anulu (#23578) üzenetére


vaksi8
senior tag

Személy szerint azt sem tudom miről beszélsz...Pedig kb több mint 3 éve megvan a ps3
Gondolod hogy akik Pl a gran turismo-t nyomják hétvégenkénti versenyekkel és komoly magyar oldalakat csinálnak meg ne adj isten kormányokat vesznek,cockpiteket csinálnak,vagy másik példa fifások akik bajnokságokat tolnak /ps3fifahun/ és sokakat akiket kihagytam /COD/ érdekel hogy nincs OTHEROS???????????
Ők nem buzerálni akarják a gépeket hanem jót szátszani rajta!
Pont ez a lényege!aki konzol vásárlásra adta a fejét,nem programozó akart lenni hanem a JÁTÉK a cél.Csak gondolom sokaknak bökte a csőrét hogy meg kell venni a játékot és nem lehet warezolni mint a másik riválisnál.

[ Szerkesztve ]

(#23581) bcrics válasza vaksi8 (#23580) üzenetére


bcrics
tag

Hello, Sztem itt mind2 félnek igaza van és felesleges ezen vitázni, az aki hiányolja a kivett featureokat annak is, és aki csak a Móka-Játék miatt használná a gépét, mert azért vette annak is.

Kíváncsian várom a fejleményeket.
Ezért erre azt hiszem senki sem számított, még jó hogy épp időben szereztem meg a jó kis Flower játékot a store-ról,úgy néz ki az első és utolsó játék is onnan egyben.

Én személy szerint csak a ps3Exluzív címek, és a blueray miatt vettem meg a konzolt, a multi része sosem vonzott, de ha lehetne kérném rá a kivett opciók visszaimplantálását,ha már a technikai háttér megvan hozzá.

(#23582) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Kiváncsi vagyok ha visszajön a psn akkor bírni fogja-e a terhelést :DDD

(#23583) anulu válasza vaksi8 (#23580) üzenetére


anulu
félisten

a kérdésem arra vonatkozott, hogy ez az egész hajcihő onnan indult, h ki lett véve az a feature. az, hogy milyen melléktermékei lettek (backup manager, etc) az más kérdés.

technikai háttér alapján sokkal többet bírna a PS3 mint amit hivatalosan engedélyez a Sony

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23584) dilipok


dilipok
veterán

Na ez oriasi hir igy reggelre... Mas sem hianyzik, minthogy penzt akasszanak le a szlarol. Mondjuk a haromjegyu kod nelkul nem tudnak mit kezdeni elvileg, de azert na... :O

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23585) blueMerle


blueMerle
veterán

Feltörték a Sony PlayStation játékhálót :(

Az internet történetének egyik legnagyobb adatlopását szenvedte el a Sony Corp. online játékhálózata. A feltételezések szerint mintegy 77 millió felhasználó neve, lakcíme és valószínűleg hitelkártya hozzáférése került illetéktelen kézbe.

Akkor most kezdhetek parázni?

[ Szerkesztve ]

(#23586) Edgeri válasza blueMerle (#23585) üzenetére


Edgeri
senior tag

Én azt nem értem, hogy a Sony egyáltalán miért tárolja a kártyaszámomat? :F

Üdv, Edgeri

(#23587) dilipok válasza Edgeri (#23586) üzenetére


dilipok
veterán

hozza lehetett adni az accounthoz, hogy kenyelmesebben lehessen vasarolni. Uj tranzakcional csak a security kodot kellett beirni es mar kesz is volt a vasarlas.

A security kod nelkul mit tudnak kezdeni a katyaadatokkal?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23588) Gebriel válasza dilipok (#23587) üzenetére


Gebriel
veterán

Szüntesd meg a kártyád és a számlád. ;)

(#23589) Gebriel


Gebriel
veterán

Playstationcommunity.hu hírei szerint egy héten beül újra indul a PSN.
Kíváncsian várom. :)

(#23590) dilipok válasza Gebriel (#23588) üzenetére


dilipok
veterán

dehogy szuntetem. Egy valag dolog van ehhez linkelve... Viszont van card fraud ellen biztositasom, uh annyira nem izgulok, csak kerdeztem hogy a security code nelkul mit tudnak kezdeni a kartyaadatokkal?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23591) Edgeri válasza dilipok (#23587) üzenetére


Edgeri
senior tag

Aha, tehát a kényelem volt a szempont. Csak egyszer fizettem PSN-en kártyával, a többi feltöltőkártyás volt. Ez akkor egy elég nagy hiba, mert a kényelemnél fontosabb a biztonság. Még jó, hogy pont a kártyás vásárlás miatt több számlám van és kvázi nem tartok rajta pénzt :K

Üdv, Edgeri

(#23592) Edgeri válasza dilipok (#23590) üzenetére


Edgeri
senior tag

Talán hamis kártyát készítenek és fizetnek olyan helyeken, ahol nem kell pin kódot megadni...
De nekem az a tippem, hogy a támadás középpontjában nem az adatok megszerzése állt, hanem egy virtuális fuck you a Sonynak...

Üdv, Edgeri

(#23593) dilipok válasza Edgeri (#23592) üzenetére


dilipok
veterán

azt viszont a legkonnyebb megfogni es visszaigenyelni a penzt, mert hacsak nem ugyanabban a varosban hasznaljak a kartyat ahol lakok, akkor egyertelmuen latszik hogy az nem en voltam, es ha egybol jelzem, nem tudok olyan helyzetet elkepzelni, ahol nem nekem adna igazat a bank...

Tovabbvive a gondolatmenetet: akkor ala is kell irni, es nagyon kicsi az eselye hogy ugyanolyan lesz az alairasunk, sot meg valoszinuleg hasonlitani sem fog. +1 pont akkor, hogy nem kell annyira izgulni

A nagy fuck you-t meg csinaljak, engem 1 percig nem erdekel hogy csataznak a sonyval, de konyorgom, ezt ne az en karomra tegyek aki fizettem a szolgaltatasert!!! Mert igy sokmindent kivaltanak belolem, de hogy rokonszenvet nem, az tuti :(((

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23594) Gebriel válasza dilipok (#23593) üzenetére


Gebriel
veterán

(#23595) csab2 válasza anulu (#23578) üzenetére


csab2
veterán

Ne haragudj, de szerintem a felhasznalok nagy tobbsege nagy ivben tojik az other OS kerdeskorre. A tobbseg konzolt akart amkor PS-t vett es nem oprendszert telepitgetni. Arra ott a PC. Szvsz pedig a Sony igenis egy jo konzolt dobott piacra. Sot! Ahogyan o maga is reklamozta egy komplett multimedia kozpontot, amelynek sajnos vannak hianyai (pl. az mkv hianya) de alapvetoen meg igy is a felhasznalok tobbsegenek boven kielegiti az igenyeit.
Az elott meg vegkep ertetlenul allok, hogy a ceg rendszeret feltorik, amivel buncselekmenyt kovetnek el a tettesek, minek kovetkezmenyekent a Sony leallitja az egesz rendszert (a hirek szerint nem is nagyon tehetett mast), hogy kijavitsa a hibat es erre mindenki a Sonyt szidja. Elismerem, hogy a ceg is hibazott (szemelyes adatok gyatra vedelme), de ez akkor is visszas nekem. Mint amikor mocskok felszedik a vasut mellett a rezkabelt: a vonatok nem tudnak kozlekedni de balgasag ezert a MAV-ot szidni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#23596) csab2 válasza vaksi8 (#23580) üzenetére


csab2
veterán

Teljes mertekben egyetertek.
Attol meg egyenesen a falnak megyek, hogy minden ingyen kell. En sem veszek minden heten jatekot. Jo ha 2-3 havonta veszek egyet azt sem ujat, hanem platinum kiadasokat. De azzal sokat jatszom, kielvezem. Azt meg ne mondja nekem senki, hogy valakinek futja 70-100 ezer forint egy konzolra, de mondjuk kethavonta 6-7 ezer jatekra mar nem.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#23598) dilipok válasza csab2 (#23596) üzenetére


dilipok
veterán

Valakinek van az alairasaban hogy nem kell 50colos plazmat venni, utanna meg sirni hogy dragak a jatekok (vagy valam ilyesmi). Milyen igaz :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23599) karakpecze21 válasza dilipok (#23593) üzenetére


karakpecze21
senior tag

"olyan helyzetet elkepzelni, ahol nem nekem adna igazat a bank..."

Hát erre nem vennék mérget.
Pont nem is olyan rég volt egy esetet a tv-ben, hogy egy csaj nyugodtan aludta az igazak álmát és egyszer csak kap egy sms-t amiben az állt, hogy több száz ezer forintot vett le a bankkártyájáról.
Mire sikerült észbekapnia kapta a következőt.Akkor gyors letiltatta a bankkártyáját.
Pontosan nem emlékszem, hogy most 2x500E vagy összesen 500E-rel lopták meg, de itt most nem is az a lényeg.

Kiderült, hogy ez a lakóhelyétől több száz km-re történt stb.stb.
A lényeg az, hogy a csaj hosszas idő után sem lett kárpótolva, tehát a bank nem igazán szeretné ezt kifizetni neki.
Szerintem a mai napig megy a huza-vona.

(#23600) dilipok válasza karakpecze21 (#23599) üzenetére


dilipok
veterán

nem magyarorszagon vagyok, es itt sokkal normalisabban allnak hozza dologhoz. Otthon en sem hiszem hogy ilyen nyugodt lennek :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.