Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) Mappa


Mappa
addikt

multiformat-nál Sony Gran Turismo 5 Signature-Edition PS3 28K? ez elírás lesz?!

konzolokszerviz-nél ugyanaz 42K

wétéef?

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#23252) Sonja válasza heihachi (#23248) üzenetére


Sonja
veterán

Én se kapcsoltam be, de állítólag van open beta! :K Meg kellene lesni, mert szinte minden oldalon csak rossz értékeléseket kap. :( A legdurvább a Destructoid 3/10 pontja! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23253) anulu válasza Sonja (#23252) üzenetére


anulu
félisten

uh, elolvastam. erosen lehuzzak a beka also resze ala az egesz jatekot.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23254) heihachi válasza Sonja (#23252) üzenetére


heihachi
addikt

Nah bekapcsoltam (köszi Gebriel a tanácsot :DDD ), és már jön is le, majd én eldöntöm, hogy tetszik-e, nem igazán érdekel, hogy értékelik, mert az utóbbi időben már olyan értékeléseket láttam, ami a valóságtól olyan mértékben elrugaszkodott, hogy erősen fontolgatom, hogy soha többet nem olvasok teszteket :DDD
Ha meg már ott voltam, akkor lehúzom a MAG-ot is, meg a Super Stardustot is.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23255) Sanyi.mTs válasza Mappa (#23251) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

hívd fel őket.

(#23256) heihachi válasza heihachi (#23254) üzenetére


heihachi
addikt

A játék 700 mega körüli, telepíteni kell. Leszedtem, első indításnál 35 mega patch vagy mi, aztán másodiknál 1500 mega game udate... Máris csak 3 ponton áll nálam a játék, pedig még el se indult igazán.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23257) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ha új gépet veszek konzolboltban, érdemes kipróbáltatni ott a helyszínen?

(#23258) Djuree válasza Sanyi.mTs (#23257) üzenetére


Djuree
félisten

sztem felesleges...10000-ből 1 ha szar újonnan...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23259) bcrics válasza Djuree (#23258) üzenetére


bcrics
tag

az enyém pont az volt, media marktban vettem és minden 5. perc után leállt,..mehettem vissza cserélni, Természetesen szó nélkül cserélték,mivel kutya kötelességük ugye

(#23260) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Hali

Egy olyan kérdésem volna, hogy melyek azok a játékok amik 2011-2012-ben exlusive játékok lesznek ps3-ra!

Előre is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#23261) Gebriel


Gebriel
veterán

Az én első ps3-am is olyan volt. :DDD

heihachi
Nincs mit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23262) chubii válasza ViTaZi (#23260) üzenetére


chubii
senior tag

Én az Uncharted 3-at és az InFamous 2-őt várom. Szerintem mindkét játékra érdemes lesz beruházni. Előbbi november 1-jén, utóbbi Június 7-én jelenik meg.

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#23263) Edgeri válasza ViTaZi (#23260) üzenetére


Edgeri
senior tag

2011-ben

Üdv, Edgeri

(#23264) Sonja


Sonja
veterán

Steam PS3 overlay is similar to PC version

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23265) anulu válasza Sonja (#23264) üzenetére


anulu
félisten

nagyon orulnek, ha nem kellene PSN hozza. valamint ha a PC es PS3-as account kozos lenne, es ugyanugy, ahogy PC-n, PS3-on is elfogadna a bankkartyam.

tobb keresem nincs. ha barmelyik nem teljesul, akkor bukta nalam

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23266) dilipok válasza anulu (#23265) üzenetére


dilipok
veterán

az valoban jo lenne ha kozos lenne a PC-s profillal. Ez mikorra varhato amugy?

az alatt amugy mit ertettel hogy orulnel ha PSen is elfogana a bankkartyadat?

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23267) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

You don’t need to be a veteran analyst to concieve from this list that decide Playstation 3 is the clear winner out of the two. It’s so disappointing to see Microsoft opting for more Kinect based casual titles than giving something hardcore to the Xbox 360 community. As for Playstation 3; it doesn’t get any better.

Azt hiszem megvan a választásom :B

braner00 kerüljétek!

(#23268) dilipok válasza ViTaZi (#23267) üzenetére


dilipok
veterán

Ez megint csak valaki masnak a velemenye :) Neked kell eldonteni hogy melyik erdekel jobban. Mellesleg a kinect fenomenalis szerintem :)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23269) Zigur válasza ViTaZi (#23267) üzenetére


Zigur
senior tag

Mivel a Kinect tényleg nem jó hardcore dolgokra, azalatt értem ahol a gyors és pontos irányítás kell, nem csoda hogy nem sok játék fogja támogatni - minek megcsinálni a CoD-ot Kinect-re ha multiban azonnal vesztésre áll mert lassú az irányítás.

(#23270) pedrő


pedrő
aktív tag

Hali mindenkinek!
PS3-mat szeretnék vásárolni. Találtam itt egyet egész jó áron. A slim halkabb mint a régi vastag? Merjem megvenni? Vagy esetleg tud valaki mondani egy megbízható forrást jó árakkal?

[ Szerkesztve ]

(#23271) Djuree válasza pedrő (#23270) üzenetére


Djuree
félisten

refurbished, vagyis javított. sztem ne vedd meg...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23272) olbaidhun


olbaidhun
őstag

A 40es gépet tényleg jobb, ha kihagyja az ember, azonban a 80as korrekt modell volt tudomásom szerint. Minden álmom egy új60-as! Talán majd egyszer..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#23273) ozone28


ozone28
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném. Hogy tudok fiókot létrehozni? Múlt héten vettem egy ps3-at és nem boldogulok vele. Már van hálózatom tudok internetezni de a játékommal (GTA4 eredeti) sajnos nem tudok hálóba játszani. Szerintem az lehet a baj, hogy nincs fiókom de nem tudok csinálni. Remélem tudtok segíteni! És remélem jó helyre írtam a kérésemet. Még új vagyok az oldalon.

(#23274) dilipok válasza ozone28 (#23273) üzenetére


dilipok
veterán

ha tudsz jatszani akkor van accountod (fiokod?) is. Mivel a PSN ingyenes ezert nem kell hozza semmi. Amikor legelsonek bekapcsoltad a PS-t akkor vegigvitt az account creation processen.

amugy milyen fiokot is akarsz csinalni pontosan? Azt a reszet nem annyira ertem. Csak boxon jatszottam GTA-val, de semmit nem kellett csinalnom ott sem az online jatekhoz

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23275) Djuree válasza ozone28 (#23273) üzenetére


Djuree
félisten

fiók készítés:

gugliban 10mp volt :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23276) dilipok válasza Djuree (#23275) üzenetére


dilipok
veterán

dehulyevagy :C

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23277) DM-Fan válasza olbaidhun (#23272) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Most 3 éve megy folyamatában a 40GB-os CECHH gépem, minden hiba nélkül. Nem keveset futott, mégsem lett hangosabb a hűtése, nem melegszik jobban, minden lemezt pikk-pakk olvas mai napig. Nem adnám oda bármelyik Slim-ért sem!

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#23278) karakpecze21 válasza Djuree (#23275) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Azt a kur...a! :DDD :DDD :DDD
Azt hittem leesek a székről.Törölgethettem is a monitort miattad. :)
Jajj de jót nevettem most. :R :C :C

[ Szerkesztve ]

(#23279) pedrő válasza Djuree (#23271) üzenetére


pedrő
aktív tag

Értem,köszönöm az információt!

(#23280) ozone28 válasza dilipok (#23274) üzenetére


ozone28
csendes tag

Ha szerinted van fiokom akkor hogy tudok hálózatban játszani a GTA4-el? Mert még nem jöttem rá pedig nagyon szeretném kipróbálni.

(#23281) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

dilipok, Zigur: sem a move, sem pedig a kinect nem hoz lázba. Gamer vagyok, és sony platformjára a jövöben igen sok minőségi játék várható. (Unchardted, Infamous, Kill Zone, Resistance, Motorstorm stb..) Mellesleg ugye nem kell fizetni az online játékért, kapok egy Blu-Ray olvasót, amit már elég régen óta venni szeretnék! Szóval egyértelműen a ps3 jobb számomra!

braner00 kerüljétek!

(#23282) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Cső. Van egy Sony Ps2-m (az újjabbik amelyik a filmet is játssza tehát a vékony gép, nem chippelt), és az a baja hogy a ps1 játékát játssza, a ps2-ére pedig csak annyit reagál hogy a PlayStatin2 feliratot behozza utánna előugrik egy fehét háttét és akkor ott megjelenik rajta a memóriakártya és egy lemez. Ha a lemezre viszem akkor vagy elfeketedik minden vagy visszavisz ugyan oda. ha a memóriakártyára lépek akkor meg valami olyasmit hoz be hogy mi van mentve a kártyára. Ilyenkor mi lehet a gond a géppel? Segítsetek lécci fontos lenne!!!!!!!!! Előre is köszi :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#23283) PhoenixK válasza BLUE TORNADO (#23282) üzenetére


PhoenixK
őstag

Először is: PS3 topic
Másodjára: A nagy PlayStation téma (PS1-PS2)
Harmadjára: Alapelvek:
- a mértéktelen és értelmetlen hangulatjel használatot. A smiley-k arra valók, hogy egy többféleképpen értelmezhető mondat hangulatát megmutassák, nem pedig sormintának, díszítőelemnek.
- figyelj a helyesírásra és az érthető fogalmazásra. Sokkal nagyobb valószínűséggel kapsz választ egy összefogott, érthetően tagolt kérdésre, mint egy nehezen értelmezhető betűhalmazra.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23284) dilipok válasza ozone28 (#23280) üzenetére


dilipok
veterán

gondolom ugy hogy a telefonon kivalasztod hogy multiplayer. de nehogy elolvasd a mellekelt kis fuzetet hozza... ;]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23285) Mazsika válasza BLUE TORNADO (#23282) üzenetére


Mazsika
őstag

szerintem ez fejhiba lesz... de ez ps3 totyik valóban, a ps2-es topikba biztos többet tudnak segíteni! ;)

Dáccsika

(#23286) Djuree


Djuree
félisten

resistance3
uncharted3
twisted metal
killzone3

ideje lenne megint venni egy ps3-at :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23287) ozone28 válasza dilipok (#23284) üzenetére


ozone28
csendes tag

hehe!!! Tényleg van füzetecske hozzá. Hogy ez eddig nem jutott az eszembe! :W
Köszi

(#23288) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

megvan a PS3-mam. :DD
RDR-ben a red eye-t elő tudom hívni, de hogyan tudok több célpontot kijelölni?

(#23289) blazsey2 válasza Djuree (#23286) üzenetére


blazsey2
senior tag

És ne felejtsd el,a The Last Guardian-t is.
Nálam ez az év legjobban várt játéka.

PSN ID:blazseydr

(#23290) Djuree válasza blazsey2 (#23289) üzenetére


Djuree
félisten

ja tényleg, az is lesz még. várós az is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23291) SaMURaIDrAkE válasza Sanyi.mTs (#23288) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Azt majd csak a későbbiek folyamán egy küldetésben fogod megkapni. Ha jól emlékszem egy papi fogja adni és keselyűkre kell majd lövöldözni.

(#23292) SaMURaIDrAkE válasza blazsey2 (#23289) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Twisted Metal Black is Only Ps3. Az is jóféle lesz.

(#23293) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Megvettem a Tekken 6-ot.
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon nem jött be.
Mondhatnám, hogy ekkora szarral régen játszottam.
Lomha mozgás, védekezni szinte lehetetlen.Online esélyem sincs.
Az a legidegesítőbb, mikor mindjárt az elején megütnek és egyszerűen nem tudok semmit csinálni.Repülök a levegőben és közben addig rugdus amíg meg nem döglök. :))

Komolyan mondom össze tudnám törni a lemezt.
Esetleg ha valakinek bejön, elcserélném egy Mortal VS DC U-re.

(#23294) Djuree válasza SaMURaIDrAkE (#23292) üzenetére


Djuree
félisten

only ps3 :O
mondjuk amennyi hihetetlen örömöt okozott nekem a ps és rajta a twisted metal, ne is jöjjön boxra, legyen baromi nagy siker ps3-mon :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23295) mad1 válasza karakpecze21 (#23293) üzenetére


mad1
veterán

Arrol nem beszelve hogy psp n sem sokkal csunyabb.
Reszemrol a 3-as es az 5-os jott be legjobban.

Ne szemetelj ! = Steam

(#23296) karakpecze21 válasza mad1 (#23295) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Sajnos azokat nem volt módom még kipróbálni.
Mondjuk nekem mindig is a Mortal-ok jöttek be.
Az új demója is baromi jó szerintem.

(#23297) Zigur válasza karakpecze21 (#23293) üzenetére


Zigur
senior tag

A Tekken nem igazán könnyű újoncoknak elsőre, nem nagyon tolerálja a button smashing-et. Védekezni csak akkor tud ha nem mozog a karaktered, vagy kilépni oldalra (pl ez jó Law ellen többnyire). Érdemes tanulmányozni a választott karakternél hogy mely támadásai tudnak counter-elni.
Ahhoz hogy online kompetitiv legyél kell gyakorolni 20-30 órát a legnehezebb fokozaton gép ellen. Azt is érdemes megtanulni hogy a wake up hogy megy, és nem feltétlen kell azonnal felállni.
Mivel a Tekken nem új sorozat, nagyon sokak akik online tolják már 3-5 éve gyakorolnak, szóval eleinte csak pofozóbábot jatszik az ember :D

(#23298) karakpecze21 válasza Zigur (#23297) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Értem ,köszi az info.t

Mondjuk eben lehet igazság, aki már az első részek óta tolja az nyilván megszokta.
Én így vagyok a Mortal-al, azzal régóta játszok.Még pc-n is anno.
Biztos aki ezt szokta meg annak ez a jó.
Nekem valahogy az egész hangulata és valahogy az egész nem fogott meg.
Majd azért még próbálom megszeretni, de ha módom lesz rá akkor elcserélem egy Mortalra.

(#23299) v!ct0y válasza karakpecze21 (#23298) üzenetére


v!ct0y
veterán

Pedig jó kis sorozat a tekken még ps2-n toltam sokat a 3 és az 5 tel meg kell szokni. Online szerintem hanyagold :) elég nagy patkányok a "pro"k mert nem engednek megmozdulni se.

(#23300) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

az analóg kar érzékenységét lehet állítani?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.