Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) Vladi válasza redXIII (#23896) üzenetére


Vladi
nagyúr

A se tegnap volt. ;)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23902) redXIII válasza Vladi (#23901) üzenetére


redXIII
senior tag

Hát nem...Akkor még a PS versus N64 hrarc ment.Meg az anyázó levelek,hogy mér nem kapott 100%-ot a Gran Turismo 2. :DD Régi szép idök...

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#23903) Matekb


Matekb
csendes tag

szevasztok,

konkrét időpontot lehet tudni, hogy mikor lehet online játszani Európában (UK-s reggel)?
nem a store érdekel, meg a többi marhaság, hanem mikortól lehet online játszani. előre is köszönöm,

matek

(#23904) Zigur válasza Matekb (#23903) üzenetére


Zigur
senior tag

Nem lehet tudni. Legutóbbi info hogy 31-ig lesz teljes PSN, ezen kívül semmit sem tudni.

(#23905) ->Raizen<- válasza Zigur (#23904) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Na hy mindenkinek újra a fat 60-as ps3 készenléti állapotban mennyit fogyaszt? Valamint ha be van kapcsolva az üres járati fogyasztás hogy alakul?

(#23906) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Hali mindenki! Ha egy HD Ready tv-m van, 720p-ben vagy inkább 1080i-n használjam?

Színbeállításoknál mi mit csinál? Illetve mire érdemes állítani? Cross Colour Reduction Filter? RGB Full Range (HDMI)? Super White? Deep Colour Output? :R :R :R

(#23907) Bdanyy válasza ->Raizen<- (#23874) üzenetére


Bdanyy
addikt

Esetleg a 60-as gépen kívül melyikkel játszhatóak a ps2-es játékok még? Nem találtam listát pontos cech kódokkal sajnos.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#23908) MrTwister válasza Kraptor (#23897) üzenetére


MrTwister
őstag

Miért kellene új kártya? Nem csak kamu volt ez a lopott kártyaadatok dolog? :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#23909) ->Raizen<- válasza Bdanyy (#23907) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Itt a válasz a fogyasztásra. [link]
A 60-as gép ázsiai verziója (ntsc) hardveresen gyorsítja a ps2 játékokat mert benne van az emotion engine a ps2 gpu része meg a cpu része is. Az én PAL régiójú 60-as gépem a ps2 cpu-ját emulálja de a ps2 gpu megvan még az alaplapon.
Itt minden megvan a gépről. [link]

[ Szerkesztve ]

(#23910) Bdanyy válasza ->Raizen<- (#23909) üzenetére


Bdanyy
addikt

thx, akkor 40 gigás gépek sajnos kiestek. Lehet többek közt ezért olcsóbbak annyival.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#23911) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Olvastam a legutóbbi lemaradásom közben kialakult vitát.. és erre figyeltem fel közben:

"A Sonyt másfél-két milliárd dollár veszteség nem fogja tönkretenni, de visszalökheti abba a gödörbe, amiből éppen most kezdett kimászni. A cég két évnyi veszteséges működés után kezdett volna idén egyenesbe jönni, amikor a japán földrengés miatt le kellett állítania hét gyárában a termelést, aztán beütött a hekkertámadás."

Egyrészt megérdemlik, körültekintést igényel a személyes adatok védelme, ez nyilvánvaló.

Másrészt azonban a "bűntény"-t nem a helyzet szülte.. Még ha figyelembe is vesszük, hogy jó ideje piszkálják a ps3-at szoftveresen, nem jelent lehetőséget arra, hogy egy fő gyors és ellenőrizhetetlen úton, hozzáférjen bármihez.. egy hálózati törés és tűzfalak megkerülése felkészült, összeszokott, és tapasztalt csapatot sejtet. Előre tervezett, szándékos és ki tudja hanyadik próbálkozásra, de kivitelezett károkozásról beszélünk. Rések ide, vagy oda ez több, mint feltételezés, ismerek jó pár hálózati programozót, véleményül szerint megállapítható a lopás ennek ideje és helye is..

Tehát egy cég meglopásáról beszélünk, nem pedig bank, ház, széf stb.. példákról.
Lopni bűn. Éértem?

A biztonsági szervezetek bevonása jó húzás. Túl sok a bizalmas adat..(éppen mindegy, hogy milyen formátumban voltak mentve, trollkodni lehet, plan text egyszerűsítve minden szöveg, de le tudjátok fordítani az adathalmazt? Kérdem én törtetek már fel bármilyen hálózatot korábban, hogy erről véleményt alkottok?) A nagy média és sajtó erőltetése viszont presztízsveszteséget okozott.. Megeshet mással is, ha nincs résen.

Magyarán rávilágíthatunk, hogy DM-FáN kolléga továbbra is ellenlábasa a Sony-nak, mivel többet szeretne, mint ami jutott, ezért fondorlatos tervet szőtt ki, a cég ellen és összefogott a fanatikus vga bolondokkal, akik éppen lek@kálják a játékélményt.. ;]

De ettől még egy óriás elhasalása nem okoz a fórum olvasóinak örömöt. Sőt!

Remélem azért bízhatunk még a korábban is korrekt fejlesztőkben, most rájuk van nagy szükség!

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#23912) Djuree válasza olbaidhun (#23911) üzenetére


Djuree
félisten

az a baj hogy ezzel nem csak a sonyt, hanem minket usereket szopatnak meg, hogy lenyúlják a bankkártyánkat és arról a pénzünket. ezek nem hackerek, azok csak a céget büntetik, példát akarnak statuálni, olyan robin hód féleségek. ezek mocskos kalóz rohadékok, a pénzre mentek, a mi pénzünkre...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23913) Vladi válasza redXIII (#23902) üzenetére


Vladi
nagyúr

:F :Y

Hát vagy inkább snes vs sega megadrive. Meg p1 bemutató. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23914) heim


heim
tag

Ha a Microsoft megvette a skype-ot, akkor lehet ezért nem eröltették a sonynál?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#23915) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Ha minden igaz, akkor a napokban kerül hozzám egy alaplap hibás 60GB-os PS3.

A kérdésem az lenne, hogy érdemes e megtartanom alkatrésznek?
Van olyan alkatrésze, ami megegyezik a 80GB-os verzióval?
A Blueray meghajtó jó lenne ha stimmelne, de mint ha valahol olvastam volna, hogy az nem jó másik típusba, csak olyanba amiből ki lett szedve.

Fel tudna valaki sötétíteni ezekről?

Előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#23916) Edgeri


Edgeri
senior tag

Heavenly Sword 2 :K

Üdv, Edgeri

(#23917) Zigur válasza Edgeri (#23916) üzenetére


Zigur
senior tag

Na ez jó hír, érdekes bár rövid játék volt az első rész.

(#23918) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Lehet hülye kérdés, de ha veszek egy használt Fifa 11-et pl, akkor azzal nem fogok tudni multizni, tehát nem átruházható más accra? Pcn úgy vettem hogy serial nem volt beregisztrálva, az a legtisztább :P De érdekel más játékokra, ha ott máshogy működik.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#23919) dilipok válasza Bdanyy (#23918) üzenetére


dilipok
veterán

azt hiszem, hogy lehet venni 8-10 GBP-ert online serialt ilyen esetben. Csak hat ugye PSN nelkul most nuku

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23920) Zigur


Zigur
senior tag

[Update 10/05/11]- Nick Caplan- Head of Communications, SCEE

I know you all want to know exactly when the services will be restored. At this time, I can’t give you an exact date, as it will likely be at least a few more days. We’re terribly sorry for the inconvenience and appreciate your patience as we work through this process.

(#23921) anulu


anulu
félisten

na, újrainduló PSN-t új PS3-mal várom. CFW-s helyett kapok barterben újat, úgyhogy 3.60 OFW előre, aztán hajrá :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23922) heim válasza anulu (#23921) üzenetére


heim
tag

Vigyázz, nehogy megjegyezzéj az ip címedet és a kitiltsanak, meg küldjenek egy selyemzsinórt és véres szamurájkardot is.... :DD

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#23923) bcrics válasza anulu (#23921) üzenetére


bcrics
tag

Valld be hogy csak a 2 ingyen játék miatt:D

(#23924) anulu válasza bcrics (#23923) üzenetére


anulu
félisten

milyen 2 ingyen játék? nem, nem ezek miatt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23925) DM-Fan válasza olbaidhun (#23911) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"egy hálózati törés és tűzfalak megkerülése felkészült, összeszokott, és tapasztalt csapatot sejtet. Előre tervezett, szándékos és ki tudja hanyadik próbálkozásra, de kivitelezett károkozásról beszélünk. Rések ide, vagy oda ez több, mint feltételezés, ismerek jó pár hálózati programozót, véleményül szerint megállapítható a lopás ennek ideje és helye is.."

Szerintem már egy, az online részlegtől elbocsátott elbocsátott, tapasztalt alkalmazott is bőven birtokában van azoknak az információknak, amelyek elegendőek ahhoz, hogy könnyűszerrel bejuthasson a rendszerbe, különösen ha figyelembe vesszük a már korábban beidézett cikkrészletet:

"A Sony San Diego-i leányvállalatánál levő szervert elvileg két tűzfal is védte, de mint kiderült, a rendszeren az Apache Web Server régi, biztonsági javítások nélküli verziója futott, annak összes befoltozatlan, széles körben ismert sebezhetőségével. Szakértők szerint hónapok óta nem frissítették a megtámadott rendszert, és maga a Sony is elismerte, hogy tudott a biztonsági résekről."

Annak idején egy nagy tűzfalgyáros (emlékeim szerint talán pont Jevgenyij Kapszerszkij) fogalmazott meg nagyon találóan egy ezzel kapcsolatos érvelést. Konkrétan azt mondta, hogy minden, informatikával - azon belül is hálózatba kötött gépekkel - kapcsolatba kerülő felhasználónak tisztában kell lennie azzal, hogy egy frissítés nélküli operációs rendszer/tűzfal/vírusirtó pontosan annyit ér, mint egy lyukas gumióvszer: abba az illúzióba ringatja használóját, hogy tökéletesen biztonságban van, miközben egyáltalán nincs!
Ez annyira alapvető szabály, hogy egy ilyen mennyiségű felhasználó adatát kezelő vállalatnál fel sem merülhetne, hogy ezek a dolgok nincsenek rendben. Innentől kezdve lehet hivatkozni arra, hogy ha nem törnek be a tisztességtelen szándékú emberek, akkor nincs baj. Persze, csakhogy ezek a rendszerek pontosan az ő hatástalanításukat hivatottak betölteni. Ilyen erővel a bankban a fegyverét felcsatolni elfelejtő biztonsági őr is hivatkozhatna arra, hogy ha nem jönnek be a bankrablók, akkor nem haltak volna meg az ügyfelek. Valóban, csak Te azért vagy ott, hogy ha mégis bejönnek a bankrablók, akkor Te tüzelj előbb, akár az életed árán is.
Senki nem vitatta, hogy bűncselekmény történt és hogy az mélyen elítélendő, de az is elég visszás, hogy a felelősséget egyesek megpróbálják teljes egészében levenni a Sony válláról. Ha ő elvárhatóan járt volna el a hálózatbiztonsági kérdésekben, akkor most nem erről értekeznénk egymással, hanem valamelyik új játékról, hiába kísérelt volna meg bárki is betörni a rendszerbe, akármilyen szándékkal is.

"Tehát egy cég meglopásáról beszélünk, nem pedig bank, ház, széf stb.. példákról.
Lopni bűn. Éértem?
"

Még mindig nem értem, hogy kinek és miért bizonygatod, hogy lopni bűn! Senki nem vitatta, magam is ezzel kezdtem a mondókámat pár napja, hogy egyértelmű, hogy a behatolók a fő felelősök és remélem, hogy el is kapják őket és hosszú időre bevarrják őket.
Ellenben pontosan arról van szó, hogy nem közvetlenül a céget lopják meg. Az ő kára csak közvetett és abból fakad, hogy ő maga volt kénytelen leállítani a szolgáltatást, azért, mert a saját felelőtlensége miatt olyan adatokra tettek szert a behatolók, amelyekkel akár a rendszerben, akár a Sony rendszerén kívül visszaélhetnek. Meg abból, hogy ez visszaveti a játékok eladásait is, hiszen azok multi része beláthatatlan ideig használhatatlan, miközben a játék árának az is részét képezi. Ezen felül - ugyancsak ebből eredően - szert tett egy masszív presztízsveszteségre, amelyet sokkal nehezebb helyreállítani, mint a közvetett anyagi kárt. Ezért elsődlegesen nem a sajtó a felelős, hiszen maga a Sony juttatott el nyílt levelet a felhasználókhoz a helyzetet felvázolandó. Te is megkaptad, a sajtó is ezt hozta le. Amúgy a blogokon és fórumokon már jóval a sajtó előtt szétröppent a hír - ne menjünk bele, hogy pont azon embereken keresztül, akik amúgy meg vígan mozognak a warez scene-ben és ezt szerintem az amerikai hatóságok is tudják.

Azt kell belátni, hogy a fő károsultak itt a felhasználók milliói lehetnek, akiknek ha a pénzét nem is nyúlják le (amúgy már ez is tízezres nagyságrendben megtörtént), de a személyes adataik (és itt nem az általuk PSN-ről letöltött játékok listájára gondolok) rossz kezekbe kerültek, amelyekkel anélkül is vissza lehet élni, hogy azt rögtön észlelné a károsult, a hatóság vagy bárki más és ez rendkívül sok későbbi bűncselekményt alapozhat meg - elég csak az ezen adatok birtokában elkövetett visszaélésekre gondolni és ezen nem segít a rendszer újraindulásakor elvégzendő jelszócsere. Ez sokkal nagyobb katasztrófa, minthogy a Sony elszenved pár száz millió dolláros veszteséget, ráadásul a bűnüldöző szervek ennek évekig ihatják és isszák is majd a levét. Amúgy is kit érdekel a cég vesztesége? Hatalmas, számos lábon álló vállalat, összehozza másik szegmensekből, hadd ne kezdjem már sajnálni!

"éppen mindegy, hogy milyen formátumban voltak mentve, trollkodni lehet, plan text egyszerűsítve minden szöveg, de le tudjátok fordítani az adathalmazt?"

Ki trollkodott ezzel? Tudod mi a plain text? Konkrétan egy teljes mértékben titkosítás- és stílusmentes szövegfájl, ami gyakorlatilag bármilyen szövegkezelő programmal (értsd: akár a Windows-os Jegyzettömbbel is) gond nélkül olvasható, gyk. egy txt-fájl. Mit kell ezen lefordítani? Jelen esetben benne van a neved, születési időd, lakhelyed, hitelkártya számod és kódod és még ki tudja mennyi, a PSN-es regisztrációddal és aktivitásoddal kapcsolatos adat, katonás rendben, szépen, felhasználónként egymást követően. Pont ez a hisztéria tárgya!
Ha csak egy, valamirevaló titkosítási algoritmust alkalmazott volna ezen az adatbázison a Sony, akkor megint nem ott állna a helyzet, ahol áll. Bizonyos, bárki számára elérhető algoritmusokat a NASA gépparkjával is évekig tartana visszafejteni. A plain text-et meg bárki elolvashatja egy kattintással.

"Magyarán rávilágíthatunk, hogy DM-FáN kolléga továbbra is ellenlábasa a Sony-nak, mivel többet szeretne, mint ami jutott, ezért fondorlatos tervet szőtt ki, a cég ellen és összefogott a fanatikus vga bolondokkal, akik éppen lek@kálják a játékélményt.."

A nickemmel való vicceskedés mellett azt sem akarod Te sem belátni, hogy én nem a Sony-nak vagyok ellenlábasa, csak a magam ellensége nem szeretnék lenni azáltal, hogy egy olyan céget tömök pénzzel, aki

ad1.: nem azt adja, amit ígért a pénzemért,
ad2.: nem kezeli megfelelően a személyes adataimat,
ad3.: kevésbé lényeges szempont, de igaz: közvetetten a saját mulasztása miatt olyan helyzetbe kényszerül, aminek következtében nem tudom használni a már korábban kifizetett dolgaimat sem (lásd multi játékok - és ez még hagyján, mert megnézhetjük azt is, hogy hány PSN+ előfizető rágja most a kefét). Persze, majd kompenzálnak két minijátékkal, meg az előfizetés meghosszabbításával. Köszi.

Az, hogy ezeket most pont a Sony testesíti meg, na az a magyarázata, hogy épp a Sony-ra vagyok mérges. Nem mint gyártóra vagyok rá mérges, hanem a döntéseire, helyzetkezelésére.

Amúgy meg elmagyarázhatnád, hogy ki szőtt fondorlatos tervet a cég ellen és fogott össze a fanatikus vga bolondokkal, mert ilyen mélységekbe már nem tudlak követni!

Bocs, ha hosszú lett.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#23926) Gebriel válasza anulu (#23924) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor lehet tudni az indokot, hogy miért? :)

(#23927) v!ct0y válasza Gebriel (#23926) üzenetére


v!ct0y
veterán

Jó útra tér na :)

LA Noir-t ki szerzi be ?:) Bakker azt álmodtam, hogy magyar szinkronnal jön. Ez már függőség :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23928) Gebriel válasza v!ct0y (#23927) üzenetére


Gebriel
veterán

Álmaid váljanak valóra. :DDD

(#23929) jookomak válasza v!ct0y (#23927) üzenetére


jookomak
őstag

Én is tuti beszerzem, de előbb végigjátszom azt a 6 játékot, ami eddig csak állt a polcomon. Addigra legalább az ára is lemegy.
November óta csak gt-zek ps3-on. :B

(#23930) DM-Fan válasza jookomak (#23929) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"November óta csak gt-zek ps3-on. :B"

Az igen! Nem unod még? Hogy bírod megállni, hogy a többit ne pakold a gépbe?

Get Moded!

(#23931) jookomak válasza DM-Fan (#23930) üzenetére


jookomak
őstag

Hát alapból nem játszok sokat. Hetente 1-2x ülök oda, akkor se fél napra, hanem csak 1-3 órára, de van, hogy be se kapcsolom hosszabb ideig. Átmenetnek mondanám magam a kezsüel, és a magukat "hc"-nak tartó játékosok közt. Az meg hogy miért van ennyi játékom? Há' akciós volt a zavvin! :)

(#23932) hofi2


hofi2
csendes tag

Sziasztok!
Az normális szerintetek, hogy Uncharted 2 alatt eléggé hangossá válik a gép (FAT-CECHG04) korábban ugyan ez volt Gow3 alatt is, gondolom leterhelik a gépet rendesen, mert Uncharted1, Killzone2 alatt teljesen normális a hangja.
Egy takarítás, pasztázás segíthet vagy ez ilyen? :)
Slim modellek hasonlóan hangosabbak az újabb játékok alatt?
A gépet a tv mellett állítva szabad levegőn tartom, egyszer próbáltam polcba tenni de egyből süvített, ma próbáltam fektetve kis alátámasztással, de ugyanaz az eredmény :)
Ötlet?

(#23933) DM-Fan válasza hofi2 (#23932) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az Uncharted 2 már elég jól kihasználja a hardver erőforrásait, így dolgozik alatta a vas, több hő termelődik, természetes, hogy jobban is kell hűteni. A CECHG04 már legalább 3 éves gép, így ennyi idő alatt már könnyen kiszáradhat a paszta. Ha 3 éves elmúlt, akkor érdemes újrapasztázni - ha nem vagy elég bátor a szétszedéshez, akkor csináltasd meg konzolboltban, van értelme megcsinálni, javul tőle a hűtés hatásfoka és lassabban éri el azt a hőmérsékletet, ahol jobban kell pörgetni a ventillátort.

Get Moded!

(#23934) anulu válasza Gebriel (#23926) üzenetére


anulu
félisten

elég idióta indoka van, úgyhogy nem, bocsi miatta :) egy férfinak kell, h legyenek titkai :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23935) mr.dana válasza DM-Fan (#23925) üzenetére


mr.dana
aktív tag

"Te azért vagy ott, hogy ha mégis bejönnek a bankrablók, akkor Te tüzelj előbb, akár az életed árán is"

Hát ez jó nagy hülyeség már bocs, a franc kockáztatná az életét szaros pár milláért(ami nem is az enyém) + az ügyfelek biztonsága stb, szóval ez a fegyver használat/ nem használat nem teljesen tisztázott dolog , én úgy tom még a lét is át kell adni ez az irányelv.... na csak azt akartam kibökni , hogy ezek a bankos példák nem nagyon jók ide ,mert már volt itt belőle 3-4 db.

[ Szerkesztve ]

(#23936) DM-Fan válasza mr.dana (#23935) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Rosszul tudod! Elhiheted, hogy a pénzszállítóknak és a banki biztonsági őröknek sem azért van fegyverük, hogy soha ne használják. Nekik az a dolguk, hogy az élet- és vagyonbiztonságot fenntartsák, meghiúsítsák a rablást, ha kell, fegyverrel. Nyilván fel kell mérniük az erőviszonyokat, de bizony ha kell, simán lepuffantanak, ahogy volt is rá példa a közelmúltban. Más kérdés, hogy itthon a fegyvert jogosan használó rendőrt is képesek meghurcolni. Az USA-ban sokkal kevesebbért is fegyvert nyom a fejedhez a rendőr, nem szívbajosak - nagyon helyesen. De úgy látom nem sikerült leszűrni a példa mondanivalóját.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#23937) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Ha itt esetleg nem is tud segíteni nekem ebben senki, esetleg tudtok ajánlani egy topikot, ahol tudnak nekem segíteni?

(#23938) f27 válasza karakpecze21 (#23915) üzenetére


f27
aktív tag

ha mákod van és az 1 lencsés fej van a 80Gb gépedbe,akkor jólehet a fej bele!
ha a sz@rabbik két lencsés van a gépedbe akkor sajna nemtudod áttenni!

Ha hozzá jutsz egy sárga ledes géphez ami nincs szétbarbárolva halálos vétek szétszedni! :DD
a 60Gb gépek aranyat érnek!
még javítás után is stabilabbak az összes létező változatól! :R

[ Szerkesztve ]

(#23939) karakpecze21 válasza f27 (#23938) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Értem, elvileg holnap kapom meg.
Majd megnézem milyen állapotban van.külsőleg szép, de szétszedve már biztos volt, mert hiányzik a matrica. :O

Én javíttatni nem nagyon hiszem, hogy fogom, mert van egy működőképes 80-as gépem, csak örültem volna, ha egy darabig lett volna hozzá tarcsi alkatrészem.

Nagyon szépen köszönöm a segítséged. :R

(#23940) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

tapasztaltátok már, h a játék lefagy?

(#23941) Bdanyy válasza f27 (#23938) üzenetére


Bdanyy
addikt

Az a szép hogy eddig meg pont azt mondja nekem mindenki, hogy 60-as gép a leginstabilabb :DDD Most épp találtam hasonló árban egy 60 as és 80-ast, 80ashoz még 5 játék is van, itt hardverapron. Nehéz döntés.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#23942) karakpecze21 válasza Sanyi.mTs (#23940) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Ne aggódj, 1x 2x nálam is és havernál is előfordult fagyás.
Sőt még az x360-on is mikor megvolt volt 1-2 fagyásom.

(#23943) heim válasza Sanyi.mTs (#23940) üzenetére


heim
tag

Nálam is fagyott már, nem is egy játék, pl a fifa 11 hajlamos rá, és a Medal of Honor 2010 es is, de ezek általában onlinéban fagynak...

[ Szerkesztve ]

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#23944) olbaidhun válasza DM-Fan (#23925) üzenetére


olbaidhun
őstag

Egy komoly magyarázkodásba kezdtél és próbálod lebontva ferdíteni a mondanivalómat.

"Szerintem már egy, az online részlegtől elbocsátott, tapasztalt alkalmazott is bőven birtokában van azoknak az információknak, amelyek elegendőek ahhoz, hogy könnyűszerrel bejuthasson a rendszerbe"

Ha tudod, hogy hová kell nyúlni, egyértelmű, hogy hozzáférhetsz információkhoz, de bizonyára tapasztalat nélkül írsz nagyokat, mert egy hálózat feltörése több lépcsős, még a hibák, foltok ellenére sem az az első lépés, hogy huhh, ezen ha jól látom ez-meg ez a verziós tűzfal van, hanem portokon kell keresni kiskaput a kezdeti csendes mozdulatokhoz.. ami már önmagában a lebukás veszélyével jár, főleg mivel a tükörszerverek minden információt több helyre is archiválnak. (ezt most diktálták :DDD) A lényeg, hogy a legegyszerűbb fájlokat sem tudják megszerezni , ha nem elég felkészült és informált a csapat.

Olyan emberekkel beszélhetek erről, akik hálózati fejlesztésben magasan fölötte állnak az "átlag hekkereknek".. és legtöbb hozzáértő véleménye az, hogy bizony a sony-t szépen kizsákmányolták a rá bízott információk már közkézre kerülhetnek.. ez persze a felhasználóknak kellemetlenebb. De tudomásom szerint perkálni fog a $ony, ahogy kell! Mivel nincs is más lehetőség és ezt el is ismerték, a hatalmas presztízsveszteség ellenére, legalább igyekeznek korrektek, egyenesek maradni. És ebbe már bele is bukhat még egy ekkora cég is, mert nem vicc, ha visszaesik a technológiai fejlődés.

Senki sem kérte, hogy tömd pénzzel bármelyik gyártót. Mindig van választási lehetőséged. Az egyik legnagyobb OFF generátort látom mostanában benned, aki gyakran próbál mindent kidumálni. Sorozatosan osztod az észt, olyan területen is, amiről gőzöd sincs. VérPistike jut eszembe, aki mindenképpen le akarja húzni az egyik VGA gyárat, de otthon ugyanazt használja... Elismerem, hogy sok segítséget nyújtottál egykor a ps3tapasztalatok topicban, de mára egy kissé idegesítő amit művelsz. Nem értek, sőt értünk egyet veled és a hosszúra nyúlt okfejtéseidet is feleslegesek. Szerintem mindenkinek meg van a véleménye, függetlenül attól, hogy mit hoz elénk a média, meg a bulvár. Mégsem erőltetjük egymásra.

On: Alig várom a Heavenly Sword 2-t. Egy igazi klasszikus folytatása! Ezt láttátok?

Heavenly Sword Anime Complete 1 - 5

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#23945) bcrics válasza olbaidhun (#23944) üzenetére


bcrics
tag

Én a [Last Guardiant]várom nagy tisztelettel:)

(#23946) jookomak válasza bcrics (#23945) üzenetére


jookomak
őstag

Inkább marha nagy türelemmel várd, ugyanis megint halasztják, valószínű idén sem fog megjelenni. Ico+sotc-ról sincs semmi hír sajnos.

(#23947) Zigur válasza jookomak (#23946) üzenetére


Zigur
senior tag

Van az ico-ról hír, azt mondták hogy szerintük még tökéletes, lehet az is csak 2012 lesz mint a Last Guardian.
Tuti már korábban jönne ha nem támogatná a 3D-t.. ehh :(((

(#23948) Kraptor válasza Sanyi.mTs (#23898) üzenetére


Kraptor
őstag

Na elvileg ingyen cserélik és semmit nem kellett mondani, csak annyit, hogy Sony miatt cserélem. Azért majd kíváncsi vagyok, hogy tényleg nem is jelenik meg majd semmilyen összeg a csere miatt a számlán.

(#23949) Zigur válasza Kraptor (#23948) üzenetére


Zigur
senior tag

Jellemzően ingyen cserélik a kártyát, a banknak is érdeke hogy megelőzzék a gondot minthogy később kapkodni - igaz, itt Magyarban ez nem feltétlen igaz :D

(#23950) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

DM-fan több emberből ellenszenvet váltott ki ebben a topicban bennem is most már. Miért kell mindenkire ráerőltetni a véleményét "már pedig ez így van nem ahogy te mondod"? Önfényezésen kívül nem csinál mást itt. Rühelljük az okos tojásokat? EGGENNN! ;]
Az avataros képe is vernivaló. ;]
Vegyél xboxot fan kívül tágasabb. ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.