Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23701) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

van különbség az RE5 gold vagy move edition között? mert már láttam mind2 elnevezéssel.

(#23702) anulu válasza vaksi8 (#23697) üzenetére


anulu
félisten

hát nem tudom. nálam tökéletesen jól megy a 1080p is. local gigabit háló, CPU terheltség olyan 10% körül

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23703) Gerisz válasza vaksi8 (#23697) üzenetére


Gerisz
addikt

Na most kötöttem a koax mellé hálózati kábelt a padon át, így most vezetéken megy. Igen vannak gondok a filmekkel. Van amelyiknél a hang csúszik, de inkább ilyen apró szaggatások vannak. Engem zavar. Tekerni simán tudok.

anulu: Nekem valamiért nem megy rendesen. A 720p vel nincs gond, de az 1080p mindegy, hogy vob vagy mkv, mindkettőnél jelen van a pici szaggatás.

[ Szerkesztve ]

(#23704) lajosx válasza Zigur (#23700) üzenetére


lajosx
őstag

értem esetleg én arra gondoltam hogy valahogy neten menti el hogy már meglettek szerezve a karakterek,,sajna nekem mind megvan,igy nincs miért harcolni:D de attol még haverokkal jo lessz..:R

(#23705) v!ct0y válasza lajosx (#23704) üzenetére


v!ct0y
veterán

De még ha neten tárolná is az adatokat akkor is neked teljesen elölről kéne, hogy kezdje mert más accountal jelentkeztél be. Szerintem mindenki elérhető egyből. Az új mortal is ilyen. 2 karakter volt akit meg kelett nyerni.

(#23706) lajosx válasza v!ct0y (#23705) üzenetére


lajosx
őstag

értem,,biztos igazad van,,de jobb volt amig megkellett szerezni a karaktereket,,na de sebaj azért jo lessz igy is ,,köszi a választ:R

(#23707) Gebriel válasza Sonja (#23693) üzenetére


Gebriel
veterán

A PlaystationCommunity szerint lesz ingyenes PSN játék régiók szerint. :K

Főhajtással hajtva kértek bocsánatot. És valljuk be a Japánoknál ez mindenféleképpen respect

[ Szerkesztve ]

(#23708) anulu


anulu
félisten

érdekes felvetés...

"Sony Fired Hundreds of Online Employees Just Days Before PSN Attack!

In Sony massive corporation style thinking, once March 31th, 2011 rolls around they decide to get rid of any "dead-weight", in this case, employees they think are "useless" or no longer needed so they can close off the "year-end books" with various "claimed losts" to save corporation taxes, just like any big massive corporation thinks, only for themselves and their "bottom line", not for the little human beings slaving away everyday for their profits.

Like all layoffs that are hard to swallow, this case was a big one, one 1/3 of the staff that worked in the ONLINE division, in all over 200 employees were given their sad "pink slip" 2 week notice, which means they had to work right up until the very dates that Sony had to shutdown the PSN network!

Even tho Sony rented servers from AT&T data center, being the "unmanaged" type, any Sony employee in the SOE dept. would be able to gain access showing their "photo id" badge to do maintenance work on the servers, if they needed more then just "whitelisted" remote server access from their office.

Today, Sony again announce that all the user account "passwords" were "hashed" on their blog, but any key online employee that was layoff could very well have easy access to the needed cryptographic hash function information in regard to any encryption that might have been used on the servers, including CC access for billing and accounting."

lehet belső munka volt? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23709) Gebriel válasza anulu (#23708) üzenetére


Gebriel
veterán

Érdekes lépés is.
Ha jól vettem ki a 1/3 elbocsájtották?

(#23710) anulu válasza Gebriel (#23709) üzenetére


anulu
félisten

az online divízió 1/3-át

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23711) Sonja válasza Gebriel (#23707) üzenetére


Sonja
veterán

Na, ez már jól hangzik. :K :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#23712) anulu válasza Sonja (#23711) üzenetére


anulu
félisten

kezdésnek nem rossz. amúgy a _csak_ PSN-re használt mailcímemre már most kaptam egy raklam spamet...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23713) Gebriel válasza anulu (#23712) üzenetére


Gebriel
veterán

Én semmit. :N
És szintén csak arra használom.

(#23714) Vladi válasza Gebriel (#23707) üzenetére


Vladi
nagyúr

Semmi ujj levágás? :Y :DDD

No hát elmúlik lassan a vihar. Nembaj. Egy hónapja volt utoljára bekapcsolva a gép, akkor is csajom flowerezett. :D
Egyébként van fenn 60 dolcsim még. Akkor elvileg az nem ugrott? Vagy hidegvíz? Vagy mi van? Erről nem írtak. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23715) karakpecze21 válasza Vladi (#23714) üzenetére


karakpecze21
senior tag

No már csak pár óra elvileg. :)
Kíváncsi leszek, ha elindul, hogy bírják majd a szerverek.

Vladi : Bocsika, véletlen neked ment.

[ Szerkesztve ]

(#23716) Zigur válasza Vladi (#23714) üzenetére


Zigur
senior tag

Irták, minden marad ami az accounthoz tartozik. (Miért is kellene törölniüik a pénzeket/megvett cuccokat ? :)

(#23717) r3dsnake válasza Gebriel (#23649) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

a PSN+ lett a komoly bejelentés? vicces ez a sony :D használd ingyen egy hónapig, hátha megtetszik és előfizetsz.

(#23718) anulu


anulu
félisten

2. menet: Sony Online feltörve, de "csak" 13000 bankkártya adatát nyúlták le

rájuk jár a rúd. még 1-2 ilyen és majdnem elkezdem sajnálni őket. pedíg milyen egyszerű lett volna elejét venni :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23719) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Ha valakinek megvan a Portal 2, akkor a következő kérdésem lenne:
- Tényleg jár hozzá a PC/Steam verzió is?
- Hogyan lehet azt aktiválni?

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#23720) Gebriel


Gebriel
veterán

Én még nem tudok online játszani. :(

(#23721) karakpecze21 válasza Gebriel (#23720) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Én sem, ugyan az mint eddig volt.
Reggel mikor felkeltem az volt az első amit kipróbáltam. :D

(#23722) gabesy


gabesy
tag

Még mindig semmi... :( Pedig ma van a szabadnapom.

[ Szerkesztve ]

Gabesy

(#23723) heim


heim
tag

Honnan jött a május 3? Nincs még semmi....sajnos. Mikor megvettem a Ps3-at nem gondoltam hogy ennyire hiányozhat majd a barátlistám és a Psn. :O

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#23724) v!ct0y válasza r3dsnake (#23717) üzenetére


v!ct0y
veterán

+ valami ingyenes cucc. De neked tudom mkv támogatás kéne meg hogy szarakodás nélkül lejátszd a warez játékokat.. ;]

(#23725) Djuree válasza karakpecze21 (#23721) üzenetére


Djuree
félisten

ma csak japánban kapcsolták még vissza. majd jön amerika, és csak aztán európa, valamikor jövő héten...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23726) karakpecze21 válasza Djuree (#23725) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Na ez nagyon frankó.
Akkor ezek szerint ezen a héten is felejtős lesz a PSN. :W
Most már kezd nagyon komolyan hiányozni. :)
Lassan a végére érek a RDR is és utána már nyügös leszek, ha még mindig semmi multi.
Na valahogy elhúzom a játékot.

(#23727) v!ct0y válasza Djuree (#23725) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezt honnan vetted boxos ? ;] :DDD

(#23728) Djuree válasza v!ct0y (#23727) üzenetére


Djuree
félisten

"Japánban már elérhető PSN, a korábban megszellőztetett korlátozásokkal: a funkciók nagy része működik, a Store viszont még nem megy, és egy darabig nem is fog (valamikor májusban indítják újra) . Az első belépéskor kötelező firmware-update, és szintén kötelező jelszó-váltás fogadja a felhasználókat, ez máshol is így lesz.

És mi a helyzet a többi régióval? Pontos információk még nincsenek, az észak-amerikai felhasználók állítólag holnap kapják vissza a PSN-t."
gamer365-ön van fenn ez..

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23729) heihachi válasza v!ct0y (#23727) üzenetére


heihachi
addikt

Vigyázz, mert neki van ilyen neoncsöve vagy mi amivel besüti a hajad, meg őt csumázza az erő is, meg minden :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23730) karakpecze21 válasza heihachi (#23729) üzenetére


karakpecze21
senior tag

:DDD :C

(#23731) v!ct0y válasza heihachi (#23729) üzenetére


v!ct0y
veterán

Eszem, fas.om megáll :DDD

(#23732) Djuree válasza heihachi (#23729) üzenetére


Djuree
félisten

vigyázzá magadra:

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23733) karakpecze21 válasza Djuree (#23732) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Hát ezekről nekem valami sexuális segédeszköz jutott az eszembe. :DD :DDD :DD

(#23734) dilipok válasza karakpecze21 (#23733) üzenetére


dilipok
veterán

miert, nem az? :C :Y

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#23735) Djuree válasza karakpecze21 (#23733) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha anyagában nem nézem akkor az is lehetne, ezért is linkeltem, de hát rossz az aki rosszra gondol :)) ;] :DDD

dilipok: nem teljesen :N

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23736) anulu válasza Djuree (#23735) üzenetére


anulu
félisten

rosszra? :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23737) anulu


anulu
félisten

"Following up on this morning's news that Sony Online Entertainment servers were offline across the board, Sony Online Entertainment announced that it has lost 12,700 customer credit card numbers as the result of an attack, and roughly 24.6 million accounts may have been breached."

ezzel cca 100 milla. karcos a dolog

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23738) heihachi válasza anulu (#23737) üzenetére


heihachi
addikt

Csak a kerekítés miatt :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23739) Def26 válasza Djuree (#23732) üzenetére


Def26
félisten

Textil lézerkard? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23740) karakpecze21 válasza Def26 (#23739) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Ez már megfelel az EU-s biztonségi előírásoknak.
Most már csak ilyent használhatnak a Jedik is. :K

[ Szerkesztve ]

(#23741) heihachi válasza karakpecze21 (#23740) üzenetére


heihachi
addikt

:))

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23742) Def26 válasza karakpecze21 (#23740) üzenetére


Def26
félisten

Textil jedik. :DD Mondjuk jobb mint a viva pinata sorozat. (djuree)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#23743) r3dsnake válasza v!ct0y (#23724) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

nem értem minek kell személyeskedni. mondtam én egy szóval is, hogy inkább tegyenek bele mkv-t?

leszarom a psn-t, csak nevetségesnek tartom hogy ezek után egy 30 napos triallal tudnak előállni ingyen, ami nekik úgyse kerül semmibe. és hátha előfizetsz. ezzel csak ők járnak jól, de olyan dolgokat, ami a usereknek kéne (cross-gaming chat) még mindig nem tudtak megcsinálni.

de azért köszönöm az értelmes hozzászólásod.

(#23744) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Nagyon kemény a GT5-be a Mclaren F1 MP40. 867 BHP-ra lehetett feltuningolni és 1120 kg mindössze sújcsökkentés hatására de még így is van olyan verseny sorozat ahol otthagynak a gecibe pedig nem vagyok béna! :Y

(#23745) v!ct0y válasza r3dsnake (#23743) üzenetére


v!ct0y
veterán

De te most komolyan mit vársz? Adjanak egy Xboxot mert nem ment 2 hétig a psn? Vagy mit ? Nektek semmi nem jó.

(#23746) r3dsnake válasza v!ct0y (#23745) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

leírtam. olvasd el.

(#23747) karakpecze21 válasza r3dsnake (#23743) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Van igazság abban amit mondasz, hogy sok minden jó lenne kárpótlásként, csak hát ugye mindenki soha sem lesz elégedett, ha a Sony összecsinálja magát sem.
Ez van, ezt kell szeretni.Aki ezekkel a dolgokkal nem tud megbarátkozni, az úgy sem marad a Ps-nél.

Én is jobban örültem volna sok másnak, mert a PSN+-al úgysem sok mindent fogok kezdeni.
Esetleg egy ajándék játéknak nagyon örültem volna, ami nincs PSN+-hoz kötve, de hát ez van.

Én jelenleg már annak nagyon örülnék, ha minden menne rendesen.Nekem most ez a legfőbb kívánságom a Sony felé.

Szerk. : Ugyanitt kár egymást marni, legalább ez a kis közösség férjen meg egymással békességben az ínséges idők alatt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#23748) olbaidhun válasza kelzsoca (#23695) üzenetére


olbaidhun
őstag

A divX-et is támogatta egy idő után sanyi, de a helyzet az, hogy már most is szépen viszi az 1080p mkv-kat a konzol.. korrekt masina ez, mondtam is mindig, hogy van benne még lehetőség (és tartalék is, ha korrektebben programoznának) de sajnos szó szerint hányatott sorsú lett a konzol..

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#23749) olbaidhun válasza Djuree (#23732) üzenetére


olbaidhun
őstag

Most nézem, gyerek, mi folyik itt?! :DDD

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#23750) Vladi válasza olbaidhun (#23749) üzenetére


Vladi
nagyúr

nincs psn, le kell vezetni a feszültséget. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.