Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23451) anulu válasza Gebriel (#23449) üzenetére


anulu
félisten

jo kerdes
ami fix: nem Anonymous volt, a multkori utan megmondtak, h olyat, ami a usereket kozvetlenul erinti, nem csinalnak. amugy meg utanuk kuldte csaholva az FBI-t a $ony. szoval a meccs meg kozel sem ert veget.
jo kerdes, h ki tehette, scene-en belul is csak kerdojelek vannak.

nem lennek meglepodve, ha a 3.60-nal kapcsolatban uj fejlemenyek jonnenek par napon belul. elvegre ha be tudtak jutni a PSN-be, akkor mar csak azon mulik, h mit nez meg, aki bement.

nem csak azok ertenek a PS3-hoz, akiknek a neve "kozszajon" forog. nagyon sokan masok eddig nevtelenek voltak, a forraskodok elerhetoek. innentol ido es programozoi tudas kerdese.

csak attol felek, hogy rossz tanulsagot fog leszurni ebbol a Sony. nem azt, h oda kene figyelni a customerek igenyeire, es bevallalva a fiaskot, visszarakni az OtherOS-t, hanem azt, h megjobban vedeni. a dump-okbol, kodokbol latszik, h eleg komoly tervezesi gondok vannak, amiknek a nagy reszet nem lehet utolag patchelni. szellel szemben h*gyoznak, mar vegkepp.

lehet velem egyet nem erteni, az end-userek szivatasat azonban en is elitelem.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23452) Gebriel válasza v!ct0y (#23450) üzenetére


Gebriel
veterán

Én is remélem.
Feltörik a PS3-t rendben, nekem attól nem lesz rossz, de hogy az én szórakozásomat is tönkre teszik...tehetnek egy szívességet. :(((

(#23453) anulu válasza v!ct0y (#23450) üzenetére


anulu
félisten

eloszor arra kene rajonniuk, h ki tette, aztan bizonyitani, ami ilyen esetben szinten nem konnyu.
akik eddig foglalkoztak vele, azok vagy lealltak, vagy minden mozdulatukat figyelik / elkobozzak folyamatosan a tulajdonukat (pl graf esete(i)). valaki ugy gondolta, hogy ha a szep szo nem volt eleg, akkor kihasznalja komolyan a rendszer hianyossagait.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23454) Gebriel válasza anulu (#23453) üzenetére


Gebriel
veterán

Milyen szép szó??? Meg mit használnak ki??
Azt, hogy több millió user nem tudja használni a PSN-t. :U
Meg minek kell az OS? Hogy könnyebb legyen programozni??
Mond már meg nekem, hogy miért is ragaszkodnak ennyire hozzá?

(#23455) anulu válasza Gebriel (#23454) üzenetére


anulu
félisten

miota ki lett veve, azota tobbszorosen lett kerve, hogy rakjak vissza ezt a funkciot. az IBM nyomasara lett eltavolitva.
mit hasznalnak ki? azt, h olyan lyukas az egesz mint hitelesites mind adatkezeles teren, hogy kb egy atjarohaz?

minek kell? pl arra, h van egy 8 magos boszme cucc benne, ami megeszi reggelire architekturalisan es mindenben az core i7-eket, de annyi van kihaasznalva belole, h a BOX-ban levo Core2 duot se izzasztja meg.

pl nagy igenybevetelu webszervernek (pl apache ala) tuti hetszentseg, h PS3-at raknek be, modositott SATA csatlakozoval, rajta mondjuk egy 10k-t porgo WD HDD-vel

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23456) Gebriel válasza anulu (#23455) üzenetére


Gebriel
veterán

Értem, köszi.

(#23457) anulu


anulu
félisten

Sony update:

"We sincerely regret that PlayStation Network and Qriocity services have been suspended, and we are working around the clock to bring them both back online. Our efforts to resolve this matter involve re-building our system to further strengthen our network infrastructure. Though this task is time-consuming, we decided it was worth the time necessary to provide the system with additional security.

We thank you for your patience to date and ask for a little more while we move towards completion of this project. We will continue to give you updates as they become available."

röviden: majd ha jó lesz, újra menni fog.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23458) Gebriel válasza anulu (#23457) üzenetére


Gebriel
veterán

Inkább úgy fogalmaznék, ha biztonságos lesz újra menni fog. :U

Jó lenne tudni a Sony szándékát? Miért ragaszkodnak annyira a védelmükhöz?
Gondolom a játékkészítők meggyőzésére, hogy itt nincs warez. :F

(#23459) anulu válasza Gebriel (#23458) üzenetére


anulu
félisten

hát nem tudom. valahogy az MS hozzáállása közel sem ennyire taszító

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23460) Gebriel válasza anulu (#23459) üzenetére


Gebriel
veterán

Lehet, de megnéznék egy kimutatást a Xbox játékok és a PS3 játékok bevételéről.

(#23461) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

hmm nehéz ügy. egyrészt nem tartom teljesen korrektnek, hogy feltörik a psn-t és ezzel elrontják mások szórakozását. (bár én bizonyos okok miatt egyébként se tudnék felmenni...)

Viszont a Sony pöcs. sosem vette figyelembe a userek érdekeit, mindig csak elvettek és nem adtak, az OtherOS sincs (bár megoldható... és jó lenne ha unlockolva lenne a teljes proci, gpu)

Az egész onnan indult, hogy kivették az OtherOS-t, és képtelenek voltak olyan dolgokat beletennni az FW-be, ami a usereknek kéne. Most már ott tartunk, hogy megy az mkv lejátszás, a feliratkezelés, az OtherOS, rakat emulátor. A dologgal velejár, hogy a játékok is mennek. Tehát saját maguk alatt vágták a fát.

Remélem addig egy csapat se száll le a Sony-ról, míg a Sony nem változtat a viselkedésén.

(#23462) vaksi8


vaksi8
senior tag

Sziasztok!
Én meg azt mondom hogy azért vettem Ps3 at mert játszani akarok rajta.minden másra van cél eszköz.filmet akarok nézni-médialejátszó,chatelgetni netezni akarok-ott a sz.gép,stb...
És szerintem nagyobb arányban vannak azok akik igy használnák rendesen amire kitalálták.És sokunk játék idejét rabolták el ilyen marhaságok követelése végett.

(#23463) r3dsnake válasza vaksi8 (#23462) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

ez mind szép és jó, DE nem így árulta/reklámozta a sony, hogy játékgép, hanem "It only does everything"

Azzal, hogy megvetted, a hozzá tartozó szolgálgatásokat is megvásároltad. Amit szép lassan kiszedegettek. Ezzel van baj.

(#23464) Gebriel válasza r3dsnake (#23461) üzenetére


Gebriel
veterán

És szerinted ha vissza adják akkor majd megáll az illegális felhasználás?
Kötve hiszem. :U
Minde1 egy szó mint száz: "Remélem addig egy csapat se száll le a Sony-ról, míg a Sony nem változtat a viselkedésén."
-És mi addig a tiszta felhasználok szívunk Ti miattatok. :(((
A többi mondandóm nem tűrne nyomda festéket így nem írom le, de nem személyed ellen szólna.

Jah és rongyos 20k-t vettem WD Live lejátszott és nem kellet szétgányolnom a PS3, hogy ugorjon a garancia az mkv lejátszás miatt.
Az OS-t gondolom Ti annyira szeretitek használni, fölég a memória gyorsasága miatt, így maradt a warez játékok...no comment. :U

[ Szerkesztve ]

(#23465) vaksi8 válasza r3dsnake (#23463) üzenetére


vaksi8
senior tag

De még mindig azok vannak kisebb arányban akik a többi szolgáltatás miatt vette meg!
Én speciel nem is tudtam ezekről és nem is érdekel és ha eddig ki birtam már nem is fog érdekelni.Játszani meg amiért vettem,nem tudok...

(#23466) Criton


Criton
veterán

Most akarom tényleg a gépet egy kicsit megtisztítani.

5perc után nagyon hangos benne a ventilátor, és sajnos más nincs csak sűrített levegős tisztítópisztoly.

Ezzel pontosan miért is nem lehet csinálni? Mert valamivel most ki kell :U

(#23467) csab2


csab2
veterán

Kiraly ez a Ps3! Most probaltam ki: a TV taviranyitojaval is lehet a Ps3-at vezerelni. Csak be kellett kapcsolni a TV-n is es a gepen is a Viera linket. Allat.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#23468) Djuree


Djuree
félisten

epic fail már megint ez a sony. szánalmas amit ezzel a kalózkodás-psn-kombóval művelnek. az MS pl. leszarja, másra fordítja a pénzt és az energiát, nem a kalózkodás elleni harcra, mert arra felesleges, az úgyis mindig lesz, főleg most hogy vérszemet kaptak, hogy a ps sem törhetetlen...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23469) csab2


csab2
veterán

Szerintem a hackerek elmehetnek a p.csaba! Mas szellemi tulajdonat karositjak.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#23470) vaksi8 válasza csab2 (#23467) üzenetére


vaksi8
senior tag

Szia!
A gépen hol kapcsolod be a viera linket?gondolom akkor pana tv-d van.

(#23471) csab2 válasza vaksi8 (#23470) üzenetére


csab2
veterán

Igen, Pana TV-m van. Minden gyarto maskent hivja ugyanezt a szolgaltatast: Easylink, Smartlink, stb. A PS3-on: settings - system settings - control for HDMI - on.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#23472) anulu válasza Gebriel (#23464) üzenetére


anulu
félisten

hol ugrik a gaancia? amúgymeg ha ott van a lehetőség, akkor miért fizetsz ki "rongyos 20k-t" pluszban?

részemről (kb) naponta használom. szóval igenis örülök neki.
Ferrariból csinált a Sony egy homokozóba való játékdömpert. szerintem meg ők mehetnek el a francba

amúgymeg: graf kijelentette, hogy azonnal leáll, amint visszakerül. ő az, aki reverse engineer-elte a LV0 Hypervisor-t, hozzá kötődik az egész other os dolog visszahozatala. és 2 teljes cucc elkobzás / házkutatás után is tovább csinálja. nem a pénzért, hanem mert érdekli. ha visszaraknák, akkor az egész méregfogát ki tudnák húzni.
de neeem, mert "mi vagyunk a $ony, nekünk mindent szabad, bármit megtehetünk!"
aha. egy ideig.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23473) vaksi8 válasza anulu (#23472) üzenetére


vaksi8
senior tag

De miért kell egy ember marhasága vagy akarata miatt megszivatni több ezret??Vegyen a kis genyó magának egy pc-t és buheráljon azzal vagy x-boxot...ezzel csak egy kisebbség
akaratát szeretné másra eröltetni.

[ Szerkesztve ]

(#23474) Sanyi.mTs válasza anulu (#23472) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

"amúgymeg ha ott van a lehetőség, akkor miért fizetsz ki "rongyos 20k-t" pluszban?"

pl. a médialejátszó kb 15-20W-ot eszik, míg a ps3 idle-ben kb. 75-80W-ot.

(#23475) r3dsnake válasza Sanyi.mTs (#23474) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

és azért a 60w különbségért kiadsz 20-25ezret. kíváncsi lennék mennyi idő után hozza vissza az árát

(#23476) vaksi8 válasza r3dsnake (#23475) üzenetére


vaksi8
senior tag

Azért ad ki érte annyit mert nem kell tökölni a lejátszással és a felirat kezeléssel.
A konzol játékra való és azért adtak hozzá plusszba egy elég jó minőségü Bd lejátszót.
minden másra ott a pc..
Amikor még nem lehetett a netre csatlakozni vele érdekes senki nem kereste ezeket a lehetőségeket.Értem ezt a ps1 és 2 re.a seggünket a földhöz vertük amikor a ps2 vel lehetett dvd filmet nézni...

[ Szerkesztve ]

(#23477) Gebriel válasza anulu (#23472) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha módosítod a géped és az miatt elszáll akkor ugrik a gari nem? Ha jól emlékszem neked is repült már el géped ez miatt?
A PS3 mikor is játszott le mkv file-t :F
Én ezért vettem meg a WD Live lejátszott.
Értem én, hogy a SONY elvesz meg minden, de akkor játsszák le jogi úton ne úgy, hogy kb 75 millió felhasználót megszívatnak. :U

vaksi8--al értek egyet. :K [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#23478) Gebriel válasza Djuree (#23468) üzenetére


Gebriel
veterán

Ahhoz képeset, hogy a SONY-nak évek óta törhetetlen volt a rendszere. :U ;] Az MS meg nem tudta megoldani ennyi, persze, hogy másra költi a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#23479) v!ct0y válasza anulu (#23453) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem a MS volt ;]

(#23480) Djuree válasza Gebriel (#23478) üzenetére


Djuree
félisten

Az MS nem is akarta megoldani ;) Már erről nem egy konzultáció volt, hogy miért, olvasd el. Elég legyen annyi, hogy mégis a BOX kb. 10 annyi bevételt termelt az MS-nek, mint a PS3 a sony-nak ;)
nade leírom neked röviden: elterjedt hogy a box-hoz nem kell eredeti játék, mindenki boxot vett, jött a bann, sokan megijedtek és már eredetit vettek. sokan inkább megint flasheltek, de megint jött a bann, és mégtöbben áttértek a jó oldalra...és ez így megy ma is, egyre többen térnek át...az MS már az elejétől erre bazírozott, bejött nekik...ez van a win-el is, szted miért használ 95% win-t? nem véletlen olyan könnyű feltörni a win-t sem...ha nem lehetne törni, akkor én is meg te is meg itt kb. mindenki ingyenes linuxot tolna...nem 40k-s win-t ;)
a sony nem fogja ezt tenni, mert japánok, más mentalitás...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23481) vaksi8 válasza Djuree (#23480) üzenetére


vaksi8
senior tag

Hogy melyik a "jó" oldal az elég szubjektiv.nekem 2001 óta van ps1 em utána jött a ps2 és immár harmadik éve nyüstölöm az első 40 gb os fat gépemet.Tudtam hogy a hármasokat nem lehet kiütni és eredeti játékokat kell majd hozzá venni,de mégis e mellett döntöttem.Ezek szerint én és sokan mások rossz oldalon állunk.nem azok akik mindenféle hülyeséget kiakarnak találni a gépre.

(#23482) Djuree válasza vaksi8 (#23481) üzenetére


Djuree
félisten

jó oldal--> nem warezol
rossz oldal-->warezol
én csupán erre gondoltam :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23483) r3dsnake válasza Gebriel (#23477) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

az enyém pl ma is játszott le mkv fájlt : )

ez a szép az egészben, nem foglalkoztak a userek kéréseivel, úgyhogy a userek megcsinálták maguknak, amire szükségük volt.

és ez erősen nem warez/kalóz kategória

[ Szerkesztve ]

(#23484) vaksi8 válasza Djuree (#23482) üzenetére


vaksi8
senior tag

Bocs akkor félre értettem!

(#23485) Gebriel válasza Djuree (#23480) üzenetére


Gebriel
veterán

Az MS ezen megoldására jó magam is rájöttem bármiféle tanulmányozás nélkül. :D ;]

(#23486) Djuree válasza r3dsnake (#23483) üzenetére


Djuree
félisten

bizony, ez moddolás, és ez nem warez :K ezzel sztem semmi probléma, ezt már amúgyis alapból tudnia kellett volna a gépnek...

Gebriel: na hát akkor tudod miről van itten szó :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#23487) szasanyi válasza Djuree (#23486) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha a moddolás nem esztétikai hanem tartalmi céllal történik, az nem a warez szinonimája? :D

(#23488) ->Raizen<- válasza Criton (#23466) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Én kiporszívóztam tegnap a ps3-at és terhelés alatt is tök halk nem lép annyi lépcsőt fel a ventilátor! Nem szedtem szét csak a nyílásokhoz tartottam sokáig s porszívó csövét. 1400w-os készülékkel dolgoztam és utánna ki kellett szellőztetni mert érezhető volt a kis szobába a por. majdnem 3 éves pormennyiséget szedett ki.

(#23489) anulu válasza Gebriel (#23477) üzenetére


anulu
félisten

ha lett volna még rá gar, akkor megoldották volna. ha CFW van rajta, valami gond lesz, és vissza tudsz OFW-t rakni, akkor max netes dolgokból tudják megmondani, hogy volt-e valami rajta. amúgymeg nem foglalkoznak ezzel.
nálam az volt a para, h phat-ba nem lehetett azt az FW-t beletolni amit akartam és brickelődött
nálam pl most is gyönyörűen játszik le mkv-t :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23490) anulu válasza r3dsnake (#23483) üzenetére


anulu
félisten

"ez a szép az egészben, nem foglalkoztak a userek kéréseivel, úgyhogy a userek megcsinálták maguknak, amire szükségük volt."

ennyi. 1.17.02-es MiltiMAN-t nézted? szerintem akármelyik "nagy" cég megirigyelhetné ezt a manager UI-t. átlátható, esztétikus, pillanat alatt minden megvan benne, és végre lehet ellenőrizni, h van-e update az adott játékhoz. nem tudom, milyen repo-t használ, de 3,5MB-tal töltött nekem most, nem úgy, mint a "hivatalos" amelyik nagyon jó esetben jön 400k-val

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23491) Criton válasza ->Raizen<- (#23488) üzenetére


Criton
veterán

No akkor nekem is marad ez, megbontani meg ugye nem lehet, mert akkor meg a garancia ugrik :U

(#23492) anulu


anulu
félisten

amúgy scene oldalakon felröppent a hír, hogy maradt egy kis szeretetcsomag a belső PSN hálóban, ami replikálja magát, tehát az egészet cakk-pakk le kell lőni és egyesével a servereket helyrepofozni, utána újra összerakni és mehet.

Sony reakció:
"Posted by Patrick Seybold // Sr. Director, Corporate Communications & Social Media

We sincerely regret that PlayStation Network and Qriocity services have been suspended, and we are working around the clock to bring them both back online. Our efforts to resolve this matter involve re-building our system to further strengthen our network infrastructure. Though this task is time-consuming, we decided it was worth the time necessary to provide the system with additional security. "

amúgymeg nem mellesleg valszeg ezzel élesítik egy menetben a teljes fizetős PSN-hez szükséges dolgokat is, hogy később bármikor bevezethessék amikor úri kedvük / idióta indoklásuk úgy tartja

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23493) ->Raizen<- válasza anulu (#23492) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Egész jó a red dead redemption most kezdtem el az elejét beszippant a vadnyugati hangulat. :C Ne legyen fizetős a multi ha már eddig se volt. :(((

(#23494) anulu válasza ->Raizen<- (#23493) üzenetére


anulu
félisten

márpedíg a cég váltással megteremtődött a jogi háttér

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23495) karakpecze21 válasza ->Raizen<- (#23493) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Piszok jó, nem rég kezdtem el én is.
Olyan 2x %-nál vagyok.Csak menne már a multi része, kíváncsi lennék arra is.

Hát nagyon remélem, hogy nem lesz fizetős.
A legfőbb érvem a PS3 mellett az volt, hogy ingyenes a multi.
Ha fizetős lesz, akkor részemről pá-pá Sony.

[ Szerkesztve ]

(#23496) Criton


Criton
veterán

Azért ez egy nagyon de nagyon szép húsvéti ajándék a Sonytól komolyan.
Itt van 3-4nap pihenőnap és nem tud az ember Multiban játszani. Nekem főleg olyan játékaim vannak, amik Multiban jók... ha ez még1x előfog fordulni, eladom a sunyiba az egészet, azt veszek egy Xboxot...

És most meg, hogy a Multi lehet külön fizetős lesz....hát no comment :(((

Már egyszer kihoztak a sodromból, mikor a Mafia grafikáját korlátozták le :(((

[ Szerkesztve ]

(#23497) Gebriel válasza anulu (#23494) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem nagyon hiszem, hogy fizetős lesz.
Sőt majdnem, hogy kizárt. Ha még is akkor igen kis összegért szvsz. Ellenkező esetben ott az MS akinek jelenleg sokkal tartalmasabb szolgáltatása van a LIVE-al.

(#23498) Gebriel válasza Criton (#23496) üzenetére


Gebriel
veterán

Nézd a jó oldalát. Legalább nem gubbasztasz 4. napig a tv előtt. :D
Az azért továbbra sem tisztázott, hogy miért is állnak a szerverek.
Megy az egymásra való mutogatás. Ano vs Sony :(
Egy biztos, míg nem volt hack támadás addig nem igazán volt ilyen mértékű leállás, ha nem tévedek. :F

[ Szerkesztve ]

(#23499) anulu válasza Gebriel (#23497) üzenetére


anulu
félisten

nem fogom mondani nektek, h "na látjátok, én megmondtam" :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23500) anulu válasza Gebriel (#23498) üzenetére


anulu
félisten

Anonak nincs köze hozzá.
azért állnak, mert olyan jól lett összerakva, hogy a hack (és az adatok megszerzése után? ez kérdőjeles) bent maradt egy kis szeretetcsomag, ami hazavágta az egészet, ezért előlről újra kell építeni a komplett PSN-t

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.