Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz buci30 #174998 üzenetére

    szerény véleményem szerint -tudom, hogy már elvan döntve, de hát ha :)-

    nézz szét afn vagy nem is tudom még milyen motorkóddal vannak 110le A4ek, hidd el sokkal sokkal jobb lesz, mint egy 1.6os motoros gép

    az szerintem hülyeség (bocsi annak aki állította neked, vagy olvastad), hogy többet eszik városban.... akkor eszik max többet, ha esetleg lekormolódik a turbó stb. (nem tudom, hogy azok már vgt-sek e egyáltalán), de megjáratni úgy is lesz kedved 1-2x egy nagyobb karikára a megszokottól....

    A meghibásodások sora pedig szerintem elenyészőbb tényező egy benzinessel szemben.... okés turbó lóghat: elviszed felújítják beállítják írnak rá egy kis progit (ha még nincs rajta pl.) és az a része évekig rendben lesz

    Amiről még tudok ismerősi körben az pl. a porlasztócsúcsok, de azok is vannak szinte minden sarkon, akkor amiket még fentebb írtak azokat is belevéve (klíma, futómű), ezeket is 1x rendberakja az ember és kész.... ((a futómű az egyetlen egy amire azt mondom, hogy 2-3 évente fixen költeni kell, mert kikönyököl ugyan úgy mint az enyémen, de ez az 1.6benzinesben is ugye egyazon futómű van)) és ez az a dolog ami miatt én is szívom mindig a fogam és áldanám a tervezőt, ha picit egyszerűbb megoldással alkotta volna meg a B5 szériákat

    szóval tudom, hogy már el van döntve az az 1.6, de próbálj azért ki egy TDI-t és megfogod látni és érezni amiről beszélünk

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés