Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97921) lala666 válasza eL Geri (#97920) üzenetére


lala666
senior tag

Leírta már egyszer.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#97922) Minime55 válasza eL Geri (#97920) üzenetére


Minime55
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#97923) Quadgame94 válasza VincentVG (#97918) üzenetére


Quadgame94
őstag

Mivel van foglalva? A másik képernyő is be van kapcsolva?

(#97924) leslien válasza Swami (#97915) üzenetére


leslien
nagyúr

G2 vegyed és veszel hozzá egy ilyet ...
nálam tökéletes és még jól is mutat...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#97925) VincentVG válasza Quadgame94 (#97923) üzenetére


VincentVG
senior tag

egy rtx4090 esre van kotve, odaig jutottam, ha a HDMI Deep Colour be van kapcsolva akkor tuti no signal ha kikapcsolom akkor van 4k de csak 60hz el ( szval felsiker ) - amugy eleg bena mert hiaba allitom visza csak akkor lesz megint kep ha kihuzom, visszadugom.

masik kepernyot nem raktam ra, illetve probaltam mar ugyis h masik porton is van egy monitor de ugyanez a vegeredmeny.

(#97926) Malfroy válasza leslien (#97924) üzenetére


Malfroy
aktív tag

Erre az állványra még 77” is felmegy valószínű , tud 300x300-at és 45kg-ig terhelhető. Egy 77” G4 38kg pl.

(#97927) patakidr válasza eL Geri (#97920) üzenetére


patakidr
aktív tag

Csúnya vertical banding.
1-nél pedig volt függőlegesen 2 halott pixelsor kb. középen...

(#97928) Swami válasza leslien (#97924) üzenetére


Swami
senior tag

Ez nem tűnik rossznak. Stabil rendesen?

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#97929) Scholes9 válasza lala666 (#97916) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Játékra konkrétan a legjobb kb. :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#97930) Quadgame94


Quadgame94
őstag

Tudja valaki hogy a telekom tv boxnál a "HDR" hogyan lehetne kikapcsolni? Az always HDR -> adaptive HDR-ra tegyem? Az automatic best resolution on vagy off? Mert az nez nem RGB-re teszi a tévét.

(#97931) Samott válasza Quadgame94 (#97867) üzenetére


Samott
addikt

Nalam is felkerult a falra, aztan gyorsan le is szedtem:

Mert van meg egy kis melo a fallal:

:DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#97932) Dareiosss válasza patakidr (#97902) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Azért nem jelenik meg a nas mert a tvn wifin vagy, próbáld meg kábelel, úgy müködni fog.

(#97933) leslien válasza Swami (#97928) üzenetére


leslien
nagyúr

igen..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#97934) laci12234


laci12234
tag

Sziasztok
van egy samsung qe65s90catxxh tv-m és az lenne a kérdés hogy mennyire jó ez az optimalizált mód ? Hasznos amúgy ?
és ki használja az energiagazdaság cuccot benne ?

(#97935) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Egy 42-es LG C2 OLED TV-t használok monitornak.
Létezik hozzá valami ajánlott beállítás SDR, HDR tartalmakhoz, játékokhoz?

Köszönöm szépen!

(#97936) szkutyi válasza laci12234 (#97934) üzenetére


szkutyi
őstag

Igazából referenciához nézve semennyire. :D.
Az energia takarékos módot szoktuk ajánlani hogy ki kell kapcsolni....vissza fogja a tv-t...
Ezekkel a beallitasokkal fogod elérni a jó (de nem a legjobb képet) : [link] a white ballanc-ot én nem másolnám át...
A legjobb minőségepet pedig kalibrálással érhető el.

(#97937) Vhiktor válasza Quadgame94 (#97930) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

Adaptív hdr

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#97938) Vhiktor válasza laci12234 (#97934) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

Milyen optimalizált képmod? Enegriagazdasag ki.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#97939) Tyrone89 válasza Vhiktor (#97937) üzenetére


Tyrone89
tag

+1

Pontosan. ..hogy az elején mennyit szívtam ezzel, akkor még opció sem volt rendesen kikapcsolni. Aztán a komoly ügyfélszolgálatot felhívtam majd megkérdeztem hogy a francban lehet kikapcsolni? S miután erre a kérdésre azt kaptam válaszként, hogy hát a HDR az nagyon jó, élénkebbek a színek stb..miért baj ez nekem?? Hát mert a box fals jelet küld a tv-nek mivel a tv adások egyike sem HDR itthon..így helytelenül és feleslegesen van abban a képmódban a tv. Aztán mondták hogy a tv-vel próbáljak valamit kezdeni mert szerintük ez rendben van, nem náluk van a hiba. Mondtam hogy a tv akkor vált HDR módba ha olyan jelet kap, automatikus..nekem nincs beleszólásom. Hát ők nem tudják akkor... Végül a HDMI Deepcolor kikapcsolásával tudtam nagy nehezen megszüntetni ezt a birkaságot. Azóta hála istennek legalább ennyi frissítést kapott az a box hogy az adaptív HDR-el kikapcsolható

(#97940) patakidr


patakidr
aktív tag

Sziasztok,

az normális, hogy a Samu QN65S90C képernyőjében függőlegesen van egy jól látható hajlás? Kb. 4 mm. Kifelé dől, tulképpen az alsó sarkain látszik nagyon.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.