Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98451) ACE- válasza szkutyi (#98450) üzenetére


ACE-
addikt

[link]
De a kép nem látszik, íme:
[kép]
Most pl. kb. 20 perc után Youtube nézés közben ez jött be, ilyenkor hang sincs, és Teamviewer-el belépve azt írja nincs a HDMI kimeneten semmi, sem hangeszköz. Most kikapcsoltam a Deep Color-t, és ilyenkor visszajön a kép, egyéb esetben TV ki-bekapcsolás után sem jön vissza, csak ha ki-be dugom a HDMI kábelt...

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#98452) szkutyi válasza ACE- (#98451) üzenetére


szkutyi
őstag

Nálam deepcolor bekapcsolasnál is volt valami anomália...vagy a 444-nel.mar nem emlékszem..de ilyen hangya nem volt nálam.

(#98453) Vhiktor válasza ACE- (#98451) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

A nagyon régi készülékekkel gond lehet a hdmi deep color bekapcsolása.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#98454) Swami


Swami
senior tag

Elmesélem, hogyan nem lett (egyelőre) S90C tv-m.
A HDT futárszolgálat ma meghozta a tv-t, de azzal a svunggal vissza is vitte.
Még a múlt hét előtt megrendeltük a Telekomtól, minden le lett zsírozva, mondtuk, hogy a (múlt) héten csütörtök-péntek-szombat jó. Erre tegnap értesítettek, hogy ma hozzák mégpedig úgy, hogy nem lehetett időpontot változtatni.
Ok, beszéltünk az ügyfélszolgálattal, hogy van egy Telekomos meghatalmazás, azzal át tudom venni, ugyanis a feleségem nevén van az egész Telekomos szolgáltatás, így az ő nevén szerepel ez is.
Jön a nyikhaj sofőr koszos ruhában, cipőben és azt kérdezi, hogy itthon van a megrendelő, mert különben nem adja oda a tv-t!
Mondom nem tud jelen lenni, de itt egy meghatalmazás. Á az nem jó! Mondom miért ne lenne jó, hiszen a Telekom meghatalmazás nyomtatványa, azt mondták, hogy jó. Ok. Lefotózta, elküldte a HDT-s főnöknek, aki azt mondta, hogy nem fogadják el.
Mondtam neki, hogy itt a cím, itt a meghatalmazás, nem a Tesco parkolóban akarom átvenni okosba, mire mondta, hogy akkor se.
Erre beült a kocsiba, azt se mondta, hogy viszontlátásra és elhajtott.
Hát így.
Természetesen panaszt tettünk a Telekomnál, majd kiderül, hogy mit reagálnak.
Addig meg nézzük ezt... 😄

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#98455) ACE- válasza Vhiktor (#98453) üzenetére


ACE-
addikt

Furcsa mód én meg pont azt olvastam, hogy ez valami régi HDMI szabványhoz tartozik, és azt "javítja fel", akkor ez nem igaz? A miniPC-m nem egy túl régi Intel-es cucc (NUC11TNHi3) elvileg tudnia kéne mindent... szóval nem értem, majd meglátjuk hogy így mit csinál, meg holnap hoz a szerviz egy gyári LG HDMI kábelt azzal is kipróbálni, mert ma full alaplap csere volt a 3 hónapos TV-n, de sajna nem segített...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#98456) Quadgame94 válasza Swami (#98454) üzenetére


Quadgame94
őstag

Azt megtudod mondani, hogy miért S95C lett? A One Connect box miatt?

(#98457) Swami válasza Quadgame94 (#98456) üzenetére


Swami
senior tag

S90C, de az se lett.

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#98458) Quadgame94 válasza Swami (#98457) üzenetére


Quadgame94
őstag

Ah félrenéztem sorry. Még nem :D

(#98459) Vhiktor válasza ACE- (#98455) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

De csak a minipcvel csinálja?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#98460) alaves válasza Swami (#98454) üzenetére


alaves
addikt

Sajnos ez a szokásos eljárás a szolgáltatótól vett készülékeknél, gondolom valamiféle csalást akarnak elkerülni. Nálam C1 vásárlása: az anyámnak én fizettem elő a Vodafone TV-t. Éppen jó akcióban volt a C1 a Vodafon-nál, ezért onnan rendeltem, de nem az előfizetés helyére, hanem a lakásom címére. A megrendelésben és utána telefonon is kértem, hogy ne az előfizetés helyére hozzák a TV-t. Mereven elutasítottak, hogy kizárólag csak az előfizetés helyére küldhetik. Úgy oldottam meg, hogy mikor hívott az MPL futár hogy 5 perc múlva hozza a TV-t, akkor mondtam neki, hogy nem oda kell vinni, hanem egész más városba. Mondta semmi gond, se perc alatt átirányította a csomagot, következő nap meg is kaptam (tiszteletem az MPL rugalmasságáért).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#98461) Celtis válasza Swami (#98454) üzenetére


Celtis
veterán

Ez lehet egy jel. Nekem kétszer sem jött össze a samsung anno, de harmadikra is megpróbáltam, nagyon nagy szívás lett belőle...

(#98462) ACE- válasza Vhiktor (#98459) üzenetére


ACE-
addikt

Nem tudom mással tesztelni.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#98463) Vhiktor válasza ACE- (#98462) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

Simán lehet, hogy a minipc a ludas, nem a tv.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#98464) hunspikey válasza junkpod (#98431) üzenetére


hunspikey
őstag

Azt jelenti hogy hiába veszed le nullára az élességet akkor is a natív anyaghoz képest valamennyi élesítést a tv alkalmaz. Eddig Sonyra volt jellemző most lg is csinálja :O

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#98465) ACE- válasza Vhiktor (#98463) üzenetére


ACE-
addikt

Korábbi szintén LG TV-n tökéletesen működött ugyanez a miniPC...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#98466) s.Oliv3r válasza ACE- (#98465) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Nekem volt már olyan, hogy pont monitor váltásnál halt meg a VGA :DDD Sose lehet tudni.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#98467) junkpod válasza hunspikey (#98464) üzenetére


junkpod
nagyúr

És ezt, hogyan lehet megállapítani?

Box's don't touch!

(#98468) hunspikey válasza junkpod (#98467) üzenetére


hunspikey
őstag

Rettenetesen egyszerű, mellé téve egy g3-at amin szintén le van véve a sharpening 0-ra látni hogy a g4 bele mókol.

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#98469) alaves válasza junkpod (#98467) üzenetére


alaves
addikt

Pl. AVS HD 709/5-Sharpness & Overscan.mp4
Egyébként szerintem ez kétséges, abból kiindulva, hogy pl. rtings-ék nem is hagyják 50 alapon, hanem 60-ra húzzák az élességet a Sony-kon. Elvileg 50-en érintetlen, 50-0-ig pedig 'smooth sharpening' van (Samsung HDMI-PC esetén10-0).
Igazából nem tudom, hogy milyen esetekben van jelentősége a 'smooth sharpening'-nek a gyakorlatban. A hozzáadott élesítést még értem, mert a vásárlók zöme úgy szereti ha minél élesebb a kép.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#98470) Czimby


Czimby
addikt

Akiknek eszköz váltásnál halt meg a Pc,VGA,Monitor stb...

Ugye kikapcsolt állapotban húzták ki, dugták be a HDMI-t?

Cégnél nálunk is elő szokott fordulni, mert páran úgy kezelik mint az USB-t.

Persze ettől függetlenül is meghalhat egy hardware, de ezzel nagyban előlehet segíteni.

Konkrétan láttam már Tv-n bedugáskor szikrázó HDMI csatit.
Kérdeztem is a kollégát, nem kapcsoltad ki?
Nem, miért ki kell?
:))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#98471) Vhiktor válasza ACE- (#98465) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

Én azért kipróbálnám más eszközzel is.
Milyen kábellel van rákötve?
Milyen jelet küld ki?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#98472) ACE- válasza Vhiktor (#98471) üzenetére


ACE-
addikt

Ja, ki kéne, de gyanakszom egyébként a NUC-on lévő video driverre is, mert az pont akkor frissült erre az új Intel Arc driverre, amikor lecseréltem a TV-t... Lehet csinálok egy tiszta telepítést Windows gyári driverrel. Az Alza-s 4k/60Hz-et bíró kábellel van összekötve, és ezen a felbontáson, frissítésen van használva. Ma hoz az LG szervíz egy gyári LG kábelt, mert azt mondja a fószer hogy az mindenre megoldás, miután tegnap az egész alaplapot kicserélte... és ugyanazt csinálja. Erre a Depp Color-ra is gondoltam, de kikapcsolva valahogy sokkal tompább a kép, meg fényesebb, mintha eltűnne a fekete.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#98473) Vhiktor válasza ACE- (#98472) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

A deep color csak nagyon régi eszközöknél okozhat gondot, pl dvd lejátszó, de én még soha nem találkoztam azzal, hogy a deep color okozott volna problémát.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#98474) Quadgame94 válasza ACE- (#98472) üzenetére


Quadgame94
őstag

Gondolom natív appoknál nem csinálja ezt. Ha alaplap csere után is ez van akkor ez NUC gondja lesz. Más PC-vel már rég ki kellett volna próbálni. Vagy bármilyen HDMI eszközzel pl: TV Box, laptopot rá dobni, bluray stb amit éppen kölcsön tudsz kérni.

(#98475) hunspikey válasza alaves (#98469) üzenetére


hunspikey
őstag

Igen, mert a sok emberke nem foglalkozik azzal, hogy nincs olyan, hogy élesítés - csak olyan van, hogy kontúr kiemelés illetve fals kontúrozás, magyarul minden esetben olyan képi elem hozzáadása ami azt hiteti el, hogy élesebb.

Nyilván az emberi látás és különösen a szemünk felbontása kvázi attól függ, hogy mekkora a kontraszt. És ha a vonali kontraszt nő fals vonal mellé rakásával, az kvázi azt az érzetet kelti, hogy élesebb, pedig nem.

Az egy tragédia hogy ezek a mai TV-k már nem megjelenítők, hanem online retusátorok, meg átszerkesztők meg miegyéb. Jó hogy nem magát a jelenetet cseréli le, mert nem tetszik neki. Hol a határ? Szerintem már rég átlépték...

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#98476) Vhiktor válasza hunspikey (#98475) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

Sokszor innen jön az, hogy egy tv felskálázása jobb mint a másiké, sokszor valójában semmi másról nincs szó mint kikapcsolhatatlan élesítésről.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#98477) junkpod válasza alaves (#98469) üzenetére


junkpod
nagyúr

Majd letoltom6es megnézem. Én eddig nem vettem észre mesterséges elesitest a Sony TV -n.

Box's don't touch!

(#98478) ACE- válasza Quadgame94 (#98474) üzenetére


ACE-
addikt

Kösz, lehet egy laptopot rákötök, de így hogy full új alaplapot cseréltek már én sem tudok mire gondolni... lehet megfuttatom Alza-nál, hogy cseréljék ki, levásárlást kérek, és veszek egy újabbat amiben HDMI 2.1 van...
Egyébként igen, cska HDMI bemeneten csinálja, appoknál nem.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#98479) Vhiktor válasza ACE- (#98478) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

Az a baj, ha nem próbálod ki mással akkor nem lehet megmondani mi a baj, mert így 50%, hogy a tv és 50%, hogy a pc a hibás.

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#98480) ACE- válasza Vhiktor (#98479) üzenetére


ACE-
addikt

Ja, csak arra próbálok rájönni, ha a PC hibás, akkor mi lehet a hibája... mert ha csak inkompatibilitás, és tegyük fel úgy döntök hogy lecserélem, mert pl. visszaveszik (Alza nem szokott ilyennel szarozni) akkor milyet vegyek, hogy ne járjak ugyanígy... Ezért lenne jó tudni a hiba okát...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#98481) Quadgame94 válasza ACE- (#98480) üzenetére


Quadgame94
őstag

Driver gond, vagy maga a hdmi port sérült. Rengeteg faktor lehet. Mielőtt visszaküldöd mindenképp dugj rá más eszközöket.

(#98482) Csocsy


Csocsy
tag

Sziasztok,

LG OLED65G23 mennyire ajánlott tv? Ez a coil whine jelenség gyakran előfordul?

Illetve LG OLED65G23 és LG OLED65C31 közül melyik lenne jobb Ps5-hoz illetve jó minőségű filmekhez?

Köszi előre is ha valaki leírja a tapasztalatait!

(#98483) ACE- válasza Quadgame94 (#98481) üzenetére


ACE-
addikt

Az egész alaplap ki lett cserélve, azon van minden port is. Szóval annak hibája szinte kizárt ezután, próbálom a kábellel, aztán kiderül.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#98484) hunspikey válasza Csocsy (#98482) üzenetére


hunspikey
őstag

a G2 még mindig egy nagyon jó TV-nek mindősül. Sok szempontból a c3-nál jobb választás tud lenni (nagyobb fényerő, hűtőbordás, tehát sosem ég be stb).

Az írj jelenségről sosem hallottam.

A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

(#98485) Csocsy válasza hunspikey (#98484) üzenetére


Csocsy
tag

Köszi a választ, sok külföldi fórumon írnak erről, hogy éles, magas hangot hallani a tv-ből, ezért kérdeztem rá :)

(#98486) ρσгτσ válasza Csocsy (#98485) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A táp miatt, de Magyarországon szerintem ez nem volt túl jellemző. Viszont itthon jó az LG szerviz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#98487) Csocsy válasza ρσгτσ (#98486) üzenetére


Csocsy
tag

Köszi a választ, meggyőztetek :)

Emag-on most jó akcióba van, plusz 20 havi 0 %-os hitel, lecsapok rá :)

(#98488) Quadgame94 válasza ACE- (#98483) üzenetére


Quadgame94
őstag

Nem a tv portjaira gondoltam...

(#98489) ACE- válasza Quadgame94 (#98488) üzenetére


ACE-
addikt

Na a portokkal kapcsolatban is van érdekesség, mert a HDMI2 bemeneten (ez egyébként az eARC port is, de nyilván nem tudok róla hogy a miniPC bármilyen support-al rendelkezne a technológiával kapcsolatban) ugyanazzal a kábellel a miniPC ugyanazon kimenetével sokkal ritkábban fordul elő a probléma. A HDMI1-en mindig. De még nem próbáltam a többi portot, majd azzal is kipróbálom és meglátszik mi lesz...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#98490) wallace 234 válasza hunspikey (#98484) üzenetére


wallace 234
őstag

"sosem ég be stb" hasonló kijelentésem miatt ,kaptam, hogy ne tegyek megtévesztő kijelentést🤣 Igazából majd kiderül ,hogy mennyivel fogja jobban bírni. Egy biztos ma már nem kell ez miatt aggódni.

(#98491) eL Geri


eL Geri
őstag

Ismét a G-s LG tévékről kérdeznék, hogy ti mit gondoltok.

Még most is simán lehet kapni G2-es TV-t, de G3-as meg kb. mióta megjelent, vagy majdnem megjelent a G4, azóta alig, vagy sehogyan sem elérhető :( Most kifejezetten a 77-es méretre gondolok. (És természetesen az olcsó helyekre értem, extrém drágán még vannak boltok.)

Az okát már beszéltétek itt, hogy a G4 annyival nem jobb TV, és inkább mindenki lerabolta a G3-at.

De szerintetek ez most már így lesz? Kb. már csak ritkaságba fog menni, és az lesz a természetes, hogy már ki is futott a 77-es G3-as? Vagy ez csak 1-2 hónapos kiesés, de lesz még tartósan, és nem ár emelten, készlet?

(#98492) S@c@


S@c@
őstag

Érdemes frissíteni a samsung 55s90c tvket 1410.1 verzió frimre?
Ad pluszt vagy vesz el valamit?

(#98493) Quadgame94 válasza eL Geri (#98491) üzenetére


Quadgame94
őstag

Nincs kristálygömbünk. Evidens volt, hogy a G3 hamarabb kifut, hiszen a G4 nem jobb szinte semmivel, vagyis 83G4-en kívül nincs érdemben modell amit vegyen bárki is 1.5x felárért. G2 meg azért van mert nincs MLA, vagyis csak egy C3 + hűtőborda. Meglep, hogy máris elfogyott volna végleg, de én is vettem G3-at meg sokan mások is mostanában. Tavaly is majdnem lemaradtam a 42C2-ről ilyenkor. Tudtam, hogy gyorsnak kell lennem.

(#98494) alaves válasza S@c@ (#98492) üzenetére


alaves
addikt

Ha 1310-en vagy és nincs problémád, akkor nem muszáj. A 1402-őt érdemes, mert az hibás.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#98495) Benito187


Benito187
csendes tag

Sziasztok!

G2 újoncként szeretném megérdeklődni, hogy milyen alap dolgokra érdemes/kell odafigyelni egy OLED-nél, hogy minnél tartósabb maradjon, biztos vagyok benne hogy ez már egy csontig lerágott téma, mindenkitől előre is elnézést kérek. :)

Amiket eddig itt összecsipegettem:

-Ideális esetben ne menjen napi 4-5 óránál többet
-HDR/DOVI mehet maxon de SDR kontentnél kb 60% max fényerő
-Pixelfrissítést ha minden igaz automatikusan elvégzi magától, itt nem ajánlott manuálisan futtatni
-A pixelfrissítésből adódóan ne is áramtalanítsuk soha a készüléket
-Lehetőleg ne ömöljön rá a hideg ha ablak közelében van

Előre is nagyon megköszönöm ha bárki még felokosítana a felsoroltakon felül alapnak számító tanácsokkal! :R

(#98496) S@c@ válasza alaves (#98494) üzenetére


S@c@
őstag

Az 1402-nek mi a, volt a baja?

(#98497) s.Oliv3r válasza Benito187 (#98495) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Én olyat nem hallottam, hogy ne menjek napi 4-5 órát :D Elvileg azért van, hogy nézd. Többek szerint az a hdr és az sdr-nek se kéne max fényerőn mennie az elején.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#98498) lala666 válasza Benito187 (#98495) üzenetére


lala666
senior tag

4-5 óra :DDD
Ekkora ostobaságot hol írtak? 10-15 órát megy kb. nálunk....

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#98499) szkutyi válasza Benito187 (#98495) üzenetére


szkutyi
őstag

Sdr esetében a fényerő okés 60 körül, de a maximális fenyerőt ki kell kapcsolni!(Lehet más a neve, most nincs előttem)

(#98500) Vhiktor válasza Benito187 (#98495) üzenetére


Vhiktor
Topikgazda

Napi 4-5 óra teljesen valótlan.
Hdr és dv esetén nyugodtan mehet a max fényerő, kell is.
Sdr esetében nem szabad a max (oled pixelek fenyereje), a maximális fényerő is legyen kikapcsolva, ha nagyon kell akkor se menj közepes felé, de inkább alacsony akkor is.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.