Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Okos Otthon összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33016) amargo válasza Degeczi (#33014) üzenetére


amargo
addikt

Én pont azt írtam, hogy én UTC-ben tárolom az adatokat, itt nem is tudom értelmezni a hardcode-ást, hiszen mint, ahogy írtad erre megvannak a megfelelő beépített függvények azaz :) magamtól a téli-nyári átállás miatt elég meredek lenne mindig állítgatni (én ilyet biztos nem szeretnék csinálni).

A bajom, hogy látszólag a HA nem UTC-ben tárolja az adatokat a statistics táblában, hanem most -2 órával korábban (a -1 óra helyett, ami az UTC) ugye amikor bejött ez a tábla, akkor még nyári időszámításban voltunk.

Tehát, ha valahol hardcode-va van a timezone (Nálam most Europe/Budapest), akkor az a HA, de én inkább valami félre konfigurálásra tudok gondolni csak nem tudom hol keresem (nem csak nálam van félre konfigolva).
A states táblába nekem is -1 a legutolsó eltárolt érték, de nem ezzel van a gond, hanem a statistics táblával :)

Ha van valakinek adata a statistics táblában megnézné, hogy -1 vagy -2 óra eltéréssel rakja oda az adatokat?

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.