Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) dim3nsi0n válasza fretyusz (#7245) üzenetére


dim3nsi0n
tag

fretyusz: a Vasas flottára nem vonatkozik a készülékbeszámítási lehetőség.

(#7252) dim3nsi0n válasza ertz (#7242) üzenetére


dim3nsi0n
tag

főbb oka(i):
- a sz*r forint-euro árfolyam miatt a VF is drágábban jut telókhoz, ez evidens.
- kevesebb a telefonokra fordítható támogatás.

Példa: adott egy 50e-es teló, amire korábban ártámogatásként a VF 40e Ft-ot fordított, hogy boldog boldogtalan megvehesse 2 éves hűségnyilivel 10000 Ft-ért. Mivel jelen gazdasági helyzetben minden cég próbálja a költségeit optimalizálni, kiadásait visszafogni, így visszafogták ezt is, mondjuk 50%-kal. Persze ez lehet több, kevesebb. A fenti példával élve így lesz egy korábbi 10e-es telóból rögtön 30e-es teló...

(#7253) dim3nsi0n válasza kaller1 (#7249) üzenetére


dim3nsi0n
tag

nem kell lemondanod, ezt csak akkor kell, ha regisztráltad magad már a 1777-en. Ha jót akarsz magadnak, nem regisztrálsz, így megkíméled magad az egyenleg eltűnéstől vagy horrorisztikus számla befizetésétől.

(#7254) Gebriel válasza dim3nsi0n (#7253) üzenetére


Gebriel
veterán

"Ha jót akarsz magadnak, nem regisztrálsz...."
Te hol is dolgozol :F :U

(#7255) dim3nsi0n válasza Gebriel (#7254) üzenetére


dim3nsi0n
tag

VF? ;) De senkit sem akarok meggátolni a szabad döntésében, csak az ügyfélszolgálatot szeretném megkímélni a panaszáradattól. :)

1 kérdés a sok közül a 1777-ről:
Melyik a világ leggyorsabb madara?
a) etióp csirke
b) vándorsólyom

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7256) Vtwo válasza dim3nsi0n (#7255) üzenetére


Vtwo
senior tag

Őőőő,hmmm...telefonos segítséget kérhetek? :DDD

(#7257) fretyusz válasza dim3nsi0n (#7251) üzenetére


fretyusz
csendes tag

Köszi. :R

(#7258) Borify Péter válasza Vtwo (#7246) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

de nem tudtam ingyen beszélni másik vodással
szal akkor csak értesítést kaptam,hogy aktíválódott:S
de ezek szerint mégsem..
nem értem :F

(#7259) Vtwo válasza Borify Péter (#7258) üzenetére


Vtwo
senior tag

Akkor verd ki a balhét,mert itt valami nagyon nem stimmel.

(#7260) Borify Péter válasza Vtwo (#7259) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

de az értesítő smst már kitöröltem..remélem azért így is utána tudnak járni,hogy mi volt a gáz:S

(#7261) Studi22 válasza kaller1 (#7249) üzenetére


Studi22
aktív tag

Én a játékra értettem,nem "szolgáltatói spam-re".

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#7262) megyeri válasza Borify Péter (#7260) üzenetére


megyeri
tag

Esetleg nézz utána, hátha már elhordozta a számát, akit hívtál, és ezért nem volt ingyenes...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#7263) agreen66 válasza Vtwo (#7256) üzenetére


agreen66
csendes tag

Ez az SMS áradat valóban megdöbbentő! Azt hittem, hogy napi 1-2 jön, de 3 óra leforgása alatt 7 SMS-t kaptam minden hü**eséggel.
Jó lenne, ha az iramot kicsit lejjebb kapcsolná a VF.

Egyébként meg csak akkor számítanának fel díjat, ha válaszolnék az SMS-ekre.

(#7264) Jarod1 válasza kaller1 (#7244) üzenetére


Jarod1
addikt

na én ma kaptam meg ezt a lehúzós sms-t, természetesen a vége volt a lényeg 250FT!/sms
massage deleted. ;]

(#7265) kaller1 válasza Jarod1 (#7264) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor hamarosan kapod a következőt: "Még 58 nyaralás maradt,blablabla....." :W

.::> <::.

(#7266) tkazmer


tkazmer
addikt

valami gondom van a vodafone mobilnettel ismét, konkrétan elég sok weboldalt nem hoz be (pl google.hu), illetve itt a prohardveren is a topiclistákat illetve a hozzászólásokat csak ctrl+f5-ös újratöltés hatására (ez meg nyilván nem túl kényelmes:) ).
van még valaki, akinek hasonló gondjai vannak?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7267) tkazmer válasza tkazmer (#7266) üzenetére


tkazmer
addikt

no, mostmár megjavult:)

mod: mármint részben, a topic listákat és a hozzászólásokat továbbra is csak egy ctrl+f5 combóval tudom előcsalogatni

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7268) dim3nsi0n válasza tkazmer (#7267) üzenetére


dim3nsi0n
tag

Állítsd át az APN-t internet.vodafone.net-ről standardnet.vodafone.net-re, és akkor már nem kell állandóan a CTRL+F5-öt nyomkodni (azaz nem fogja tömöríteni az adatforgalmat).

(#7269) Borify Péter válasza Vtwo (#7259) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

ma viszem be telót
az az érdekes,hogy nulla forintos egyenleggel smst meg tudok azért küldeni
30-asra is
nah kiváncsi vagyok erre mit mondanak
lehet valami zavar van nálam,mert a 30as telóm is érdekes dolgokat csinál

(#7270) tkazmer válasza dim3nsi0n (#7268) üzenetére


tkazmer
addikt

köszi, megpróbálom :R
egyébként nem lehet valami kivételt hozzáadni? hogy mondjuk csak itt, a prohardveren ne tömörítsen, egyébként mindenhol tömöríthet?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7271) Jarod1


Jarod1
addikt

na a vodka ujrapróbálkozott az sms el :P

(#7272) kaller1 válasza Jarod1 (#7271) üzenetére


kaller1
veterán

Mondtam én... :DDD :(

.::> <::.

(#7273) stevee251


stevee251
tag

Üdv!

Nem tudja véletlenül valaki milyen sms-t kell elküldeni és hova, ha le szeretném mondani a vodafone-os hívódallamot?

(#7274) kaller1 válasza stevee251 (#7273) üzenetére


kaller1
veterán

Talán a HD LEMOND a 1270-re... :U

.::> <::.

(#7275) dim3nsi0n válasza tkazmer (#7270) üzenetére


dim3nsi0n
tag

Ilyen kivételt sajna nem lehet hozzáadni. :(

(#7276) dim3nsi0n válasza kaller1 (#7272) üzenetére


dim3nsi0n
tag

Ha nem regisztráltatok a 1777-re, és untat titeket az ilyen jellegű sms, akkor hívjátok fel a 1270-et, és kérjétek az ilyen jellegű sms-ek tiltását. Übkód kell.

(#7277) krrisztii


krrisztii
csendes tag

Sziasztok! Nem tudjátok a voda majd forgalmazni fogja a nokia 5630as készüléket? Előre is köszönöm!

(#7278) kaller1 válasza dim3nsi0n (#7276) üzenetére


kaller1
veterán

Köszi!

.::> <::.

(#7279) dim3nsi0n válasza krrisztii (#7277) üzenetére


dim3nsi0n
tag

nem, nem tudjuk. szerintem böngészgesd a honlapon az árlistát, ha bekerül a teló azt ugyis látni fogod.

(#7280) Hosssszu válasza dim3nsi0n (#7268) üzenetére


Hosssszu
őstag

Wow!
Ez nekem is segített! :C Köszönöm szépen! :R :R :R
Egyébként nem tudni, hogy százalékosan mennyivel nagyobb így az adatforgalom?

[ Szerkesztve ]

(#7281) Borify Péter válasza Borify Péter (#7269) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

nah :)
aktiválták:)

(#7282) kaller1


kaller1
veterán

Friss,ropogós,most érkezett:

vodafone aktuális árlista 09.07.20. (xls)

Készülékbeszámítással van pár kellemes ajánlat "A" kategóriában is. :K

A híreket ismét Studi22 kolléga szállította,köszi érte! :R

.::> <::.

(#7283) tibi666


tibi666
senior tag

van már cellainfó a vodafone-nál?
pár éve volt vodás számom, akkor még nem volt.
most valószínűleg megint vodás leszek, remélem azóta képesek voltak ezt a nem túl bonyolult dolgot beállítani a hálózatukon.

(#7284) Sufa


Sufa
csendes tag

Sziasztok!

Tudja valaki esetleg, hogy a Nokia 6700 kapható lesz-e a vodánál, és mikorra várható?
Mostanság szeretnék venni egyet és ha belátható időn belül elkezdik forgalmazni, akkor inkább megvárom, és nem veszem meg kártyafüggetlenül.

Előre is köszi az infót!

Gigabyte GA-P35-DS3P;C2D 6420;2*1 Corsair DDR2 800 Cl4;Sapphire Radeon HD 4850 1Gb;Thermaltake Xaser III

(#7285) wwhy válasza tibi666 (#7283) üzenetére


wwhy
veterán

nincs

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7286) pink75


pink75
aktív tag

hm
azon felül, hogy vigye el a vonat annak a buzinak a kezét, aki nem képes legalább arra, hogy felvegye a telefont és lebeszélni, hogy jól van, viszem a telefont, de a sim-kártyát postázom ide és ide, ha már különben egy tetű vagyok, és lenyúlom a cuccot, mert így alakult, azt nem értem, hogy a vodafone-ak miért jó még megvágni bónuszként azt, akinek ellopják a telefonját? Letiltjuk a simet, aztán ugyanahhoz a számhoz rendelünk egy újat, ha befárad, csekély 4500Ft lesz. He? Hány éve vagyok vodafone-os? 7-8? 3 előfizuval (mostanság csak 2 ugyan) de havi min. 10e ft számlával biztosan. Erre ez, hogy meglopnak, és ezért ez 4500ft-ba kerül még a veszteségeken túl. Mi kerül ennyibe egy 1,5x1cm plasztiklapon?

[ Szerkesztve ]

xxx

(#7287) p1k1 válasza wwhy (#7285) üzenetére


p1k1
csendes tag

egy picit éhes a cég ;)

A számítógépem megver sakkban,de kick-boxban én vagyok a jobb!

(#7288) sanzi89


sanzi89
addikt

Üdv.

A Vodafone ezen akcióján gondolkodok.

Régen volt 100MB-os GPRS netem több évig, úgyhogy tudom mit jelent az 50MB. Minden héten vonatozok Szeged és Békéscsaba között, és jó lenne kicsit MSN-ezni, vagy max 1-2 weboldalt megnézni. A lényeg az lenne, hogy heti max 4 órát lenne használva, úgyhogy számításaim szerint elég lenne az 50MB. Egyszer kifizetném érte a 10-est, és le van tudva. Node a kérdéseim:

- Nagyon nem szeretnék ráfizetni, így honnan tudnám meg pontosan, hogy éppen mennyinél is járok?
- Nekem csak addig lenne érdekes ez a dolog, amíg van havi ingyen 50MB. Arról lehet-e tudni valamit, hogy ez meddig él?

u.i.: Egy ilyet találtam:

"A forgalmi határok elérésekor és a sáv 80%-ánál SMS értesítés küldünk. Az SMS értesítés csak akkor aktiválódik, ha lecsatlakozol az internetről, a rendszer ilyenkor összegzi a forgalmad."

Ilyen SMS van az 50MB-nál is?

Esetleg akinek van ilyen csomagja oszthatna meg pár infót. :)

Köszi a válaszotokat!

Sanzi

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#7289) zoo8800 válasza sanzi89 (#7288) üzenetére


zoo8800
veterán

A Du Meter nevű progival tudod napi, heti és havi szinten is monitorozni az adatforgalmadat

rip and tear, until it is done

(#7290) mukibuci válasza pink75 (#7286) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nyugi, most már 4700 forintba fog fájni ;] fránya-áfa :( de legalább 1 jó ok az emelésre :W

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7291) embe


embe
nagyúr

R.I.P.
Szomorúan tudatom veletek, hogy 7. éves Voda ügyféleskedés után, szolgáltatót váltottam. Átmenetem magentáékhoz. Jobb percdíjak, jobb készülék portfólió, remélem korrektebb - ügyfél barátabb szolgáltatót fogok bennük tapasztalni.
vettem 2 készüléket - RÉSZLETRE -, az alábbi módon.
N 6220 Classic: 9990 ft. befizetve + 12 x 2500 Ft., valamint
N 5130 760 Ft. befizetve + 12 x 760 Ft.

Abszolút kamat és költségmentesen!!!!

Internet 100 Mb./990 Ft./hó.
Azért be-be fogok ide nézegetni......

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7292) p1k1 válasza embe (#7291) üzenetére


p1k1
csendes tag

Jól bírtad..nekem elég volt kevesebb is,hogy három előfizumat átvigyem a nagy T-hez ;)

A számítógépem megver sakkban,de kick-boxban én vagyok a jobb!

(#7293) Blamazs válasza embe (#7291) üzenetére


Blamazs
senior tag

Ez a 100mb/ 990Ft milyen csomagban van a T-nel?
meg is van mar....

[ Szerkesztve ]

(#7294) mukibuci válasza embe (#7291) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Azért azt tegyük hozzá, hogy magentáéknál nem publikus csomagban vagy, mint ahogy itt sem abban voltál, tehát az alacsonyabb percdíj nem feltétlen igaz az "egyszerű halandókra" :N

A kamatmentes részletfizetés pedig tényleg király dolog, bár nem újdonság, legalább 6 éve van már (én kb akkor vettem a telóm ott) :P

Amúgy hiányozni fogsz :R ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7295) embe válasza mukibuci (#7294) üzenetére


embe
nagyúr

Szia! Valo igaz , nem publikus csomagban vagyok most sem, de itt sem abban voltam. De ez most lényegtelen. Percdíjak alapján sokkal jobb az ő ajánlatuk mint a Vodáé, akárcsak a Pannoné az is jobb. Lényegében a másik két szolgáltató majd egyforma ajánlatot adott. Ami alapján döntöttem egyszerű: kedvező készülékvásárlás, ráadásul ez a N6220 classic nagyon tetszett korábban is ( már rajta fityeg a Garmin :DDD ) Továbbá a kedvező net csomag. Szerintem előbb-utóbb a Voda is igazodni fog a másik két szolgáltató ezen ajánlataihoz. Muszáj lesz véleményem szerint.
Azért vissza-vissza fogok nézni ide. :R ;)

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#7296) sanzi89 válasza zoo8800 (#7289) üzenetére


sanzi89
addikt

Ezzel egyedül az a baj, hogy ha a szolgáltató gondol egyet, hogy most kék az ég, ezért nekem lement az 50MB-om - holott a Du Meter azt íra, hogy 35MB - akkor pattoghatok az ügyfélszolgálaton.

Valaki olyan kellene, akinek van konkrét tapasztalata, hogy az újabb Voda szoftverek mennyire pontosak, illetve ilyen tévedés esetén milyen lehetőségek vannak, ha mondjuk a Voda-s program nem annyit ír, amennyit SMS-ben küldenek.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#7297) mukibuci válasza embe (#7295) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Épp ezt mondom, h NEKED jobb ajánlatot adtak, de ez nem befolyásolja a PUBLIKUS csomagokat :N Mert azért a VF 100 Plus 3000ért jobb, mint a T Relax 100 3400ért :)

De egy a lényeg, h te így jártál jól :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7298) mukibuci válasza sanzi89 (#7296) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha a szolgáltató gondol 1et, akkor tényleg hopp, bár azért nem úgy működik ez :N Az meg teljesen mind1, hogy a DU Meter vagy a vodás progi mit ír, senki sem foglalkozik vele. Az adatok tájékoztató jellegűek.

Ha megveszed, úgyis fel kell töltened 1x 3000ért, hogy a kártya aktív legyen 1 évig, ha kicsit túlléped az 50 megát, az akkor is kibírja havi pár óra msn mellett elég sokáig :K

Ha pontos adatot akarsz tudni, akkor megszakítod a kapcsolatot, és lekérdezed 45ftért smsben :)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7299) zoo8800 válasza sanzi89 (#7296) üzenetére


zoo8800
veterán

Jogos, de ezzel most elmegyünk egy kicsit valami összeesküvés-elmélet irányába ;]

rip and tear, until it is done

(#7300) embe válasza mukibuci (#7297) üzenetére


embe
nagyúr

Épp ezt mondom neked! :K :K :K Engem nem érdekel a publikus csomag! Mindkét , sőt min3 helyen nem publikus csomagra kaptam ajánlatot, ahol a Vodáé volt a legsz@rabb. A T-relax az mi??? nekem a net 990 Ft. 100 mega. Nekem ez a telóra kell csak, arra meg bőven elég. Ez viszont publikus. Egy mostani akció.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.