Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) Studi22 válasza embe (#6749) üzenetére


Studi22
aktív tag

Hidd el ha megfogod látni az árát örülsz hogy nem kerültél felsőbb kategóriába... ;)

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#6752) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

vodafone-s telón,hogyan kell átállítani a hálózatszolgáltatást,ha külföldre utazok
30ason csak egy kódot kellett beütni kettőskereszttel a végén

(#6753) embe válasza Studi22 (#6751) üzenetére


embe
nagyúr

Én már mindent elhiszek.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6754) phaet0n


phaet0n
tag

Vitamaxos számhoz lehet valahogy hívásrészletezőt vagy valamit kérni, amiből megtudhatnám, hogy mire mennek el a feltöltéseim?

(#6755) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok. Volna egy kérdésem. Vizikailag tönkrement a SIM kártyám (összetört). Van rá lehetőség hogy egy új SIM kártyát kapjak ugyanazzal a számmal, ha igen mi kell hozzá?

(#6756) jbl válasza KisBundi (#6755) üzenetére


jbl
aktív tag

Személyi igazolvány meg KB: 3500Ft :K

(#6757) KisBundi válasza jbl (#6756) üzenetére


KisBundi
őstag

Ennyi az egész? Sajnos a szerződés már nincs meg a kártyáról, de a SIM+ PIN kódos papírja+ a doboza megvan. A kártya tényleg ramatyul néz ki. :F

(#6758) jbl válasza KisBundi (#6757) üzenetére


jbl
aktív tag

Semmi más nem kell, csak személyi igazolvány meg pénz akárhol megcsinálják 5 perc.Számod és az összeg megmarad.

(#6759) KisBundi válasza jbl (#6758) üzenetére


KisBundi
őstag

Köszi szépen. Sajnos a munkahelyemen ripityára tört a telefonnal együtt, de mivel sok helyen ezen a számon tudnak elérni nagyon kellene vissza a régi számom. Egyébként feltöltőkártyás vagyok, ez úgy is érvényes?

(#6760) mukibuci válasza KisBundi (#6759) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

No para, bemész bármelyik VF üzletbe és megcsinálják neked :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6761) Gebriel válasza KisBundi (#6759) üzenetére


Gebriel
veterán

Már ha Te neveden van a kártya ;]

(#6762) SpeedR


SpeedR
őstag

Erre valami ötlet?

(#6763) Gebriel válasza SpeedR (#6746) üzenetére


Gebriel
veterán

Más beállítást használ egy feltöltős és mást egy előfizus kártya lehet az is a hiba...

(#6764) Black-core


Black-core
aktív tag

Heló erről a Vodafone Basic nevű mobilnetről szeretnék kérdezni.Az első kérdésem az lenne hogy a sebesség az megvan mindig a 64KB/s?mármint a sebesség limit után?Köszönöm! :R

(#6765) mukibuci válasza Black-core (#6764) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ahol nincs HSDPA lefedettség, ott biztos nincs meg :D Ahol van, ott valószínű, hogy mindig meg lesz, ugyanis elég durván terhelt környéknek kellene lennie, hogy még ennyi se legyen a sebesség ;)

De az 64 kilobit/sec és nem kilobyte/sec

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6766) Black-core válasza mukibuci (#6765) üzenetére


Black-core
aktív tag

Nincs meg még a 64kilobit/sec sem?De hát a telefonos mobilnetem ami a telefonomról megy azon szokott 40KB/s és tényleg ezt írja a net works.Belehet állítani másra is ott meg ilyen 300 at ír csak kis b vel.

(#6767) mukibuci válasza Black-core (#6766) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kis "b"vel bit, nagy "B"vel byte :) a 64 kilobit az 8 kilobyte.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6768) Black-core válasza mukibuci (#6767) üzenetére


Black-core
aktív tag

Köszönöm a gyors válaszaid és az útbaigazítást.Tehát akkor valószínűleg a 64KB se érné el?És a másik kérdés pedig hogy akkor ez most tényleg korlátlan vagy csak úgy mint az előzőeknél mert már rengeteget hallottam olyanról hogy azt mondták hogy korlátlan és közbe pedig 5GB torrent adatforgalom után kiment valami 24000ft os számla pedig azt mondták hogy korlátlan.És itt jön az utolsó kérdésem hogy akkor ezzel torrentezni lehet vagy nem?Mondjuk nem mérvadó a dolog de azért mégis csak számít.

(#6769) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Volt a fiókban egy Vodafone jutalom Vitamax kártyám, az egyenlegfelhasználási idő lejárt március 26.-án. El is feledkeztem róla, múltkor ránéztem, még a hálózatra felment, de hívást indítani nem lehetett róla. Az imént a benzinkútnál tankoltam, gondoltam töltök rá, el ne vesszen a szám. Mivel a kedves cégem a munkahelyi baleset után 100%-os táppénz gyanánt 8999 Ft-ot utalt a számlámra, elég vegetáló módra kapcsoltunk, tehát a minimum összeget, 1500ft-ot töltöttem. Jön az SMS, 1500ft feltöltés érkezett, az új egyenlegfelhasználási idő 2009.04.25. Félre ne értsétek, nem bosszankodom. Röhögtem. Még szerencse, hogy van egy előfizetéses kártyám. Mert ha nem lenne, és anyagi gondba lennék, hiába töltenék a kártyára egy kis összeget.
Azt vártam volna, hogy a mai naptól egy hónapot kapok. :(

(#6770) Gebriel válasza Zoli bácsi (#6769) üzenetére


Gebriel
veterán

Van egy egyenlegfelhasználási idő és rendelkezésreálló idő. Kettő közt 60 nap van.
Ahány nappal belecsúszol a 60 napba annyival kevesebb lesz a következő feltöltési idő.

Sms-t azért tudsz küldeni azért azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#6771) C.Dávid


C.Dávid
tag

Üdv.Megszeretném kérdezni,hogy mi történik azzal a sim kártyával,ami előfizetéses,de megszüntetem az előfizetésem!
Törlik a számot,vagy átrakják Vitamaxba?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#6772) Studi22 válasza C.Dávid (#6771) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ha megszünteted akkor ahogy te fogalmaztál "törlik" a számot.
Ha előfizuból akarsz vitamaxot csinálni ahhoz be kell fáradnod egy boltba és megoldják.
Jó ha viszed a szerződésed magaddal viszont a folyamat ingyenes,48 óra hivatalosan de ne legyen nyitott számlád,se lezárt se lejárt,vagy rendezdd a helyszinen különben nem migrálnak le.

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#6773) F1DO


F1DO
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok-e tanácsot adni azt illetően, hogy vodafone-os E220-as mobilmodemem kb 10 perc internetezés után 'eltűnik' a windowsból? Egyszercsak megszakad az internetkapcsolat és a gép nem látja a modemen lévő file-okat sem. Újra kell indítani a gépet, vagy a modemet kihúzni és újra csatlakoztatni ahhoz hogy újabb 10 percet tudjak vele internetezni. Több számítógépen is próbáltam és mindenhol produkálta ezt a jelenséget. Mondanom se kell, baromi zavaró.
Elvileg a legfrissebb szoft van rajta.

Valami tanács, ötlet?

(#6774) Studi22 válasza F1DO (#6773) üzenetére


Studi22
aktív tag

Gari? :F
Illetve ezek a hulladványok ugye virtuális CD-DVD eszközként jelennek meg és nagyon intoleránsak más virtaul drive-okra mint pl Daemontools,Alcohol,etc..

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#6775) F1DO válasza Studi22 (#6774) üzenetére


F1DO
senior tag

Gari van még rá, lehet visszaviszem, de az is igaz hogy virtuális meghajtók is voltak a próbált gépeken...

(#6776) mukibuci válasza Black-core (#6768) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem, azt nem éri el, mivel ugye 8KB a max :U Ez tényleg korlátlan, mint ahogy a mobilarénás cikk is nevezte "korlátlan vánszorgás" :D Torrentezni is tudsz, ha akarsz, bár nem leszel a feltöltés bajnoka :)

Aki nem volt elég rutinos, annak ment a számla, a többiek pedig nem használtak p2p (pl torrent) dolgokat, hanem ftp-ztek, ők hiába lépték át az 5GBot, nem számlázták ki nekik. De ez benne is volt az ÁSZFben.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6777) Black-core válasza mukibuci (#6776) üzenetére


Black-core
aktív tag

8KB az csak nekem tűnik nagyon kevésnek?Azzal mire lejön 1mega az minimum 2perc nem?Ha valakinek van tapasztalata ezzel a vodafone basic csomagal vagy a 3 közül valamellyikel akkor légyszíves írja meg nekem hogy menyire használható.Köszönöm. :R Bocsi hogy ilyen tudatlan vagyok de lehet hogy itt a sebeség terén van valami kavalkád nálam.

[ Szerkesztve ]

(#6778) dim3nsi0n válasza Black-core (#6777) üzenetére


dim3nsi0n
tag

Nem neked tűnik kevésnek, mert az is... :D Az internetről meg annyit, hogy használható, csak az a kérdés, hogy te mire akarod használni... 2GB levelezére, böngészésre pont elég.. Ha mást is szeretnél (letöltés, youtube és társai, torrent), akkor vagy nagyobb internetcsomagot köss, vagy keress meg egy helyi internetszolgáltatót, és köttesd be a korlátlan netjüket (amit nem lassítanak, kivéve UPC).

(#6779) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Korábban már érdeklődtem vodafone 3g internet játékkal kapcsolatban (Starcraft konkrétan), most azt szeretném kérdezni van-e itt valaki aki játszott már interneten akármilyen játékkal.

Elsősorban az érdekelne hogy egyáltalán lehet-e ezzel csatlakozni online szerverekhez, illetve milyen a ping, talán ez a legfontosabb a jó játék szempontjából - mennyire stabil, illetve hogy az igencsak változó letöltési sebsesség (nem hiszem hogy csak nálam van így) mennyire befolyásolja a dolgokat?

Legutóbb azt a választ kaptam hogy az internetes játé nagyon kevés adatforgalmat generál, 5Gb-os csomagban vagyok, még egyszer sem léptem túl, most sem szeretném.

Let the Zone take me if I am.

(#6780) Black-core válasza dim3nsi0n (#6778) üzenetére


Black-core
aktív tag

Csak az a baj hogy nem biztos hogy be lehet köttetni na mindegy majd utánanézek.Köszi! :R

(#6781) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Sziasztok!

Azután szeretnék érdeklődni, hogy a régebben Vodafon által forgalmazott Sagem MyV76-os készülék tényleg alapból független vagy ez csak tévhit? Mert már többektől ezt hallottam. :B

Köszi a választ! Tia

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#6782) SpeedR válasza kutga (#6779) üzenetére


SpeedR
őstag

Én régebben Age of Empireseztem a vodadfone hsdpa hálózatán keresztül és elég jól ment. Szinte semmi lag volt. Emellett teljesen stabil volt, a kapcsolat nem szakadt meg.
Arra figyelj, hogy ne legyen bekapcsolva semmilyen adattömörítés, mert akkor nem fogsz tudni kapcsolódni. (a connect now-ban ne az "internet plusz"-os opciót válaszd, hanem a sima előfizus//vitamax internetet)

(#6783) -NOKIA- válasza Timocicu (#6781) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Olyat már hallottam hogy vodás teló véletlenül gyárilag független volt, de hogy mind az összes MyV76 független legyen, azt nem hiszem.

(#6784) Timocicu válasza -NOKIA- (#6783) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nekem is furcsa, de van Aki szerint az összes. :F

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#6785) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Sziasztok!

Vodafone előfizető vagyok. Van valamilyen csomag, amivel tudok Internetezni a telefonomal (Samsung M8800 Pixon) ?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#6786) mukibuci válasza !Overdose! (#6785) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tudsz opcióként netet rendelni mellé :) tessék, itt vannak

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6787) !Overdose! válasza mukibuci (#6786) üzenetére


!Overdose!
őstag

Köszönöm. Már csak annyi lenne a kérdésem, hogy a 200Mb mire elég? Naponta egyszer megnézni a mail-emet?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#6788) SpeedR válasza !Overdose! (#6787) üzenetére


SpeedR
őstag

Sokkal, de sokkal többre elég a 200MB. Főleg ha olyan böngészőt használsz, ami tömörítve kapja az adatokat, mint pl. az Opera.

(#6789) !Overdose! válasza SpeedR (#6788) üzenetére


!Overdose!
őstag

Köszönöm, akkor kipróbálom. :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#6790) Studi22 válasza !Overdose! (#6787) üzenetére


Studi22
aktív tag

Sztem neked ez jobb, opció drága ezekben a csomagokban meg van hang és adat forgalom eggyütt bár nem tudom mennyit telefonálsz... :R

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#6791) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem telt el két nap a számlazárásom óta, a letöltési sebességem mégis 20k.. :((( :W
Azt már meg sem említem, hogy min fél nap eltelt számlazárás után, mire visszakaptam a tempót, de még 5G se hiszem hogy elértem, már lassítottak... gratulálok vodafone.. :((( :(((

Everybody lies.

(#6792) !Overdose! válasza Studi22 (#6790) üzenetére


!Overdose!
őstag

Ez sokkal szimpatikusabb, nagy köszönet érte. :R

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#6793) vanaki


vanaki
csendes tag

Hello!!
Évek óta hűségese vok a Vodafonnak.
Szerdán (2009.05.13) vettem egy Nokia 5800 XM telefont 2 év hűség 1 év tarifa hűség.
A kártyás számomat hordoztam át az előfizusra

A gondom: :W
1 Szerződéskor megadott ügyfélkódot nem fogadja el, azt írja nem meg felelő.(se az online ügyfélszolgálaton, a telefonoson) ez volt Pénteken
2 Ma: Hívom a 1270-et ott azt mondja hogy csak az ügyfélkóddal tudja megnézni, hogy miért nem fogadja el az ügyfélkódot. Ott is megadom, azt mondja hogy nem megfelelő, lehet hogy meglett változtatva. Mondom neki hogy ki változtatta meg, ha én nem. Azt mondja nem tud mit tenni, mennyek be egy Vodafone képviseletbe és vigyem a szerződést, a személyit, éa a lakcim kártyát.
3 elmentem a V-be. Mondom mi a bajom. Ok, csináljunk 1 új kódot mondja a hapsi. 5 perc pötyögtetés a számítógépen, majd kér egy új kódot. Mergadom neki. Aztán kapok egy SMS-t: " Tisztelt Ügyfelünk! Örömmel értesítjük, hogy ügyfélbiztonsági kódját a rendszereinkben megváltoztattuk. Új Ügyfélkódja .... ! Üdvözlettel Vodafone!"
Na nekem se kellett több, azonnal 1270 és megadom az új kódot. Azt mondja a gép, hogy az önáltal megadott ügyfélkód nem megfelelő. Na már most nagyon pipa vok. :W

Légyszi segítsetek, hogy mit tehetnék hogy végre beengedjen a rendszer?

Üdv : vanaki

[ Szerkesztve ]

(#6794) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok, a barátnőm közel 1 éve váltott előfizura, nem régen 1 hétvégi akció opciót vett 1500 havidíjért, 1.5 Ft/perc hétvégente, azóta kijött 1 16 ezres számla, majd 1 13 ezres, edig 4-5 ezreeket fizetett, létezik ilyen????

(#6795) steam320 válasza szumoo (#6050) üzenetére


steam320
csendes tag

Az tény ,hogy semmit nem tudunk tenni :) de azért elég idegesitő

STEAM ahol minden egyszerűbb :)

(#6796) Gebriel válasza Jarod1 (#6794) üzenetére


Gebriel
veterán

Nézetek utána hogy az opció tényleg be lett kapcsolva.

vanaki
Újra be Vodafone üzletbe panaszold problémád, ha kapsz új kódot, ott próbáld ki egyből, hogy felhívod a 1270-t.
Én ezt tenném :B

[ Szerkesztve ]

(#6797) vanaki válasza Gebriel (#6796) üzenetére


vanaki
csendes tag

szia, írtam nekik egy e-mailt a vodafone.hu-n. most hagyom függőben ha nem javul akkor kedden megyek az üzletbe és mostmár panaszt tenni. Apán nevén van a szerződés de a szemig számával meg nagyanyám nevével rögtön kiszolgáltak. Várom a további véleményeket

(#6798) nobika1


nobika1
tag

Vodánál a legolcsóbbak a telók, de elég szar szolgáltató:S

06-70-419-1638

(#6799) SpeedR válasza nobika1 (#6798) üzenetére


SpeedR
őstag

Ezt gondold át mégegyszer....

(#6800) Gebriel válasza vanaki (#6797) üzenetére


Gebriel
veterán

Elég nagy hülyeséget csinált az az értékesítő, aki úgy kiszolgál, hogy nem Te vagy a tulajdonos. :(
Konkrétan a állásával játszik :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.