Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Frekvencica


Frekvencica
csendes tag

nekem nem volt még LG-m, bár többet is próbáltam közülük... Kicsit nokia fun vagyok :) bár épp most cseréltem egy sony-ra.
Valahogy nem állt közel hozzám soha az LG, sem a samsung vagy a motorola.

A mai kedvenc szókapcsolatom a nem tudom. Valahogy semmi felelősségérzet nincs ma bennem...

(#6152) <NewL> válasza Frekvencica (#6151) üzenetére


<NewL>
addikt

akkor azt mondanám ,hogy 6300 de elég drága most :(((
Ha a wifi nem kell a telefonodba,meg amit leírtál akkor menj el és nézd meg ,hogy mégis milyen. vagy egy MM-ba vagy a vodafonnál. Tényleg nem rossz árban adják most.

bár a c902 jobb lett volna :DDD én is elmentem a közeli vodapontokba amikor itt olvastam háthanátha... nem jött össze :D

There's an app for that

(#6153) bt infó válasza Frekvencica (#6151) üzenetére


bt infó
tag

Az Lg igazán a Viewty val csapott az asztlra..
Az se jön be?

A pecsét helye

(#6154) Frekvencica


Frekvencica
csendes tag

A 6300-ból vettem 7-et tavalyelőtt karácsonykor, amiből 5 hibás volt mert forrósodott a telefon. Cserélni kellett kapásból. Inkább a csúcsabb telókkal vagyok egy hullámhosszon.. N91-est cseréltem most le sony-ra.

A wiewty sem jött be :) az a honlapon a képen olyan számológép stílus volt nekem :) Élőben nem volt rossz, de nem nyert meg...

A mai kedvenc szókapcsolatom a nem tudom. Valahogy semmi felelősségérzet nincs ma bennem...

(#6155) wwhy válasza Frekvencica (#6154) üzenetére


wwhy
veterán

csak nem féltél, h felrobban ;] ?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6156) Frekvencica


Frekvencica
csendes tag

Dehogy féltem, a család használta :D Legalább nem kellett velük 40 perceket beszélgetnem :) Édes 4 hónap volt :Y

A mai kedvenc szókapcsolatom a nem tudom. Valahogy semmi felelősségérzet nincs ma bennem...

(#6157) ertz válasza wwhy (#6150) üzenetére


ertz
aktív tag

Nyilván ennyi erővel akkor neked a 6230i is jó választás lenne...
Szóval ezzel annyit akarok mondani, hogy ha az ember kiad már x összeget telefonra, akkor nem olyat vesz amit az 5 évvel ezelőtti telefonja is tudott.
Persze nagy kijelző meg minden, érintős, fasza, csak egy megjegyzés volt. :)

(#6158) Frekvencica


Frekvencica
csendes tag

Ezt miből szűrted le, hogy nekem mindegy milyen telefont használok? :)

A mai kedvenc szókapcsolatom a nem tudom. Valahogy semmi felelősségérzet nincs ma bennem...

(#6159) wwhy válasza ertz (#6157) üzenetére


wwhy
veterán

Nem, dehogy. A telefon megjelenése, fizikai paraméterei természetesen nagyon számítanak. DE kamera, mp3 lejátszó, 3G (mobilnet) nekem nem lényegesek. Annál inkább kellene pl. olyan opció, h adott időpontban ki- majd bekapcsol a telefon (nem ébresztés!); ilyet még csak a Panasonic-ok tudtak, sajnálom is, h nálunkfelé már nem lehet az újabb készülékeiket kapni.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6160) ertz válasza wwhy (#6159) üzenetére


ertz
aktív tag

Na igen, értelek, igy elég jó alternativa lehet a KP500-as.

(#6161) <NewL> válasza wwhy (#6159) üzenetére


<NewL>
addikt

tádáám veszel egy okostelefont és rárakod ezt az alkalmazást ;)

There's an app for that

(#6162) Frekvencica


Frekvencica
csendes tag

Bocs, nem figyeltem, hogy nem nekem jött a válasz :D még szokom a fórumot :C

A mai kedvenc szókapcsolatom a nem tudom. Valahogy semmi felelősségérzet nincs ma bennem...

(#6163) wwhy válasza <NewL> (#6161) üzenetére


wwhy
veterán

hát ha találsz ilyet vagy megírod nekem, akkor tratadám ;)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6164) wwhy válasza Frekvencica (#6162) üzenetére


wwhy
veterán

ha valakinek válaszolsz, akkor nyomd a válasz gombot, így egyszerűbb követni h ki kivel mit ;)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6165) ertz válasza wwhy (#6164) üzenetére


ertz
aktív tag

Szerintem nekem írta. Vagy... vagy... ugye? :Y :)) :)) :))

(#6166) dim3nsi0n válasza embe (#6134) üzenetére


dim3nsi0n
tag

Figyu, senkinek sem érdeke, hogy neked HAZUDJANAK, bármennyire is így látod a szitut. Ám ha ezt tapasztalnád, vagy azt, hogy egymásnak "ellentmondanak", akkor:

a) nem mondhat mást, mert másnap már be se kell jönnie dolgozni, kib*sszák mint macskát sz*rni. Jelen gazdasági helyzetben pedig jó, ha van valakinek munkája;
b) új, még nem rutinos emberrel beszélsz (rengeteg alkalmazás és folyamat miatt ez nem megy egyik pillanatról a másikra)
c) vén rókával beszélsz, aki az a) pont miatt nem tudja azt mondani, amit TE szeretnél hallani, vagy amit ő szíve szerint mondana.

A készülékek "A" kategóriás ára tényleg vicc, de nem kötelező ezen az áron megvenni... Pl: ha vállalsz tarifahűséget, akkor köthetsz B,C,D-t is. :) Flottás előfizetéseknél persze szívás van azoknál csak "A" van, oszt helló, max 2 év múlva kaphatsz jobb kategóriát is, ha sokat beszélsz (havidíjon kívül persze).

(#6167) Yahhher válasza dim3nsi0n (#6166) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Flottánál nem csak A lehet. Én most voltam benn az egyik vodánál, B-vel vehetek telefont. Flottás vagyok, ráadásul kb. 2 éve át lett iratva saját névre, cég nevéről. Maradt minden a régiben, ráadásul most januárban csökkentek a percdíjak, meg az sms is. Nem sokkal, mert 1 ft a minusz, de akkor is jól esett.

6300 melegedés. Vékony, fém hátlap. Ezért érzed melegebbnek, mint a műanyag hátlapos telefonok. Nekem is az van, kipróbáltam. Minden akksi melegszik, max nem veszed észre. Rc autóban szinte égetni is tud az akksi egy intenzív használat után.

(#6168) wwhy válasza Yahhher (#6167) üzenetére


wwhy
veterán

az igen; az én flottám 2006. jan. 1 óta nem változtatott semmit, azért is szálltam ki belőle :U

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6169) Yahhher válasza wwhy (#6168) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Megkérdezhetem milyen percdíjad volt?

U.i.: Jött egy sms januárban, hogy a keretszerződésnek megfelelően módosítottuk az előfizetés feltételeit. Vagyis valami ilyen. Na mondom magamban frankó emeltek. Bementem, megkérdeztem, csökkentettek. Halleluja.

[ Szerkesztve ]

(#6170) wwhy válasza Yahhher (#6169) üzenetére


wwhy
veterán

persze:
saját hálózatba csúcsidőben 19,20 Ft
saját hálózatba csúcsidőn kívül és hétvégén 14,40 Ft
más mobilhálózatba csúcsidőben 24,00 Ft
más mobilhálózatba csúcsidőn kívül és hétvégén 19,20 Ft
minden vezetékes körzet minden időben 9,60 Ft

Havi előfizetés összesen: 2238 Ft
A hívások 60 másodpercenként kerülnek számlázásra.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6171) Yahhher válasza wwhy (#6170) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Nem volt egy megnyerő csomag...

(#6172) Yahhher válasza wwhy (#6170) üzenetére


Yahhher
aktív tag

bocs, valamiért duplázott... serverrel mi van?

[ Szerkesztve ]

(#6173) embe válasza dim3nsi0n (#6166) üzenetére


embe
nagyúr

Hidd el összevissza beszéltek, egymásnak homlok egyenest ellentmondó dolgokat . Egyszerű volt a kérdés: miért nem történt meg a megadott határidőn belül a tarifacsomag váltás. Ezen nincs mit mellébeszélni. De megtették. Szerintem végig hallgattam az összes okot, hogy miért nem történhetett meg a dolog. Csak az a gond hogy mindig marhaságot mondtak. Erre mindig rávilágítottam. Ekkor jött a tartsam a telót - fél nap után közölték folyamatban van, nyugodjak meg. Mind1. Ráadásul nem első esetben bizonyított a cég . Ahhoz is tartom magam, hogy a legszarabb ügyfélkezelése tapasztalatom szerint a vodának van.
6 éve vagyok flottás. Mint írtam ilyen feltételekkel mehetnék a magentához, ahol normálisabb áron vehetnék nekem tetsző telót. Csak a volt kollégák a vodánál vannak, így velük flotta beszélgetés miatt maradok.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6174) Studi22 válasza embe (#6173) üzenetére


Studi22
aktív tag

Nos bekocogsz egy voda boltba kitöltetsz egy reklamációs nyomtatványt(az köcsög voda mindig válaszol rá) és ha ügyes vagy és alá támasztod érvekkel(ügyfészolis neve,hívás ideje,tarifaváltás max. ideje...,stb)hidd el megkapod a jóváírásodat,legalább is nálam eddig még mikor az ügyfelek visszajöttek egy támadható esetnél, mindig megvolt az eredmény... :K
Úgy látom te nem nagyon fogod fel épp ésszel a dolgokat amit ecseteltem egy szolgáltatót nem hat meg az hogy otthon az ember dúl-fúl magában.
TENNI kell valamit mert attól hogy te síránkozol itt hogy mennyire rossz az ügyfél kezelés ahelyett hogy te ezeket nagyon akarnád el tudnád okosan ügyesen intézni,de úgylátom elég neked az ingyen duma a kollégákkal, ezen felül meg terjeszted az igét hogy fos voda aki nekem ezt a szolgáltatást adja mekkora egy köcsög... :F

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#6175) ottoyes


ottoyes
senior tag

Én a Voda ügyfélszolgálatán-ha nemis egyből-mindig el tudtam rendezni,ha vmi kínom volt a céggel..lehet,hogy csak szerencse?

Ottoyes

(#6176) embe válasza Studi22 (#6174) üzenetére


embe
nagyúr

Te nem bírsz dolgokat felfogni. A legdurvább válaszuk az volt, ha nem tetszik menjek a bíróságra. Ennyi. Volt amikor beírtam, pontosabban kitöltöttem... hagyjuk nem írom le megint. Te véded a mundér becsületét, de hidd el nem olyan szép a helyzet mint amilyennek Te láttatni szeretnéd. Sőt! Nem siránkozok, tényeket közlök. Attól hogy tényekkel alátámasztva megyek be reklamálni, még semmi nem oldódott meg hamarabb, mint ahogy a nagyságos voda óhajtotta. Erre a C902-esre pl. mi a reakciód? Végig jártam 4 voda kereskedést ( idő = pénz ) mire kinyögték elbaszták, és nem is lesz ilyen teló ilyen áron. Azokkal is beszélhetsz, akik visszajelzést kaptak a C902-es megrendelésről, most meg mehetnek a sóhivatalba, ha nem tetszik nekik valami. Ettől függetlenül a 6230i még ott vigyorog a listán, már csak azért is rákérdeztem kapható-e. Kiröhögtek.
A másik: nézd meg 1-2 fórumozó hozzászólását itt. Akikről lerí hogy szintén a vodánál dolgoznak. Ők is köpködnek. De hagyjuk . Szerintem ezt a témát itt zárhatjuk.

ui. Tájékoztasd már a nagyságos marketing osztályt, hogy néha az ilyen fórumokat nem ártana látogatni, olvasgatni. Talán reálisabb képet kapnának az életről, mint ott a Lechler Ödön utcában található irodában.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6177) wwhy válasza Studi22 (#6174) üzenetére


wwhy
veterán

Reklamációval kapcsolatban: valóban válaszolnak ... sokszor 2-3 hónap, habár a törvény 30 napot ír elő (ha jól tudom). Amikor volt az átállás az új számlázási rendszerre, akkor kb. 5 hónapig (!) miden havi díjat 2x számláztak ki. Reklamáció eredménye: fizesse be, majd kivizsgáljuk, HABÁR világosan látszott, h mi a gond. Mondom, nem fizetem, világos a probléma. Erre lekapcsolták a kimenő hívásokat mind2 előfizumon. Így kénytelen voltam mindig befizetni a dupláját, majd egy fél év múlva jöttek azzal, hogy OK, a panasz jogos, de nem utalnák vissza, hanem majd ebből vonják a havidíjat (!). Így is lett, csak ugye én ez idő alatt duplán fizettem minden (ami nekem kiadás az nekik tőke+kamat)t, amire legalább méltányosságból - szerintem - illett volna vmi. kedvezményt/egyebet megadni.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6178) Nunder


Nunder
őstag

Üdv. A Vodafonenál van az egész család. Közalkalmazott díjcsomagban vagy miben pesvedünk és az után érdeklődnék hogy ezen belül van valamilyen lehetőség csomagváltásra? Gondolok itt arra hogy ha én esetleg nem beszélem le soha a rendelkezésre álló összeget de az sms limitet mindig túllépem akkor lehet e valamit módosítani a számokon?

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6179) Studi22 válasza embe (#6176) üzenetére


Studi22
aktív tag

Első körben nem védek én senkit,tisztában vagyok hogy szolgáltató révén nem máltai szeretet szolgálat...
A C902 ügyre annyit mondok neked Markos-Nádast idézve:
"-Hány éves vagy királyfi?
-...
-És még hiszel a mesékben"
Ha te tényleg olyan "hiszékeny" vagy hogy kb 60 ropis telefont voda odaad neked prepaidben 20-ért meg is érdemled az időt meg a szaladgálást...

Én mivel értek egyet a cégnél is mivel nem az legyen az én problémám és megfelelő csatornákon közlöm(jelzem úgy is leszarják).

Annyira örülnék ha végre eltöltenél másik szolgáltatónál kb 5-6 évet és uttána őszintén beszámolnál arról hogy hogyan érzed magad...

Ui:Lechner Ödön és ha jól tudom tudom nem utca hanem fasor.
Ugye te se gondolod komolyan hogy akik kitalálták Rózsát és Robint illetve fantasztikus árlistát azok tudnak olvasni? ;)

Nunder:Nincs semmi lehetőséged mivel keretszerződésben rögzítve vannak mind a feltételek,jogosultság,illetve a díjazás.

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#6180) Nunder válasza Studi22 (#6179) üzenetére


Nunder
őstag

Ahham ettől féltem. Nem mintha olyan nagy baj lenne mert nem rossz ez a csomag csak meg van kötve a kezünk és ez kicsit idegel. Mindenesetre köszönöm a gyors választ.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6181) embe válasza Studi22 (#6179) üzenetére


embe
nagyúr

Beismerem tévedtem.... valóban fasor, és nem utca :R Qrva sok megkeresést írtam oda.... de már 1 éve nem vagyok ...mondjuk úgy aktív, így felejtek :R :R :R Látod, anno a megkeresésekre viszont mindig a voda válaszolt a leggyorsabban. Anno kb. 5-6 évet voltam a Pannonnál, csak akkor a voda behozott egy jó percdíjas céges előfizút így váltottam. A mesékről. Az is mesés, hogy pl. a 6300 amit jelenleg használok-megjegyzem ezt is gsm boltban vettem újonnan függetlenül, most 6 éves hűségem jutalmául megvehetek 29970 Ft.-ért, míg bárhol 30-35 között van újonnan függetlenül. Beszéljünk másról! Mikor költözik a központ Miskolcra? Költözik akkor valóban?
További szép napot!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6182) SzGee válasza Studi22 (#6179) üzenetére


SzGee
aktív tag

annyiért, KELL adniuk, amennyi az árlistában volt
az hogy nem lehetett kapni az akciós telefont szintén gáz
szerintem ez minimum 5 millás bünti a GVH-tól, már csak az kell hogy valaki feljeletse őket

If you leave me, can I come, too?

(#6183) Studi22 válasza SzGee (#6182) üzenetére


Studi22
aktív tag

Adták is annyiért már ahol volt ugye...
Hidd el meg lesz ennek még a huzatja... :C

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#6184) Yahhher


Yahhher
aktív tag

Jajjnemásrácok....

Nem tudtatok venni egy telefont jó áron, és megy a balhé... Nem fognak ezért senkit megbüntetni. Minden akcióhoz odaírjaák, hogy "amíg a készlet tart", általában azt is, hogy " A készülékkínálat boltonként változhat"!

Volt már ilyen a történelemben, nem is egyszer, és nem is csak a piroséknál.

(#6185) ottoyes válasza Yahhher (#6184) üzenetére


ottoyes
senior tag

...Tesco is odakarcolta a végére..mégis meg***ták érte..mindazonáltal ettől függetlenül lehet más vége a dolognak,mint az áruházlánc esetében. ;]

Ottoyes

(#6186) sonran válasza Yahhher (#6184) üzenetére


sonran
csendes tag

Ott a pont!
Volt telefon... de el is fogyott. Ennyi! Fölösleges ezen itt nyekeregni.
Aki nem kapott az így járt. :N

"... ami késik..., az eljön..."

(#6187) dedike válasza sonran (#6186) üzenetére


dedike
addikt

És aki megrendelte az online shopban, és nem kapta meg, azzal mi van? :W

Jó szerencsét!

(#6188) mukibuci válasza dedike (#6187) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Az kb. "így járt" , ugyanis ha nincs meg a visszaigazoló email, akkor nincs mivel bizonyítani, hogy megrendelte :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6189) embe válasza dedike (#6187) üzenetére


embe
nagyúr

Vagyis pontosan az ami elvárható a voda korrekt ügyintézésével kapcsolatban. Ha nem tetszik, mehet a bíróságra.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6190) Frekvencica válasza wwhy (#6164) üzenetére


Frekvencica
csendes tag

Köszi, így teszek :)))

A mai kedvenc szókapcsolatom a nem tudom. Valahogy semmi felelősségérzet nincs ma bennem...

(#6191) wwhy válasza Frekvencica (#6190) üzenetére


wwhy
veterán

és ha a mondandód nem kapcsolódik szorosan a topichoz, akkor az OK gomb lenyomása előtt jelöld be, h off topic ;)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6192) Frekvencica válasza wwhy (#6191) üzenetére


Frekvencica
csendes tag

Jah, hogy ez zavaró is lehet és ki is zökkenti az embereket a vitából? :)) Bocsánat... :)

Jól csináltam? Vagy ezt most csak én látom? :D

A mai kedvenc szókapcsolatom a nem tudom. Valahogy semmi felelősségérzet nincs ma bennem...

(#6193) bepe79 válasza Studi22 (#6179) üzenetére


bepe79
addikt

Tudom, ezt nem nekem írtad, de hozzászólnék én is, mert ez egy kicsit bicskanyitogató szemellenzős fajta látásmód:

"Ha te tényleg olyan "hiszékeny" vagy hogy kb 60 ropis telefont voda odaad neked prepaidben 20-ért meg is érdemled az időt meg a szaladgálást..."

Te ezt válasznak és érvnek érzed azzal szemben, hogy valaki rossz árral, rossz információkkal hírdet valamit, ERGO MEGTÉVESZT vásárókat??? :Y Mert akkor enyhén szólva is furcsán látsz dolgokat. Egy jó nagy bírságot szoktak kiszabni ilyen esetekben az adott cégre, te pedig azt mondod, hogy a vásárló a hülye, mert nincs tisztában a telefonokkal / azok áraival / akciókkal, stb??? :F :Y

1., nem is kell tudnia ezeket a vásárlónak
2., azt hisz, amit akar, Ő a VEVŐ
3., át lett verve, amiért általában egy jó nagy bírságot is kiszabhatnak a Vodára megtévesztés címszó alatt (már volt egy pár ilyen eset, ha jól tudom)
4., ezek után nem azt kell mondani, hogy a vevő a hülye, mert ő ezt és azt hitte és ezt és azt nem tudja, hanem elnézést kérni (tudom, ilyen Magyarországon még csak a mesében sem létezik...)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#6194) mukibuci válasza bepe79 (#6193) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Az már viszont teljesen részletkérdés csak, hogy nem volt hirdetve sem rossz, sem jó árakkal a C902. Mellesleg az is csupán egy aprócska részlet, hogy bárhol megvehetted a készüléket, ahol volt raktárkészleten. És az is csupán egy apró részlet, hogy a viszonteladók nem fognak egy ilyen telefonból több 10 darabot tartani... Nálunk 1 darab volt, az is november óta ott porosodott, még csak rá se nézett senki. És igen, aki jókor jött, az megvehette... 20ért, vitamaxban. ennyi :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6195) Studi22 válasza bepe79 (#6193) üzenetére


Studi22
aktív tag

Te is úgy fogod érezni hogy én nagyon elhivatott vagyok a cég felé pedig lesz@rom őket mivel nem is az ő alakalmazásukban állok...

Fölötted már írták a legjobb megfogalmazás:
1,Kint az árlista 20k se c902
2.,Eladás van ahol volt készülék
3.Mint minden nagyon kedves szolgáltató, hipermarkett,etc:"készlet erejéig"
4.Árlista változtat letudva a buli.

Na már most, az hogy ti itt megtudtátok illetve a boltokban elmondták "hogy van csak nem adhatjuk el" ez van és most lehet csámcsogni hogy ki és mennyire undorító.

Ha információk nem lettek volna se boltból se innen akkor csak azt látja user hogy hú de rövid akció volt és lehet hogy ez csak elírás bla bla bla...

Én vitát ez ügyben lezárnám is mennyen mindenki isten hírével,mert veszett fejsze nyele amin itt megy a csámcsogás. :R

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#6196) embe válasza Studi22 (#6195) üzenetére


embe
nagyúr

Szerintem zárhatjuk a C902-es témát. Már csak annak kellene ebben a témában hozzászólni, aki valami jogorvoslat után nézett. Beszámolhatna az eredményről. Egyébként meg jól ki keseregtük magunkat.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6197) dedike


dedike
addikt

Napi 3x árlista nézegetős-letöltős-elmentős-megnézős-elemzős-összehasonlítós emberkék hatalmas előnyben! :DD

<bár ez éppen ennél a szolgáltatónál felejtős, hiszen jó, ha négy-öt nappal az új árlista kiadása után frissítik a honlapjukat!> :(((

Sajnos...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#6198) mukibuci válasza dedike (#6197) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

tehát akkor vodánál dolgozós ismerősös emberkék még hatalmasabb előnyben :DD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6199) Frekvencica


Frekvencica
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom az istennek sem beállítani a wapot a telómon... Szolgáltatás van az előfizumon, de nem tudják leküldeni a beállításokat, manuálisan pedig DNS-t kér. Tud valaki segíteni?

A mai kedvenc szókapcsolatom a nem tudom. Valahogy semmi felelősségérzet nincs ma bennem...

(#6200) Studi22 válasza Frekvencica (#6199) üzenetére


Studi22
aktív tag

Nem tudom hogy működik e még:tavbeallitas
Telszámod meg adod kapsz sms amit csak mentened kell.
Ha kér jelszót akkor 1db 1-s vagy 4db 1-es

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.