Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) #02683648 válasza mukibuci (#7899) üzenetére


#02683648
törölt tag

Ez úgy szoktuk kiiktatni h ha esetleg új előfizetést veszünk vhol és az illető semmilyen formában nem használ netet, mindig gondoskodunk a lemondásáról. Nálunk is volt ilyen, h az egyik céges mobilon kiszámláztak vmi 800 v 1000 Ft GRPS wap vagy internet használatot külföldön, aztán le lett mondva az adott szolgáltatónál az összes netes marhaság és onnantól nincs is probléma.

(#7902) mukibuci válasza #02683648 (#7901) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ezt nekem? :F

A tuti az, ha a netes beállításokat elbarmolod, akkor 100, hogy nem fog csatlakozni sehova :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7903) #02683648 válasza mukibuci (#7902) üzenetére


#02683648
törölt tag

Nem, a másik illetőnek, sorry a hibás reply linkelésért.

Ez a "k* anyátok elviszem máshová" amúgy két dolog miatt nem fog senkit meghatni:
ad 1: erős a gyanúm, h az egyszerű gyalog ügyintéző ügyfélmegtartás/ügyfélvesztés esetén nincs kellően + v. - irányba motiválva h ez érdekelje, 1 ügyfél minusz nem számít alapon nem hiszem h foglalkozna az ilyen dolgokkal
ad 2: ha vki elviszi a számot, akkor a vitatott tartozást előtte tuti ki kell fizetni

Szóval gyanítom h fenti mondatra az "akkor megírom a hordozási engedélyért az igénybejelentést" lesz a válasz, a várt hatás pedig elmarad.

(#7904) kp78 válasza Oly (#7898) üzenetére


kp78
addikt

Én is dettó ugyanígy jártam a nyáron külföldi nyaralás alatt.
SE W880-on (független, de vodás simmel) megnyomtam a böngészőt indító gombot, de abban a pillanatban ki is léptem.
A számlámon mégis szerepelt a roaming net díja (kb. 1000.- Ft volt nekem is), hogy csesszék meg :W
Ezentúl nyaralás idejére direkt elállítom a csatlakozási beállításokat, hogy ne forduljon ez még egyszer elő.
Én mondjuk nem reklamáltam, mert szerintem esély sincs arra, hogy ezt jóváírják, legyenek vele boldogok, és vegyenek rajta gyógyszert!

[ Szerkesztve ]

(#7905) mukibuci válasza kp78 (#7904) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Van rá esély, csak nem "rohadjon meg mindenki" hozzáállás kell hozzá :K :U

Egy telefonba került, amikor a 1777re küldött STOP SMS-t kiszámlázták, következő hónapban jóváírták. De ez csak 1 példa, rengetegen vannak, akik nem anyáznak egyből, legalábbis az ügyintézővel és hoppá, sikerült elérni a céljukat :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7906) kp78 válasza mukibuci (#7905) üzenetére


kp78
addikt

Nem mintha 1000 Ft nem számítana nekem, de nem fogok kérelmeket írogatni, meg órákat lógni az ügyfélszolgálat vonalán, amit vagy fevesznek, vagy nem.
Tanultam belőle, magamban kicsit anyáztam is őket, és ennyi.

(#7907) mukibuci válasza kp78 (#7906) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Egy telefonhívás... Senki nem említett semmiféle kérelemírást.

Hidd el, engem sem vágott földhöz az a 250 forint, viszont vannak elveim ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7908) kp78 válasza mukibuci (#7907) üzenetére


kp78
addikt

Egyszer régen volt hasonló gondom, amit jeleztem, kérték, hogy írjam is le, és küldjem el.
Megtettem, mondjuk jóvá is írták, szóval megérte, de az vmi nagyobb összeg volt, szintén roamingolási probléma.
Biztos, hogy elég telefonon is jelezni, de ha vmi le van írva, az sokkal inkább nyomom követhető, és visszaellenőrizhető, mint a felvett beszélgetés, amiből napjában megsaccolni sem tudom, hány készülhet egy ügyfélszolgálaton.
Amúgy meddig lehet reklamálni, mert ez nekem júliusban volt, és az aug-ban megkapott számlán szerepelt, amit nyilván már befizettem.
De szerinted valóban jóváírnák arra, hogy "ó elnézést, véletlenül megnyomtam, és felugrott a hálózatra?" :U

(#7909) mukibuci válasza kp78 (#7908) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nem mondtam h mindent mindgi jóváírnak, de ha meg sem próbálod, akkor biztos, hogy nem ;) Aki pedig ennyi fáradtságot sem vesz, nos az meg is érdemli a sorsát :D

Felhívod őket, kivizsgálják és eldöntik. Falra nem fognak semmit sem adni senkinek.

A "véletlenül megnyomtam és felugrott a hálózatra" példánál pedig úgyis látni fogják, hogy 198kilobyte adatot forgalmaztál, miközben megnézted az e-mailjeid, vagy pedig 2kilobyteot, amig gyorsan ki is kapcsoltad ;)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7910) kp78 válasza mukibuci (#7909) üzenetére


kp78
addikt

:R
De szerintem ezt már nem feszegetem, mert nyáron volt.
Legközelebb meg remélem nem lesz ilyen.

(#7911) Andie


Andie
őstag

Sziasztok!
Segitsetek pliz, hogyan tudnám muter nokiáján beállitani, hogy tudjon fogadni mms-t?
Mert küldtem neki egy képet az előbb, de hiv, hogy csak egy link jelent meg, hogy itt meg itt meg tudja nézni a képet.
A teló biztos tudja fogadni, mert szines képernyős, amúgy független. De vitamax kártya van benne.
Kell valamit küldenem a 1271-re? Vagy a telón kell valamit beállitani?
Köszi! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#7912) kp78 válasza Andie (#7911) üzenetére


kp78
addikt

Felhívod 1270-et és kéred, hogy küldjék le rá a beállításokat, amit elmentesz, újraindítod a telót, és elvileg jó lesz :U

De itt is érdemes körül nézned, mert ez is megoldás lehet.

[ Szerkesztve ]

(#7913) GGGBR válasza Oly (#7898) üzenetére


GGGBR
tag

ne a használat szó jelentésén pörögjünk... ha gondolod kérheted méltányosságból, az adatforgalom teljes, vagy egy részének jóváírását. A kulcsszó: kérheted...

[ Szerkesztve ]

I LOVE THIS GAME

(#7914) GGGBR válasza Andie (#7911) üzenetére


GGGBR
tag

valószinűleg a szolgáltatás sem aktív, 1270re smsben MMS-t szükséges küldeni a bekapcsoláshoz...

I LOVE THIS GAME

(#7915) Oly válasza #02683648 (#7903) üzenetére


Oly
senior tag

Ki beszélt itt a prostituált anyucikról??? :Y

Ezt szeretem, amikor rögtön kiforgatják az ember szavait.

2 hónapja mikor kiszámláztak 40k Internet Startot, akkor is felhívtam őket, hogy "ezmegmiez"... Mindaddig amíg meg nem említettem a hűségiőm lejártát és a szolgáltatóváltás lehetőségét, addig azt hajkurászta, hogy "a szolgáltatást igénybe vettem, ezt ki kell fizetni...", majd vérakoztatott egy kicsit és közölte:
"utána néztem és tényleg igaza van... maximum 12 ezer forintig számlázható az internet start. A következő számlájánál jóváírjuk."

Azért egy havi szinten 50k-s előfizetőt lehet, hogy megkellene becsülni...

És hangsújozom: Nem parancsoltam, hogy írják jóvá, hanem kértem...
És nem fenyegetőztem, csak megemlítettem a tényleges terveimet.

Kicsit unalmas, hogy a mezei júzereknek sokkal, de sokkal kedvezőbb díjszabásaik vannak, mint a flottás nagyfelhasználóknak...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#7916) Andie


Andie
őstag

Srácok, most látom, hogy a Vodafone 10 éves szülinapja alkalmából a Családon belüli 0 ft-os hivásokat most 10 hónapig ingyen adja.
Mivel én 1 hete léptem be ebbe a családi kedvezményes elöfizetéses körbe (de nem igényeltem ezt a 790 ft-os opciót), ezért most lecsúsztam róla? Vagy már meglévő ügyfelek is kérhetik? Tehát ha most igénylem az opciót, akkor 0 ft-ért kapok havonta 1000 percet a családon belüli hivásokra?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#7917) Studi22 válasza Andie (#7916) üzenetére


Studi22
aktív tag

Igényelheted,viszont akkor 24 hónap hűségnyilatkozat alatt kötelezően fent lesz.
Tehát 10 hónap ingyen de uttána nem mondhatod le 14 hónapig ala hűségnyilatkozatod alatt. :R

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#7918) Andie válasza Studi22 (#7917) üzenetére


Andie
őstag

Tehát nem ilyen ki/be kapcsolós, mint általában a többi opcionális csomag?
Mittomén "család" sms-sel aktivizálom, "xcsalád"-dal meg lemondom? :U

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#7919) Andie válasza Andie (#7918) üzenetére


Andie
őstag

Jóvan, azóta elolvastam a felhasználási feltételeket (nemtom az elöbb miért kerülte el a figyelmemet), és valóban, ha 24 hónapra vállalod, akkor 10 hónap ingyé van. Hát ez igy továbbra sem biznic.
Mondjuk nem tudom biztosan, hogy hogyan is müködik ez az egymás között 0 ft? Ha 2 simkártya van bevonva, akkor automatikusan mindkettőre megkötödik? Tehát olyat nem lehet, hogy csak az egyikre, és majd az hivja mindig a másikat 0 ft-ért? Bár ezt már akkor nem "egymás"-nak hivnák, hanem csak egyiknek.
Tehát akkor 1580 ftért ingyen beszélünk egymás között. Ez a mi kapacitásunkat figyelembe véve napi 5 perc lenne kb. Azaz havonta 22x5 = 110 perc. Tehát dúrván 15 ft / perc.
Ha a 24 hónapból (24x110 perc) 10 hónap ingyen van, akkor már kb 8,4 ft / perc jön ki.
Ez igy végülis nemrossz, ha az ember minden hétköznap legalább 5 percet beszél.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#7920) manchester85


manchester85
addikt

Lesz N97 a vodánál is, ha már kiszivárgott korábban a hír, sorry. :)

i6 Silver

(#7921) kaller1 válasza manchester85 (#7920) üzenetére


kaller1
veterán

Holnaptól? :)

.::> <::.

(#7922) mukibuci válasza manchester85 (#7920) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Vagy 2 hónapja már kiszivárgott, véletlenül belerakták a fotel magazinba :D

Inkább az szivárogna már, hogy mikor lesz :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7923) manchester85 válasza mukibuci (#7922) üzenetére


manchester85
addikt

Háát, ezt sajnos nem tom. Tegnap, mikor vitamaxra váltottam, akkor mondta az ügyintéző csaj. :) Amúgy szokatlan mód, teljesen korrektek voltak, az érveimet logikusnak találták.

Aztán felhívtak valakit (talán te voltál mukibuci? :D ) és akartak egy nem publikus csomagot ajánlani. :D

30ft fölötti percdíjjal, mp alapú számlázással. Csak kérdem én, ha beszélek 10 percet, mit érek a mp alapú számlázással? Az utolsó perc olcsóbb lesz, de az előző 10 meg drágább. Ezek totál hülyének néztek. :)

Persze, ha 1 percen belül felhívok 5 embert, úgy jó. Kár, hogy nem szoktam 10mp-eket beszélni.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#7924) mukibuci válasza manchester85 (#7923) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ÁÁ. nem én voltam, nem fogok telefont a kezembe :P

Én meg vagyok elégedve a másodperc alapú számlázásommal, átlag hívásidőm valahol 5 és 8 másodperc között lehet :D :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7925) kirkri


kirkri
addikt

Sziasztok!

Bónusz szimpla díjcsomagban vagyok két előfizetésemmel és mindkettőn aktiválva van a zárt csoport opció. Meg tudná valaki mondani nekem, hogy kiterjeszthetem-e ezt a zárt csoport opciót feltöltőkártyás számra is? Ha jól tudom ez a T-nél és a Pannonnál is működik, régebben a Vodánál nem lehetett csak előfizetéses számok között. Ez nem változott azóta?

Üdv.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7926) GGGBR válasza kirkri (#7925) üzenetére


GGGBR
tag

a rövid válasz: nem

I LOVE THIS GAME

(#7927) ansell


ansell
tag

adott egy Multimédia 5000 onnet és egy Multimédia 7900 előfizu. mind2 az én nevemen, 7900-en nincs tarifahűség, az 5000-esen viszont van: ez nov.3-án jár le.
Családi kedvezménynek viszont van egy olyan feltétele, h tarifahűség esetén nagyobb díjcsomagra kell váltani.
Jelen állás szerint okt 31-ig igényelhető a családi kedvezmény.
Szerintetek ez járható út: okt végén felváltom az 5000onnet-et 7900-re, igénylem a családi kedvezményt. Majd nov. 3 után valamikor visszaváltok 5000onnet-re?
Bármilyen egyéb megoldás?

ITX konfig eladó!

(#7928) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Szeretnék segítséget kérni!

Van két előfizetésem (Vodafone), amit szeretnék lemondani, ha lehet emailben és bemenetel nélkül, hűség lejárt ezer éve.
Az ügyintéző egyszer mondott valami hihetelen email címet, de elkevertem, hátha valaki tudja :R

Előre is kösz!

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#7929) Oly válasza ansell (#7927) üzenetére


Oly
senior tag

�Mindkét csomag benne van a bevonható csomagok listájában.
Ha olyan csomagod lenne ami nincs benne a listában, akkor kell váltanod és hűség esetén csak AZONOS vagy NAGYOBB csomagra kell.
Viszont a Te esetedben váltani sem kell.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#7930) GGGBR válasza Johnny001 (#7928) üzenetére


GGGBR
tag

ugyfelszolgalat@vodafone.hu
vagy fax:1/288-3393

[ Szerkesztve ]

I LOVE THIS GAME

(#7931) Johnny001 válasza GGGBR (#7930) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Köszi a választ, de az ember valami sokkal cifrábbat mondott, mindegy elküldöm, ide aztán csá vodafone :R :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#7932) SzGee válasza Johnny001 (#7931) üzenetére


SzGee
aktív tag

elvileg ez a cím:
ugyfelszolgalat.hu@vodafone.com

If you leave me, can I come, too?

(#7933) mukibuci válasza SzGee (#7932) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

gyakorlatilag is :)

Azért ha a számod meg akarod tartani, akkor ne nagyon küldözgesd, mert nem csak a vodafonenak lesz csá, hanem a mindenki által ismert telefonszámodnak is :U

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7934) GGGBR válasza SzGee (#7932) üzenetére


GGGBR
tag

lehet cifrázni is, ugyanott végződik mindkettő...

I LOVE THIS GAME

(#7935) GGGBR


GGGBR
tag

ha már vodafone topik: [link]

I LOVE THIS GAME

(#7936) mukibuci válasza GGGBR (#7935) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Én már gyertyát gyújtottam és tömöm a "vodafone izű" cukorkát :D :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7937) GGGBR válasza mukibuci (#7936) üzenetére


GGGBR
tag

robin és rózsa "hagyatéka"???

I LOVE THIS GAME

(#7938) Oly


Oly
senior tag

Nem tudjátok, hogy mikor jön már végre Omnia a vodához?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#7939) Sztbeni válasza GGGBR (#7935) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ez azért valljuk meg, nem kis teljesítmény. :K

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#7940) Sztbeni válasza GGGBR (#7937) üzenetére


Sztbeni
őstag

Jaajj :DD ! Eszembe jutott, hogy tavaly decemberben mindig ha mentem a Vodkába valamiért hoztam a Rózsa cukrából. Jó kis emlék, csak már elfelejtettem. Kösz hogy eszembe juttattad. ;)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#7941) mukibuci válasza Sztbeni (#7940) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Elég büntetés volt az a szaloncukor, de mennyit megettünk belőle :DD

Most meg gyümölcsös keménycukorka van :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7942) Sztbeni válasza mukibuci (#7941) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ja. Mindennap ettem belőle. Annyi volt mint állat. Ha bementem, akkor már mondták, hogy vegyek, mert sok van. Finom volt.
Van keménycukorka? Hol? Keszthelyen nem láttam.

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#7943) mukibuci válasza Sztbeni (#7942) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Elvileg minden bolt kapott, bár nem adtak valami hű de sokat :( :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7944) Sztbeni válasza mukibuci (#7943) üzenetére


Sztbeni
őstag

Mondjuk már több napja voltam benn. Holnap bemegyek.

Ui.: mostmeg a trés cukor jutott eszembe. De a Vodkás jobb volt.

[ Szerkesztve ]

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#7945) GGGBR válasza Sztbeni (#7939) üzenetére


GGGBR
tag

egyetértek- :C

I LOVE THIS GAME

(#7946) Oly


Oly
senior tag

Van köztetek telefonos ügyfélszolis (vagy aki közel van ehhez)? Ha igen dobjon már nekem egy privit!
2 kérdésem lenne...

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#7947) kissjanko


kissjanko
csendes tag

Sziasztok! A Vodafone-nál van olyan lehetőség, hogy egy előfizetésre be lehessen állítani egy maximum költséget? Pl. 5.000 Ft telefonálhat és utánna korlátoz.

(#7948) GGGBR válasza kissjanko (#7947) üzenetére


GGGBR
tag

röviden: Nincs.

I LOVE THIS GAME

(#7949) agreen66 válasza kp78 (#7908) üzenetére


agreen66
csendes tag

Szia! Nyáron ez velem is előfordult, amit megreklamáltam és elfogadtak. Több mint tízezret írtak jóvá. Ajánlom figyelmedbe 7576-os és 7626-os hozzászólásaimat.

(#7950) AMD Power


AMD Power
titán

Barátnőmnek nemsokára lejár a Vodás előfizuja. 5500Ft-t (korlátlan) fizet egy hónapban. Nem töltöget le vagy ilyesmi. Csak e-mail , weboldalak , néha egy kis you tube megy a gépen. Van valami tippetek. Még Tré mobilt néztem de a 7GB 6200Ft/hó. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.