Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) mukibuci válasza cellpeti (#7450) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Már az előző topikban is belinkeltem a voda mobilinternet megoldásait:)

Telefonon szeretnél netezni, vagy a gépen? Vállalod a hűséget, vagy sem? Azért jó lenne szűkíteni a kört:)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7452) cellpeti válasza mukibuci (#7451) üzenetére


cellpeti
veterán

notin akarnék. Ahogy olcsóbb úgy válalnám! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#7453) mukibuci válasza cellpeti (#7452) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

2 év hűséggel a

Basic - 2GB adatmennyiség 4000
Medium - 6GB adatmennyiség 6000 (félévig féláron)
Extra - 12GB adatmennyiség 8000 (félévig féláron)

ezek fix költségek, ha többet használod se számlázza ki, csak lassítják a sebességed 64kilobit/16kilobit-re (amivel a bullshit szerint még bőven tökéletesen lehet netezni)

sebessége meg lefedettség-függő, ahol van ott fog menni 2-4 megabittel, akár többel is, ahol nincs, ott meg 30-50kilobit :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7454) Cyberslider


Cyberslider
őstag

Hi all

Kaptunk egy sms-t melyszerint a Vodafone megjutalmaz minket 100 ingyen percel. Csak küldjük az AP vagy miazisten szót sms-ben (ingyenes) és használhatjuk.
Meg is tettük, visszajött a visszaigazoló sms. Azóta 6100 Ft helyett vmi 4800 ft az egyenleg 3db sms elküldése után. Most ez mi? Más is kapott ilyesmit? Ugye nem vonnak le semmit?? Már meg is reklamáltuk. Nem értem mivan, lényeg hogy "elvileg" nem nagyon használtuk a telót hacsak a macska meg nem nyomta! :)

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#7455) mukibuci válasza Cyberslider (#7454) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ilyen kérdésekkel talán a 1270et kellene hívni, ők egy fokkal jobban belelátnak az egyenlegetekbe, mint mi itt :U Telefonszám + ügyfélbiztonsági kód kell csak, meg 1 kis türelem, míg kapcsolnak valakit :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7456) Cyberslider válasza mukibuci (#7455) üzenetére


Cyberslider
őstag

Na igen, ezt az ügyfélbiztonsági kódot se tudjuk. Lehet 8 éve még nem is volt? Ehh :U

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#7457) Studi22 válasza Cyberslider (#7456) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ügyfélbiztonsági kód mindig is volt mióta van szerződés kötés,az már más dolog, hogy az akkori ügyintéző nem kérdezte meg mi legyen csak beírta ami neki tetszett.
Holnap azt tanácsolnám Neked hogy akinek a nevén van a szerződés az fáradjon be egy boltba és próbáljátok meg kitalálni milyen személyi igazolvánnyal lett kötve a szerződés és ha ez sikeres akkor kapsz új ügyfélkódot.

Plusz papír alapon is reklamáld meg a sztorit... :R

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#7458) Cyberslider válasza Studi22 (#7457) üzenetére


Cyberslider
őstag

Meglesz :) Amúgy csak azért irtam be ezt ide, hogy tud-e valaki erről az akcióról, én először vmi átverésre gyanakodtam, de láttam hogy tényleg a vodától küldték, ezexerint létezik ilyesmi. És tényleg ingyenes. (?)
:R

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#7459) unknownuser válasza Cyberslider (#7458) üzenetére


unknownuser
tag

Nekem több mint egy évvel ezelőtt küldtek ilyen SMS-t hogy 3 hónapig kapok havi 100 hétvégi ingyen percet. És tényleg ingyé is volt.

(#7460) Styleboy


Styleboy
tag

Üdv Mindenkinek! :) :) :) :)
Lenne egy olyan kérdésem,hogy tavaly kötöttem egy előfizus szerződést a vodafonnál 2 évre,és természetesen vettem készüléket is.Akkor 1év elteltével ,mikor a tarifát megváltoztathatom,hozhatok e ki másik készüléket az előfizetésemre? :F :F :F

"Aquila non captat muscas" --- azaz "A sas nem fog legyeket"

(#7461) mukibuci válasza Styleboy (#7460) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mivel 2 év hűséget vállaltál, így nem. A 2 év lejárta előtt 3 hónappal vihetsz új készüléket, újabb 2 év vállalásával.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7462) Styleboy válasza mukibuci (#7461) üzenetére


Styleboy
tag

Kösz szépen a választ.

"Aquila non captat muscas" --- azaz "A sas nem fog legyeket"

(#7463) kaller1


kaller1
veterán

Most érkezett:

Aktuális voda árlista 09.08.17

Ami lényeges:

-Samsung C3050 B-ben:1Ft
-Megjelent a HTC Hero a kínálatban
-Illetve folytatódik a Hozdd vissza készüléked promóció.

A friss infókat ismét Studi22 kolléga szállította.THX! :R

.::> <::.

(#7464) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok!
Nincs véletlen 5letetek, hogy hogy lehetne otthonról az USA-ba olcsóbban telefonálni?
Egyik Voda üzletben azt mondták, ha külföldi számot tárcsázunk +0 előhívóval akkor 30FT-os percdíj van mert net alapon megy...ezzel szemben közel 300Ft-os a percdíj :W

[ Szerkesztve ]

...

(#7465) Studi22 válasza Devid_81 (#7464) üzenetére


Studi22
aktív tag

Szia!

A kollega nem beszélt a levegőbe a szolgáltatás létezik itt olvashatsz bővebben róla. :R

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#7466) wwhy válasza Devid_81 (#7464) üzenetére


wwhy
veterán

"Ingyen" elég jó ? :) én már több éve használom, teljesen megbízható.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7467) Devid_81 válasza wwhy (#7466) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Studi22 & wwhy

Köszönöm az infókat srácok! :R

wwhy: bocsi reggel van még (nekem), hogy is kell ezt használni? :B

...

(#7468) wwhy válasza Devid_81 (#7467) üzenetére


wwhy
veterán

regisztrálsz, feltöltöd az egyenleged, és van xx nap free days-ed. Aztány nyomod ingyen; ha leteltek a free napok, utána kezdi levonni, de bagó: kb. 1 cent/perc.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7469) wwhy válasza Devid_81 (#7467) üzenetére


wwhy
veterán

pontosabban ITT

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7470) Devid_81 válasza wwhy (#7469) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szia!
Ez hatalmas segítség nekem, hálás köszönet érte! :R
Letöltöttem, belőttem a cuccost, majd telózni próbáltam de kell credit, nah intéznem kell valami bankot itt magamnak, már amúgy is kellett volna :)
Hazarecsegés +36 vagy 03-al?Vagy tökmindegy? :)

...

(#7471) ertz válasza Devid_81 (#7470) üzenetére


ertz
aktív tag

03??!
0036 vagy +36 és utána a szám.

(#7472) Devid_81 válasza ertz (#7471) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Bocsi, elírtam mod idő után láttam , hogy mit is írtam :B

Szerk: mondjuk a credit feltöltés az kudarcba fulladt, nem fogadja el a kinti telószámot amiről menne a feltöltés, invalid telephone number... :U
Így a bankkártya adatokig sem jutok el sajna, pedig a bankkarinál ezt a számot adták meg, és ez egy működő telószám.
Nah most megyek kicsit melózni, majd rájövök később, hogy mit rontottam el.

[ Szerkesztve ]

...

(#7473) szjoci


szjoci
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni telefon internet elérése ügyében, melynek oka ez a beszélgetés: előzmény, és a kérdésem.

Most melyik beállítás a helyes ehhez az előfizetéshez?

(#7474) SZ4B válasza szjoci (#7473) üzenetére


SZ4B
tag

ha wapozni akarsz a wapos profilt használod, ha netezni, akkor a neteset. A 12 mb mindkettőre haszálható, bár netes APN-en is elérhető lesz szinte minden wap tartalom, kivétel persze a VF Live! :)

szigNÓ

(#7475) Kleroo


Kleroo
veterán

Hali!
fura, és egyszerű kérdésem van.
pannonos barátnőm horvátországban van. fel akarom hívni. mennyi lesz az én percdíjam?
előfizus(fix3000 asszem) vagyok.
weboldalon csak arról van szó, hogy mi van akkor ha én vagyok külföldön, illetve ha echte külföldi számot hívok. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#7476) wwhy válasza Kleroo (#7475) üzenetére


wwhy
veterán

te a rendes percdíjat fizeted (mintha itthon hívnád), ő meg a roaming fogadási díjat. Ennyi :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7477) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Kérem a segítségeteket:

Erdélyben jártam a napokban és a Vodafonos kártyámat az ottartózkodásom idejére kicseréltem Orange-s kártyára. A csere után annyira eltettem a kártyát, hogy nem találom! 2 éve ez a számom (egy barátomtól kaptam, és Voda Vitamaxos, prepaid-os) nem szeretnék megválni tőle (kb 1000 Ft van rajta)!

Viszont az ügyfélszolgálatnál azt mondták, adnak újat, de csak akkor, ha ismerem a biztonsági kódot, akkor van lehetőségük kicserélni! Azt viszont sem a barátom (aki 2 éve adta a kártyát) sem én nem ismerem! Van-e arra lehetőség szerintetek, hogy a biztonsági kódot nem ismerve, azt a számot kaphassam ismét? (természetesen a kártyacsere költségét megfizetem)

(#7478) wwhy válasza mimi_bacsi (#7477) üzenetére


wwhy
veterán

bemegy a barátod személyivel, lakcímkártya stb. és kap új sim-et. Max. kifizettetik a sim "cserét"

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#7479) Blamazs


Blamazs
senior tag

Tudja vki, hogy a mobilweb basic-ot hogyan lehet lemondani? pl sms kod?
nehogy 1270-et kelljen hivni fel orat ezert..

(#7480) Blamazs válasza Blamazs (#7479) üzenetére


Blamazs
senior tag

XBASIC a kod :)
Jo volt ez az ingyenes 2 honap, de nem er nekem navi 800-at 12mb.

(#7481) Blamazs


Blamazs
senior tag

Megegy kerdes. Plus 100-as csomagom van. Mikor bevezettek akkor valtottam erre.
Most nezem, hogy keszulek nelkul a havidij 2700ft. Ez csak uj elofizetoknek ennyi?
A regiek fizessenek 3000-et?

(#7482) mukibuci válasza Blamazs (#7481) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Csak új, készülék nélküli előfizetéssel van a 10% kedvezmény.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7483) ragazzo válasza mimi_bacsi (#7477) üzenetére


ragazzo
őstag

Amennyiben nem a te neveden van a kártya, akkor nehezen fogják kicserélni. Szerintem akkor sem menne, ha meglenne a kód. De ez az én véleményem.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#7484) Norbi21


Norbi21
senior tag

Sziasztok! Elsősorban vodánál dolgozó fórumtársak segítségét szeretném kérni, de akinek esetleg van infója, ne tartsa vissza :) : van rá esély, hogy a vodánál is lehet kapni lg arénát, vagy erről lecsúsztam :F ?

(#7485) Studi22 válasza Norbi21 (#7484) üzenetére


Studi22
aktív tag

Egyenlőre nem tudok az érkezéséről... :U

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#7486) Davey7


Davey7
senior tag

az ügyfélbiztonsági kódomat hogyan tudom megtudni,ha már nincs meg a szerződés?

mert ma átutaltam a számlatartozást és mégis küldte az smst,hogy tartozásom van és azt akarom megtudni,hogy hol akadt el a pénzem,de ahhoz kell a kód(1750-en kérte a gép).
K&H-s vagyok(mint a voda számlája is),így meg kellett volna érkeznie...mindent jól töltöttem ki,ahogy az le van írva.

és ha nincs meg a szerződés attól bonthatom azt személyesen ha bemegyek,igaz?

(#7487) Studi22 válasza Davey7 (#7486) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ügyfélbiztonsági kód-ot azzal a személyigazolvánnyal tudnak neked újat készíteni amivel a szerződést kötötted.
Szerződést bontani szerződés nélkül úgy tudsz hogy bemész vagy egy márkaboltba és igazolod hogy te vagy a szerződő vagy viszonteladónál írsz egy papírt ami tartalmazza azon adatokat amivel bontani tudják a szerződésedet.

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#7488) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hali bocs,hogy nem olvasok vissza de lenne 1 kérdésem.
Le lehet mondani a vodafon sms-spamjeit?(unom naponta 2x a nyerjek ezt azt)

Valami sms szám vagy ilyesmi.
Köszönöm.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7489) Davey7 válasza Studi22 (#7487) üzenetére


Davey7
senior tag

köszi,
a szerződés faterom nevén van,ha én viszem be a személyiét az elég nekik vagy kell hozzá ő is személyesen? nem tudod véletlen?

(#7490) ottoyes válasza Davey7 (#7489) üzenetére


ottoyes
senior tag

[link]...ajaj...halott link...de ittvan:

"Előfizetői jogviszony átírása
Vodafone előre fizető előfizetések átírásához kapcsolódó feltételek

Az előre fizető előfizetések átírásához kapcsolódó díjszabást az Általános Szerződési Feltételekben találhatod.
Általános Szerződési Feltételek

Hol intézhető?

Az előre fizető (VitaMAX) előfizetés tulajdonjog átruházáshoz mostantól elegendő csak az új tulajdonosnak befáradni valamelyik márkaboltba amennyiben a lemondó nyilatkozatot a régi tulajdonos kitölti és két tanuval aláíratja. A lemondó nyilatkozatot itt töltheted le."

[ Szerkesztve ]

Ottoyes

(#7491) szumoo


szumoo
senior tag

Ezek a Plus tarifák meddig lesznek akciósak?
Konkrétan a készülék nélküliek érdekelnének.
Másik kérdésem, hogy a szerződés kötés után lehet változtatni a postázási címet?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

A nyúlon túl?

(#7492) szumoo válasza szumoo (#7491) üzenetére


szumoo
senior tag

Kicsit keresgéltem és azt szeretném megkérdezni, hogy most akkor a Plus tarifák lesznek érvényben aug. 31-ig vagy csak a hozzájuk kapcsolódó ingyenes bónuszok?
Ha még az akció alatt megyek át postpaidbe, akkor a későbbiekben megkapom még a bónuszokat, ha azokra vonatkozik az akció?
Régen vodáztam, de már nem emlékszem ezekre a dolgokra. :B
:R

A nyúlon túl?

(#7493) kaller1 válasza Brutális eb (#7488) üzenetére


kaller1
veterán

Jó kérdés.
Nekem először csak a prepaidos kártyámra jött,de aztán a postpaidost is megtalálták vele... :((

Rendkívül idegesítő,és tolakodó húzás ez a vodától.Inkább arra lenne eszük,hogy a tarifa módosításokról értesítsék az embert.

Remélem olvassa ezt egy illetékes is,bár tisztában vagyok vele,hogy magasról lesz@rják a véleményem/ünk.

.::> <::.

(#7494) mukibuci válasza kaller1 (#7493) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szerintem már itt is lett mondva, de lusta vagyok megkeresni ;] 1777-re küldjétek a "STOP" szót.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7495) Brutális eb válasza mukibuci (#7494) üzenetére


Brutális eb
addikt

Fasza szám...

Elküldtem erre 2 másodpercre jött ismét egy spam..(balatoni nyaraló)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7496) kaller1 válasza mukibuci (#7494) üzenetére


kaller1
veterán

Köszi! Ezért a STOP tartalmú sms-ért mennyit gombolnak le? :)

.::> <::.

(#7497) Davey7


Davey7
senior tag

Kérdésem,hogy ez a "hozd vissza régi készüléked" akció a flottásoknak is él? Valaki nem tudja,hogy lesznek a közeljövőben normálisabb árak?
Így lehet ha lesz lehetőség átmegyek a pannonhoz,mert ott normálisabb áron van az a telefon amit kinéztem....
Nokia 3120 vodánál 24,pannonnál 12 előfizusan...

Vagy ti mit ajánlanátok 20ezer alatt? Samsung menüjét nem nagyon tudtam mekszokni...

(#7498) AMD Power


AMD Power
titán

Van nekem egy Vodafone Bonusz díj csomagom. Lehet ehhez rendelni valami olyan SMS szolgáltatást ,hogy mondjuk 1000Ft-ért tudok mondjuk 100db SMS-t küldeni vagy ilyesmi!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7499) shteer


shteer
titán

félretöltött (másik számra töltött) kártyás feltöltés visszanyerésére van valamilyen hivatalos módon lehetőség?

..szerintem jónak tűnik

(#7500) Studi22 válasza shteer (#7499) üzenetére


Studi22
aktív tag

Szia!

Semmi hivatalos lehetőség,csak az marad felhívni a számot és talán visszakapod.

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.