Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) sekli válasza mukibuci (#6240) üzenetére


sekli
addikt

jah, hogy Te a vodánál dolgozol...? :) akkor megbízható az információ...? :)

(#6252) mukibuci válasza sekli (#6251) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

legjobb tudomásom szerint :U de én sem tudok mindent :B
így logikus:)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6253) sekli válasza mukibuci (#6252) üzenetére


sekli
addikt

jó, köszi... :)

(#6254) Nimrod


Nimrod
addikt

Kicsit morgok a honlapjuk miatt.
A My Vodafone-t lehetne kicsit gyúrni.
Ma szerettem volna módosítani, de nem volt elérhető. Most már jó, nem is ez a gondom.
Szolgáltatást módosítottam és nincsenek linkelgetve az oldalak. Nem tudok normálisan visszamenni a kezdőoldra, csak a böngésző visszájával (ami annyira nem is jó ötlet ha fizetős szolgáltatásokkal babrál az ember).
És ez már elég régóta így van. Kis odafigyelés kellene az ilyenekre, nem nagy dolog.
Eddig a készüléklistájuk is egészen használható volt, és ami a lényeg, naprakész.
Nemrég cseréltem telefont és kiderült, hogy teljesen elavult árlista volt a honlapon.
Azt nem is említem, hogy pár bolti alkalmazottjuk csak a külseje miatt van ott (ez nem áll mondjuk az ügyfélszolgálati irodákra, amivel meg vagyok elégedve).
Illetve egy apróság, ezen a téren lehet csak én vagyok vak.
Vodánál csak kétféleképpen lehet Vitamax egyenleget tölteni (kaparós vagy ATM)? Nem értem, hogy sima online tranzakcióval miért nincs erre lehetőség.
Ha mégis lenne valaki kérem mutasson egy linket.

(#6255) wwhy válasza Nimrod (#6254) üzenetére


wwhy
veterán

Parancsolj
Ezen kívül pl. fel lehet tölteni K&H Bank internetes bankjából is.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6256) mukibuci válasza Nimrod (#6254) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

"kaparós" kártyán, és ATMen kívül fel tudod tölteni az egyenleged POS terminálon (ami az üzletekben, benzinkutakon van), valamint van lehetőséged interneten is feltölteni bankkártya segítségével [itt] :U

szerk: nem csak a k&h bankéból, az OTP-éből is, ami tuti, de gondolom az összes többi netbank is támogatja ezt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6257) Nimrod


Nimrod
addikt

Köszönöm a linkeket mindkettőtöknek! :R

Megtaláltam máshogy is, csak éppen a link nem jó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6258) wwhy válasza mukibuci (#6256) üzenetére


wwhy
veterán

szívesen; az Erste nem :K

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6259) bodom87


bodom87
tag

üdv!
az lenne a problémám, hogy vettem egy Vodafone 527-es készüléket és nem tudom beállítani, hogy ne emelkedő legyen a hang. hiába kapcsolom át hogy leghangosabban csörögjön mégis emelkedő. (Lehet ez szoftverhiba?)

(#6260) embe válasza bodom87 (#6259) üzenetére


embe
nagyúr

A feleségemnek az 533-as voda teló van, tökéletesen elégedett vele. Azon belehet rendesen állítani mindent. A Sagem gyártmány.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6261) Yahhher válasza Frekvencica (#6224) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Én flottás vagyok, B-ből vásárolhatok.

(#6262) dim3nsi0n válasza bodom87 (#6259) üzenetére


dim3nsi0n
tag

a kézikönyv mit ír?

(#6263) Viktor0610 válasza dim3nsi0n (#6262) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kézikönyv? :Y

Szerinted elolvasta, ha egyszerűbb itt megkérdezni? ;]

Samsung Galaxy A54

(#6264) embe válasza Yahhher (#6261) üzenetére


embe
nagyúr

Szia! Mennyi a számlád hogy a "B"-ben vásárolhatsz? Milyen flottád van? Jöhet priviben is a válasz. :) Komolyan morfondírozok azon, hogy átviszem a számokat a t-hez, mert ott normálisabb áron tudnék nekem megfelelő készüléket venni. Nem a horror "A" kategóriában. Ott is van hasonló feltételekkel flottás előfizú.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6265) Yahhher válasza embe (#6264) üzenetére


Yahhher
aktív tag

HAli.

3-an tartozunk a flottán belül egy címhez. Ugye ilyenkor erre a 3 számra jön egy csekk, és külön a részletezés. 20-25e között van a nagy átlagban az összeg.

(#6266) embe válasza Yahhher (#6265) üzenetére


embe
nagyúr

Értem. Nekem ettől kevesebb a számlám. Lehet innen fúj a szél.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6267) bodom87 válasza dim3nsi0n (#6262) üzenetére


bodom87
tag

mert adtak hozzá kézikönyvet? ;] ;]

néztem de abba semmi nincs.
amugy van egy hasonló sagem telóm szinte ugyanúgy működik ez is.

van 4féle hangerő + külön hogy emelkedő.

(#6268) petne


petne
őstag

Sziasztok!

Már jó régen lejárt a 2 éves hűségnyilatkozatom mind a két előfizetésemre.Viszont szeretnék egy új készüléket az egyikre, de nem igazán értem ezt az A, B, C, D tarifacsomagos árakat. Jelenleg én olyan csomagban vagyok, ami A kategóriájú, viszont, ha most átváltom a csomagjaimat mondjuk Vodafone Fix 9000 oszthatóra, akkor már B kategóriájú készülékárak lesznek érvényesek rám? Vagy ez csak az újakra vonatkozik?

(#6269) mukibuci válasza petne (#6268) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha most váltod át fix9000 oszthatóra, akkor is vonatkozik rád a "B" kategória, feltéve ha vállalod az 1 év tarifahűséget :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6270) petne válasza mukibuci (#6269) üzenetére


petne
őstag

Köszi szépen a gyors választ. Akkor a héten elintézem a váltást...

(#6271) rekesz72


rekesz72
csendes tag

Hali!

Ha esetleg nem jönne össze az LG KP500-as tervem,abban az esetben lenne a kérdésem a következő:

Van egy Nokia 3120 Classic-om VitaMAX csomagban, amit tavaly decemberben vettem. (benne a SIM kártya már kb. 4 éves.)
Láttam, hogy a telefonba be van építve az Opera Mini alkalmazás. Tehát elméletileg lehet vele netezni. A kérdésem az, hogy a fenti adatok tükrében a netre előfizetni kell vagy csak aktiválni kell azt?

(#6272) embe válasza rekesz72 (#6271) üzenetére


embe
nagyúr

Valamilyen netes előfizetés mindenképpen kell. Van már a Vitamaxra is. Utána, mivel a N3120 3G-s teló, már hasíthatsz is vele a neten.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6273) mrlujoak válasza rekesz72 (#6271) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!
Vodafone GPRS WAP a szolgáltatás neve, amire elő kell fizetned.
Ez, mint ahogy a táblázatban is láthatod 300 forint egy hónapra.
A megrendelést sms-ben is kérheted.
Ekkor kapsz egy visszajelzést, hogy aktiválták, és levették a 300 forintot a kártyádról.
Ahhoz, hogy tudj netezni, megfelelő wap (internet) profil is kell, hogy a telefonodon legyen.
Ennek beállításához a Vodafone ügyfélszolgálatán is kérhetsz segítséget, attól függően, hogy a telefonod terméktámogatása mit nyújt.
Sony Ericssonok esetében a SE weboldaláról lehet kiküldeni a beállítást a telefonra...

Ha opera minivel netezel, akkor egy oldal kb 15-30 kB méretű. Természetesen használható a beépített böngésző is, de akkor ott nagyobb oldalankénti adatforgalommal kell számolni...
A havi 300 forintba 3000 kB adatforgalom tartozik, melynek elérése előtt sms-t kapsz.
Ha átlépted, akkor ismét sms-ben tájékoztatnak, és újabb 300 forintot vonnak le az egyenlegedről (a havi felhasználási idő nem tolódik ki!) és 10 MB -ig nő a letölthető adatmennyiséged.
Ha egy hónapon belül ez sem elég, akkor a 10 MB átlépése után 1200 forintot vonnak le, és a letöltés 25 MB-ra nő.

Persze, ha a nagyobb adatmennyiségek elérését kívánod, akkor ott a Mobil Internet szolgáltatás, ami szintén elérhető a számodra is. A lap elején linkelt oldalon ezt is átnézheted.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#6274) C.Dávid


C.Dávid
tag

Üdvözletem mindenkinek!
Leginkább a Vodafone-nál dolgozóktól kérdezném,hogy,hogyan van ez nálatok,hogy az ügyfélszolgálat felhív egy ajánlattal például legutóbb,a Vitamaxos kártyámra,hogy kisorsoltak mitudomén milyen játékon és fél évig fél áron elkötelezettség nélkül, választhatok bármely internetes csomagjuk közül,és bármikor lemondhatom!Kedvesen mondta az ügyintéző,hogy kapok egy sms-t és azt kell bemutatni bármelyik Vodafone boltba!
Be is mentem itt Szekszárdon a Vodához,elmondtam milyen ajánlatot kaptam az ÜGYF.-tol.Az eladó hölgy nézi a számítógépen,de ilyen akciójuk nincs,illetve kód nincs hozzá feltüntetve :Y
Ekkor ők felhívták az ügyfélszolgálatot,és ott megerősítették,de van,csak egy év hűséget kell aláírni.
Mondom az jó,azt még kibírom(1 gigás csomagot akartam,mert csak mobilról akartam netezni)
És akkor az eladó hölgy elkezdi keresni ennek a promóciónak a kódját,de ennek sincs,tehát nem tudnak ilyet adni,mert nem tudják bejegyezni :W
Ez az egyik eset
2.: Már vehetnék előfizuval telefont 3 előfizetés van a nevemen.Előszőr megnéztem a vodafone oldalán a te ajánlatodat,kicsit elkeseredtem mert csak "A" kategóriát dobott ki,pedig egyik előfizetésem már 2005 óta! a másik kettő 2007 óta van!
Ekkor felhívtam az ügyfélszolgálatot,és rákérdeztem hogy 3 előfizuval,soha nem volt,hogy késve fizettem volna be egy számlát is,hogyan lehet,hogy csak "A" kategóriában vásárolhatok :F
Erre a hölgy azt mondta,hogy az egyik számomra megoldható,hogy "B" kategóriás árral vásárolhassak telefont!Mondom köszönöm akkor megyek és veszek is!
Megint be a Voda üzletbe,megint számítógép azt dobta ki,hogy csak "A" kategóriára vagyok jogosult!
Nem szóltam semmit eljöttem.
Most már ott tartok,hogy áthordozom mindhárom számom,mert ki tud a Vodán kiigazodni,ha még ő maguk sem?!

Várom vodánál dolgozó emberek üzeneteit,akár privát üzenetet is,mert már nagyon besokalltam a sok hülyeségük miatt!

[ Szerkesztve ]

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#6275) embe válasza C.Dávid (#6274) üzenetére


embe
nagyúr

Előfordul az ilyen. Egyébként azt mondják, hogy a kategória besorolás a forgalomtól függ. De a flottás csomagok alapból "A" kategóriában vannak. Innen viszont nehéz kimozdulni. Én is már 3 előfizúra hosszabbíthatnék, de ezen a horror "A" kategóriás áron nem fogok.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6276) C.Dávid válasza embe (#6275) üzenetére


C.Dávid
tag

Egyik előfizum se flottás mindhárom fix 1750!
De mind az én nevemen.Erre mondta az ügyfélszolgálatos hölgy,hogy ha "úgy vesszük" simán kijön a fix 3000és így legalább az egyikre kaphatok "B" kategóriában telefont!
Amúgy még 2005-ben főiskolás flottás csomagban voltam és azon a számomon 2007ig majdnem mindig 7-8000ft volt a számlám!
A flottás csomagot kb 2 hónap használat után lemondtam!
Azt még megszeretném kérdezni,hogy kórházi flottás csomagja van-e a vodának?(ha van milyen havi,és percdíjakkal?
Úgy néz ki Ápoló leszek :D Április 1-től

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#6277) fateless válasza petne (#6270) üzenetére


fateless
veterán

Azért azt még nem árt tudnod, hogy a fix9000 osztható csomagot akkor éri meg megvenned "B" csomagban, ha valóban meg akarod osztani, tehát pl két előfizut akarsz használni.
Amennyiben csak egy előfizetéshez használod, akkor ne az osztható csomagot, hanem a sima fix 9000-et válaszd, ez esetben "C" csomagból választhatsz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6278) mukibuci válasza C.Dávid (#6276) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

A fix1750ek alapól természetesen "A"ba tartoznak, persze átcsúszhatsz velük "B"be, ha elég sokat beszélsz:D
Ameiket átváltod Fix3000be, az mind rögtön "B" lesz, automatikusan (1 év tarifahűséggel).
Létezik korházi flotta, valszeg több is, ezek viszont nem publikus információk, keresd a kapcsolattartót az adott korházban.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6279) petne válasza fateless (#6277) üzenetére


petne
őstag

Azért gondoltam az oszthatót, mert ahogy írtam is két előfizetésem van jelenleg is és ez az osztható fix 9000 pont jó lesz, mivel ahhoz is 2 sim kártya csatolható ugyebár. Vagy a meglévő előfizetéseket nem lehet oszthatós csomagra tenni?

[ Szerkesztve ]

(#6280) C.Dávid válasza mukibuci (#6278) üzenetére


C.Dávid
tag

Az ügyfélszolgálatos hölgy szerint úgy is vehetek "B" kategóriában,hogy marad a fix1750 csak alá kell írnom még 2 évet.
Szerk: Mikor lesz új készülékárlista? Még mindig a Március 6.i van fenn :(((

[ Szerkesztve ]

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#6281) fateless válasza petne (#6279) üzenetére


fateless
veterán

Bocs, elkerülte a figyelmemet a két előfizetés :R

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6282) embe válasza C.Dávid (#6280) üzenetére


embe
nagyúr

Fix 1750 "B" kategória? :F Én pl. az egyik előfizetésen kb 5eFt. haviszámlát generálok havonta, és mégis az "A"-ban vagyok. :W

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6283) C.Dávid válasza embe (#6282) üzenetére


C.Dávid
tag

Na de úgy,hogy picit rájuk "pirítottam"mert a T-Mobile-nál van egy nagyon jó ajánlatom,ha áthordozom a számom!
Ezt:
A számlázás minden esetben másodperc alapon történik, ez nagyon fontos!

A flottához való csatlakozás egyszeri 5000 Ft + Áfába kerül.

Percdíjak:

T-Mobile hálózatba: 11 Ft + Áfa
Összes vezetékes irányba: 11 Ft + Áfa
20-as 70-es hálózatba: 19 Ft + Áfa

Havi előfizetési díj: 2000 Ft + Áfa, amelyből 1500 Ft lebeszélhető és magában foglalja a flottatagok közötti ingyen beszélgetés díját is.

1 magánszemély csak 1 db új előfizetésre jogosult.
Gondolom ez elég jó nyomaték :DD

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#6284) Studi22 válasza C.Dávid (#6283) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ne várdd hogy lef..sák a bokájukat,mert te ennyi forgalmat generáló ügyfél átmész a T-hez.
Nyugodtan...
Míg a T-nél flottában kifizetsz egyszeri 5000 belépési díjat és vehetsz egy előfizut,addig ha esetleg ugye korházi dolgozó leszel és lesz vodafone flotta lehetőséged(tuti hogy lesz) elég az hogy eü-s dolgozó leszel.Ott meg vehetsz akár 4-5 is(családtagok részére) nincs belépési, másodperc alapú az is biztosan mondom percdíjak pedig mondhatni közel azonos...
Akkor annyira jól döntöttél ezek után? :F
Ha pókerezni támad kedved és még blöffölsz is azt úgy tedd hogy legyél tisztában kinél milyen kártya lehet... :R

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#6285) C.Dávid válasza Studi22 (#6284) üzenetére


C.Dávid
tag

Nyugi,nem váltottam :)
Már a párosan szép opciót ingyen kapom!(ezt úgymond "kiharcoltam" és nem is kellett hosszabítanom,és addig él,amíg az előfizukat fel nem mondom)
.Tehát párommal együtt 2 simre fizetek 3500 ft-ot és ez 100%-ban lebeszélhető.Igaz perc alapon,de talán 1-2szer ha nem volt elég!
Csak az az egy bajom,hogy nincs normális áron készülék a Vodánál már egy ideje :(
Szerk
"és lesz vodafone flotta lehetőséged(tuti hogy lesz) elég az hogy eü-s dolgozó leszel.Ott meg vehetsz akár 4-5 is(családtagok részére) nincs belépési, másodperc alapú az is biztosan mondom percdíjak pedig mondhatni közel azonos..."

Köszönöm a felvilágosítást!!
Már tuti nem váltok :)

[ Szerkesztve ]

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#6286) embe válasza C.Dávid (#6283) üzenetére


embe
nagyúr

Az. :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6287) mukibuci válasza C.Dávid (#6280) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

március 23 a legujabb árlista

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6288) embe válasza mukibuci (#6287) üzenetére


embe
nagyúr

De azért valahogy jelezzétek már a központ felé, hogy a voda honlapján még a március 06.-ai árlista szerepel. Valaki biztos vesz fel azért fizetést ott benn, hogy ezt karbantartsa. Köszi! :R ....az egyszerű userek nevében is ;)

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6289) mukibuci válasza embe (#6288) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért vicc hogy március 6 óta már volt 5 új árlista :Y
bár lényeges eltérést nem látok benne ;) a N6230i még mindig megvan :R

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6290) Studi22 válasza C.Dávid (#6285) üzenetére


Studi22
aktív tag

Nem izgultam egy ideig sem... ;)
Sikerült akkor legalább valami használhatót kiharcolni ez örömteli. :C

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#6291) Studi22 válasza embe (#6288) üzenetére


Studi22
aktív tag

Nagy valószínűséggel nem is keveset...,itt jön a de:hiába hívom fel azt akit tudok egy lesz@rja,kettő nem tud semmit tenni,de rágyúrok a Beck Gyuri számára ha megvan lesz tisztogatás és képzavarral élve "sokan a fasorba se lesznek". :DDD

Ui:Itt kérnék elnézést hogy nem használtam a mod gombot... :O

[ Szerkesztve ]

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#6292) embe válasza mukibuci (#6289) üzenetére


embe
nagyúr

Hál istennek! Arra spórolok. :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6293) embe válasza Studi22 (#6291) üzenetére


embe
nagyúr

Azért nem ilyen véresen komoly a helyzet. :K :N :K :N

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6294) C.Dávid válasza Studi22 (#6290) üzenetére


C.Dávid
tag

Nos igen :)
A Március 23.ai árlistát hol tudom megnézni? :U

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#6295) Studi22 válasza C.Dávid (#6294) üzenetére


Studi22
aktív tag

Levelet kaptam lájv nánánáná... :DDD :C

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#6296) C.Dávid válasza Studi22 (#6295) üzenetére


C.Dávid
tag

Hmm..Megosztanád?
Szerk:
Köszönöm az E-mailt!

[ Szerkesztve ]

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#6297) embe


embe
nagyúr

Mi ez a szervezkedés itt????? :DD :)) :DD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6298) mukibuci válasza embe (#6297) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Szeretnéd tudni, mi?:D:D:D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#6299) wwhy


wwhy
veterán

mukibuci-embe/embe-mukibuci: cseréljen már vki fejet, mert így olyan, mintha egy csapatba tartoznátok ;] :DDD

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#6300) mukibuci válasza wwhy (#6299) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

része a taktikának :B

de ha mostmár nem találom meg magam..... (akkor megy vissza:D)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.