Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52701) Kékes525 válasza mefistofeles (#52696) üzenetére


Kékes525
félisten

Tegyél fel valamilyen Firefox themet. Témák – Kiegészítők a Firefoxhoz

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52702) Matthewus


Matthewus
őstag

Memóriahasználattal küzdők próbálják ki az alábbi beállítást:

about:config - jobb klikk -> Új -> Logikai -> browser.pagethumbnails.capturing_disabled -> true

[ Szerkesztve ]

(#52703) ArthurShelby válasza Matthewus (#52700) üzenetére


ArthurShelby
addikt

:R

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#52704) Kékes525 válasza Matthewus (#52702) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezeket a fontosabb about:config beállításokat beteszed az új összefoglalóba? Szerintem érdemes. Persze lehet, hogy az 57-esnél már erre konkrétan nem lesz szükség, de sok más hasznos van, amire igen.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52705) svgyula válasza Matthewus (#52702) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Az 57-ből ez a sor hiányzik csak ez van(nálam):
browser.pagethumbnails.storage_version;3

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#52706) svgyula válasza Kékes525 (#52704) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nos megint elkezdte legalább is az egyik gépen, ezt a sz@arakodást a sajnálatos hiba történt... dolgot pedig van "empty Cashe" és kitakarítottam többször is mindkét gépen. De lehet, hogy a szinkronizálás miatt csinál hülyeséget. Már csak arra tudok tippelni, hogy valahogy nem jelentkezik ki megfelelően és nem zárja be megfelelően az oldalakat ezért van az újraindításnál, hogy talál hibát.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#52707) Matthewus válasza svgyula (#52705) üzenetére


Matthewus
őstag

Írtam, hogy létre kell hozni a beállítást.

(#52708) Kékes525 válasza svgyula (#52706) üzenetére


Kékes525
félisten

Esetleges hardver hibát kizártad?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52709) svgyula válasza Kékes525 (#52708) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Most komolyan kérdezted? Minden működik ezen kívül ami időnként jön elő. Semmilyen anomália nincs egyik géppel sem. Ha azt mondom ezt a firefoxos böngészést egy mag is simán lekezelné? De van még 3.... memória is akad rendesen. DE a fontos, hogy az előzőekben fellépő anomália három különböző hardveres gépen két win verziónál jött elő. Most csak a laposnál, ami egy i55200 8GB ram 500GB 7200 HDD GTX 840 VGA, win 10 pro nem hiszem, hogy bármi hardveres gondja lenne. Semmilyen más alkalmazásnál nem csinál ilyet. Soha még csak le sem fagyott. Sőt egyszerűen fogalmazok az itt leírt lassú, akadozó, lefagyó böngészővel én soha nem is találkoztam. Most az asztali nem is csinálja pedig ott nincs aku és a lekapcsolás nem stadby hanem villany nuku! :N

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#52710) svgyula válasza Matthewus (#52707) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! OK értem! Nem olvastam vissza az egész beszélgetést. :B

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#52711) Kékes525 válasza svgyula (#52709) üzenetére


Kékes525
félisten

Természetesen komolyan, mert erről semmit nem írtál. Letiltott addonokkal próbáltad?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52712) Kékes525


Kékes525
félisten

Megjött az 57-esből az utolsó béta (57.0b14 (64 bites)).

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52713) lufi7 válasza Matthewus (#52700) üzenetére


lufi7
aktív tag

:C

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#52714) Kékes525


Kékes525
félisten

Fénysebességgel frissül az S3.Translator. 1 órán belül 3 frissítés is kijött. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52715) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Igaz elég sok oldal meg van nyitva de ezt írta ki az 57 béta

Ez mi lenne?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#52716) height válasza egonca (#52607) üzenetére


height
aktív tag

köszönöm!! :R

(#52717) Kékes525 válasza Pityu. (#52715) üzenetére


Kékes525
félisten

Valami script beragadt az egyik oldalon. Én ilyenkor leállítom, hogy feleslegesen ne pörgesse a procit és gyorsabb legyen a böngészés.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52718) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Letöltöttem tesztelni az 57b14-et hordozható formában, eddig tetszik. Érezhetően gyorsabb, egy kicsivel több a memória használata mint az 56-nak, de eddig nem tapasztaltam, hogy elszállt volna.
Nem tudjátok, hogy a DownThemAll add-ból lesz-e használható verzió? Vagy valami jó alternatíva?

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#52719) EmptyParadox válasza Digitalpimp (#52718) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Készül.
Ezt találtam esetleg addig alternatívaként: Bulk Media Downloader.

(#52720) Jony2420


Jony2420
tag

Sziasztok, sok keresgélés után nagynehezen rátaláltam erre a topicra, szeretném kérni a segitségeteket, nemtudom , ki hogy van vele, de firefox problémáim vannak, tehát firefox 56.0.2 használom, már a régebbi verzióknál is észrevettem, ha megnyitok, 5-6 oldalt restartol a firefox, vagy öszeömlik az egész firefox, ami ujrainditással jár, ugyan ugy fullad a facebook, nemindulnak a facebook játékok, vagy csak valamelyik, pedig a legujabb flash player van bejátszva, a youtube is fullad de csak a firefox alatt, mert a Google chrome, vagy az Edgével minden ok, mégis a firefoxot használom ez a kedvencem, mivel tudnám kijavitani a firefox problémámat ? tudnátok segiteni ?

[ Szerkesztve ]

(#52721) Digitalpimp válasza EmptyParadox (#52719) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Köszi, addig meglesem azt amit linkeltél. :R

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#52722) Kékes525 válasza Jony2420 (#52720) üzenetére


Kékes525
félisten

Lehet, hogy valamelyik kiegészítőd okozza. Tiltsd le az összest és ha így jó, akkor egyenként kapcsold vissza és próbáld ki így, akkor kiderülhet, hogy melyik a ludas.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52723) mekker


mekker
őstag

Másnál is fagy az új Youtube-os felület? A legelején még futott szépen, aztán vagy 2 hónapja használhatatlan, még a sárga csíkot is kidobja rá a böngésző. Én nem tudom, mit tudtak ezen ennyire el...ni. Talán vmi hw gyorsítás lesz a baj, de írnak valami Stylo-s bugról is.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#52724) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Valaki használ internet download managert firefox alatt?Lenne egy olyan problémám most nem telepített verzió van fent hanem portable verzió minden rendben működik,egy kivétellel mióta be integráltam a firefoxba azóta pl bizonyos online videó lejátszóknál a képen látható dolgot írja ki,de ha kikapcsolom a bővítményt rögtön működik.A telepített verziónál ilyen nem volt letölteni is tudtam meg lejátszani is.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#52725) Pityu. válasza Pityu. (#52724) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Na a portable olyat is csinál,hogy van olyan oldal,hogy elindítom a videót de csak tölt de ha kilövöm a feladatkezelőbe az idm et akkor elindul a lejátszás

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#52726) Kékes525


Kékes525
félisten

S3.Google Translator New name - now this "S3.Translator"

Ennél a fejlesztő azt írja a Translate-WebExtensions Limitations-nál, hogy:

1. Not processed some sites from mozilla.org and google.com"

Ez megtévesztő, mert csak részben igaz. A kijelölés-jobb egérgomb funkció müködik:

Ha a lefordított szövegre egy klikket nyomunk, akkor az egész kijelölt szöveg a Google translate oldalon nyílik meg és az egész szöveg fordításra kerül.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52727) mekker válasza Pityu. (#52724) üzenetére


mekker
őstag

A 'Meg foglak ölni!' feliratnak ugye köze van a filmcímhez?
Ez sztem olyan lehet, mint az anti-adblock. Nem akarják, hogy lerippeld a tartalmukat, ezért ha érzékelik az addont, letiltják a médiaforrást automatikusan.

Egyébként meg inkább torrentezz ezek helyett a szemét oldalak helyett. Ezek egy csomó pénzt termelnek abból, hogy jogtalanul osztanak meg filmeket sz*r minőségben, teletűzdelve idegesítő dolgokkal.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#52728) Pityu. válasza mekker (#52727) üzenetére


Pityu.
nagyúr

De mondom ez telepített idm el tökéletesen működik le játssza a filmet csak portablénél van ez.Na most ugye xy oldalról fel megy az ember pl online filmek vagy ilyesmi és ugye ott van,hogy melyik oldalakra vannak feltöltve a filmek.Na most igen van rosszabb minőségű feltöltés meg jobb minőségű is van 240p de van 720p feltöltés is nekem a 360p már bőven elég minőségre de van hogy pl ilyen oldalról film letöltve mondjuk nem 250mega hanem 1gb is .Szoktam amúgy torrentről is letölteni,de van hogy csak így online nézem meg a filmet.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#52729) Gézengúz válasza mekker (#52723) üzenetére


Gézengúz
addikt

Állítsd vissza a régit.

(#52730) Jony2420 válasza Kékes525 (#52722) üzenetére


Jony2420
tag

igazad volt , a FEBE ( backup data your firefox ez csinálta a problémát, ) kösz a segitséget, király vagy !!!

(#52731) Kékes525 válasza Jony2420 (#52730) üzenetére


Kékes525
félisten

Rendszeresen használtam a FEBE-et, nem tapasztaltam semmi problémát vele kapcsolatban, de minden telepítés más. Használj MozBackup-ot vagy [link], [link] A FEBE 57-estől már nem lesz használható.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52732) mekker válasza Pityu. (#52728) üzenetére


mekker
őstag

Az más, az teljesen független a bönhésződtől és a munkamenetedtől. Az ellen legfeljebb valamilyen bannal tudnának védekezni, az meg ugye nem érdekük.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#52733) Pityu. válasza mekker (#52732) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Közben megoldódott,dobott az idm egy értesítést és ott volt a megoldás,csak a telepített még nem csinált ilyet de csak be kellett pipálni valamit. :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#52734) Fandango


Fandango
veterán

Van akinél működik rendesen az új Kee (régi nevén KeeFox) az 56-os verzióval?
Mert nálam az autentikációs jelszó beírása bezáródik a böngésző, és ennyi.

(#52735) mekker


mekker
őstag

Egyébként óvatosan az addonokkal. Az Iridium (Youtube plus script) értesített, hogy a bányászás kísérleti funkció be lett kapcsolva. Ahogy néztem a kódot, a beállításban tényleg ki lehet kapcsolni, de azért...
Úgy látszik ez a jövő reklámja.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#52736) Kékes525 válasza mekker (#52735) üzenetére


Kékes525
félisten

Addig semmi bajom ezekkel, míg bejelentik és kikapcsolhatóvá teszik. Végül is munka van a script elkészítésével, ezért szerintem jogos a készítő szempontjából, ha valamilyen ellenértéket vár érte.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52737) Syl válasza Kékes525 (#52736) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha ellenértéket vár érte, kérjen pénzt, ne sunyiskodjon! És igen, attól, hogy a miner kikapcsolható, még sunyiság, mert mi van, hogy ha egy következő frissítés észrevétlenül bekapcsolja?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#52738) Kékes525 válasza Syl (#52737) üzenetére


Kékes525
félisten

Szerintem az nem sunyiskodás, ha felhívja rá a figyelmet és lehetővé teszi a kikapcsolhatóságot. Legfeljebb a módszer megkérdőjelezhető. Én egy kicsit megengedőbb vagyok.

"mert mi van, hogy ha egy következő frissítés észrevétlenül bekapcsolja?"

És ha ezért nem szól, az már sunyiskodás, de addig míg nem teszi ez csak feltételezés. A reakciókból lehet, hogy megfogja gondolni magát.

(#52739) Matthewus:

És mint script, felhasználónak is könnyebb átírnia.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52739) Matthewus válasza mekker (#52735) üzenetére


Matthewus
őstag

Az Iridium szkript, nem add-on. Az add-on változatban nem lesz miner.

(#52740) Syl válasza Kékes525 (#52738) üzenetére


Syl
nagyúr

Szerintem meg készítsen kétféle változatot: ingyenes (lehet miner) és fizetős.
Én a mobilappoknál is inkább megveszem a teljes változatot, mint hogy kerülgessem a fejlesztő (vagy a hirdető) hülyeségeit. :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#52741) Kékes525 válasza Syl (#52740) üzenetére


Kékes525
félisten

(#52739) Matthewus írta, hogy az addon-ban nem lesz benne. Szerintem így elfogadható, ha jól tudom az is ingyenes lesz. Ha jól emlékszem, te azt használod. Ez a variáció jobb, mint amit Te írsz. ;)

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52742) Syl válasza Kékes525 (#52741) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen, firefoxon addon formában használom, de Chrome-on és Safarin Tampermonkey Script megy.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#52743) Kékes525 válasza Syl (#52742) üzenetére


Kékes525
félisten

Ott nincs addon forma?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52744) Syl válasza Kékes525 (#52743) üzenetére


Syl
nagyúr

Safarin nincs (mármint vannak hozzá addonok, csak ebből a YT+ -ból nincs), a Chrome extensiont meg folyton kitiltja a kugli az áruházából.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#52745) Matthewus


Matthewus
őstag

YouTube+-ból nincs Chrome extension, Iridiumból lesz az is.

(#52746) mekker válasza Matthewus (#52739) üzenetére


mekker
őstag

Inkább a jelenségre utaltam. Néztem régebben, hogy vannak már anti-miner addonok, azaz ez szép lassan általános jelenség lehet majd weblapoknál is.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#52747) Kékes525 válasza mekker (#52746) üzenetére


Kékes525
félisten

Lassan, de biztosan fizetős lesz az internet tartalmi része is.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52748) Pityu. válasza Kékes525 (#52747) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Sajnos mindenkit a profit hajt

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#52749) Kékes525 válasza Pityu. (#52748) üzenetére


Kékes525
félisten

Hát...Pénzből élünk, majd a kommunizmusban... :D

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#52750) lufi7


lufi7
aktív tag

Ezt miért csinálja?
Középső gombbal rákattintottam egy linkre és ezt dobta fel.
Miután rányomtam a mégse gombra egy üres lap fogadott.

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.