Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99151) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

Szerintetek megéri várni a 27GL850G-re?

A három eddigi versenyző:

Acer XB271HU
Asus PG279Q
Gigabyte AD27QD ( bár ebben most kicsit csalódtam az overshoot miatt)

Ti melyiket vennétek ebben a felállásban a négy közül?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#99152) Amerigo57 válasza freelanced (#99151) üzenetére


Amerigo57
őstag

Érdemes várni az
LG 27'' UltraGear 27GL850 QHD Nano IPS 144Hz
monitorra.
Link:
Link:

(#99153) freelanced válasza Amerigo57 (#99152) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm, elengedtem, most látom csak, hogy már nincs benne GSync és más dolgok sem úgy lesznek ahogy eddig várható volt :(

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#99154) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

A Acer Nitro XV272UP a freesync miatt nincs a listádban?

(#99155) Kecsotam


Kecsotam
tag

Sziasztok!

Nagy nehezen eldöntöttem, megrendelem a Acer Nitro VG270Ubmiipx monitort.
Nem játékra lesz, hanem vágásra, irodai munkára.
Szerettem volna 27 colos méretet és QHD felbontást erre a méretre már.

Viszont egy 2 Gigás Geforce GTX 650 VGA-m van. Ennek max felbontása 2560x1600, vagyis elbírja a 2K-s monitort. Játszani nem szoktam.

Segítsetek kérlek ugye jól gondolom, hogy arra ami nekem kell elbírja hajtani??

(#99156) Feck válasza freelanced (#99151) üzenetére


Feck
tag

Szia!

Az általad felsoroltak közül mind képben volt nálam is, mint lehetséges versenyző. Ha valami eget rengető dolog nem történik, akkor az -> Asus PG279Q mellett teszem le a voksom.
Csak nehogy kijöjjön belőle egy frissített és jobb verzió, mert akkor kitépem a hajam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#99157) Sub-ZeRo válasza Imilenni (#99144) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Örülök hogy segíthettem! :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#99158) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

Több helyen látok kibontott, használt PG279Q monitort.

Szerintetek ezeket visszaküldték Pixelhiba / BLB miatt és a cég újra el próbálja adni anélkül, hogy kiírná?

https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_asus-outlet-pg279q-rog-27-ips-gamer-monitor-g-sync-165hz-hdmi-displayport-1293319.html?ga_query=pg279q

[link]

[link]

Köszönöm!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#99159) v.e.s.


v.e.s.
csendes tag

Sziasztok!

Kinéztem egy MSI OPTIX MAG241C monitort,ami majdnem tökéletes lenne számomra,a hajlított kijelzőn kívűl.

Sajnos nem találtam ilyen paraméterekkel nem hajlított kijelzős monitort.

Milyen hátrányokkal jár,ha egy 24"-os kijelző hajlított?

(#99160) mrzed válasza freezer922 (#99137) üzenetére


mrzed
senior tag

Minden rosszindulat nélkül kérdezem: Milyen hardverrel hoznál össze 4K felbontáson 120-144 FPS-t? :U

(#99161) Beniii06 válasza mrzed (#99160) üzenetére


Beniii06
őstag

2080 Ti 'Super' SLI :F ;]

"Got any other secret weapons?"

(#99162) Amerigo57 válasza freelanced (#99158) üzenetére


Amerigo57
őstag

Ezek az általad belinkelt monitorok "újszerű " valószínűleg ,

BLB miatt kerültek újabb eladásra.

Én itt venném , de még itt is fent áll a BLB hiba lehetőség ,

de ők cserélik a monitort 14 napon belül.

(#99163) buci868 válasza Amerigo57 (#99162) üzenetére


buci868
csendes tag

Hát nem tudom én kerülném az oazis-t nem rég vettem tőllük egy Acer XV272up-ot normál kalibrálással meg pixel garanciával de a monitor nagyon csúnyán BLB-s volt de még a fehérszínnél is teteje hideg fehér vol alja meg meleg, érdekes volt ; visszaküldtem hogy cseréjék ki de telibeszartak alig válaszoltak és inkább leráztak hogy visszaküldik a pénzt mint hogy egy újat adjanak , bár ha már eleve tesztelte meg kalibrálta amit már lassan kétlek mert ott látni kellett volna hogy több sebből vérzik a panel de még is kiküldte; azé ez sokat elmond rólluk....mindegy monitor árát vissza utalták(persze pixel garit benyelték) madj megveszem máshol pl acershop-ról ....amugy a monitor nagyon tetszett még így is kurva szép képe volt valszeg ilyet veszek megint ....

(#99164) freelanced válasza Amerigo57 (#99162) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm a választ. De mondjuk a konzolvilágnál is 3 év garival adják a bontottat és ha baj lenne vele mivel netes vásárlás igy ott is el tudok állni 14 napon belül vagy nem?

Buci868

Mondjuk furcsa lenne ha valóban így lenne kb. Ők az egyetlen cég itthon akik foglalkoznak az ilyen problémákkal sokszor még a vállalt időn túl, meg segítenek ha bármi van. Az előző monitorom is tőlük van nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt velük. :U

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#99165) duke


duke
aktív tag

Ismeritek ezt a 32 " méretű [LG monitort] ?

Van esetleg véleményetek ellene mellette ? Nem állítom, hogy mindenkép 80 centis monitorra lenne szükségem, de miért ne ? Szép nagy, messzebbről is kényelmesen jol látható.
Műszaki paraméterek a szokásos átlagos értékek:

Képernyő átló 31.5 "
Káva szélessége 14 mm
Panel tipusa IPS
Felbontás 1920 x 1080 (Full HD)
Képarány 16:9
Kontrasztarány 1200 :1
Fényerő 250
Válaszidő 5 ms
Képfrissítési frekvencia 60 Hz

(#99166) buci868 válasza freelanced (#99164) üzenetére


buci868
csendes tag

Hidd el nekem milyen furcsa, én is azé vállaszottam őket mert csak jókat olvastam meg hallottam rólluk!!, erre ez van..ez múlt héten történt! ...elég nagyot csalódtam bennük...nem az, hogy nem utalátk vissza azonnal a monitor árát hanem, hogy meg sem akarták próbálni megoldani a problémát...

(#99167) freezer922 válasza mrzed (#99160) üzenetére


freezer922
aktív tag

Csak 1 jàtèk miatt lenne fontos, overwatch ott meg megoldhatò egy 2070 vagy hasonlò amd vel :D

(#99168) CsinPin válasza buci868 (#99166) üzenetére


CsinPin
kezdő

Lehet hibás panelekkel vannak tele és tudják,hogy mivel te kiszurod ezeket a hibákat úgy se felelne meg neked egy se. Bíznak benne hogy majd lesz valaki akinek ilyen hibákkal is tetszeni fog a monitor IMO.
Amúgy továbbra is gusztustalan hogy 2019ben 200k-s monitorok is tele vannak hibákkal és nem a technologiából fakadó dolgokra gondolok,bár ezek is gázak hogy még mindig nincs megoldás ezekre még ha prémium árért is.

(#99169) Piftuka válasza AxBattler (#99140) üzenetére


Piftuka
veterán

"A BenQ-ról többen is pozitívan nyilatkoztak, szerintem biztosan jobb élmény lesz Neked is."

:R

Az valóban remek monitor. Ahogyan említettem, a 46.000 forintos árkülönbség viszont nagyon jelentős volt.

(És eleve max. ~150.000 forintos kategóriában keresgéltem, amibe természetesen belefér plusz néhány ezer. Ám néhány tízezer már nem.)

" Viszont időközben kijöttek tesztek a Philips 326M6VJRMB-ról, helyedben erősen megfontolnám: 4K, VA, Freesync, 60Hz, HDR600, jobb hangszórók, Ambilight csík, VESA, stb.
PCmonitors, Prad.de"

Köszönöm a tippet!

Elolvastam a teszteket. Ez is remek darabnak tűnik. :K Ráadásul a megnövelt fényerő, a HDR, és a ~3.300:1 - 3.700:1 körüli kontrasztarány egészen kiváló.

Egyedül a panelhomogenitás a kérdéses, mert arra egyik helyen sem adtak neki ötöst... :(

Illetve jó volna tudni, hogy ez valódi 10 bites panelt kapott!? Az Oázis-ban a termék adatlapján 8 bit + FRC-t írnak. :F

Viszont a fenti tesztekben, és a Displayspecifications oldalán 10 bitesként hivatkoznak rá.

Azért ugye tudod, hogy ha a Samsung túlszaturált volt, akkor ez pláne!? :)

Elvileg ugyanaz a Quantum DOT-os Innolux panel üzemel benne, ráadásul nem 125, hanem 135% sRGB coverage mellett. (A 43 colos modell esetében ez az érték 147%...)

"Aquila non captat muscas."

(#99170) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Üdv!

Szeretnék venni egy 1440p-s monitort ami 144hz gsynces és 27" max.
Amit kerülnék az a TN panel.
Esetleg ami bónusz lehet hogy lenne rajta miniDP port (egyenlőre laptopról lenne hajtva)
FPS játékkal már nem igazán játszom, de azért a válaszidő se árt ha jobb lenne.
Viszont a képminőség és színhűség fontos hogy minél jobb legyen.
Ívelt monitor nem jöhet szóba, sem pedig használt.

Ezekkel a paraméterekkel van esetleg kimondottan jó vétel, vagy jönnek esetleg a közeljövőben újabb monitorok érdemes lenne-e várni egy kicsit?
Mint márkát azt LG-t preferálom, de tudom hogy nem igen van gsync-es monitora.

Köszi!

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#99171) X2N válasza Piftuka (#99169) üzenetére


X2N
senior tag

A homogenitás nagy monitornál már ilyen sajnos. Szerintem ez kevésbé zavaró mint egy ips-glow.

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#99172) X2N válasza duke (#99165) üzenetére


X2N
senior tag

Nem elég nagy a felbontása ekkora mérethez ha normális távolságból néznéd.

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#99173) duke válasza X2N (#99172) üzenetére


duke
aktív tag

Jellemzően kb 1 meteről szoktam nézni, de néha ha ugy esik, akkor 2 méterről, ezért gondoltam egy ilyen jó nagyra. Előfordul, hogy 2 méterről valami grafikát, vagy áramkört szerkesztek, meg az ágyból könyvet olvasok a monitoron . :)
Szoval nem a szokásos 50-70 centiről akarom nézni.

(#99174) Dtomka válasza Feck (#99156) üzenetére


Dtomka
veterán

Én is azt választom, de 2 féle van:
ASUS ROG Swift PG279Q vs ASUS ROG Swift PG279QZ

Bár az újabb van amiben gyengébb.
Én úgy olvastam lesz belőle hdr es verzió, de sehol nem találok olyat.

(#99175) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

Itt is megkérdezem , a Acer Nitro XV272UP a freesync miatt kerül ki a listákból?

(#99176) Darkslayer95


Darkslayer95
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a következő monitorok közül melyik lenne jobb választani? Legfőképp játékra és filmezésre használnám.

Aoc
Gigabyte
Samsung 27"
Samsung 32"

Vagy, hogyha esetleg lenne más ajánlatotok szívesen meghallgatom azokat is. :)
Szempontok: 144hz, HDR, Freesync, 2560 x 1440
Előnyök: 10 bit, HDR 600, hangszoró (PS4 miatt), minnél több garancia idő.

Válaszotokat előre is köszönöm. :R :R :R

(#99177) Nova_


Nova_
tag

Sziasztok!

Tudtok olyan monitort, ami főleg filmezéshez lenne használva és lehet asztali (állva) vagy akár gyorsan falra felrakni is - mert ha ágyban fekszik az ember akkor egyszerűbb ha a falon van fent a monitor és nem kifacsarva az ágy oldalán lévő asztalon nézni. De ha nem kell éppen filmezésre, akkor sima asztali monitorként használni.
Nem kell túl nagynak lennie, mert kb 2-4 méterre lenne az ember a faltól az ágyon feküdve.

Remélem nem volt túl kavaros ahogy leírtam! :D

Előre is köszi!

(#99178) Xanderas


Xanderas
csendes tag

Sziasztok

Honnan lehet tudni, hogy egy laptopnak milyen fajta a kijelzője? Gondolok főleg az IPS-re
Gyártói oldalon csak az van, hogy szerelték ilyennel is meg olyannal is.
Minden ötletet köszönök.
Üdv
X

(#99179) Piftuka válasza X2N (#99171) üzenetére


Piftuka
veterán

"A homogenitás nagy monitornál már ilyen sajnos. "

Ismerve a TV piacot, én ezt nem fogadom el.

Ennél jóval nagyobb méretben is sikerült kifogástalanul homogén VA paneles tévéket alkotni. Azt gondolom, hogy a monitorok világában sem jelent ez nagyobb kihívást.

Egy ~150.000 forintos, vagy még drágább monitor ugyan legyen már teljesen homogén! :K

"Aquila non captat muscas."

(#99180) AxBattler válasza Piftuka (#99169) üzenetére


AxBattler
félisten

IIYAMA ProLite XB3288UHSU-B1 + DisplaySpec
Új cucc, csak az iPon-nál láttam eddig, adatai alapján elég ígéretes: 4K, VA, 10bit, 75Hz, 38-60Hz sync range, 2x3W speaker, USB3 hub, 1xDP+2xHDMI2.0, variálható VESA-s állvány.

(Mű)HDR nincs, szóval itt lehet, hogy nem a szaturációt erőltették, bár nem látom, hogy milyen panelt kapott. Ha ugyanolyat, mint az XB2783HSU-B3, azaz nem lesz VA-s elmosódás és Black Crush, akkor szerintem nyerő lehet.
Persze itt is a nem számszerűsített tulajdonságok dönthetik el a kérdést.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#99181) Amerigo57 válasza AxBattler (#99180) üzenetére


Amerigo57
őstag

Az Iiyama ProLite XB3288UHSU-B1 ,
egy jól sikerült munka monitor , bár kár ,
hogy VA panelt tettek bele.
A lengyeleknél nagy sikernek örvend.
A kisebbik 27 colos 4K-s testvére IPS panellel
Iiyama ProLite XUB2792UHSU-B1
az egyik legjobb 27 colos 4K-s munkamonitor lett ,
Ár/érték arányban.
Link:

[ Szerkesztve ]

(#99182) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

Végül XB241H lett belőle, köszönöm mindenkinek a segítséget!

Ilyenkor mit érdemes ellenőrizni mindenképp a monitoron?

Illetve kipróbáltam előtte egy XB271HU-t is.

Annak sokkal jobb képe volt leginkább a szöveg élessége / olvashatósága az ami szembetűnó volt.

Mi okozhatja a különbséget?

A magasabb ppi szám ( 88 vs 122) ?

Vagy a panel? IPS vs TN?

Vagy csak belelátom az egészet és vélhetően a szövegek élessége és picelessége megegyezik a kettőnél?

Köszi!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#99183) Piftuka válasza AxBattler (#99180) üzenetére


Piftuka
veterán

Jaj, megelőztél! :DDD

Én is éppen most akartam megosztani. :) Az iiYAMA honlapját böngésztem nemrég, és láttam a fotót:

Valóban nincsen sok adat még róla, és furcsa, hogy a cég honlapján is csak szimplán "VA" panelként tüntetik fel, ám ez bizony szerintem is a zseniális, Full HD, ProLite XB2783HSU-B3 "nagytestvére" lehet.

Márpedig, ha így van, és ugyanazt a kiváló "AMVA+" panelt kapta, akkor ez számomra az "év monitoros híre". :K

Annyi különbséget látok a holnap alapján, mintha ennek a talapzata "csak" emelhető és dönthető lenne; a PIVOT mód sajnos hiányzik.

Ám mindenképpen figyelem a hazai megjelenést, remélem, Brekk-ék is forgalmazzák majd! (Az elődöt már teljesen kilistázták.)

Készítettem egy összehasonlítást az ominózus négy, 32 colos, VA paneles UHD monitorról...

Pusztán az adatok alapján nehéz a döntés. Mindegyik esetében vannak "pro" és "kontra" érvek.

Szóval kíváncsian várom a többi tesztet az iiYAMA modelljéről! ;)

"Aquila non captat muscas."

(#99184) AxBattler válasza Amerigo57 (#99181) üzenetére


AxBattler
félisten

Láttam azt a prad tesztet, de szerintem a két monitornak nincs sok köze egymáshoz.

(#99183) Piftuka
PIVOT mód gondolom a méret miatt nem került bele, a 32"-os kijelzőkre nem jellemző.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#99185) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Jelenlegi LG 25UM58-P cserélném le,
max 90ezer ft a határ,cél: 1920x1080,144hz natív! 1-2ms válaszidő 24"colnál nagyobb mit ajánlotok?
(gondolom nem érdemes 4k 60hz el foglalkozni hiába van 70 körül is már)

Főként játék,grafikai munka csak hobbi,

(#99187) -FLY-> válasza Piftuka (#99179) üzenetére


-FLY->
őstag

rtingsen eléggé koszeffektesek a tv-k, még a bőven drága kategóriában is, 25-50-75%-os szürke kihozza, ha van. A kiegyenlítéssel rendelkező monitoroknál általában már csak a műszer lát eltérést, pár százalékról van szó, ilyen szempontól ezek a legjobbak.

(#99188) Beholder2080


Beholder2080
csendes tag

scabi78:
pörp:
betyar1974:

https://hardverapro.hu/apro/acer_vg270upbmiipx_g-sync_monitor_elado/hsz_1-50.html

Én magam használtam fél évig és tökéletesen működik vele a g-sync csak laptopra váltás miatt szeretném eladni. A lapos már nem fogja tudni kihajtani a wqhd-t.

(#99189) sittes79 válasza Hold (#99094) üzenetére


sittes79
addikt

Szia,

Nekem ilyenem van, 24-es tnt-ről váltottam full hd gsync-es monitorról, kicsit féltem a freesync-nvidia kompatibilitás dologtól, de úgy néz ki működik.

Szerintem előtte ha teheted próbáld ki, mert nekem kicsit nagy, kb 1m 1,2m ről nézem, de még így is, és hát ebben a méretben lehet már jobb lenne egy 4k. Aztán lehet csak szoknom kell :)

Színek rendben vannak kis házi kalibrálás után, a monitorba épített hangszórótól nem kell csodát várni, de néha jól jön. A fejhallgató tartó karocska nekem nagyon bejön :)

HDR-t division 2 alatt próbáltam eddig, de meglepően jó.

Valójában azért vettem ekkorát, mert ps4-el is használom.

(#99190) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok,

Irodai alkalmazásokra, adatbázis kezeléshez a következő monitort használom jelenleg:

LG 25UM58

Most lenne lehetőség leváltani egyel nagyobb méretre:
LG 29WK500-P

Lenne értelme szerintetek a váltásnak, vagy a nagyobb méret és azonos felbontás mellett érezni fogom a minőségromlást? (annyit nem érne a méretnövekedés...)

(#99191) iscsu


iscsu
tag

Sziasztok!

Dell U3219Q

és

LG 32UD99-W

közt hezitálok. Tesztek és eddigi javaslatok alapján az LG felé hajlanék. Egy 2709W-t váltana, irodai + grafikai célra. Valaki bármelyik ellen/mellett tud nekem érvelni?

Köszi előre is!

(#99192) FLx


FLx
addikt

Sziasztok!

Eleg regota szinte kizarolag laptopon dolgozom itthon, de most szuksegem lenne egy nagyobb kijelzore a munkaimhoz, szoval jol jonne egy minosegi monitor. Alapvetoen az a problemam, hogy nagyon megszoktam a macbook pro fele retina kijelzot, az irodakban es egyeb helyeken hasznalt atlagos monitorokat 5 percig se birom mar nezni. Elsodlegesen munkara kellene, nem erdekel a gamer tema, se a filmek. A legfontosabb, hogy tueles legyen a kep es persze szinhelyes legyen. Egyelore a 27UK850-t talaltam erdekesnek, egyeb otlet? :)

(#99193) *Ropi* válasza FLx (#99192) üzenetére


*Ropi*
félisten

Dell UP2716D az egyik legpontosabban kalibrálható monitor, ami nem Eizo árban mozog.

Az OSx-t és a színhelyességet egy mondatban említeni...? :DDD Azért mosolygok, mert az OSx színkezelése 2013 óta halott ügy.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#99194) -FLY-> válasza *Ropi* (#99193) üzenetére


-FLY->
őstag

Retinához szokott. Széles színtért sem fogja vigasztalni, de legalább 200k.

[ Szerkesztve ]

(#99195) -FLY-> válasza FLx (#99192) üzenetére


-FLY->
őstag

Ár/érték arányban valószínűleg a legjobbat nézted ki a type-c mezőnyből.

(#99196) *Ropi* válasza -FLY-> (#99194) üzenetére


*Ropi*
félisten

Szerintem munkára használva a színhelyesség fontosabb mint a szemkifolyatás, de ízlések és fotonok... :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#99197) suits


suits
tag

Üdv!

Elhatároztam magam az LG 25UM58-p monitor mellett.Szerintetek honnan érdemes megrendelni hogy biztosra akarok menni és ha esetleg pixel hibás akkor tudjam a 72 órás pixel garanciát érvényesíteni?

[ Szerkesztve ]

(#99198) AxBattler válasza suits (#99197) üzenetére


AxBattler
félisten

Szia!

Szerintem meg inkább 29"-ost vegyél a 21:9 képarányúak közül, a 25"-osnak nagyon kicsi a magassága, lőrésszerű lesz az élmény. Ha nagyon muszáj, akkor aprón árulnak egyet 25k HUF-ért, többet nem nagyon adnék érte.

29WK500, ha nincs rá nagy kereted, illetve most aprón is árulnak egy garisat 50k HUF-ért.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#99199) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák nagyon rég jártam erre és segítséget szeretnék kérni. Itthon és cégnél is DELL monitorjaim vannak, megelégedéssel(mondjuk a bentivel annyira nem vagyok, jó drága volt és szar a panelja, amit gariban már cseréltek, de ez is szar[baloldalon más a színhőmérséklet mint jobboldalon]). Tegyük félre most azt amit old_artist itt évekkel ezelőtt lefektetett, hogy mi a jó márka és mi nem, azóta gondolom 5x változott a helyzet. Szóval van itt egész jó áron egy AOC monitor. Tudja valaki milyen minőségű VA panellal van szerelve, megérheti-e az árát? Nagyon köszönöm. :R

(#99200) suits válasza AxBattler (#99198) üzenetére


suits
tag

Szerintem nem kicsi a magassága.Az a cél hogy egy IDE-t(IntelliJ vagy Eclipse) illetve egy böngészőt tudjak egymás mellé rakni.Eddig egy 15"-os laptopon dolgoztam aminek 20cm a magassága ennek meg 24,8cm.Hosszra ugye meg nem rövid...

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.