Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99351) Dyde válasza AxBattler (#99350) üzenetére


Dyde
aktív tag

Ezt láttam párszor visszaolvasva, de ez kb 47ezerrel drágább. Megér ennyit az IPS, egy egész korrekt TN panelhez nézve játékra még úgy is hogy 1 ms vs 4 ms? Vagy ennél van mégjobb alternatíva?

(#99352) koxx válasza Dyde (#99351) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Akit nem érdekelnek a normális színek és látószögek annak tökéletesen megfelel a TN.

(#99353) Yeffy válasza Dyde (#99344) üzenetére


Yeffy
veterán

Neem, nem vagyok (sajna vagy nem sajna) grafikus, jatszani is csak koca game-elesre kene.

Altalanos, multimedias felhasznalasra keresek monitort, ahogy irtam is az indito hsz-omban.

Semmi gond, orulok, ha kerdeznek. :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#99354) Yeffy válasza FLx (#99345) üzenetére


Yeffy
veterán

Ad1:
ne adj olyat a szamba, amit nem irtam, sehol nem koveteltem azonnali valaszt, pusztan megemlitettem a tenyt, h ez kezd ugymond trendde valni szerte a Ph!-n, szoval nem csak erre a totyikra ertettem.
Pusztan ezt latom, h felteszek egy ket kerdest, kb akarhol, igyekszem minel jobban korbeirni, minel tobb informaciot belerakni, hogy relevansabb valaszt tudjanak adni a hozzaertok, szerkesztgetem is altalaban 15x, de van, mikor ket napig semmi reakciot nem kapok, mig mas, aki csak beokad valamit, arra egybol ugranak, meg indul is egy minidiskurzus arrol a kerdesrol. Pusztan ennyit ohajtottam kozolni.

ad2:
ahogy az indito hsz-emben is irtam, nekem nem hiszem, h feltetlenul szukseges 144 Hz, leven, elsosorban multimedias, filmes, net, olvasas, YT, meg neha koca gaming-re keresek monitort, viszont a 60-nal mindenkepp tobbet akarok, legalabb 75-ot, vagy tobbet, mivel gyakran allitgatom a fenyerot napszakhoz (de kar, h monitorokban nincs, vagy csak en nem tudok rola, h lenne olyan szenzor, mint a mobilokban, ami fenyerot allitgatja attol fuggoen, mennyire van sotet/vilagos az adott helyisegben), es mikor ilyen 1/3 fenyeron van, eleg sok monitort latok kisse villodzani, ami engem zavar. Lehet, h ez inkabb a PWM, nem tudom. Bar nem olyan regi megjelenitok. De az is elonyere valik szerintem, h "smooth"-abb lesz tole az altalanos felhasznalas is.
Plusz, en ugy velem (javitsatok ki, ha tevedek), a magasabb freki esetleg kevesbe farasztja a szemet. Mint mondjuk az ejszakai mod, aminek kifejezetten orulok, h vegre megjelent a Windowsban is, nem csak a telefonom tudja ezt. Rohadt hasznos funkcionak tartom, tenyleg kellemesebb a szememnek. Ezert sajnalom, h nem talalok normalis IPS-es, 24 vagy 27"-es Dell-t, az lett volna az elsodleges kivalasztott, Dell monitorokon dolgozom mar "2 munkahely ota", es egyebkent tetszenek, foleg, ezek az uj, vekonyitott kavasok. De sajna mind vagy csak 60 Hz, vagy TN.
Egyaltalan nem irtam millio Hz-rol.

ad3:
ahogy koxx is irta feljebb, nem mindenki vagyik fako, eletlen szinekre. Olyan monitort keresek, ami minel kozelebb van a regi, CRT monitorokhoz kepminosegben, de nem elmebeteg aron.
Tolem lehet akarmilyen felturbozott, csoda TN, az akkor is csak egy TN, rossz betekintesi szogekkel. No offense, egyertelmuen van jopar szituacio, amikor TN-re szavaznek en is, de ez nem az. Kiadok erte £4-500-at, ha valoban jo minosegu a panel, jo szinskalaval, hosszu/hosszabbithato gyari garival, mivel nem egy, meg nem ket evre veszek monitort. Ezert sem odzkodom annyira (egyebkent tennem) a 27-es merettol.

Kihagytam valamit? :)

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#99355) Qtya123 válasza Brekk (#99338) üzenetére


Qtya123
őstag

"Ja, az új FW-al már meg a freesync HDR 144Hz egyben."

Ezt örömmel olvasom. :) A firmware-t lehet frissíteni valahogy ezen a monitoron?

(#99356) AxBattler válasza Dyde (#99351) üzenetére


AxBattler
félisten

ACER NITRO VG270UPBMIIPX
ACER NITRO VG271UPBMIIPX

Ha nem vagy pro játékos, nem jársz war-okra, versenyekre, akkor a 4ms-os IPS is teljesen rendben van. Én azt venném TN helyett, megéri a színek miatt... pedig a Dell jobban bejönne, de hát ez van.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#99357) Brekk válasza Qtya123 (#99355) üzenetére


Brekk
addikt

Acer szerviz ingyenesen csinálja, de nélkülöznöd kell a monitort kb 1 hétre. Viszik, hozzák...

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#99358) Brekk válasza Dyde (#99342) üzenetére


Brekk
addikt

Azért a tn már régóta nem az ördögtől való szerintem. Tény, hogy hogy én is inkább IPS párti vagyok, de ezek a mai tn ek egész jók. Ráadásul akinek kell a gyorsaság, és nem grafikázik annak tökéletes lehet. Egyébként van róla tesztünk is...

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#99359) Dyde


Dyde
aktív tag

Köszi a válaszokat srácok, megpróbálok időt szakítani és bemenni az oázisba megnézni élőbe a Dell-t és a ACER NITRO VG271UP-t. Talán az a legjobb :)

(#99360) Yeffy válasza Dyde (#99359) üzenetére


Yeffy
veterán

Nekem az Acer marad, egyelore ugy latszik, de mindenkepp probald meg megnezni okete loben, ha tudod! :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#99361) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Hali!
Monitorvásárlás előtt állok. :DDD
Elsőnek is kinéztem magamnak egy LG 27MP59G-P monitort, aztán később egy AOC G2590VXQ került a szemem elé.
Nem igazán tudok dönteni.. főként játékra lenne használva (FPS), de mellette sorozatozásra is.
Az egyik IPS a másik TN paneles.
Árban 45.000-55.000FT környékén nézelődök, másra típusokra is nyitott vagyok ha valaki tud valamit ajánlani.
FreeSync-es monitort szeretnék még az a kikőtés.. :U

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#99362) Dyde


Dyde
aktív tag

Tök jó, több napi keresés és olvasás után, illetve hogy segítettetek, megvan a két befutó 27" WQHD 144 Hz monitorban. Erre most elbizonytalanodtam hogy lehet az új gépem se fogja tudni ezt kihajtani, :F és elég lenne 24" FullHd 144Hz-be gondolkoznom (Freesync v GSync mindenképp kell).
24" FullHd vonalon mi lehet a best buy, gamer vonalon?

(#99363) mrzed válasza Dyde (#99362) üzenetére


mrzed
senior tag

Milyen géped van/lesz?
Nekem i7-8700 + rtx 2060 wqhd -ban a legtöbb játéknál full részletességgel 100+ fps van. Én nem bántam meg a VG271U-t, nagyon elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#99364) Dyde válasza mrzed (#99363) üzenetére


Dyde
aktív tag

Valszeg ryzen 5 3600 + 2060s vagy 2070TI

(#99365) freelanced válasza mrzed (#99363) üzenetére


freelanced
addikt

Ezt mi alapján mondod? Személyes tapasztalatod van? 100 feletti FPS-el az 1440p felbontást maximum beállítások mellett? Azért ne vezesd félre. Ha 144Hz, 1440p a cél még a 2070 is kevés. Kíváncsi lennék te mivel játszol ("legtöbb játék"). Mert a mostani címeket bizonyosan nem tudod 100+ FPS-el futtatni, 2060-as kártyával.

Dyde
Ha 2060 mellé akarsz 144Hz-et és nem tervezel jobb kártyát akkor az 1080p ajánlott. Persze a monitort kevesebb eséllyel cseréled le, tehát időtállóbbat venni nem hülyeség, de a 2080 a minimum amit QHD mellé érdemes lenne venni HA ki akarod használni a 144Hz-et. No persze kompromisszumot is lehet kötni és visszavenni a beállításokból, az is egy megoldás. A másik az 1080p.

Ezek nélkül ha nem tudod valahol meghúzni a vonalat, felesleges 144Hz-re költened.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#99366) mrzed válasza freelanced (#99365) üzenetére


mrzed
senior tag

A mostani címekről tájékozódhat mindenki, mert az összes vga, cpu tesztekben szerepelnek. Viszont azok a közkedvelt, online játékok, amikkel a legtöbb ember több száz, vagy ezer órát eltölt, röhögve mennek 100 fps felett még gtx 1070-el is.

(#99367) Tommy-1998


Tommy-1998
tag

Ezt én is alá tudom támasztani, én is 2080-at vettem majd, hogy 100+ fps felett tudják játszani 1440p-ben ez alatt nem is érdemes más kártyát választani valamint a proci se mindegy ehhez a kártyához mellékesen megjegyzném, ha valaki 2080-at venne!!

(#99368) Otto Flick


Otto Flick
csendes tag

Sziasztok!

Egy ilyen monitort szeretnék vásárolni "Acer Predator XB273KPbmiphzx" ehhez a konfighoz :

Alaplap: ASUS TUF Z390-PLUS GAMING
Proci: Intel Core i9-9900KF
Ram: Kingston HyperX Predator 32GB (2x16GB)
Ssd: Samsung 2TB
Ssd2: Western Digital Blue 2.5 500GB
Vga: MSI GeForce GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X 352bit PCIe (GTX 1080 Ti GAMING X 11G) 912-V360-021 1 év garancia
Ház: Be Quiet! Silent Base 801 ablakos /fekete/ 3 év garancia
Táp: BE QUIET! Straight Power 11 750W 80 Plus Gold 3 év garancia
Procihűtő : COOLERMASTER MasterLiquid ML360R RGB 2 év garancia

Mennyire lenne jó választás ehhez a hardverhez? :U Természetesen játékra lenne "használva".

[ Szerkesztve ]

(#99369) Tommy-1998 válasza mrzed (#99366) üzenetére


Tommy-1998
tag

A rainbow six-ben (közkedvelt online játék) 1440p-ben biztos nem fogsz gtx 1070-el 100 fps feletti értéket kapni max medium beállitásal.

(#99370) freelanced válasza mrzed (#99366) üzenetére


freelanced
addikt

Ezt most nem teljesen értem. Tehát akkor CS:GO, WOW és társaira gondoltál?

Mert a Battlefield széria is közkedvelt meg a PUBG... :U

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#99371) Tommy-1998 válasza Otto Flick (#99368) üzenetére


Tommy-1998
tag

4k-ra 1080 ti felejtős hacsak nem 30-40 fps a cél high beállításal valamint felesleges a 144 hz-es monitor jelenleg nincs egy kártya se ami ekora fps-t tudna produkálni, ehhez a konfighoz csak 1440p monitor ajánlott!

[ Szerkesztve ]

(#99372) Otto Flick válasza Tommy-1998 (#99371) üzenetére


Otto Flick
csendes tag

Mi az ajánlott hozzá,2080Ti? Akkor jobban járok a 60Hz-es monitorral?

[ Szerkesztve ]

(#99373) Tommy-1998 válasza Otto Flick (#99372) üzenetére


Tommy-1998
tag

Csak az a kártya ajánlott 4k-ra, a konfigod többi része erős egy 1080 ti már gyenge választás lenne hozzá.

(#99374) freelanced válasza Otto Flick (#99372) üzenetére


freelanced
addikt

Konkrétan néha még a 2080 Ti is kevés 4k felbontáshoz. Ha ragaszkodsz hozzá és 2080 Ti-t vennél, akkor mindenképp 60Hz, annál többre kevés lesz a 2080 Ti is, és még ott is lehetnek gondok 4k esetén.

Mi miatt szeretnél egyébként 4k-n játszani? Nem rosszból, meg, hogy beleszóljak, de rendesen megkérik az árát, és 27" esetében is elég az 1440p. Ennél sokkal nagyobb monitor a cél? Mert amit küldtél az csak 27"-os. Viszont ott a GSync meg a 4k meg a 144Hz felára. És ügye mivel 144Hz a natív nem tudom mennyire örül neki majd ha 60 körül fut, meg hát nem is éri meg plusz pénzt fizetni ha sosem használnád 144-en.

No persze ha van rá keret, nem én leszek az aki lebeszél, de konkrétan több százat spórolhatnál ha letennél a 4k felbontásról. Ha nem kell spórolni, akkor hagyd figyelmen kívül. :K :R

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#99375) koxx válasza Otto Flick (#99372) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Eszedbe ne jusson ilyen konfig mellé 60Hz-es monitort venni. Valamint wqhd felbontás fölé ne nagyon menj ha normális fps-t akarsz.

(#99376) Otto Flick válasza freelanced (#99374) üzenetére


Otto Flick
csendes tag

Igaziból olyan monitort akarok/akartam választani ami hosszú távra "elég" lenne. Nem szeretnék monitort cserélni a következő 5-6 évben.

Igen tudom,hogy csak 27"-os, sajnos valóban nagyon drágák,nekem bőven elég a 27" is :) Jelenleg ez van : Acer GN246HLBbid Predator Monitor 24

Hát, ha olyan jól menne akkor nem használt 1080 Ti-t vettem volna :D De aztán lehet,hogy 1-2 éven belül 2080ti-t fogok venni majd ha futja rá. Hát ma kaptam meg a fizetésem így már éppen hogy "van rá keret" .

Mit gondolsz,nem érdemes ennyire "előre szaladni?" :U

(#99377) freelanced válasza Otto Flick (#99376) üzenetére


freelanced
addikt

Nagyon nem.

Konkrétan még a technológia sem szaladt eléggé előre a 4k játékhoz véleményem szerint, az árazás aztán meg főleg nem.

Én azt javaslom ha hosszú távra tervezel és játékra akkor azért egy Synces, 144Hz-es 1440p 27" monitor megfelelő. Ez biztosan évekig kitart a mérete szerintem ideális ha játékra kell ( sőt van akinek túl nagy is), de a programoknál is jól jön. A ppi ezen a méreten jobb mint 24" 1080p felbontáson, szóval azzal nem lesz gond szerintem, és 144Hz is jó dolog, de azt sem könnyű mindig kihajtani szóval ennél fentebb még hosszú távra sem érdemes tervezni szerintem, ilyen monitorok között nézelődj.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#99378) Otto Flick válasza freelanced (#99377) üzenetére


Otto Flick
csendes tag

Akkor se válasszam ezt a monitort ha 1-2 éven belül beszereznék egy 2080ti-t? :U

(#99379) mormota79 válasza Otto Flick (#99378) üzenetére


mormota79
tag

Nem gondolkodtál el egy 34 colos uwqhd 120hzes monitoron? Szerintem nagyobb élményt nyújt mint egy 27es 4ks.

(#99380) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Az egyik boltban elég olcsó lett az LG 24MP59G-P, megér 32 799 Ft-ot?

Egy BenQ G2222HDL-em van, jó ideje nézegetem ezt az LG-t, mégis csak IPS meg flicker-free.

Amúgy a BenQ-val sincs különösebb bajom.

(#99381) snecy20 válasza tothjozsi96 (#99380) üzenetére


snecy20
veterán

Van FreeSync 75Hz-cel, szerintem jó vétel...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#99382) tothjozsi96 válasza snecy20 (#99381) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Köszi!

"Sajnos" GTX kártyám van, de szerintem FreeSync nélkül is jó lesz.
Kíváncsi leszek hogy mennyivel lesz jobb a képe a jelenlegi TN paneles BenQ-nál.

(#99383) snecy20 válasza tothjozsi96 (#99382) üzenetére


snecy20
veterán

A képe lényegesen jobb lesz úgy gondolom.
Adaptive Sync-et nem kell nélkülözni, mert még a nem támogatott freesync monitorok is elég jól együtt működnek a Geforce-okkal. Én két ilyen felállást próbáltam, alapvetően jó volt mindkét esetben a Freesync+Geforce.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#99384) freelanced válasza Otto Flick (#99378) üzenetére


freelanced
addikt

Nem javaslom.

Az a baj a játékok folyamatosan egy adott szinten lesznek. Mármint nyilván ahogy telik az idő, amihez kevés volt a régi kártyád a mostani már elég lesz. De az új címek futtatásához folyamatosan frissítened kellene a videókártyát. És tényleg semmi értelme nem lenne a 144Hz-nek mert kevés lenne még a 2080 Ti is.

Ráadásul jön ki az új konzolgeneráció, ami biztos sokat nyom a latba majd így két év múlva lehet, hogy a 2080 Ti nem "ér" majd annyit mint amennyire most erős. Két év múlva a játékok is fejlődnek és a kártyák is.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#99385) AxBattler válasza tothjozsi96 (#99382) üzenetére


AxBattler
félisten

DP porton keresztül sok monitorral megy az Adaptive Sync Nvida kártáyákkal, pl. a kinézett LG-vel is.
39k HUF-ért jó vétel, ha nem kell a VESA felfogatás.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#99386) Dyde válasza tothjozsi96 (#99380) üzenetére


Dyde
aktív tag

Sajnos már 40k megint

(#99387) tothjozsi96 válasza Dyde (#99386) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Nekem sikerült elkapnom! ;]

Remélem nem kapok egy email-t hogy valami félreértés történt. :DDD

(#99388) Dyde válasza tothjozsi96 (#99387) üzenetére


Dyde
aktív tag

Grat. Annyiért tényleg hibátlan. Én még budget kategóriában ezt néztem. Ugyanaz kb, csak hangszóróval TN panellel (mivel nekem játékra kell még talán jobban is díjazom mint az IPS-t) mert szerintem az az 1ms az kamu :) függetlenül ettől 32ért ajándék

(#99389) AxBattler válasza tothjozsi96 (#99387) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, hogy 33k HUF... úgy igencsak jó! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#99390) ForRedGlory válasza Otto Flick (#99368) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Pont ezt a monitort néztem én is ki, pont tegnap vettem volna meg, ha nem derül ki, hogy az AcerShopban feltüntetett 1db termék nem kiállított darab (lol). Így nyilván nem kellett. Jó, hogy előre kifizettem az árát bankkártyával, online.

Én annyiból előrébb vagyok, hogy a gépem picit erősebb, mint a tied, de még lehet nekem is felesleges lenne ez a monitor. Mondjuk 4K alatt az ultra beállítás sem különösebben szükséges, amivel sokat nyerhet az ember.

Az a baj, hogy nincs olyan 32"-es 4K monitor, ami többet tudna 60hz-nél. A 60-tól meg fázok, mert 144-ről baromi nagy visszalépés, még akkor is, ha felbontásban viszont baromi nagy előrelépés. Itt csak a ACER PREDATOR XB321HKBMIPHZ játszik, legalábbis mást nem láttam.

Amúgy ha már ezt a monitort nézed, akkor megveheted a freesync változatát, azon is van (kicsit korlátozott) G-Sync. Pont most jött rá teszt Oázis Computeren: [link]. Nem mindegy, hogy 392.000 Ft, vagy 325.000 Ft.

Szerk.: Most látom, PH-n is volt teszt és pont a Freecync és G-Sync verzió lett összeeresztve: [link]

Én még törpölök rajta, hogy elég-e a 60hz-es G-sync vagy sem. Valószínűleg nem, mert 60-nál több fps kisajtolható egy 2080TI-ből. Ahol meg nem, ott nem a kártya a hibás. A 27" 4K-ban munkára (is) nem tökéletes, a 32"-es meg csak 60hz. Döntse el az ember, hogy melyik ujjába harapjon.

Holnap már szerintem első kézből tudok véleményt mondani. :D

[ Szerkesztve ]

(#99391) AxBattler válasza ForRedGlory (#99390) üzenetére


AxBattler
félisten

A probléma szerintem is a felbontással lesz: 4K + 144Hz hamar fog upgrade-et kérni, lásd a legújabb BFV tesztet: míg UHD felbontáson hiába veszed vissza a részletességet Ultra-ról Very High-ra, a 2080Ti épphogy át fogja lépni az átlagos 100 frame-et, addig WQHD-n jóval könnyebben meglehet a 144 FPS.

Ugyanez 1440p felbontással talán jobb választás:
ACER XZ321QUBMIJPPHZX
BENQ EX3203R
LG 32GK850F, LG 32GK850G

(#99392) tothjozsi96
Létezik egy Goggle drive-os táblázat, ahol összegyűjtötték a működő monitorokat, ott keresgélj, talán valaki linkeli.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#99392) tothjozsi96 válasza AxBattler (#99385) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Valóban működik vele az adaptive-sync?

Kerestem róla a google-ben de nem találtam semmit.
Viszont ha tényleg működik a dolog akkor veszek gyorsan egy DP kábelt, ahogy olvastam HDMI jár hozzá gyárilag.

Még egy kérdésem lenne, 1.2 vagy 1.2a kábel a jó nekem?

"Az 1.2a opcionális funkciója a VESA által fejlesztett Adaptive-Sync, amit az AMD Freesync is használ. Mivel nem mindegyik 1.2a kábel rendelkezik ezzel a kiegészítővel, nem kötelező, hogy a monitornak legyen Adaptive-Sync támogatása."

Tehát nem mindegyik 1.2a kábel képes az adaptive-sync-re?

[ Szerkesztve ]

(#99393) psycroptic


psycroptic
őstag

Sziasztok!

Tudnätok ajänlani pär alternatívät? Olyan monitort keresek ami jätékhoz(Playstation4pro) is és fotófeldolgozäshoz is egyaränt alkalmas. Örülnék neki ha lenne legaläbb egy HDMI portja is. Minimum 23´ vagy afelett. Szerintetek lehet kapni ilyen felhasznäläshoz monitort pl. 300€-ig? Vagy halott az ötlet? Jelenleg van egy Dell U2311H-m, de a csatlakozäsok miatt is lecserélném. Gondolom ilyen ärszegmensben 4K-ról ne is älmodjak? :R

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#99394) greg77 válasza tothjozsi96 (#99387) üzenetére


greg77
csendes tag

Szia!
Ez valami spéci akció volt?
Most is "ákciós" a 24MP59, de így is 40e ... Csak ugye 48900-ról ...

(#99395) tothjozsi96 válasza greg77 (#99394) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Reggel véletlenszerűen ránéztem az árukeresőn és láttam hogy ennyi, gondolkodás nélkül rá is nyomtam.

Most küldtek email-t hogy elfogadták a rendelést, meg küldték a számlát is. :)

(#99396) greg77 válasza tothjozsi96 (#99395) üzenetére


greg77
csendes tag

Mázlista :C
Azért érdekességképpen elárulhatnád, hogy konkrétan mikor, hány óra hány perckor adtad le a rendelést.
Van egy erős gyanúm, hogy épp az átárazás közepén nyúltál bele a k@k1ba, amikor még az előző/kisebb ár volt meg, de már a diszkont rajta volt, és csak ezután "tették rá" a jelenlegi/magasabb árcímkét, amiből most adnak -8900-at.

(#99397) greg77 válasza greg77 (#99396) üzenetére


greg77
csendes tag

Sőt, szinte biztos így lehetett. A 39,999-ből vontak -18%-ot :D
A reklámújság szerint -18% van az áron.

[ Szerkesztve ]

(#99398) tothjozsi96 válasza greg77 (#99396) üzenetére


tothjozsi96
addikt

A megrendelést megerősítő email 8:14-kor jött, de szerintem legalább fél óráig elérhető volt ezen az áron.

(#99399) iceman007


iceman007
aktív tag

Sziasztok!

Egy Acer XF240H monitort terveztem vásárolni, de már annyi hülyeséget láttam a neten, hogy gondoltam megkérdezem az a biztos.
GTX 1070Ti-jal fog működni a Freesync?

(#99400) saen válasza iceman007 (#99399) üzenetére


saen
veterán

Ilyen monitorom van 1660ti-vel, én nem tudtam működésre bírni. Igaz sok időt nem fektettem bele, de monitormenüben én nem találtam meg hol lehet beállítani, driverben, meg nem látszik...

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.