Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7029) redzsi válasza rgqjx (#7002) üzenetére


redzsi
senior tag

Sajnos csak most tudok reagálni.

Az a helyzet, hogy utánanéztem már korábban az Olynak, de csak a 420-as, és a 450-es érhető el itt Pécsen. Rendelni ugyan lehetne 520-ast az MM-ben (150k a duplakites változat :Y ), de nem szívesen veszek vaktában semmit, főleg nem ennyi pénzért. Márpedig sehol nem tudom kipróbálni, megtapizni, belekukkantani a menüjébe stb. szeretett városomban. Edigital, és hasonló helyről a garancia miatt nem rendelek.

A Canon 1000d-t pedig sajnos csak a stabilizátor nélküli obival árulják, úgyhogy kihagyom.
Néztem a Pentax Km-et, ott a liveview hiánya, és az hogy nem "gyulladnak ki" fókuszpontok élesség állításánál, elriasztott tőle. (bár ez utóbbi lehet az én hüleségem :) )
A Nikon d3000 pedig szintén a liveview, és a magyar nyelv hiánya miatt nem nyerő. Viszont van hozzá stabilizált obi, és olcsóbb is.

Kár, hogycsak a 150ezres kategóriában található meg minden igényem egyetlen gépben.

Vagy újragondolom az igényeim, vagy gyüjtök még egy kicsit.
Mindenesetre addig marad a kis Canon 590is, (vagy veszek egy komolyabb, jobb kompaktot.) :)

Mindenesetre rgqjx, Szten Márs, Throme: Köszi a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.