Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55194) vEgGg válasza pandur99 (#55191) üzenetére


vEgGg
csendes tag

Az insta és a termékfotó (+néha videó) csak a jelenlegi hivatásos része a dolognak, emellett "mindenes" is lenne a gép (természet, portré, rendezvény), utóbbiak nagyrészt hobbiként, esetlegesen munkaként. Emellett egyébként visszakérdeznék, hogy ennyi erővel minek kell bármihez is FF (mondjuk az asztrofotózáson meg az egyéb sötétben végzendő munkákon kívül, ahol azért sokat számít a fényerő és a zajszint)? Én őszintén szólva annyira nem mentem bele ebbe a témába. Értem a különbségeket az FF és a kisebb szenzorok között, de ezek alapján úgy látom, hogy azért elég sok profi munkát jól el lehet végezni kisebb szenzoros gépekkel is, és mégis veszik rá a FF gépeket. Én most úgy álltam a kérdéshez, hogy szeretnénk egy jelentősebb előrelépést tenni felszerelésben is a 600D-hez képest, és adta magát a FF, mint opció. Értem, hogy drágább, de azért belátható időn belül kitermeli az árát, akkor meg miért ne...?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.