Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38332) AXisBOLD válasza daniduke (#38331) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Szia,

Elolvastam az összefoglalót, linkeket, hasznos tudnivalókat, ez után összegezném akkor még egyszer:

- Gépre szánt összeg? --> 50-55k, nagyon jó vétel esetén 60k a plafon / váz+objektív egyben

- Felhasználás? --> makró a természetben és hegyek

- Méret számít? --> igen, kompakt méretre lenne szükségem (MILC), más ilyen igény nincs

- Videóra szükség van ? --> egyáltalán nem szempont

- Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? --> a rá szánt összeg miatt csak használt

- Egyéb kívánság, speciális igények? --> hordtáska vagy tok, amiben egy hátizsákban védve van (már ha ez speciális igény :) )

Ilyet találtam:
Panasonic G3 váz (30k expo) + Helios 44-2 + RMC Tokina 80-200 --> 55k --> de még nem vagyok tisztában az objektívekkel, konkrétan, hogy nekem mi lenne megfelelő...

Manuális obival is lehet jó képeket lőni kezdőként?

a láma kérdésekért előre is sorry, ahogy írtam, most kezdtem el tanulni

köszönöm

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.