Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Foglalt név válasza Foglalt név (#1250) üzenetére


Foglalt név
addikt

(#1252) N1 válasza Foglalt név (#1251) üzenetére


N1
tag

Ez nem totalcar, ez belsőség.:)

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1253) DeadMeat válasza N1 (#1252) üzenetére


DeadMeat
veterán

kicsinyes vagy :DDD

[Szerkesztve]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1254) N1 válasza DeadMeat (#1253) üzenetére


N1
tag

meg felelőtlen, meg tudálékos, meg nagypofájú, meg gyarló, meg hitvány. tudom..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1255) DeadMeat válasza N1 (#1254) üzenetére


DeadMeat
veterán

En ezt nem mondtam. :U De legalabb van onkritikad ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1256) N1 válasza DeadMeat (#1255) üzenetére


N1
tag

Én mondtam.:)

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1257) bolondember válasza N1 (#1254) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hamuszórás, ruhaszaggatás megvolt?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1258) N1 válasza bolondember (#1257) üzenetére


N1
tag

már minden

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1259) dragonfx


dragonfx
veterán

Ezek a motoros ghost riderek mint öngyilkosok, olyna mint piros célkereszttel egy háborúban, csak idő kérdése a dolog.De aki enynire vakmerő szerintme tudja hogy elég angy eséllyel pályázik a halálra...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1260) Zozzant


Zozzant
addikt

ghost ridereket miért nem lövik le, a futva menekülő gyilkost le lehet lőni? a motorost nem... aki potenciális gyilkos, ééérdekes, inkább üldözik egy életen át...

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1261) N1 válasza Zozzant (#1260) üzenetére


N1
tag

Az azért érdekes lenne, ha lövöldöznének valakire, aki gyorsan megy..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1262) Zozzant válasza N1 (#1261) üzenetére


Zozzant
addikt

ez nem merül ki annyiban hogy gyorsan megy... ez annál több, a videók alapján... pl rendőri felszólításra sem áll meg, az első a figyelmeztető lövés a második célzott a kerekére a harmadik a fejére... ezt így képzelném el... utána a többi lehet hogy megállna:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1263) N1 válasza Zozzant (#1262) üzenetére


N1
tag

Megvannak a dvd-i.. Őrült a faszi. (még él ezek szerint:F)

Még jó, hogy nem vagy rendőr. Ugye?:D Ez azért kicsit drasztikus lenne. Nem áll meg rendőri felszólításra, és kilövik a két kerekéből az egyiket? Ne már. Ez nem Ukrajna..

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1264) Zozzant válasza N1 (#1263) üzenetére


Zozzant
addikt

magyar autópálya rendőrség mit tesz a felszólításra nem megállókkal? mert ilyenről még nem hallottam, de lehet hogy volt? ja, ez nem Ukrajna ez a balkán:) lehet hogy túl nagy a fantáziám, de egy szöges szőnyeget kirakhatnának elé nemdebár?:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1265) N1 válasza Zozzant (#1264) üzenetére


N1
tag

Nem tudom, mit csinálnak.. Gondolom van nekik ilyen szöges szarjuk, de elég ritkán lehet azt látni a híradóban, hogy a rendőrök kirakták a motoros elé a szöges szart, 300-nál kapott két defektet, és egy kilométer hosszan kaparták össze utána:F

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1266) Zozzant válasza N1 (#1265) üzenetére


Zozzant
addikt

ez a legrosszabb megoldás, hogy nincs megoldás...? vigyázzunk rá de ő 300-al szalad, ez kicsit ellentmondás, megvan, egy marhanagy felfújható matracot elé, ahogy a 10-ről leugrók alá is kiteszik:) aaztán az lelassítja:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1267) N1 válasza Zozzant (#1266) üzenetére


N1
tag

Belőle egy van (van még?).. Hivatalból üldözik, de szerintem már kínjukban röhögnek rajta, és reménykednek, hogy hátha felkenődik valahova.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1268) dragonfx válasza N1 (#1267) üzenetére


dragonfx
veterán

Amia többi ember egészsége érdekében csak hasznos lehet. :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1269) tildy válasza N1 (#1265) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt ti komolyan is gondoljátok? Oké balf.sz meg satöbbi, de aki ilyet ír az se kevésbé gyilkos (ösztönökkel rendelkezik...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1270) N1 válasza tildy (#1269) üzenetére


N1
tag

Kik?
A kolléga írta, hogy ő lövöldözne rá.
Bennem annyi gyilkos ösztön van, mint egy hóvirágban, körülbelül.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1271) tildy válasza N1 (#1270) üzenetére


tildy
nagyúr

Erre gondoltam: Gondolom van nekik ilyen szöges szarjuk, de elég ritkán lehet azt látni a híradóban, hogy a rendőrök kirakták a motoros elé a szöges szart, 300-nál kapott két defektet, és egy kilométer hosszan kaparták össze utána

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1272) Zozzant válasza tildy (#1271) üzenetére


Zozzant
addikt

kifejthetnéd hogyan kéne megregulázni szerinted az ilyeneket? aki Pécs mellett kaszált azis gyilkossá vált... az elkapásának trükkjeit latolgattam, csupán filozófiai szinten.

[Szerkesztve]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1273) dragonfx válasza Zozzant (#1272) üzenetére


dragonfx
veterán

felszólítás>>tűz...
így a helyes.

#1270>>lolll :))

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1274) Zozzant válasza dragonfx (#1273) üzenetére


Zozzant
addikt

szerinted is?:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1275) N1 válasza tildy (#1271) üzenetére


N1
tag

Ebben mi van:F
Gondolom van nekik ilyen cuccuk. Miért, szerinted nincs? A csúnya az lenne, ha használnák is.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1276) Zozzant


Zozzant
addikt

még a végén kiderül hogy bennem a láncfűrészes gyilkos bújt el:)
valljuk be a felfújt óriásmatrac nem is olyan elvetélt ötlet:)

[Szerkesztve]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1277) tildy válasza Zozzant (#1272) üzenetére


tildy
nagyúr

Mondjuk úgy, hogy ne vehessen 250cm3nél és vagy bizonyos teljesítménynél nagyobb motort, ha nincs megfelelő tapasztalata? (egyébként meg nem hinném, hogy az a fajta regulázás, amire te gondolsz, hatásos lenne. )
Apécs melleti kölöknek is 1 hónapos jogsija volt csak....

Ház nem tudom, azért nem volt annyira átrugdosás nekem a vizsgám. Egyszer forgalomban el is vágtak (helyesen), mert a hungária-kerepesi kereszteződésénél sárgára váltott a lámpa, én meg -mivel kamion jött utánnam- gondoltam inkább belehúzok, és átmegyek... Oktató belelépett. Szóval azért sosem éreztem ezt a nagy átrugdosást....

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1278) N1 válasza tildy (#1277) üzenetére


N1
tag

Ez ugyanaz, mintha kocsira adott lóerő/tömeg arányig vonatkozna a jogosítvány. Támogatom a dolgot..
Aki egy évig mondjuk balesetmentesen vezet az alap jogsival, és akarja, az csinálhasson nagyobbra is. De az, hogy ma kapsz egy jogsit, valahogy átrugdosnak a vizsgán, tudsz 40-el kanyarodni, meg 10km/h-val szlalomozni a bóják között, és akármilyen autót vezethetsz utána, na az agyrém..

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1279) Zozzant válasza tildy (#1277) üzenetére


Zozzant
addikt

tehát szabályozás szintjén lenne értelme és hatása, arra gondolsz, egyébiránt a mostani szabályok is szabályok... sajna 1 napos jogsi is jogsi és szabad a pálya, ha jól hallottam a vétlen áldozat hozzátartozója arra apellált hogy nincs versenypályájuk ahol ökörködhetnek és hát ez az ok... az ötlet oké, csak hogy ezért kell a közúton száguldozni az sántít....

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1280) biga válasza tildy (#1277) üzenetére


biga
senior tag

Támogatom! Kocsira is!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1281) Zozzant válasza tildy (#1277) üzenetére


Zozzant
addikt

kicsit problémás mert a kereskedőnek nem ez az érdeke, és nem is lesz... és a jogsimhoz sincs semmi köze egy kereskedőnek

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1282) I_Am válasza Foglalt név (#1251) üzenetére


I_Am
veterán

Azért azt is tegyük hozzá a valódi svéd ghostrider nem motorbalesetben halt meg, hanem rákos volt. Ezért kezdte az egészet, ezért nem érdekelte a félelem, mert tudta, hogy már nem sok van neki hátra.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1283) tildy válasza Zozzant (#1279) üzenetére


tildy
nagyúr

ÉS a hozzátartozónak teljesen igaza van. Ahogy neked is abban, hogy ez nem menti fel az ilyen őrültködőket az alól, hogy gyorsan hajtottak . Sokat jelent az, ha az ember ki tud menni ringre , és gyakorolhatja kanyarodási képességeit.

Régebben én is betű szerint próbáltam venni a kreszt, de mióta látom, hogy kinnfelejtenek 40-s, 60as táblákat is abszolúte feleslegesen, olyan helyeken, ahol lazán tudod menni a 90et falun, városon kívűl , azóta a kresz ezen részét kevésbé veszem szigorúan... ( A többit azért nagyjából betartom . Azért csak nagyjából, mert óhatatlan, hogy esetleg ne hibázzon apróbbakat az ember, akármi miatt is , pl. hirtelen figyelmetlenség. De azért ezt kerülöm. )


és a jogsimhoz sincs semmi köze egy kereskedőnek Dehogynem: addig nem is vehetsz (elvileg) motort, míg be nem mutatod, hgoy van a kategóriára jogsid, vagy épp tanfolyamozol. Legalábbis a miénknél kérték . Én pl. emiatt nem is vehetnék motort, mert nekem nincs rá papírom.

autó esetén mondjuk lehetne olyan határt húzni, hogy friss jogsival mondjuk 110 LE-nél erősebb gépet nem vezethet, vagy ha mégis akar, akkor kötelezővé tenni 1 v 2 nap pályanapot valamelyik ringgen :U Bár a határ meghúzása eléggé szubjektív:U


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1284) Zozzant válasza tildy (#1283) üzenetére


Zozzant
addikt

motornál ez így megy? hmmm, még a végén csalódnom kell (elvileg):) vettem már pár autót de eddig egyiket se érdekelte hogy mire van jogsim...

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1285) biga válasza tildy (#1283) üzenetére


biga
senior tag

''és a jogsimhoz sincs semmi köze egy kereskedőnek Dehogynem: addig nem is vehetsz (elvileg) motort, míg be nem mutatod, hgoy van a kategóriára jogsid, vagy épp tanfolyamozol.
''

Ez melyik bolygón? Ahol én lakom, ott ilyen nincs az biztos. Se motornál, se kocsinál.



[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1286) I_Am válasza tildy (#1283) üzenetére


I_Am
veterán

Dehogy megy igy. Akármit megvehetsz jogsi nélkül is.

Autóhoz sem kell jogsi, hogy megvedd, ahogyan motorhoz sem.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1287) tildy válasza biga (#1285) üzenetére


tildy
nagyúr

Föld, Budapest. Esetleg adjam meg a kereskedés címét is?:U Mondjuk azok közül a legerősebbeknek is kb 200km/óra vége .

I_am: maradjunk annyiban: autóhoz valóban nem kell, de épp pár hónapja vettünk motort, és ott be kellett vinni a csigásoktól az igazolást... (Kérték a jogsit, mondtuk folyamatban van, ok, akkor hozzunk róla papírt )Meglehet, (sőt szinte biztos , legalábbis I_am a te szavaidból kivéve)hogy ez nem jellemző az összes kereskedésre, de mivel ilyennel találkoztam ebből tudok következtetést levonni.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1288) Zozzant


Zozzant
addikt

eléritek hogy egy hozzászólást többször kelljen elolvasni:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1289) Zozzant válasza tildy (#1287) üzenetére


Zozzant
addikt

folyamatban van és ha nem fejezed be? vissza kell vinni a motort lelkiismeretesen? vagy adatkapcsolat a bm és a kereskedő közt... nem tiszta az ügy, lehet hogy így kellene, de ez egyedi eset lehet.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1290) biga válasza tildy (#1287) üzenetére


biga
senior tag

Én is vásároltam már autót, motort ilyesmit, sőt baráti körömben is van motor és kocsi is bőven, de ilyet még nem hallottam. Vagy hülyít téged valaki azzal a kereskedéssel, vagy az ország egyetlen kereskedője, aki nem a profitra hajt.

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#1291) I_Am válasza tildy (#1287) üzenetére


I_Am
veterán

Jogszabálynak kellene utánanézni, hogy az mit mond ki motorvásárlásnál.

De úgy tudom, hogy akármilyen járművet megvehet akárki jelenleg, hiszen a tulajdonos nem kell rendelkezzen jogosítvánnyal. Ahoz, hogy vezesd, ahoz kell jogsi, nem ahoz hogy birtokold.

De majd utánanézek mit írnak a dolgokról, csak mára elfáradtam.

szerk: nem lehet, hogy azért kérte a jogsit, hogy el tudjátok a lábán vinni a mocit?

Mert érthetetlen számomra, hogy egy ''folyamatban lévő'' jogsira miért adja el? :U

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1292) tildy


tildy
nagyúr

Hm, bár meglehet , hogy cska a hitelintézetek maitt van ez így:U
Új motor vásárlása esetén, 10% kezdő befizetésnél választhatja az Erste Leasing Rt.-t, Merkantil Bank Rt.-t , Lombard Lízing Rt. és a CIB Lízing Zrt.-t. A hitel felvételhez szükséges dokumentumok: személy igazolvány, jogosítvány (Merkantil Bank Rt., ”A” kategória kötelező), adókártya, TAJ kártya,2 db közüzemi számla+ befizetés igazoló csekk, kezes minden esetben szükséges. A Kezes dokumentumai megegyeznek a magánszemélytől kért iratokkal. Teljes körű CASCO vagy törés CASCO megkötése kötelező! Max. futamidő 72 hónap.

Új motor vásárlása esetén 20% kezdő befizetésnél választhatja a fent sorolt bankokat. A hitel felvételhez szükséges dokumentumok: személy igazolvány, jogosítvány (Merkantil Bank Rt.,”A” kategória kötelező), adó kártya, TAJ kártya, 1 db közüzemi számla + befizetést igazoló csekk. Kezes nem szükséges. CASCO megkötése nem kötelező. Max. futamidő 72 hónap.

Biga: én saját magam hallottam a fülemmel. Ott vettük a sajátunkét.
---------------------------------------------------

Elvileg ha vezetéshez -pl. ha pályán(ringen)- használod nem kell minden esetben jogsi. Egyik ringgen pl egy 11 éves csajszi szokott menni egy 125cm3ssel , nem hiszem, hogy neki lenne róla papírja:U Szóval kacifántos a dolog , valóban.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1293) Zozzant válasza tildy (#1292) üzenetére


Zozzant
addikt

hát igen, mertmivel a motort ők nem összetörve szeretnék látni:) és ebben látnak valami biztosítékot... de nemnagyon van...

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1294) I_Am válasza tildy (#1292) üzenetére


I_Am
veterán

De miért kötelezik a tulajdonost, hogy legyen motorra jogsija?

És ha csak kiállitási tárgynak akarok motort venni hitelre? Szerintem itt tuti valami kavarás van. Ajándékba nem vehetek motort a fiamnak, ha nincs A-s jogsim? pffff.... hülye bankok. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1295) Zozzant válasza I_Am (#1294) üzenetére


Zozzant
addikt

akkor lehet hogy a fiad jogsiját kell bemutatni, csak akkor meg nehogy te motorozz:) nem stimmt:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1296) tildy válasza I_Am (#1294) üzenetére


tildy
nagyúr

Vehetsz a fiadnak, de akkor: neki legyen rá josija, és az ő nevére kell kerüljön. Bár fene tudja, lehet tényleg csak egyedi eset. :U :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1297) _seth_ válasza tildy (#1283) üzenetére


_seth_
veterán

''autó esetén mondjuk lehetne olyan határt húzni, hogy friss jogsival mondjuk 110 LE-nél erősebb gépet nem vezethet, vagy ha mégis akar, akkor kötelezővé tenni 1 v 2 nap pályanapot valamelyik ringgen''

Szerinted ennek lenne értelme? 1-2 nap mire elég? + ne a pályán legyen jó hanem a közutakon... autóban nem kell megtanulni kanyarodni (lassítás, kormány elfordítása... nem olyan nehéz az). 110LE pedig milyen határ lenne? Nekem csak 75 ló van az autóban mégis megy 180-at akkor miről beszélünk? + Hiába megy 180-at mégsem megyek annyival csak évente 1x (valóban, tavaly mentem nyáron 180-at üres főúton, + múlt hónapban üres főúton este 11-kor 175-öt, a motornak segített egy kicsit a 2,5 hónapos felújítás után egy kis hajtás). Szal ezt így nem lehet behatárolni... A gyorshajtás is olyan, hogy 40km/h is lehet gyorshajtás és az útviszonyoknak megfelelő és a 150km/h is ugyanakkor van amikor 30km/h is több mint a biztonságos és ugyanakkor 200 is lehet adott pillanatban, helyzetben még biztonságos utazótempó persze ettől függetlenül szabálytalan és mégis jobb lenne mellőzni szal csak azt akarom mondani, hogy ez az LE meghatározás nem túl jó megközelítése a dolognak... ha mindenki megtanulna rendesen vezetni, nem szabálytalankodna akkor nem kellene semmit sem korlátozni mint ahogy nincs is korlátozva.

(szegény frissjogsis a ringen még rászokna az ideális ívre és alkalmazná közúton is... na az lenne csak szép bár van aki megteszi...)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1298) _seth_ válasza tildy (#1292) üzenetére


_seth_
veterán

''Elvileg ha vezetéshez -pl. ha pályán(ringen)- használod nem kell minden esetben jogsi. Egyik ringgen pl egy 11 éves csajszi szokott menni egy 125cm3ssel , nem hiszem, hogy neki lenne róla papírja Szóval kacifántos a dolog , valóban.''

Tudtommal a kresz közútra érvényes, pl a kertedben akármit vezethetsz jogsi nélkül is, ezért van pl nagyobb áruházak parkolójában is kiírva, hogy a kresz szabályai érvényesek mert az is már magánterület... ha nem így van kijavítanak.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1299) tildy válasza _seth_ (#1297) üzenetére


tildy
nagyúr

pályanap: biztonságtechnikai/vezetéstechnikai tréningre gondoltam, csak helytelenül fejeztem ki magam:U

I_am : nem tudom miért kötelezik. De én is onnan szeretnék majd idővel gépet (rákaptam az ízére) , így előbb nekem is jogsi kell.

N1: az általam említett helyen valószínűleg nem. A többiekről nem tudok . Esetleg megkérdem barátnőm, neki is friss motorja van, de máshonnét, hogy nála kérték-e

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1300) N1 válasza I_Am (#1282) üzenetére


N1
tag

Éreztem!
Gondoltam, hogy valami gyógyíthatatlan betegsége lehet! Máskülönben senki se csinálná ezeket..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.