Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) dabadab válasza EQMontoya (#1050) üzenetére


dabadab
titán

1 kg/LE a ritka, ez tenyleg csak az ezres sportgepeknel van meg (es ott is csak benzin, olaj, hutoviz meg motoros nelkul), a tobbiek ennel szinte mind lenyegesen rosszabbul teljesitenek, es ezek a gepek sem mennek 300-al, az a Hayabusa meg a ZX-12R szakterulete.

DRM is theft

(#1052) Integra


Integra
titán

[kép]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1053) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

''Baranya | Újabb súlyos motorbaleset történt péntek este Baranyában. A 6-os úton a rendőrség szerint egy nagy sebességgel egykerekező motoros csapódott fának.

Pénteken este, pár perccel fél nyolc előtt ismét súlyos balesetet szenvedett egy motoros Mecseknádasd közelében.
Böröcz Károly, a Pécsi Városi Rendőrkapitányság közlekedés-rendészeti osztályvezetője érdeklődésünkre elmondta, az elsődleges adatok szerint a harminc év körüli fiatalember helyenként gépét egy kerékre állítva, feltehetően túlzott sebességgel haladt, elveszítette felette az uralmát, áttért az út bal oldalára, ahol érintőlegesen ütközött egy kocsival, majd egy fának csapódott.
A motor eleje az ütközés erejétől leszakadt, vezetőjét életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba. Az autó utasainak nem esett baja.''


Na ilyet lehet. Fának lehet csapódni, így legalább más nem sérül meg. Biztos baromi menőnek érezte magát. :(

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#1054) N1


N1
tag

Ma Mátraháza és Parád között valahol majdnem nekem jött egy motoros.. A kanyar közepén azt láttam, hogy velem szemben jön az íven, lehúztam a padkára, majdnem neki a korlátnak, aztán ő is visszahúzta, és csak a tükrömet hajtotta be :Y
Az állatja..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1055) #00809728


#00809728
törölt tag

Ma délután Bp utcáit rotam.Fej-fej melett mentem egy toyotás nénivel aki beszélt ill kiabált a kocsiban.Gondoltam telcsin feldühitették de kb 2 perc után vettem észre nincs telcsi a kocsiban és szabályosan az előtte haladokat szídta.Ez miért nem tud menni de ott volt pár káromkodás előtte majd csapkodta a kormányt ill a müszerfalat.
Mivel kapkodott nem vette észre,hogy tul közel került a villamos pályához és a villamos megállt majd neki csilingelt.Nem vette észre mert szabályosan hangosan üvőltőtt a kocsiban.Ugy 1-2 perc elteltével ugyan odéb ment de a következő célpont már a villamos vezetője volt.Mi a f*sznak jőssz erre?Na lool :O :(

(#1056) Dumb válasza #00809728 (#1055) üzenetére


Dumb
senior tag

Vadállat :DDD

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1057) marsu válasza N1 (#1054) üzenetére


marsu
addikt

majdnem, tehát nem!

Megúsztad, és most még ő is.... Ki tudja ki lesz a következő, akivel majd szembekerül. aki majd nem tud lehúzódni....

:(

Press any key to continue ...

(#1058) N1 válasza marsu (#1057) üzenetére


N1
tag

Mi ez a hülyeség?
A majdnem, az majdnem..


[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1059) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Csütörtökön mentem asszonhoz.

Egy hülye kanyarban akarta megelőzni a szembejövőt, én meg pont jöttem velük szembe. Satufék 90->60 1sec, anyázás 5sec megnyugszik. Minek kell ott előzni, 300m mulva egy hosszabb esgyenes jön.
Bár engem a kaszni megvédett volna (jobban mint őt). Pickup-ba biztonságba érzem magam :)

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1060) bolondember válasza dragonfx (#1030) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

dragon, az Abszudrisztán-körúton javarész 70es táblák vannak (igaz, pár helyen ''csak'' 60asok!)!!!
sajnos ott haladni kell a forgalommal, különben letolnak - így ott MUSZÁJ jobban tolni, mint lenne szabad... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1061) dragonfx


dragonfx
veterán

Ma röpke 80km vezetés alatt picit elgndolkoztma mré vezet midnenki ugy mitn egy álalt, és a sok indok közül 2re rájöttem.

1., rossz sebbeségkorlátozó szabályók, ahol lehetne direkt be van szabályozva, az út engedne többet, de leszabályozzák, és aki betartja feltartja a az útviszonyok szerint szeretni autózót.Ebből jönnke az agyvízfelmenések, és pofátlan előzések.

2., emberi hozzállás, direkt szándékosna akádályozzuka másikat szisztéma, amire persze hogy a gyorsabban akarni haladó is ezzel reagál.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1062) _seth_ válasza bolondember (#1060) üzenetére


_seth_
veterán

Hogy tolnak le? Én eddig mindig annyival mentem amennyivel én akartam, senki sem tolt, hogy nyomjam neki... azaz ez így nem igaz mert volt aki nyomta volna mögöttem de a féklámpámra inkább lemaradt és ez a jellemző... ha én pl 50-es kedvemben vagyok városban akkor annyival megyek még akkor is ha egy nagy kamion menne mögöttem... szerintem ez csak hozzáállás kérdése, eddig még senki sem tolt meg pl 50-nél hátulról szó szerint, hogy menjek többel...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1063) bolondember válasza _seth_ (#1062) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Abszurdisztán (értsd: Hungária)-körúton igenis tolnak le.
Legyen szó bármilyen napról a héten.

Azt meg nem fogom bevállalni, h HÓTKOMOLYAN betartom a táblák adta ''ajánlást'' (copyright by dfx), s közben a sok marha meg miattam életveszélyes előzésekbe kezd (amit így is megtesz, csak ritkábban).. sajnos az a rész nem az, ahol az ember betarthatja a szabályokat! :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1064) dragonfx válasza bolondember (#1063) üzenetére


dragonfx
veterán

Igen te is rájöttél látom, ah kevéssel mész mögötted felforr az agya párnak és életveszély előzésbe kezd, ami rossz esetben téged is veszélyeztet, ergo egyszerűbb ha gyorsabban mész gázt adsz és nem kényszeríted bele a rosszba :D :DDD

Bp.n mindenhol tolnak, és igen nekem kiba rosszl esik ha még a mögöttem jövő fényszóróját sem látóma középső tükörbe csak a mocitetője közepét :Y ...az ugrik be egyből, hogy lehet ő frankó embernek tartja magát, de ne az én hátsó lökösöm mögött próbálgassa milyne jó az reflexe :W ...mert addig ok hogy szélárnyékba jön mögöttem, amíg előttem mondjuk 200m-re senki nincs(pl:autóút), de ahol előttem 10mre halad valaki, sé besatuzik, és ha én is reflexből satuzok kizárt hogy ő satuzása esetén nem jön minuszba a fékútja, ergo az én lökhárítóm fogja bánni, ilyenkor gázt adok hogy távolódjak el tőle legalább beláthatóan értelems féktávra ha megint rámragad akkro jön az hogy enm gyorsítok csak 40re 40 másodperc alatt és akkro ugyis megunja, és sávot vált :)) ..szerencsére ilyet nem sokat kell alkalmaznom mert nekem sem tetszik eza stílus.
A hungárián pedig több év szívás után>>>7-18 óra között közlekedni TILOS!!!!!!!!!...vagyis akinek kis esze van inkább kis utakon levágja a dolgot, én pl:inkább a nagylajoson kerülők, lehet több a megtett km de előbb odaérek ahova szeretnék, mert a hungária egy halál 500m/5perc :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1065) dokar


dokar
addikt

ez nagyon durva: [link]
főleg 1 perc 3 sec után :Y

extra - SEXRay

(#1066) Kephamos válasza dokar (#1065) üzenetére


Kephamos
addikt

Állat, csak kár, hogy úgy remeg a keze a kamerásnak, mint aki nem kapta meg a napi adagját. :DDD

(#1067) dragonfx válasza dokar (#1065) üzenetére


dragonfx
veterán

de zsír ezt hogy csinálta ilyen folyamatosan?


Hirtelen beleélted magad miylen lenne az astrán mi? ;] ...hát én is hogy milyen a bimmeren :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1068) Dumb válasza dokar (#1065) üzenetére


Dumb
senior tag

Szép hang :) Ez olyan ALS lehet mint a rally evokban, WRC-kben esetleg :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1069) Dumb válasza dragonfx (#1067) üzenetére


Dumb
senior tag

Turbo nélkül nehezen sztem :) Bár nemtom. Az ALS üzemanyagot nyom a kipuffba, hogy magasan tartsa turbonyomást gázelvétel esetén is. (Anti lag system)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1070) #00809728


#00809728
törölt tag

Tegnap Szfvár utcáit rotam majd egyszercsak a hátam mőgé termett kb a kővetési távolság 1/4 bellülre keveredett majd villogtatot.
Gondoltam egy haver de sajna nem hanem inkább ugy fogalmaznék egy ''f*szkalap''
Lehuzodtam akkor menj hátha szükség van a májadra te barom.De sajna folytatta tovább majd mellém jőtt és elkezdett mutogatni.
Hát egy honda crx valami a 90-es évekből szakajtották nagy 14-es kipu véggel nagy hanggal és minden egyes ellem más szinre fujva.
Megelőzőtt majd satuzgatott és hergelt.
Szembejővő sehol senki ezért megelőztem biztonságosan de természetesen ő azért balra hozta a kormányt nehogy elférjek.
Aztán kiértünk egy 2*2 sávosra és megkezdte az őkőr az üldőzést és a dudálást+fényszoró.
Fej -fej melett voltunk de gondoltam mielőtt bárkiben is kárt tenne igy lehagytam./fűstőlős szar pdti/

Kb olyan 18-19 ves kis suttyó lehetett de a kocsit nagyon megjegyeztem magamnak.Ha Szfváron meglátom akárkivel akárhol a legelső lesz ''labaszok'' neki egy olyant ,hogy megemlegeti. :R

(#1071) dokar válasza #00809728 (#1070) üzenetére


dokar
addikt

látom izgalmasan telik a hétvégéd :)

extra - SEXRay

(#1072) Gyuri27 válasza dokar (#1071) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen ez akkor érdekes mikor veled van a család és egy ilyen senkiházi veszélyezteti őket.

Dodi72: üssd ki!

Amd - Radeon - Ryzen

(#1073) t1 válasza #00809728 (#1070) üzenetére


t1
addikt

véletlenül nem piros CRX volt?
(nem én voltam csak ismerek kis suttyó 19 évest CRX-el)

(#1074) Dumb válasza Gyuri27 (#1072) üzenetére


Dumb
senior tag

''I'm gonna knock you out, Mamma said knock you out'' - LL Cool J :DDD

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1075) I_Am válasza dokar (#1065) üzenetére


I_Am
veterán

Ha már VR6 akkor nézzétek meg ezt, hogy hagyja le a 911-est meg Ferrárit és a Lambot. :DD

[link]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1076) t1 válasza I_Am (#1075) üzenetére


t1
addikt

ANYÁD! :Y :Y :Y

(#1077) Dumb válasza I_Am (#1075) üzenetére


Dumb
senior tag

Enyhén fel van gyorsítva :) Nem rossz a gép, de hasonlíthatnánk turbos Ferrarihoz is :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1078) Integra válasza I_Am (#1075) üzenetére


Integra
titán

bazi nagy turbo lehet rajta az hétszentség:))
kár hogy szétgyorsították a videot..
így kb óvóda szinvonal az egész
de a gép jól megy, tény:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1079) N1 válasza #00809728 (#1070) üzenetére


N1
tag

én meg gurulok bent a városban, két sáv összesen, az egyik gyakorlatilag parkoló jobbra, balra a padkán állnak kocsik, tehát egy sáv..
megyek békésen a sorban, mögöttem meg egy fehér valamivel szórakozik valaki.. lefékez, nyélgáz, mögöttem 3 centire megáll, meg villogtatja a lámpáit, a távolságit..
a második villogtatásnál meguntam, be két parkoló kocsi közé jobbra, elengedtem, aztán vissza mögé, rámentem két centire, és rábasztam a két távolságit, meg a két nagy ködlámpát.
így haladtunk egy ideig, aztán a pirosnál megállunk, gyerek kipattan hogy majd lebüntet az 50 kilójával, kiszállok én is, mondom mi a gond probléma, hadd ne kelljen már a testi fölényemet kamatoztatni, kisköcsög!
hülye faszok minden úton.. :(

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1080) I_Am válasza Integra (#1078) üzenetére


I_Am
veterán

Nekem nem is a sebessége tetszett igazán, hanem hogy alárakták a futóművet is. Iszonyatos úttartása van az erejéhez mérten. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1081) God Vazzeg válasza N1 (#1079) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hehe, engem azért akartak megverni, mert lámpától lámpáig nem akartam versenyezni :D Kipattant a kisköcsög, de gyorsan visszaült, bár alacsony vagyok, de annál szélesebb :DDD

(#1082) Integra válasza I_Am (#1080) üzenetére


Integra
titán

kíváncsi vagyok utcán mennyire lehetne használni, valszeg a turbo is leesne a zötykölődéstől:)
bár a belülről állítható húzó és nyomófokozatos elektronikus vezérlésű gátlók nem lehetnek rosszak, csak nemtom, hogy vajon mennyire megbízhatók..
mert úgy elég szépen el lehet játszani az autó beállításaival és könnyedén adaptálni a környezethez.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1083) Integra válasza God Vazzeg (#1081) üzenetére


Integra
titán

nemár
ez komoly????
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1084) Integra válasza N1 (#1079) üzenetére


Integra
titán

pepper spray az arcába azt menni tovább

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1085) N1 válasza God Vazzeg (#1081) üzenetére


N1
tag

Hihetetlen, milyen emberek vannak..
A másik az, hogy arra arcol, hogy 20-ról 50-re gyorsul padlógázzal, aztán megint satufék :F

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1086) N1 válasza Integra (#1084) üzenetére


N1
tag

:D

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1087) God Vazzeg válasza Integra (#1083) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Persze h komoly :P Bár hozzá kell tenni elég provokatív az autó, meg a hangja is: [link] :D

(#1088) God Vazzeg válasza N1 (#1085) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szuzukisok a rémálmom, ha kecskeméten járok, tuti akad napi 1, aki versenyezni akar :U Mondjuk egyik-másik elég jól pörög olyan 80-ig :D

(#1089) Integra válasza God Vazzeg (#1087) üzenetére


Integra
titán

nem is tudom hogy erre mit mondjak, én ilyet még nem láttam, de elhiszem, hogy van:)
ebben az országban meg pláne lehetséges

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1090) God Vazzeg válasza Integra (#1089) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én se értettem, h mi van, de annyira hadonászott meg ordibált, hogy kiszálltam :D Nagy karom van, és nem félek használni :DDD ;]

(#1091) Integra válasza God Vazzeg (#1090) üzenetére


Integra
titán

szép jelenett lehetett, kiszáll kiabálni hogy ''gyorsuljá má Vazzeg''.. :DDD

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1092) N1 válasza God Vazzeg (#1088) üzenetére


N1
tag

valami dízel szeat volt, azt hiszem.. nem a típust néztem

a dologhoz hozzátartozik, hogy a lámpánál visszaült, le akart gyorsulni a mocska, de nem bírt otthagyni ;] :D

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1093) God Vazzeg válasza Integra (#1091) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A legszebb az lett volna, ha szombat este találkozunk, és épp 4 autóval vagyunk :D

(#1094) Integra válasza God Vazzeg (#1093) üzenetére


Integra
titán

szegény választani se tudott volna melyik géphez álljon oda csápolni:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1095) Retro11 válasza Integra (#1091) üzenetére


Retro11
senior tag

:DDD!Főleg ha az a válasz ''Há mijafacnak,most tankoltam'':DDD!

(#1096) God Vazzeg válasza N1 (#1092) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Dízel autó nem szokott velem próbálkozni, bár azért egy 530D vagy 535D tudna furcsát mutatni szerintem :D De a BMW-sek max villantanak egymásnak, meg intenek, nem kötsögölnek ;)

(#1097) N1 válasza God Vazzeg (#1096) üzenetére


N1
tag

ez csak egy ilyen diszkóköcsög volt, apu szeatjával..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1098) God Vazzeg válasza Integra (#1094) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Velem járt volna a legjobban, én vagyok a legtürelmesebb, majd egyszer lefotózom má a kis csapatot, akikkel bulizni járunk, oszt egyből megérted :DDD

(#1099) Integra válasza God Vazzeg (#1096) üzenetére


Integra
titán

pfúúú hallod..
a régi hondásokat az új civicesek már kinézik..
nemtom hogy ez van e a bömösöknél is, de akik maradnak a régi típusoknál mert tudják hogy azok a jók mai napig ahogy nálunk is..
szóval mint egyik másik hülye új passátos:(
nem találkoztam még sokkal, de villant egyet az ember meg helo, integet a lá bkv:DDD az meg néz vissza hogy mivanmá kiscsávó.. :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1100) God Vazzeg válasza N1 (#1097) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindig az ilyen ''zseléshajú-szuzukis-50kilós-diszkóskötsögökkel'' van a tuti buli :D Havernak Audija volt, megállt a lámpánál, és a nyitott ablakon bevertek a fejébe :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.