Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) #00809728 válasza _seth_ (#1800) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Komplett küszőb is+A ill B oslopok+tető az oszlopok miatt+szélvédő csere tehát a 100.000ft tuti nem takarná be.
+ felni.Aztán ki tudja futomű kapott-e? :O

(#1802) decibel


decibel
aktív tag

Ha egy bömöst megturbózok, akkor átmegy a forgalmin?

"you are a monkey poo-poo"

(#1803) hobizoli válasza decibel (#1802) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Haaaaat.... :DDD



hobizoli

több drón kell ;P

(#1804) dragonfx válasza decibel (#1802) üzenetére


dragonfx
veterán

mérne :C

Max. ''segédlettel'' ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1805) decibel


decibel
aktív tag

Most nem arra gondolok, hogy padlógázzal képes lenne e átrombolni az épületen. :DDD Azt tudom, hogy motort csak ugyanabból a szériából lehet beszerelni, de azt nem, hogy ha turbózzuk akkor az felér e egy motorcserével. Elvégre a sportlégszűrő sem számít új motornak. :D Plusz a dízeles bömösök ugye turbósok, bár ezzel nem megyek sokra. :O

"you are a monkey poo-poo"

(#1806) dragonfx válasza decibel (#1805) üzenetére


dragonfx
veterán

egy tubós bimmerre nem kell műszaki, úgy is otthagyod a rendőrőket, te vagy a gyorsabb, rendszám se. :D :DDD

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1807) decibel válasza dragonfx (#1806) üzenetére


decibel
aktív tag

Nem az enyém lenne, áhh a fél kezem odaadnám érte. Amúgy ezen viccelődtünk, bár reálisan nézve, még így se nagyon kapnák el a srácot helikopter nélkül, egy m5 már nem vicc kategória. :D

"you are a monkey poo-poo"

(#1808) SaNyEe válasza decibel (#1807) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

szögesdrót sem M5 kategória :DDD

-- end of transmission --

(#1809) SaNyEe válasza SaNyEe (#1808) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

mármint szöges útakadály :F irogálok itt össze vissza

-- end of transmission --

(#1810) _seth_ válasza #00809728 (#1801) üzenetére


_seth_
veterán

Akkor súlyosabban megsérült mint gondoltam... azt valóban nem éri meg megjavíttatni.
Futómű: ha az nem is tuti van más baja is ami nem látszik :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1811) I_Am


I_Am
veterán

Péntek éjjel Soprontól pár kilométerre majdnem volt egy frontális ütközésem 100-nál.

Köbö 1 másodpercen és olyan 10 centin múlott. Nem volt jó élmény. :(

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1812) t1 válasza I_Am (#1811) üzenetére


t1
addikt

te lettél volna a hibás?

(#1813) I_Am válasza t1 (#1812) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor odaírtam volna. :)

Én a szenvedő fél lettem volna, meg a kocsim is szenvedett volna. Habár a másik fél Opelje szerintem jobban gyűrődött volna, mint az én kicsi kocsim. :)

Amugy szabálytalanul előzött emelkedőn az ember én felértem az emelkedőn és láttam, hogy 4 lámpa világít velem szembe. Még megfordult egy pillanatra a fejemben, hogy kanyarodik az út és azért látom a 4 lámpát? (mert 2x1 sávos országúton [85-ös] mentem) Aztán hirtelen észbe kaptam, satufék, jobbra kormányoz az út szélére, akit előztek az is ugyanezt és éppenhogy elfért a bolond Opeles kettőnk között. Aztán nyugtáztuk magunkban, hogy hülye állat és mentünk tovább.

Azt nem értem mostanában, hogy már az Opelesek is állatok, túrják neki, egyre több alap Opeles hív ki lámpánál gyorsulni és meglepődik mikor átszólok, hogy komolyan gondolja-e. Szóval a Suzukis Racerek mellett egy újabb állatfaj van kialakulakulóban. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1814) (Kolombusz) válasza I_Am (#1813) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hány lovas az autód?
1.8T, az 180, ugye? Az már megy becsületesen.

[Szerkesztve]

(#1815) _seth_ válasza I_Am (#1813) üzenetére


_seth_
veterán

Na igen... ma én is állat voltam (opel kadett):

30-as övezetben (nemrég még nem volt semmilyen övezet sem...) kettesben megyek 70-el amikor belenézek a visszapillantóba... skoda octavia mögöttem... rendőr... kb 5 méter volt köztünk annyira mögöttem volt már kezdtem felkészülni, hogy ez bizony megállít és megbüntet ami szép lett volna 30 helyett 70 az már alaból bukó nem is kicsit ráadásul nincs zöldkártya és a biztosítás ugyan érvényes de erre a negyedévre még nem fizettem be... gondoltam egyet és csináltam egy balkanyart... nem jött utánam :)

Mindez a tegnapi eset után ami ugyan biciklivel volt este lámpa nélkül: villog rám folyamatosan a rendőr octavia, körbenézek nincs senki se előttem se mögöttem szal tuti nekem jelzett... ott jobbkanyar volt az első majd gyorsan egy balkanyar és már nem is láttam...

Asszem holnap rendbeteszem az autóm és rakok lámpát a bringámra :D

Racerek: városban lámpánál többnyire padlóval indulok én is de csak azért mert nálunk nem sok erős autó van inkább az 1.0, 1.2, 1.4-esek vannak 90%-ban, aztán úgy van vele, hogy öreg opelt tuti legyorsulja igen ám de arra nem gondol, hogy csak 75-80 pacija van és nekem is 75 van persze tudom ez nem túl sok de ahhoz elég, hogy sok autót legyorsuljak :) A héten pl pug 206 belső sávban én a külsőben állok lámpa előtt... egyértelmű volt, hogy le akarom gyorsulni mert nem kanyarodtam jobbra amikor lehetett szal én is egyenesen megyek mint ő csak az én sávom kb 60 méter után parkoló az övé meg szabad... pug 206 megindul én elaludtam a ''rajtot'' már kb 1,5 méterrel előttem volt az eleje amikor elindultam de akkor nagyon megindult a kis kadett... amikor bejöttem a pug elé már volt vagy 7-8 méter előnyöm :D Így járt a dacia logan is aznap bár azon nevettem, hogy ha ennyire fickós és kimegy mellém a külsőbe, hogy majd megelőz akkor gondolkozzon már az 1.2MPI motorjával meg az 5 utassal :D Merci, bmw járt már úgy, hogy kiment ugyanott a külsőbe, hogy majd megelőz ment is a saját jó kis tempójában csak annyi volt a probléma neki, hogy én meg padlóztam a kadettnek és kénytelen volt megállni, elengedni a sort és besorolni... olyankor dudálnak, villognak pedig alaptalan...

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1816) EQMontoya válasza _seth_ (#1815) üzenetére


EQMontoya
veterán

kretének mindig vannak... pl lada vs 2.2 D-4D corolla verso :D

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#1817) dokar válasza I_Am (#1813) üzenetére


dokar
addikt

Azt nem értem mostanában, hogy már az Opelesek is állatok, túrják neki, egyre több alap Opeles hív ki lámpánál gyorsulni és meglepődik mikor átszólok, hogy komolyan gondolja-e. Szóval a Suzukis Racerek mellett egy újabb állatfaj van kialakulakulóban.

Szörnyű egy népség. :DDD Miért is megyek megchipelni a verdám? :D

extra - SEXRay

(#1818) dokar válasza _seth_ (#1815) üzenetére


dokar
addikt

városban lámpánál többnyire padlóval indulok én is de csak azért mert nálunk nem sok erős autó van inkább az 1.0, 1.2, 1.4-esek vannak 90%-ban, aztán úgy van vele, hogy öreg opelt tuti legyorsulja igen ám de arra nem gondol, hogy csak 75-80 pacija van és nekem is 75 van persze tudom ez nem túl sok de ahhoz elég, hogy sok autót legyorsuljak

elképzelem, amint beállsz lámpánál vmi polo, kispola vagy traboár mellé és leköpöd a szélvédőjét :D

jó lenne eljönnöd a legközelebbi Ph!-s autóstalira :)

extra - SEXRay

(#1819) deicide válasza dokar (#1817) üzenetére


deicide
veterán

gondolom hogy kevesebbet fogyasszon... ;] méretsz teljesitményt előtte és utána?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1820) DeadMeat válasza dokar (#1817) üzenetére


DeadMeat
veterán

MIert? :))

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1821) (Kolombusz) válasza I_Am (#1813) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Opeles racerekre:
a múltkor Pesten M3 kivezetőnél akarta legyorsulni a Primerat (1.9 dci) egy 1.2 twinport Corsa, hát nem ment neki.
Tavaly Erdélyben A Kolozsvárra Segesvár felől bevezető szerpentineken egy 1.6-os Astra erőlködött, nem sok sikerrel.
Múlt héten egy 1.2 Twinport akarta lenyomni a Fiestát (1.4 tdci), még ez sem sikerült.

(#1822) dokar válasza deicide (#1819) üzenetére


dokar
addikt

az EGR vezérlés is ki lesz belőle programozva :DD
előtte nem, csak utána, de pályán szeretném, nem padon, mégis az a valós :)

DeadMeat: csakis a fogyasztás miatt ;)

[Szerkesztve]

extra - SEXRay

(#1823) _seth_ válasza dokar (#1818) üzenetére


_seth_
veterán

Trabival egyszer már csúnyán megjártam... mire én megtettem pár métert már csak a füstje látszott... na az meglepő volt :D

Autóstali: hát igen ha nem 300 km-re lenne mindegyik :D

Leköpni senkit sem szoktam, nevetni néha :)

Ui.: sokan nem tudnak az autójukkal gyorsulni sem, jókor, gyorsan váltani nem tudnak :(

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1824) deicide válasza dokar (#1822) üzenetére


deicide
veterán

mikor csinálják?

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1825) DeadMeat válasza (Kolombusz) (#1821) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ilyen dolgokat szerintem mindenki tud mondani szinte barmilyen autotipusra lebontva.Bar vannak kivetelek mind2 oldalrol.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1826) deicide válasza (Kolombusz) (#1821) üzenetére


deicide
veterán

nekem opelesként vannak ilyen tapasztalataim, mivel szárny van, mert sportdob az autón, mindenki azt hiszi, hogy versenyezni akarok, pedig már elmúlt az az időszak, csak néha-néha veszem fel a kesztyűt. A múltkor pl egy wartburg akart Egerben lendületből beférni az elfogyó sávjából az enyémbe és nyomta ész nélkül, már 4esben járt 80nál és azt nézte, hogy én miért nem váltok... :DD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#1827) (Kolombusz) válasza deicide (#1826) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hehe. :)

DeadMeat: Persze igazad van, csak gondoltam irok néhány példát én is.

(#1828) dokar válasza deicide (#1824) üzenetére


dokar
addikt

ment privát ;)

extra - SEXRay

(#1829) DeadMeat válasza (Kolombusz) (#1827) üzenetére


DeadMeat
veterán

En meg csak kotockodom :D
Engem csak suzukisok szoktak betalalni,meg elvetve nehany apucikedvence a szulok autojaval.Na oket kirohogom ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1830) escie válasza _seth_ (#1815) üzenetére


escie
őstag

kettesben hetven. így kölekedsz? fogyasztás? ;]
--
Kadett szabályoz, nekem is az van, 1.7D, sírjatok, Porsche-sok. :))

I'm back, baby!

(#1831) _seth_ válasza deicide (#1826) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem valahogy a fehér elemek lehetnek racing hatásúak mert mindenki úgy van vele, hogy versenyautó :) [link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1832) (Kolombusz) válasza _seth_ (#1831) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

És még csodálkozol, hogy versenyezni akarnak. ;]
Szép verda amúgy.

Nekünk is volt Kadettünk.
Még az első Primera előtt, szóval úgy 93 táján. Dizel volt, fater szerette. Én bevallom őszintén, nem emlékszem rá, kicsi voltam.

(#1833) _seth_ válasza escie (#1830) üzenetére


_seth_
veterán

Mostanában gondok voltak az autóval pl nem akart menni egy kicsit sem... karbi+szivató error van... amíg a szivató megy addig nincs alapjárat :( így néha úgy vagyok vele, hogy sietek + nem kell váltani és dinamikusan tudok közlekedni :D (kb 5-6 km kell az autónak, hogy lekapcsoljon a szivató, utána már nincs gond).

Fogyasztás... volt mát 5,25 de volt már 10 fölött is :D Átlagban 7 körül van.

''Kadett szabályoz'' mármint fordulatot? Enyém 6500-ig forgott már ott még nem szabályzott... akkor is gyorsulni akartam csak üresben maradt az autó én meg lepadlóztam :D volt ám hangja a 22 éves technikának :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1834) _seth_ válasza (Kolombusz) (#1832) üzenetére


_seth_
veterán

Ez van :D

Dízel: azoknak csak az a bajuk, hogy gyengék :( Ellenben ültem olyan 1.6D-ben amelyik 450e kilométert is megtett már :D

Ui.: A Kadett név már 72 éves, ez azért nem rossz :)

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1835) escie válasza _seth_ (#1833) üzenetére


escie
őstag

jaa, értem...
--
félreértettél, a ''szabályoz'' ugyanaz, mint a ''rulez''. ilyen hülye szleng, a southparkból. :DDD
--
Az én Öregharcosom most jár 550ezer-nél, az óra szerint...

[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#1836) _seth_ válasza escie (#1835) üzenetére


_seth_
veterán

Jah... southparkból még csak 2 részt láttam :D Egyikre nem emlékszem a másik meg a panda, szexuális zaklatás rész volt kb 3 éve... nem hagyott bennem mély nyomot :D

---


Az már nem kevés :D Enyém még csak 164ezernél tart :)

A legjobb az amikor beülnek és lehúzom a gyárilag elektromos ablakot és csak néznek, hogy mit keres egy 22 éves autóban ilyesmi :D Utána jön a fordulatszámmérős műszerfal, hogy huu sportkocsi... van akinek a fordszámmérő sportkocsit jelent na meg sok dolgon meglepődnek :)

Ui.: az átalakítás előtt még senki sem akart gyorsulni: [link] :))

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1837) dokar válasza escie (#1835) üzenetére


dokar
addikt

sztem nem használd, főleg autós topikban :D

extra - SEXRay

(#1838) dragonfx válasza _seth_ (#1831) üzenetére


dragonfx
veterán

Mondom hogy csaka gsi motor hiányzik.
Multkor haza m3on avgy 4 emberrel eljáccottam ezt.>>
Jön mögöttem túr le, ok kis hely, kimegy középsőbe ami jóval lassabban megy de pályán van kb 150 méter helye ottan majd onna belőz, erre, vissza 4 padló, közbe rámjönnek 2en még és ő jöhet vissza újra mögém 3mal nagy lassítás után...de jó játék :DD

Ilyen eflogyósávós most megszívatm feelinget szint emindne alkalommal átélek, sajna esélytelenek ellenem :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1839) Integra válasza I_Am (#1813) üzenetére


Integra
titán

ezek az elbecsült, hibás országúti előzések életveszélyesek..
és aki emelkedőn ilyet bemer vállalni. vicc.
:(

és mennyi lehet ilyenből naponta...
szóval szerintem még elég jó a halálozási statisztikánk ahhoz képest, mint ami lehetne amúgy..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1840) EQMontoya válasza Integra (#1839) üzenetére


EQMontoya
veterán

igen, de csak azért jó a halálozási statisztika, mert a vétlenek igyexenek nem megdögleni.

Same rules apply!

(#1841) bolondember válasza EQMontoya (#1840) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

sajnos leggyakrabban a vétlenek halnak meg...
:(

Bevallom, most nagyot vétkeztem - tegnap este szabadjára engedtem egy kicsit az állatot a Petőfi-hídon...
Egyszer van évente karácsony, ilyet se csinálok mostanában... :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1842) dokar válasza bolondember (#1841) üzenetére


dokar
addikt

Bevallom, most nagyot vétkeztem - tegnap este szabadjára engedtem egy kicsit az állatot a Petőfi-hídon...

és mi történt? felgyorsultál megint 250-ig és kész? :DDD

extra - SEXRay

(#1843) bolondember válasza dokar (#1842) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

csúnya gonosz bácsi meg akart jobbról előzni csillivilli terepjárójával (valami landy volt)...
én meg vissza 4 gáz...
és lemaradt, érted, lemaradt! :DDD
Az viszont kellemetlen volt, h a rakpartról meg épp felkanyarodóban volt egy oktávia. Egy búbos takszi... így vissza hatvanegykettőre...
ilyet nem játszunk többet... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1844) dragonfx válasza bolondember (#1843) üzenetére


dragonfx
veterán

mér legalább volt fékpróba, abspróba??
mia baj??
te szabályos voltál :C

250nel mész milyne autód van? :U

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1845) dokar válasza dragonfx (#1844) üzenetére


dokar
addikt

egy szép vectrája van ;)

extra - SEXRay

(#1846) dragonfx válasza dokar (#1845) üzenetére


dragonfx
veterán

vazz mindnekinek GTS-e van.... :Y ...sima vectra nem visz 250et 2.0ás mocival.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1847) EQMontoya válasza dragonfx (#1846) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ő nem is irta, h 250el ment. lakott területen amúgy is viccös lenne.

Same rules apply!

(#1848) qestion


qestion
aktív tag

fényes nappal városban aktív ködfényszóróval közlekedni az milyen tuning? :U :W

[Szerkesztve]

a pálya

(#1849) EQMontoya válasza qestion (#1848) üzenetére


EQMontoya
veterán

idiotuning.

Same rules apply!

(#1850) #70869248 válasza bolondember (#1843) üzenetére


#70869248
törölt tag

így már én is jártam :)
lökődött előttem vki 10-20km/h-val, balról sziget volt. Kimentem jobbra és meg akartam előzni, elkezdte nyomni neki és így már nem fértem be elé a parkoló autók előtt...
Elvettem a gázt, kicsit morcos voltam, de belefért..a morcosság mellett még vigyorogtam is magamban :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.