Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) dragonfx válasza ferkoboy (#92) üzenetére


dragonfx
veterán

első párév nem számít mert nem tudtam vezetni, utána meg ez a néhány év van szóval akkor lassan lejjebb fogom adni ha a statisztika lenen iránymutató számomra

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#102) dragonfx válasza tbs (#93) üzenetére


dragonfx
veterán

saját példa??..Szentendrein 150? :D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#103) dragonfx válasza Vukocska (#98) üzenetére


dragonfx
veterán

De ez nem egy bmw

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#104) ferkoboy válasza dragonfx (#101) üzenetére


ferkoboy
aktív tag

Ne a statisztikát vedd alapul, csak a józan felelősségtudatot. A lakott terület nem versenypálya. Sohasem lehet olyan fontos/sürgős valami, hogy azért mást elcsapjál.

Tudd ki vagy, hová tartasz, s ne feledd honnan jöttél!

(#105) nemcso válasza dragonfx (#101) üzenetére


nemcso
senior tag

Hogy hogy nem tudtál rögtön a mostani tökéletes szinten vezetni ?! :Y
Én azt hittem, hogy császárral születtél, mivel már akkor is keményen markoltad a kormányt, és így nem tudtál a hagyományos módon a világra jönni. ;] :P :D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#106) Calogero válasza dragonfx (#103) üzenetére


Calogero
addikt

Ja és egy Bele Minden Wackot nem romolhat el soha?

(#107) dragonfx válasza #35692544 (#99) üzenetére


dragonfx
veterán

Nem ezekkel nem élek, mindig bekötöm, ki tudja, a tel. meg ráér ha kiszállók. Ezekben semmi feeling nincs ha nem tartóm be.

Amugy ha én állat köcsögül vezetek, akkor mit mondtok azokra akik, még engem is megelőznek??...mert sjana van jópár :O ...meg aki kézivel veszi be a 270fokos kanyart???...meg aki nem 80nal hanem 150nel megy lakott területne belül??...nem vagytok jártasak az esti közlekedésben ezek szerint.Ajánlóm estefele nézzetek el a 13.ba...nem én nem vagyok olynakor az utakon mert féltem magam és a kocsimat.
Hétvégén LKB 30 táblába megelözőtt egy kia cee'd a hétvégn, ugye sokak kedvenc kocsija inne mert keveset, evett, hát ment vagy 100zal...szép volt, néztem nagyapa ült benne két unokájával, akkor ő is nemnormális??...vagy csak bízik magába? :U ....csak néztem ahogy távolódótt de olyna sokkoló vol hogy egy crdi megelőzőtt ;] ..de kibírtama település határáig :D ...utána persze visszaleőztem mert nem lett volna teljes a nap, aludnis e tudtam volna a lelkifurdalástól, még egy nagypapi is megelőz. :DDD

nemcso: LOLLLLLLLLLL :C :R

Calogero: elméletben igen, gyakorlatban sose :B


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#108) Grafiqs válasza dragonfx (#100) üzenetére


Grafiqs
őstag

Hogy ne ismételjem önmagam, pontosan az amit a #85-ben leírtam. Üres volt előttem a sáv...

Ne írj mindenkinek külön hsz.-t írd egybe!

Nagypapa a felelőtlen barom kategoriájába esik. Azonnali jogsi elvétel és irány a bíroság ahol kiskorú veszélyeztetése csak az első pont lenne...

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#109) dragonfx válasza nemcso (#105) üzenetére


dragonfx
veterán

oksa

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#110) zfarkas válasza dragonfx (#103) üzenetére


zfarkas
senior tag

Ezek viszont azok:
[link]
[link]
[link]

Raw Dark Pure

(#111) dragonfx válasza zfarkas (#110) üzenetére


dragonfx
veterán

:O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#112) zfarkas válasza dragonfx (#111) üzenetére


zfarkas
senior tag

Van még: [link]

Raw Dark Pure

(#113) tbs válasza dragonfx (#102) üzenetére


tbs
addikt

Bobsys tesó vót. De mindegy. ;)

(#114) dokar válasza dragonfx (#107) üzenetére


dokar
addikt

meg aki kézivel veszi be a 270fokos kanyart???

270??? :Y :F ennek nincs értelme :DDD

ha vki balra kanyarodik egy 270-eset, akkor az jobbra csinál egy 90-eset :D

kieg: vagy ez nálad olyan, mint amikor vkinek 360°-os fordulat áll be az életében? LOL :DDD

[Szerkesztve]

extra - SEXRay

(#115) dragonfx válasza zfarkas (#112) üzenetére


dragonfx
veterán

de brutál az a 645ci kabrió :O ..meg az m3-ak(szarvasos meg a versenyzős)....bele is halnék talán ha így látnám kocsim :O :(

tbs:
vazzz vegyé fel másik pulcsit, mindkettőtöké ződ+ott az okley szemcsi is :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#116) bolondember válasza dokar (#114) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudod jól, h nem szereti a kémiát és a fizikát...

Amióta ''ismerem'' sárkányffekt barátunkat, az én életemben is 360 fokos fordulat állt be...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#117) dragonfx válasza dokar (#114) üzenetére


dragonfx
veterán

:DDD :C
kb így [link]
De van, de mondjuk én enm vállalnám be mert mondjuka r ajzon szerpelő kis kör meg téglalapba nem akarok beépülni, mint szerves anyag :D :DDD :DD :))

De ha nem tud mert ott padka van? :B

És ha 720as áll be? :C


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#118) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Egyébként a témához is szólva, lehet hogy én öregszem, vagy a többséggel szaladt nagyon el a ló, de néha megrémülök, mi folyik az utakon.

Az hogy országúton a 120 az átlag utazósebesség még egy dolog, de múltkor siettem haza Münchenből és megdöbbenve tapasztaltam, hogy eső után a vaksötétben 120as tempó mellett folyamatosan előztek meg. Kicsit mentem egy focus szélárnyékában, de mikor 140ről gyorsítani kezdett úgy véltem nekem nem ér ennyit. Lehet, hogy rally autónak készült, de nem láttam a refiket az elején, aki meg kicsit is tud számolni és ismeri a fizikát, könnyen belátja, hogy vakon vezetett. Ha kirívó példa lenne, nem is zavarna, de lassan ez lesz a ''normális''. Komolyan nem értem, hogy ennyire buták az emberek és képtelenek felmérni a korlátokat? Az egyszerű fizikából eredőket, hogy abba már bele se menjünk, hogy ki mekkora sebességnél fog meg egy defektet :U

Nem jó irány ez. Én nem álszentkedek, bolonddal eltétben próbálom rugalmasabban kezelni a dolgokat. Valahol ez is lenne a normális szerintem. A hangyák, sőt a flamingók is megvannak közlekedési táblák nélkül. KRESZ sem kéne, ha képesek lennénk egymásra figyelve, előzékenyen, határokon belül közlekedni. Dehát mit várjak, mikor a nagyanyó elgáncsol a botjával, hogy megszerezze a villamoson azt a helyet, amit úgyis átadnék neki... :U

(#119) nemcso válasza Foglalt név (#118) üzenetére


nemcso
senior tag

Nekem is volt már többször olyan érzésem éjszakai esős úton való vezetéskor, hogy ki kellene szállnom és megnézni, hogy mitől piszkosak a lámpáim, hiszen én 90-es tempónál sem látom sokszor rendesen az utat, mások meg 130-140 -es tempóval szaladgálnak rajta. De lehet, hogy ők rendesen és rendszeresen imádkoznak a mindenhatóhoz, hogy ne kerkessen eléjük embert, állatot a vaksötét éjszakában és ettől olyan magabiztosak. :(

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#120) bolondember válasza Foglalt név (#118) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

rugalmasabban, mi?

én úgy vagyok vele, h a szabál az szabál.

Persze, itt BP-n sokszor előferdül, h a 70es táblánál jobban kell menni, mert visz a forgalom, de ez a ''ritkább''...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#121) Foglalt név válasza bolondember (#120) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mert? Baj volt a rugózással? Azt mondtad kényelmes az omega hátulja :DDD

(#122) bolondember válasza Foglalt név (#121) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ja, elfértem simán... ;]

Előző hsz-emből kimaradt: a szabál az szabál, de a forgalmat se szabad feltartani ha nem muszáj.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#123) dabadab válasza dragonfx (#100) üzenetére


dabadab
titán

''Ha üres az út, milyne vészhelyzet lehet abból ha gyorsabban megyek? ''

[link]

Nezd, tudjuk, hogy rendkivuli modon idiota vagy, vezetni nem tudsz, az autod egy lerobbant fostalicska, de muszaj erre allandoan emlekeztetni minket?...

DRM is theft

(#124) ladybug


ladybug
őstag

Ha nem lenne itt dragonfx, ez a topik be is halna. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#125) nemcso válasza dabadab (#123) üzenetére


nemcso
senior tag

A Te példádban nem volt üres az út, hiszen reklámtábla, oszlop, stb. zavarta a vezetés élményét (borzalmasan szétment a kocsi, nem csoda, hogy valaki ott maradt :( )

dragonfx biztosan egy 30 km2 -es sóssivatagi útra gondolt, ahol még a madár sem jár, csak a vagány bömbisek, persze egyszerre csak egy, hogy ne zavarják egymást a vezetés élményében. ;]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#126) tbs válasza nemcso (#125) üzenetére


tbs
addikt

Amilyen méla vagyok ma, 50 fölött ott is balesetet szenvednék... :DDD

Katica: legalább jól szórakozunk. Csoda, hogy ilyen jól bírja szegény kissárkányeffekt...

(#127) ladybug válasza tbs (#126) üzenetére


ladybug
őstag

Igen. Gondolkodtam azon, hogy ha van fórummotor, akkor lehet topikmotor is. Na, a motor jelenesetben dragonfx.

A sok front miatt vagy ilyen méla. Én gyalog alig tudtam ma közlekedni.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#128) nemcso válasza tbs (#126) üzenetére


nemcso
senior tag

Lepereg róla a sok kritikus megjegyzés, mint viaszolt bömbiről a savaseső. :D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#129) kymco válasza dokar (#114) üzenetére


kymco
veterán

meg aki kézivel veszi be a 270fokos kanyart???

270??? ennek nincs értelme

Miért, a többinek van?

www.refujvaros.hu

(#130) kymco válasza dragonfx (#100) üzenetére


kymco
veterán

Honnan tudod, hogy üres az út? És meddig az?
De tegyük fel, hogy neked lezárnak egy szakaszt.... és még eltérő tapadási viszonyok sincsenek (olajfolt, felhordott homok, kavics, sár), és talán még nem látható kátyú sem akadályoz..... de a kocsid még defektet kaphat, mondjuk egy bal elsőt..... akkor mi a helyzet? 130-nál érdemes jól körülnézned, mert ez lesz az utolsó kép, ami a retinádra leképeződik....

[Szerkesztve]

www.refujvaros.hu

(#131) nemcso válasza kymco (#130) üzenetére


nemcso
senior tag

Dragonfx -nél ? Ne röhögtess !!!
Csinál egy kézifékes 360fokos fordulót és megy tovább.
Majd két kerékre állítja a bömbcseket és derékig kihajolva, menetközben kicseréli a kereket !

:DDD

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#132) dragonfx válasza Foglalt név (#118) üzenetére


dragonfx
veterán

''nagyanyó elgáncsol a botjával, hogy megszerezze a villamoson azt a helyet, amit úgyis átadnék neki... ''---ez odaver, LOLLLLL :C :R

#123>>>álmodozzál csak róla :P ....
#124>>ezt mondtam én is....
#126>>ez már tényleg gázosan betegség, hogy nem tucc fonetikusna írni...drágónefiksz





[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#133) KrAt válasza nemcso (#131) üzenetére


KrAt
veterán

Defekt? Az ő BMW-jén? Ugyanmár :DD

(#134) nemcso válasza KrAt (#133) üzenetére


nemcso
senior tag

Ó milyen igazad van ! :R

Dragonfx olyan technikásan vezet, hogy még a defektet is simán kikerül egy kézifékes fordulóval. Az meg csak pisloghat otthagyva az út közepén ! :)

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#135) dragonfx válasza nemcso (#128) üzenetére


dragonfx
veterán

Lepereg, mint az élet a 170es kanyar után.......... :DD :C :DDD
Nem, minek hajoljak ki??...csak ránézek és már fenn is a másik :U
Onnen tudom hogy üres mert nem látok semmit, csak a km/h órát figyelem ahogy megy fel :C

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#136) nemcso válasza dragonfx (#135) üzenetére


nemcso
senior tag

Ó Mester !!! :C :R

Iszom szavaidat, mint kiszikkadt teve a karavánút végén a poshadt vizet ! :R

Mutatsd meg eme gyaúr kutyáknak, hogy milyen, mikor lesújt a haragvó bömbis dühe ! :DDD

[Szerkesztve]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#137) Foglalt név válasza nemcso (#136) üzenetére


Foglalt név
addikt

Igazán én onnantól kezdve vagyok hitetlen, hogy hatalmas kegyet gyakorolva megengedtük neki, hogy eljöjjön opel találkozóra és megmutassa mit tud. Hírét sem hallottuk abban a pár napban. Szóval... Amelyik kutya ugat. Szerintem az autóját is megtaláltam [link](mondjuk ezzel én is könnyen venném be a 270 fokos kanyart, de nem értem miért gond a parkolás vele, csak egy mozdulat ;] ) :D

[Szerkesztve]

(#138) bambano válasza Foglalt név (#137) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Attól nyomul, hogy foglalkoztok vele. Pedig szerintem ennyit se ér.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#139) bambano válasza dokar (#114) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Majd menj egyszer Miskolc felől az m30-ason az m3-ason keresztül Polgár-Debrecen irányába és tekintsd meg az m30-m3 kereszteződést.

Vagy menj fel/le a westend parkolóházban és gondold végig újra a 360 fokot :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#140) #35692544


#35692544
törölt tag

ezzel a kanyarral csak az a baj hogy volt már 170, 270, 720 fokos is.
ennyire nem ismeri a számokat vagy fogalma nincs mit írt le kettővel ez elött? :(

(#141) dragonfx válasza nemcso (#136) üzenetére


dragonfx
veterán

De ahhoz kéne cserélni egy m3ra ;] ...jujj mekkorát büntetne. ;]
De egyre jobban hajlok egy e30 325xi-re ;] .....akkor mindneki kikap 1esbe. :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#142) Gyuri27 válasza dragonfx (#141) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azoknak nem a legjobb a hajtásuk és drága a javitása is. Különben is vegyen olyat aki nem tud vezetni vazz! ;]

Amd - Radeon - Ryzen

(#143) Foglalt név válasza dragonfx (#141) üzenetére


Foglalt név
addikt

Az már esetleg felmerült benned, hogy a többiek egészen véletlenül, nem tudnak róla, hogy verseny van? Miért nem próbálod ki magad egyszer úgy, hogy kicsit ''egyenlőbbek'' a körülmények? (most nem arra gondolok, hogy ülj te is normális autóba ;] )

(#144) dragonfx válasza Foglalt név (#143) üzenetére


dragonfx
veterán

Mert az enyémmel egyenrangó autó kevés van :C :DD ..sőt nincs.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#145) t1 válasza dragonfx (#144) üzenetére


t1
addikt

de vmi trabant bár az sem mert hamarabb elmegy a bakonyban mint a benyvéd

(#146) I_Am válasza kymco (#129) üzenetére


I_Am
veterán

Körforgalom? :DD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#147) dragonfx válasza t1 (#145) üzenetére


dragonfx
veterán

igaz odaér, csak addigra én már vissza is :C

A trabant még turbó csíptúninggal sem ha :C gy le

I_am:ezt már túl egyszerű lett volna mndani :))

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#148) t1 válasza dragonfx (#147) üzenetére


t1
addikt

vágod mi aza Bakony?
Odaér....jajjj te :DDD
Közröhely tárgya vagy :DDD

(#149) dragonfx válasza t1 (#148) üzenetére


dragonfx
veterán

A Balcsinál egy a hegység egy részének neve.Emelkedőn legyorsulóm simán :C
De van Bakony tej is....... :D

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#150) deicide válasza dragonfx (#149) üzenetére


deicide
veterán

ajánlom figyelmedbe ezt: [link] hogy sikerüljön betájolni a Bakonyt, ami a Balatonnál van az a Keszthelyi-hegység és a Balaton felvidék.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.