Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) bobsys válasza dragonfx (#327) üzenetére


bobsys
addikt

ott nem nagyon szoktak engem megelőzni ;]

más: ma okos kis fordosnak nem sikerült megállnia mögöttem, jó is az a vonóhorog a suzi fenekén
pedig tudhatta volna hogy megfogok állni, nemcsak lassítok, az utca végén mindig meg kell állni hogy kitudj kanyarodni a mester utcába

szerk: gyalogosnak kanyarodó járművel szemben elsőbbsége van (gyk: befordulsz egy utcába)

[Szerkesztve]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#352) parandroid válasza _seth_ (#349) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nyomott idő van ma. Kb 80km-t toltam le, de vagy négyszer kellett lassítanom, hogy a szemből jövő bátran előző kamikaze visszaérjen a saját sávjába, és ne nekem jöjjön frontálisan. Jó, a céges Corsa nem egy nagy autó, de hogy ennyire biztosak legyenek benne, hogy úgyis lassítok...

Viszont láttam igazoltató rendőröket, két csinos rendőr csajszit egy kombi Octavia mellett. Még jó, hogy be volt kötve a biztonsági övem... ;] :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#353) bobsys válasza parandroid (#352) üzenetére


bobsys
addikt

én kicsatoltam volna és kérem, hogy büntessenek meg :DDD ;]

[Szerkesztve]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#354) bobsys válasza parandroid (#352) üzenetére


bobsys
addikt

dupla post

[Szerkesztve]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#355) _seth_ válasza dragonfx (#350) üzenetére


_seth_
veterán

Nem volt vészes: [link]
Ami akkor összetört: mocitető (apámmal dolgoztunk rajta és alig látszik a törés, azzal ment át műszakin is) cserélve gsi-re, jobb sárvédő ez pedig cserélve egy újra, index/fényszóró: cserélve + ha már úgyis csere akkor a sárga helyett fehér index lett breakva, lökhárítón nem látszik sérülés de belül összetört és a felfogatási része sem stabil teljesen de még vissza lehet rakni ha kell (cserélve gsi-re), hűtő tetejénél a műanyag elrepedt és engedte is a vizet => kétkomponensű ragaccsal megragasztottam => nem ereszt egy kicsit sem, egy vízcső is eltört (mintha félig bevágtam volna a 40-45mm-es csövet) onnan csepegett is a víz de még hazajöttem a kocsival gond nélkül és addig nem is tudtam, hogy mennyire sérült meg a cső amíg ki nem vettem. Jah a mocitetőt nem lehetett rendesen lezárni mert a zárhíd is benyomódott a mocitető pedig eldeformálódott szal hazafelé beálltam egy nagyobb jármű mögé szélárnyékba mert már 70-80-nál rendesen inogott a mocitető... + az elejébe még egy kis fém is eldeformálódott alapvetően ez csak koccanás volt...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#356) Dumb válasza bobsys (#353) üzenetére


Dumb
senior tag

:))

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#357) Oly


Oly
senior tag

Az elmúlt heti termésem:
(nem biztos, hogy időrendben)

- Debrecen Egyetem sgt: Két sávból a külső parkólónak kialakítva, én megyek a belsőben.
Egyszer csak megjelenik mellettem jobbról egy Swift... 48-as felsőkar lóg belőle. ;]
Nyomok egy kürtöt, hogy mi a picsát csinál, erre mutogat, hogy húzzam le az ablakot...
És még neki áll feljebb, hogy mi a bajom a szabálytalan közlekedésével! :F

- Miskolc Tesco: Körforgalom előtt egy BMW mögött állok... várjuk, hogy a lámpa által beengedett kocsi sor elfogyjon. Egy kis hézagba be tudott húzni a bömös... a körforgalomban pedig megállt egy Micra... Igen! Női vezető... és csak néz és néz...
Várt... nézett... azt hitte, hogy nekünk van elsőbbségünk. Amikor már mőgötte nyomták a dudát még akkor sem kapcsolt...

- Miskolc: (kedden félpótos és pénteken két tengelyes póttal is majdnem ugyanúgy történt) Kamion külső sávban mellettem... szó nélkül húzodik a belsőbe, hogy nekem át kelljen mennem a szembe jövő sávba! Pénteki esetben még jöttek szembe is!

- Polgár elkerülő 35-ös út: Megyek a szokásos tempómmal... jobbról egy STOP tábla mögül lassítás nélkül elém kanyarodik egy SuperB.... :U

- Debrecen: Sámsoni úton esőben billeg előttem egy robogós... Majd egy jobbra kanyarban kidőlt elém...

- A körforgalomban haladva elém bevágókat már nem is jegyzem... állandó jelenség!

- 37-es főút Szerencs mellett: Szürkületben szembe jövő fekete tízeniksz éves BMW lámpa nélkül... Villantok neki, hogy kapcsolja fel, erre 3 kézzel mutogatja a nemzetközileg elfogadott jeleket (főleg a középső ujját) és látom hogy kegyetlenül káromkodik... :F

Hirtelen ennyi jutott most eszembe...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#358) tbs válasza Oly (#357) üzenetére


tbs
addikt

''...nem biztos, hogy időrendben...''

Csak nem félsz, hogy a résztvevők időbeliségi problémákra hivatkozva nevetségessé tesznek..? ;]

(#359) dragonfx válasza _seth_ (#355) üzenetére


dragonfx
veterán

Tényleg nem gáz, egy 50esből kijött a javítás gondolom.
De mondjuk én lyukas ragasztott hütővel nem járkálnék, de te tudod.Mondjuk ha bedobtál hátra egy tubus ragasztot abból amivle emgcsináltad akkor talán nem vészes annyira a helyzet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#360) _seth_ válasza dragonfx (#359) üzenetére


_seth_
veterán

Annál kicsivel több volt, 2 elem festése alapból 30e :(
Ragasztás nélkül jártam vele hónapokig, hetente utántöltöttem egy kicsit ennyi volt csak a baja, nem törött, nem lyukas csak el van repedve :) (Ha a motortérben megnézek valamit mindig ellenőrzöm azért :) )

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#361) dragonfx válasza _seth_ (#360) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát igen mondjuk ujonnan nem olcsó.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#362) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Ezt is megértük: [link] :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#363) Billu válasza dragonfx (#243) üzenetére


Billu
aktív tag

De ha ott nincs hely, és addigra olyna sebebsségkülönbség van hogy oda befékezni még egy brembo se tud???
Az előzést akkor lehet elkezdeni, hogy ha azt biztonságosan be is lehet fejezni.

És nem ilyne szabály igenis van hogy ha 4 autó szinte szélrányékban megy, egyik sme jelez előzési szándékot és ilyenbe bele sme kezd, akkro te megelőzheted a 4et, kocsisor előzése címszó alatt, ótópályán is visszamész mindig középsőbe ha látod ott 100m múlva ugyis vissza kell menend a kjülsőbe??
Ne keverjünk egy autópályát egy főúttal.
Azt fogd fel, hogy te egyszerre csak egy autót előzől.

Ja és amugy azóta egyértelmű hogy nekem votl elsőbbségem ugyanis, aki egynesen halad irányát nem változtatva értsd akár ellentétes irányú sávban is annak van elsőbbsége, mer t maásik kanyarodik, ergo bárhol ahol valaki kanyarodik a kanyarodónak kell elsőbbséget adnia,
Mega LOL! :C
A kanyarodás szabályai az egymással szemből érkezők elsőbbségét szabályozza.

Nem ártana még egy kicsit olvasgatnod....
Hátha ragad rád valami a koszon kívül.




http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#364) dokar


dokar
addikt

az asszony leordította tegnap éjjel a fejem, mert bevettem egy nagy kanyart a vízes úton dragonfx stílusban :B ahhoz képest, hogy RWD van, LSD nincs, rendkívül szépen íven maradtam (azaz saját sávban) folyamatosan kipörgő és oldalirányba csúszó kerekkel.
(az LSD: nem drog, hanem Limited Slip Differential)

extra - SEXRay

(#365) dragonfx válasza dokar (#364) üzenetére


dragonfx
veterán

Én eddig is tudtam hogy néha előjön belőled a tűzet fújó sárkány :DD ...neked bmw való....2.5@turbo..... :C :R

Billu:
''Mega LOL!
A kanyarodás szabályai az egymással szemből érkezők elsőbbségét szabályozza.

Nem ártana még egy kicsit olvasgatnod....
Hátha ragad rád valami a koszon kívül.''
--de én egy irányban haladtam vele az ellentétes sávban mivle előztem, így nem ellentétesen haladtam vele,e rgo rám a szabály így nem vonatkozik.


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#366) Billu válasza dragonfx (#365) üzenetére


Billu
aktív tag

Na pont azért lenne neki elsőbbsége.
De a legjobb esetben is csak 50-50%-ban tudnál kijönni belőle.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#367) dragonfx válasza Billu (#366) üzenetére


dragonfx
veterán

Mind1 elmúlt az eset, nincs mit ennyit beszélni róla, de lehal a topik másképpen. :))
Az előzőnek mindig elsőbbsége van mert ő siet és egyenesen halad tovább.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#368) _seth_ válasza dragonfx (#367) üzenetére


_seth_
veterán

Ezt tanuld meg: ''Annak van elsőbbsége akinek megadják!'' Ez nagyon hasznos tudnivaló :)

Sokan vannak a temetőkbe akiknek elsőbbségük volt...

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#369) dragonfx válasza _seth_ (#368) üzenetére


dragonfx
veterán

Na igen ez főleg jobbkezes utcákra igaz, de speciel általános érvényű is.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#370) Dumb válasza _seth_ (#368) üzenetére


Dumb
senior tag

És általában mindig a hátulról jövő a hibás :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#371) _seth_ válasza Dumb (#370) üzenetére


_seth_
veterán

Jaja... sajnos tapasztaltam is :O

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#372) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

újabb kaland:

Örs vezér felől jövünk a zikeából, és a Stadionok után nem sokkal látom, h egy böhöm (de aránylag rozzant) ford explorer, s látom már messziről, h ő igenis az én belső sávomba fog bekanyarodni, le se szarva, h egymás után vagy 5 autó jön, s elég lassan is kanyarodik...
lényeg, h tényleg kijött elém (még jó, h számítottam rá), s miután dudával jeleztem nemtetszésem és veszélyes manőverét kritizáltam, botor módon!!!!, ''z-s'' rendszámú ''barátunk'' majdnem leállt...

gratula.

azt már nem is mondom, h a bözskéig láttam, s odáig követhettem figyelemmel a sávok közti cikázását, természetesen index nélkül, buszsávban hosszú-hosszú métereken keresztül...

úgy látszik, nekem mostanában a terepjárósokkal gyűlik meg a bajom... :(((


ja: miért nem ért 10 emberből 9 a fénykürt jelzéséből?! (nem dragóny, nem ablakmosó! ;] :DDD )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#373) dokar válasza bolondember (#372) üzenetére


dokar
addikt

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni?
-???
-Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :DDD

ma este egy kisutcában 20-30 méter hosszan az úttest teljes szélességében állt a víz. kíváncsiságból belegázoltam. durva volt nagyon a hatalmas vízoszlop két oldalt. azt hiszem gyalogos nem volt a járdán. :B

extra - SEXRay

(#374) dragonfx válasza dokar (#373) üzenetére


dragonfx
veterán

most ez honnan is jön eza szélvédőmosó? :F

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#375) EQMontoya válasza dragonfx (#374) üzenetére


EQMontoya
veterán

LOL, beszarok :DD :DD :DD :DD

Same rules apply!

(#376) dragonfx válasza EQMontoya (#375) üzenetére


dragonfx
veterán

még jó hogy fórumon nem terjed a szag.

De tényleg nem vágom....mos minek is előzéshez szélvédőmosó? :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#377) EQMontoya válasza dragonfx (#376) üzenetére


EQMontoya
veterán

ne folytasd kérlek, rekeszizomgörcsöt kapok!!!

Same rules apply!

(#378) dragonfx válasza EQMontoya (#377) üzenetére


dragonfx
veterán

az ok hogy kilássak, de azt előtte kell felmérni hogy kilássak, tehát előbb mosás, utána nem sás??
vagy most hogy van?:DDDDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#379) I_Am válasza dokar (#373) üzenetére


I_Am
veterán

Na asszem egy új aláírás született. :C

:DD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#380) brd válasza dragonfx (#374) üzenetére


brd
nagyúr

'hát ez kész. :))
Te csinálod a legjobb vicceket szerintem.

The only real valuable thing is intuition.

(#381) N1


N1
tag

ajajj :D

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#382) dragonfx


dragonfx
veterán

De mosmmá én is nevetni akarok szal még ma(LOLLERRR), mondja el valaki mi eza szélvédőmosozós bimmeres gyerek, és mikor kiírt ilyet? :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#383) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ez se semmi szervdonor produkció... onnan lehet látni, hogy nem magyar, hogy kicsit sok a sztreccslimó...
[link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#384) I_Am válasza bambano (#383) üzenetére


I_Am
veterán

Meg hogy a feltöltő kiirta, hogy NYC. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#385) Integra válasza dokar (#373) üzenetére


Integra
titán

eddig is várható volt, de most már hivatalosan is kiérdemelte a csengettyűs sipkát..
a baj csak az, hogy ez nem vicces, hanem egyszerűen szánalmas.
az emberi butaság és ostobaság határtalan

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#386) dragonfx válasza dragonfx (#382) üzenetére


dragonfx
veterán

de vazzzegg mindneki érti csak én nem? :DDD

ez megalollll

Mondja már el valaki ez honnan jött!!!!!!!!!!!

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#387) dokar


dokar
addikt

vki keresse meg dragonfx-nek az ominózus hozzászólásait a közösség érdekében (lásd: refizés helyett ablakmosó, 40nél nem megy a 4-be, 40nél rendőrök előtt beteszi 1-be, párhuzamos parkolás,... stb) :D

extra - SEXRay

(#388) _seth_


_seth_
veterán

''Ilyet...

Megyek szépen nyugodtan az úton és kipattan elém egy rendőr, a kipattan az valós leírása a szituációnak mert komolyan fékeznem kellett, hogy ne üssem el és be tudjak kanyarodni oda ahova mutatja...

Iratok, szonda, viszlát...

Órákkal később is ott voltak még, villogtam is az autóstársaimnak, volt aki bekapcsolta a lámpáját, de volt aki rám se bagózott csak ment tovább...'' (idézem magamat :D 5-én történt)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#389) DeadMeat válasza dokar (#387) üzenetére


DeadMeat
veterán

Jah igen emlexem :D Jobboldali karra rahuz ketteot,evel levillogva az elotte totymorgot.Vagy valami ilyesmi volt nem?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#390) dokar válasza DeadMeat (#389) üzenetére


dokar
addikt

jaja, vmi ilyesmi volt :DDD

extra - SEXRay

(#391) Integra


Integra
titán

az új sebességmérők helyzete
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#392) Gambit válasza Integra (#391) üzenetére


Gambit
őstag

Szerencsére nem fotóznak.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#393) dragonfx válasza dokar (#387) üzenetére


dragonfx
veterán

jajjj meg van vwazeeee...
De azt sme én írtam le hanem te figuráztad ki, mikro mondtam ha lassan megy meghuzoma jobb oldlai kart.igen elírtam, a bal oldalit kell az a villogás, de látom neked nagyn tetszik hogy egy elíráson lovagolsz. :C :C
Mér menne 4.be 40nel az autó??..az 1 kínzás az autónak :))
igen pici fék 1, úgy befér, d emosmá inkább kinyomoma kuplongott és padlozók oda nekik, hagy hallják hogy cska miattuk megy annyival amennyivel, aztán ráengedema kuplungot :C
Parkolásról már képet milyne kicsire beraktam a verdát, szal nem tom mit szívózól :P ...a hátrafelé páhuzamost is azóta egyre többet próbálóm hogy profi legyek és már minimum 90xp pointnál tartók :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#394) dokar válasza dragonfx (#393) üzenetére


dokar
addikt

best of dragonfx vol. 1 ;)

extra - SEXRay

(#395) dragonfx válasza Gambit (#392) üzenetére


dragonfx
veterán

ja, innentől kezdve max. dísznek jó, vagy annak hogy elenőrizzem mennyit csal az óra 190nél ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#396) dragonfx válasza dokar (#394) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
Túl hosszan írtam direkt ne tudd betenni aláírásba :P :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#397) dokar válasza dragonfx (#396) üzenetére


dokar
addikt

elégedett vagyok én a mostani alírásommal :)
mellesleg úgyis hallunk még tőled izgalmas rekeszizom szaggató történeteket ;]

extra - SEXRay

(#398) t1 válasza dokar (#397) üzenetére


t1
addikt

gonosz vagy ;] :DDD

(#399) dragonfx válasza dokar (#397) üzenetére


dragonfx
veterán

de senki nem ír a topikba mit csináljak??? :DDD
megöltéteka topikot :B

Killer :P :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#400) bolondember válasza dragonfx (#393) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azt mondd meg énnékem fiacskám, h SZERINTED miért is szenved az óttó negyedik gyorsaságban negyven kilométerperóránál?!

kérlek Mester, taníts, tudásra szomjazom! :R

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.