Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) dragonfx válasza N1 (#549) üzenetére


dragonfx
veterán

Nézd meg mennyit írkáltál előtte a topicba mennyit követed, az előttm szlók, ezek szerint te is egytől 1ig 50nél féket nyomnaka városban, pályán meg 135nél maximum, tisztelet a kivételnek, aki le meri írni :D ..vagyis a szavaikból leírásaikból ez jön ki. Még milyen jó hogy engem nem tudnak megfertőzni :C

Alaphangon előítéletekkel vannak már csak 2 okból is:
1., bmw-m van tehát -1ről indulok
2., ki merem mondnaia véleményem, és nem állók elő mindenféle rizsaszöveggel cska hogy szebb színben tünjek fel a fórumon, aztán mikro a valóságba beül és fordítja a kulcsot még a festéket is lenyomja az útról.

Ha követted volna a topikot ezt is tudnád és nem kéne kb 689x-erreleírnom.


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#552) N1 válasza dragonfx (#551) üzenetére


N1
tag

Senki se azt írta, hogy papás stílusban megy. Arról volt szó többnyire, hogy annyival megyünk, amennyivel még biztonságos.
Ez függ az úttól, kocsitól, időponttól, sok mindentől.
Én már csak a fogyasztás miatt is járok 80-90-el, de ha sietni kell, vagy helyzet van, akkor ez megváltozik.:)
Ma speciel 165-öt mentem lefelé két kanyar között a hegyen.. De ettől még nem vagyok lőb.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#553) Peet210 válasza dragonfx (#551) üzenetére


Peet210
őstag

Ki mered mondani, hogy szarsz a kreszre.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#554) I_Am válasza N1 (#552) üzenetére


I_Am
veterán

Loeb ;]

Peet210: Én sem 50-el közlekedek, van az 60 is, meg néhol 80. Nem szarok a kreszre.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#555) biga válasza dragonfx (#551) üzenetére


biga
senior tag

Figyelj, elmondom lassan, hogy végre hátha belefér abba a csöppnyi agyadba: a l e g t ö b b e m b e r n e m h a z u d i k , h a n e m t é n y l e g i g y e k s z i k b e t a r t a r t a n i a s z a b á l y o k a t . Nos? Felfogtad? Jól jegyezd meg, és ha megint ilyen gondolat merül fel benned, akkor legyen a szemeid előtt. Aztán mormold magad elé 10x:''A legtöbb ember közel nem olyan idióta az utakon, mint én.''


Szerk.: a fórummotor kiszedte a többlet szöközöket a szavak közül. A fenébe. Így dragonfx nem fogja tudni dekódolni a szöveget....

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#556) dragonfx válasza N1 (#552) üzenetére


dragonfx
veterán

Na tessék.
Hát akkor meg???
Nem értem mér mindig én vagyoka fekete bárány. :O :W :DD
Miből meritke sejteni hogy annyival de annyival jobb driving skillel rendelkeztek mitn én hogy ti elt udjátók dönteni mennyivel szabad ott és oylna utviszonyok között adott autóval menni mint én? én is el tudom dönteni, mert látóm hogy nem szabad közelekdni...thx to Budapest.
Ne mondjátók már hogy ti nem látjátók az autósók 90%a hogy közelekedik? :Y
legalábbis pesten, lehet kijjebb nem ilyne emberréteg van, de itt igen, és ezt mindennap látom tapasztalom ha kocsival vagyok ha nem.Az én szabálytalanságommal senkinek nem okozok nehéz perceket a közlekedésben, viszont a többi igenis tesz elég sokat hogy ne lehesenn nyugodtan haladni az autóval. :(((
Ha nem alakulók a nagytöbbséghez magamnak teszek kárt, de gondolom ezt ti is tapasztaljátók a pesti közlekedésben.Én csak a forgalom ritmusát követem dinamikusna változó sebbességgel.

Nem is értem, én nem is teszek semmi rosszat ezek szerint.Én jó vagyok. Majd elkérem I_am-től az angyal avatart :B


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#557) Peet210 válasza I_Am (#554) üzenetére


Peet210
őstag

Idézet dragonfx-től: ''30cal meg menjen az akinek 6 anyja van.A tábla csak ajánlás''

Konkrétan ez ugrott be.
Nem is az, hogy 10-20km/h többel megy a megengedetnél.Van úgy, hogy én is többel megyek egy kicsit de nem száguldozom és a táblákat se ajánlásnak veszem.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#558) dragonfx válasza Peet210 (#557) üzenetére


dragonfx
veterán

Na jó nem ajánlás, törvény szabály, figyelembe kell vennema többi közlekedőt is, nem tarthatom fel őket, ez is benen vana kreszben.
Végülis szegény galambok hova ülnének ha nem lennének táblák, olyna sivár lenne az utak mentén a kép. :C
u.i.:a viccet meg szinte senki nem érti, pláne nem az ilyet :U ..azt hinné az ember telejsne egyértelmű mikor tüni poénnak egy dolog mikor ne,, ezek szerint ezt csak én látóm ilyne jól +.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#559) N1 válasza dragonfx (#556) üzenetére


N1
tag

Ezt csak azért írtam, hogy nehogymár azt hidd, hogy valami kalapos vagyok. Nem.. Csak tudom, hogy mikor lehet gyorsan menni úgy, hogy senki se haljon meg.
Itt nem mondták, hogy te vagy az ördög, de tény, hogy azokból, amit elmondasz, arra lehet következtetni, hogy mész mint a vaklégy.:D

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#560) N1 válasza dragonfx (#558) üzenetére


N1
tag

Így van, mi mind faszok vagyunk, de ezzel szemben te még a poént is jól érted!
Lehetek a barátod? _úgy_ is?

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#561) biga válasza Peet210 (#557) üzenetére


biga
senior tag

Nem peet210, ez nem igaz. :( Nem vagy őszinte. Igenis őszintén vállald fel, ne is tagadd. Fogadjunk, hogy te pl mindig 2-szeres szorzót használsz, ha sebességkorlátozó (haha! Méghogy korlátozó! Na nehogymá' korlátozzon engem valaki ugyebár!!) táblával találkozol. Hiába tagadod, dragonfx kolléga kinyitotta a szememet. Valójában mi mind száguldunk, mint az állat, és szarunk a szabályokra, csak nem vagyunk olyan angyali tiszták, mint ő, hogy ezt bevalljuk! Szóval ragaszkodom hozzá, hogy te is vállald fel önként, hogy te is minden alkalmat megragadsz (hogy a többieket ne is említsem!!!), hogy a szabályokat semmibe vedd!

( :DDD )

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#562) dragonfx válasza N1 (#559) üzenetére


dragonfx
veterán

Én is csak akkor megyek ha látóm van hely, csak valamiért nekem senki nem hisz :U ...ha én írom 80nal megyek, kivégzés szavakban, ha bárki más akkro azzal semmi gond.... :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#563) dragonfx válasza N1 (#560) üzenetére


dragonfx
veterán

ezt ki mondta? :U
én értem, de speciel sokkakkal egyetemben te sem.Ezek a jelek szerinted mire utalnak a netikett alapján? :C :DD :DDD :D ....sőt hazsnálatukat kifejezetten ajánlják, ezért van ezen a angy fórumon is erre lehetőség.

u.i.:sajnálóm hogy a meleg táborhoz tartózól, ez manapság már nem szégyne becsülendő hogy felvállalód, de el kell szomorítsalak, én csakis a lányokat szeretem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#564) dragonfx válasza biga (#561) üzenetére


dragonfx
veterán

Most kér kell kihegyezve, csücskösítve a szavaimat kifigurázni??? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#565) Foglalt név válasza Peet210 (#557) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ebből látszik, hogy hülye. Mert jó amit mond. Aki kitalálta a 20-as, meg 30-as táblát(nem lakóövezetbe, hanem főútra), az megérdemelné, hogy mindennap végigfussa az összes utat, ahova kikerült ez a szánalom...

Az arcosság viszont, ami a taxiban vicces volt, tőle inkább irritáló, köszönhetően az előéletének :U

(#566) Peet210 válasza biga (#561) üzenetére


Peet210
őstag

Nincs mit tenni lebuktam :DDD

dragonfx
Na ne, olvasd vissza a 70. hozzászólásodat.Az idézett résztől kezdve én 1 db poént nem találtam benne.
Esetleg volt olyan aki megértette ezt a viccet?

Today's record, is tomorrow's motivation

(#567) N1 válasza dragonfx (#563) üzenetére


N1
tag

Miről beszélsz, kicsi csillag?
Arról, hogy telebaszol mindent tapsikolással, és ebből kéne értenünk?
Még az is lehet, hogy te normálisan közlekedsz, csak akkor az van, hogy annyira primitív vagy, hogy nem tudod megfogalmazni. Nem gond, van olyan ismerősöm aki húszévesen még mindig nem tud írni, hát majd belejössz te is.

Inkább örülj hogy feldobtam neked a ladbát.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#568) dragonfx válasza Peet210 (#566) üzenetére


dragonfx
veterán

De ha ott vannaa jelek azok arra utalnak ugyebár.
Az előítéletekkel meg nem tudok mit tenni, nem szolgáltam rá.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#569) EQMontoya válasza N1 (#567) üzenetére


EQMontoya
veterán

em gond, van olyan ismerősöm aki húszévesen még mindig nem tud írni Igen, sajnos nekem is jópár, szvsz a net elérést is IQ-hoz kéne kötni, meg a jogsit is.

Same rules apply!

(#570) N1 válasza dragonfx (#568) üzenetére


N1
tag

A smiley-k használata nem kéne, hogy kiváltsa a normális fogalmazást.
Egy ilyen vigyorgó fej még csak-csak egyértelmű, de például, kinek és mikor és mire föl tapsolsz?

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#571) dragonfx válasza N1 (#567) üzenetére


dragonfx
veterán

mér kéne örülnöm?
normális valóságót leírom, és ez is baj, pedig ez alaphangon az életben enm szokott baj lenni, ha valaki öszinte. :U

Akkor kérelmezd a tapsikolosat vegyék ki, az is egyfajta vicces hangulatot feltételez, ergo a vicc arról szól hogy nem biztos, avgyis lehetséges hogy nem 100%ban úgy van amire vonatkozik.De amugy is mia bajod ezzela szmajlival? :C ...msn-en ezek szerint enm is vágód hogy emnnyivel több fajta stílusú van.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#572) biga válasza dragonfx (#568) üzenetére


biga
senior tag

Te nem rászolgálsz az előitéletre, hanem előidézed őket. Én pl - bár eddig nem érdekelt - már kezdem előre rühelleni a szakadt BMW-vel járkáló fiatal vagánycsávókat. Ideális negatív reklámja vagy a márkának. No meg elég nyomós érv vagy a jogosítványszerzés ellen...

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#573) N1 válasza dragonfx (#571) üzenetére


N1
tag

Én ezt poénnak szántam, te pöcs..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#574) dragonfx válasza biga (#572) üzenetére


dragonfx
veterán

Akkor meg kell változnom hogy méltó legyek a bmwhez???
Igen a többi bimmereshez képest én full normálisna vezetek, szóval +an építem a cég ímdzsét.

N1:
hát ez egyáltalán enm votl vicc, de boics, igen lehet most én nem értettem annak..........de melyik részéről is beszélsz?
Ja és a kultúrált megnyilvánulási forma is része a fórumnak vagyis hogy megfelelő stílusban válaszolsza másiknak, nem úgy mint egyesek veled egyetemben.




[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#575) Peet210 válasza dragonfx (#568) üzenetére


Peet210
őstag

Épp ezért írtam amit írtam, hogy olvasd vissza mert az idézett résztől kezdve nem használtál 1 db kis ''hangulatjelet'' se.
És ez nem előítélet.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#576) N1 válasza dragonfx (#574) üzenetére


N1
tag

Én egész konkrétan azt a részt szántam poénnak, ami alsókötőjellel kezdődik.
Megfelelő stílusban válaszolok én.. A neked megfelelőben.:D
Nézd, egy olyan ember várja el a színvonalas válaszokat, és az igényes fogalmazást, aki tapsikolószmájlival (igen, tudom, ebbe pont nem raktál, de a fél topik televan vele) és öt kérdőjellel per mondat, nyilvánít véleményt? Ne viccelj már.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#577) N1 válasza dragonfx (#571) üzenetére


N1
tag

Igen, sajnos az MSN-hez is jobban értesz, mint mi mindannyian, lassan ezt is be kell ismernünk..:(

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#578) dragonfx válasza Peet210 (#575) üzenetére


dragonfx
veterán

a 70. hsz.ben is ott a szmajli mint az összes hsz.em 90%ában kb.Hangulatjel a neve, vagyis illik használni őket, ha már itten vannak.
De az előítélet ha valaki semmir osszat nem tesz nem szolgál rá valamire, és mégis negatív megkülönbőztetésben részesül egyesektől.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#579) N1 válasza dragonfx (#578) üzenetére


N1
tag

Te komolyan úgy érzed, hogy semmivel nem szolgáltál rá arra, amit kapsz?
Most józanodsz, vagy most részegedsz?

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#580) dragonfx válasza N1 (#576) üzenetére


dragonfx
veterán

Ha az azt megelöző hsz.ek színvonala is hasonló akkor mit vársz?
Most is te veszed poénnak a dolgot amit le írtál, és én vágóm is, és a szmajli is a tiédben van benne most is, ami jelzi hsz.ed komolyságának hangvételét.
Ezek szerint te aze gész életet halálósan komolyan veszed, na látód ebben biztosan különbözünk.

Nem biztos, de még nem késő az msn instalálnód, és használni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#581) dragonfx válasza N1 (#579) üzenetére


dragonfx
veterán

A vicctartalmat mér kell halálósan komolyna venni?
Egyik sem, nem iszok, mert holnap vezetnem kell, és nem akarok másokat és a saját autómat amit szeretek veszélyeztetni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#582) N1 válasza dragonfx (#580) üzenetére


N1
tag

Nem veszem halálosan komolyan, de ami túlzás, az túlzás.

:C :C :DD :R :Y

Nem gúnyolódás, csak a saját stílusodhoz próbálok alkalmazkodni. Ugye, milyen idegesítő?

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#583) N1 válasza dragonfx (#581) üzenetére


N1
tag

Na látod ez egy jó pont..
Ilyeneket kell ide írogatni, és mindjárt nem basztatunk.

önmagában az, hogy egy üres belátható úton mit csinálsz, engem nem érdekel, de amikor leírod, hogy kivel miért izmozol, meg kit gyorsulsz le, attól eldobom az agyam.. a gond az, hogy ezek komolytalan dolgok..
na mindegy, fölöslegesen tépem a számat.

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#584) dragonfx válasza N1 (#582) üzenetére


dragonfx
veterán

Most meg megint direkt gunolodsz, pedig másik normálisan írt valamit.

next:
de ez teljesen egyértelmű, leírni nem kell.Azt kell amiből a többiek is okulhatnak, netán elősegíted az eléggé akadályokkal teli pesti közlekedés, gördülékenyébbé válását.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#585) Peet210 válasza dragonfx (#578) üzenetére


Peet210
őstag

Látom nem nagyon akarod megérteni amit írok, de sebaj :)
Legközelebb kérlek értelmezd is amit írtam.

Negatív megkülönböztetés.Én egyszerűen csak elmondtam a véleményem(legyen az negatív vagy pozitív), merthát ez egy fórum.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#586) dragonfx válasza Peet210 (#585) üzenetére


dragonfx
veterán

De a negatív dolog az speciel nem is terád vonatkozik, mint látód eléggé nagyátlagra kiterjedten írtam pár dolgot.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#587) #25954560


#25954560
törölt tag

eleg egyszeruen veget lehetne ennek vetni, ha egyszer elmennenk valahova es kiprobalnank a gepsarkanyokat mondjuk ora ellen. akar gyorsulas, akar furfingos palya.
en nem gondolom, hogy a 12szelepes 1.3-sal elso lennek, de ilyen piciben tekintelyesen megy 100-ig. ott meg elfogy.
es tokmindegy kinek milyen verdaja van, az is sokat szamit, hogy ki mennyire foglalkozik vele es ezalatt nem feltetlenul csiptuningot, turbot, sportfutomuvet, nagy fekeket ertek. ha mindenki latna a _jo_ dolgokat masoknal is es nem csak a fikazas lenne, ertelmesen lehetne beszelgetni.
en speciel el sem tudom kepzelni, hogy ejjel 50-es tablanal egy tok kihalt egyenes uton 50-nel menjek. max ha hullafaradt vagyok es a robotpilota vezet. mert szanalmasnak tartom. horvaciaban ott igen, ott komolyan veszem, ha a hegyrol lefele latok egy 40-es tablat, mert ott akkor tenyleg 40-50-nel beveheto kanyar jon. de itthon...
egyebkent meg ha dfx tanulni akar, egyszer-egyszer lehetne hozzaszolni okito jelleggel is. ha ertelmes valaszokat kap gondolom meg alakulhat jo iranyba az elkepzelese errol az autozas dologrol. gondolom ;]

(#588) Integra válasza #25954560 (#587) üzenetére


Integra
titán

tudod, ő már nem kevésszer kapott tanácsot, teljesen normális hangnemben.
az hogy egy idióta barom egy dolog. az már egy másik, hogy minden alkalommal rájön valamire és 10 hsz után ugyanolyan idióta barom megint. ráadásul akik nem tudják hogy ki ő, meg hogy korábban milyen nicken írogatott, azoknak is oktat. érted ő, akinek amúgy lövése sincsen hogy kell vezetni, nemhogy parkolni...
de kőkeményen osztja az észt 30 tapsikolós szmájli közepette.
ezt a gyereket már túl sokat verték gyerekkorában, azért ilyen.
én az ilyet amúgy skizónak hívom. orvosi eset, annyira ostoba már.
és a másik nagy baj, hogy itt sokan adják alá a lovat, hogy a mérhetetlen ostobaságair reagálnak. ahelyett hogy tovább scrolloznák. idővel észrevenné hogy a kutya se kíváncsi arra, ahogy naponta égeti be magát, arról pláne nem is beszélve, hogy topicrombol.
ez a nagy büdös helyzet.
pedig rengetegen megpróbáltak normálisan érvelni neki, ésszel.
de mondom, ez a gyerek skizo és mértéktelenül buta. ez jutott neki az életben, na.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#589) I_Am


I_Am
veterán

Srácok én rájöttem valamire.

Fx-el semmi baj nincs, ugyanúgy közlekedik mint mi. Mert be kell ismernünk, hogy pölö városon kívül országúton hiába rakják ki a 30-as, 40-es táblát, az anno a felújításkor került ki és ottfelejtették és megmondom őszintén én sem lassitok olyan mértékben, hogy a 30-as tábla ''szórásába'' beleessek. (lásd Szentendrei út :()
Ismétlem én meg vagyok róla győződve, hogy nem vezet nálam veszélyesebben, viszont ezt Ő úgy éli meg, mint magát a vezetést is, hogy mennyire nagyszerű dolog. Ezzel sincs baj. És innentől indulnak a félreértések, mert leírja és mi nem értjük. Én most ''világosodtam meg''. Neki a vezetés olyan örömet okoz, amit mi csak néha érzünk. Ezért fogalmaz ennyire szélsőséges mondatokban, amik számunkra félreérthetőek. Szóval én mostantól max a bmw fanatikussága ellen küzdök majd, a szövegeit már másképpen értelmezem.

ui: minden szó amit írtam komoly, egyetlen viccesnek tűnő mondatot sem próbáltam beleszőni. Amennyiben mégis igy sikerült a felelősséget nem vállalom érte. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#590) deicide válasza I_Am (#589) üzenetére


deicide
veterán

Valamit mondasz, én pl renitensen ha nem autópályán megyek kecskemétre, akkor mindegy hogy falu vagy lakott területen kivül, egységesen 100al megyek, az 50 csak ''ajánlás'', viszont ahogy mondod, nem tör ki rajtam eufória ettől.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#591) dragonfx válasza #25954560 (#587) üzenetére


dragonfx
veterán

''ha mindenki latna a _jo_ dolgokat masoknal is es nem csak a fikazas lenne, ertelmesen lehetne beszelgetni''

kb erről szól egy találkozó, amin én is voltma nemrég.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#592) nemcso


nemcso
senior tag

Ismét a vétlen halt meg. :(

[link]

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#593) EQMontoya válasza deicide (#590) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az 50es tábla csak a gördeszkásokra vonatkozik... nem néztél elég taxit :D

Same rules apply!

(#594) deicide válasza EQMontoya (#593) üzenetére


deicide
veterán

beugrott ''áááá....az csak a gördeszkásokra vonatkozik''

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#595) dragonfx válasza I_Am (#589) üzenetére


dragonfx
veterán

Igen ez így van azt hittem egyértelmű, benned is lenne ez az érzés mindig ha márkatárs maradtál volna, de még nem késő.
Ha beleolvasol annaka weboldal fórumába amit én ide nem írok be mert csak negatív hatást váltana ki többekből, akkor olvashtasz egy srácról aki bimmer>>audi váltást csinált és 3-4 hónapig bírta ki.
Amugy meg ha szeretsz csámpázni az úton az e30 a te autód.

A kresz mindnekire vonatkozik rám is, és ha nem betartásával tudom kárt okozhatok az autómnak, ami ugye velejárója hogy másnak is, akkro nem fogok úgy vezetni, írtam már korábban én is mentme már autópályán 70nel.De ha az adot tközelekdő partnerek egyfajta bíztatást adnak arra hogy felvegyem a közelekedés morálját, akkro miért tennék olyat amitől kivet az autós társadalom, hogy nem őket veszem figyelembe hanem egy 500oldalas könyvet?

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#596) bambano válasza I_Am (#589) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Távol álljon tőlem a flame gondolata is, de ha úgy gondolod, hogy mindenki úgy vezet, mint dragonfx, akkor neked memória problémáid vannak.
Én nem előzök demszky gömbökön, nem bródszájdolok a muterral, nem fenyegetem a fatert, hogy kirakom a kocsiból, ha még egyszer szólni mer, nem állok le kamikáze vectrás női sofőröket üldözni, stb. Viszont emlékszem, hogy milyen beírásokat követett el.

Szeretnék elhatárolódni ettől a vezetési stílustól és ettől a #589-es hozzászólástól.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#597) #25954560 válasza Integra (#588) üzenetére


#25954560
törölt tag

akkor azt nem ertem, miert van meg mindig, aki felhuzza magat ezeken.
olvasom a topikot mar reg ota, tudom es latom mi tortenik itt. az elejen rengeteg alszent hozzaszolast lattam, amit nehezemre esett elhinni (igyugy lassan, minden szabalyt betartva, stb), kesobb mar hozzaszoltak azok is, akik 'rugalmasabban' vezetnek. en az o allaspontjukat erzem magamenak. csak most mar csuful szemelyeskedesbe ment a dolog, tiszta hazasfelek kozti vita. dragonfx-et felesegul vette a topik es most b@sztatjak h nem tud fozni :D
I_Am:
ez csak akkor derulne ki, ha latnatok ot. lehet nem is letezik. egy script huzza az agyatokat.

(#598) dabadab válasza nemcso (#592) üzenetére


dabadab
titán

A motors topikban Tildy linkelte: [link]

A balesetet okozo barom motorjan volt kamera, lehet latni, hogy zsufolt uton, zarovonalon at, belathatatlan kanyarban ugy ~170 tajan eloz meg egy autot, egy szembejovo motorost meg hajszal hijan elkerul, aztan a kovetkezonek mar nekimegy: itt tul sokat nem lehet a balszerencse szamlajara irni, a srac egyszeruen ongyilkos merenylo.

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#599) dabadab válasza #25954560 (#597) üzenetére


dabadab
titán

I_Am allitolag latta mar eloben is, addig en is azt hittem, hogy csak szorakozik velunk valaki.

DRM is theft

(#600) dokar válasza deicide (#590) üzenetére


dokar
addikt

felőlem bármilyen pici és elhagyatott falu is legyen, amelyiken keresztül megyek, de nálam lakott településen belül a max az 65. :U

extra - SEXRay

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.