Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) t1 válasza dragonfx (#698) üzenetére


t1
addikt

csak nehogy téged tallpaljanak meg... amúgy ha elém esnének ki így és sikerülni is lefékezni tuti nem lennék elnéző...sőt...ha még okoskodik is akkor a fel is jelenteném de előtte kapna 2 pofont

(#702) Zozzant válasza dragonfx (#698) üzenetére


Zozzant
addikt

a stresszre meg az érzelmekre nem lehet szabályokat alapítani pláne nem következményeket és büntetést...

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#703) legiaap válasza Zozzant (#702) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha egy ilyen eset mondjuk bíróságra kerülne akkor egy jó ügyvéd és bármelyik fél nyerhetne,hisz mindkét félnek van is meg nincs is igaza.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#704) t1 válasza legiaap (#703) üzenetére


t1
addikt

ebben nem értek veled eggyet de az a lényeg nem történt nagyobb baj

(#705) Zozzant válasza legiaap (#703) üzenetére


Zozzant
addikt

külön ügy keretében a lelki bántódás miatt be lehet perelni az autóst, értelme semmi, tanácsosabb felejteni és kipihenni

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#706) biga válasza Bazsee71 (#679) üzenetére


biga
senior tag

Milyen következményre gondolsz? Egyébként hová nem jut el valaki max 160-al? Ne beszéljetek már, hogy ez valami óriási korlátozás lenne. Szerintem egy ésszerű korlátozás, ami simán alkalmazható és betart(at)ható lenne. Ha rajtam múlna támogatnám...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#707) legiaap válasza Zozzant (#705) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja felejtek,meg tanulokis belőle.
Csak egy picit fáj a csuklóm mivel arra estem,meg húzodik a seb a lábamon,denem oylan vészes.

Ja másik dolog.
Láttam egy videó felvételt,hogy két gyorsasági motors szembe egymással azt rotty.
Az is itt Pécsen történt mint ez velem.
A gyerek épp vette fel milyen gyorsan megy mikor átmen s zembe sávba neki egy másik motorosnak.
És a védtelen motorosnak annyi aki okozta a bajt őt meg helikopterrel vitték kórházba súlyos sebekkel.
Itt a link ha valaki nem látta volna.Durva nagyon,de én akkor is motorozni fogok,még pedig gyorsaságival.Csak okosabban.
:D
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#708) t1 válasza biga (#706) üzenetére


t1
addikt

ha rajtam akkor nem és minden autópálya autobahn lenne

(#709) biga válasza legiaap (#707) üzenetére


biga
senior tag

Ő is azt hitte, hogy ő okosabban motorozik a többinél... :U

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#710) t1 válasza legiaap (#707) üzenetére


t1
addikt

hát így járt nem ő a ghost rider ezek szerint

(#711) tbs válasza t1 (#710) üzenetére


tbs
addikt

GR nem vesztett rajta tavaly ősszel..?

(#712) t1 válasza tbs (#711) üzenetére


t1
addikt

nem tudom nem vagyok ebbe belefolyva van tőle 2 dvdm és ennyi :)

(#713) Zozzant válasza biga (#709) üzenetére


Zozzant
addikt

ha netán túléli az lesz neki a gáz... megölt egy embert... amúgy

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#714) t1 válasza Zozzant (#713) üzenetére


t1
addikt

hát jó nagyot szopott úgy kell neki... a vétlen meg nem sajnálom akár ő is okozhatta volna

(#715) nemcso válasza t1 (#714) üzenetére


nemcso
senior tag

úgy van...dögöljön meg mindenki. :( :((

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#716) t1 válasza nemcso (#715) üzenetére


t1
addikt

legalábbis azok a motorosok akik így mennek vagyis a 99% mert nem véletlenül vesznek maguknak 1000-es vagy nagyobb motort... nem azért hogy betartsák a szabályt

(#717) nemcso válasza t1 (#716) üzenetére


nemcso
senior tag

Nem a motorosokat akarom védeni (én pl. nem is tudok), de ilyen erővel mondhatnánk, hogy miért vesz valaki 1.4-esnél nagyobb űrtartalmú autót, biztosan csak a száguldás miatt.

De az biztos, hogy a nagyteljesítményű gépjármű száguldásra csábítja az embert.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#718) t1 válasza nemcso (#717) üzenetére


t1
addikt

ebben egyetértek
de a kocsiknál azért a nagyobb motor a menetdinamika kell pl előzéshez...de a motor max 200kg és ott mind1 hogy 80LE vagy 180LE mert hamarabb megelő vkit mint egy autós

(#719) biga válasza Zozzant (#713) üzenetére


biga
senior tag

Remélem túléli. És remélem az elkövetkező 60 évében maximum a kerekesszéke végsebességét próbálgathatja. Az egy kicsit elgondolkodtatná. Ebben az esetben börtönt nem is kívánnék neki...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#720) zfarkas


zfarkas
senior tag

Volt szerencsém 2 napot (kb. 500-600 km-t) Krétán vezetni. Érdekes tapasztalatokat szereztem.
Mikor átvettük a kocsit, a második dolog amit megmutattak, hogy hol a duda. 10 perc után rájöttem, hogy itt mindenki mindig dudál, de nem mutogat, és nem anyázik (vagy csak nem értettem :D). Aztán autóút: 1 sáv + leállósáv. A lassú kocsik a leállósávban közlekednek, mellettük húznak el a gyorsabb autók, ez teljesen természetes, még záróvonalnál is. Lámpánál két sáv: egyenesen haladó és balra kanyarodó, ennek ellenére 3 sávba gyülekeztek az emberek, zöldnél mindenki megy, amerre akar. Városban mindenki motirral és kis kocsival jár (utóbbiak 50%-a meg van húzva), hegyekben pedig csak SUV-k jöttek szembe.
Furcsa volt, de a sok hülye szitu ellenére kevésbé viselt meg, mint a budapesti vezetés.

Raw Dark Pure

(#721) Topiccsendőr válasza t1 (#718) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Akkor elmondanám, hogy mi a különbség közötted, meg a vétlen meghalt motoros között:
Alattad nincs olyan súly/lóerő arányú járgány, mint alatta, így te a fórumokon vígan azt írod, hogy megérdemelte mindkettő. Nagyon bölcs meglátás, valószínűleg több éves tapasztalatod van, hogyan kell önmérsékletet gyakorolni... ... mondjuk az egyhármas Swifttel.
Nem helyes gyosrsan menni. Teljesen igazad van, de abban nincs, hogy megérdemelte.
Kérlek ne szólj olyan dologhoz, amihez nem konyítasz.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#722) Topiccsendőr válasza biga (#719) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ha túléli nem hinném, hogy tud gondolkodni, sztm egy néhány éves gyerek értelmi színvonalán fog vegetálni. Ha még nem halt meg.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#723) EQMontoya válasza dokar (#666) üzenetére


EQMontoya
veterán

alapvetően hibás elgondolás... a környezetvédelmi okokra való hivatkozás baromság, nem a 160 fölötti gyorshajtások okozzák. A biztonságra való nevelés része szintén nagy marhaság, elvégre egy 1.0-as suzukival 155-ös gumikon a 140 is életveszélyes sebesség, kb 140ről 100-ra lassul annyi idő alatt, mint egy 911 turbo 180ról... érdekes, a német autópályákon nincs korlátozás, még sincs több baleset...

Same rules apply!

(#724) Totyi


Totyi
őstag

Jesszusom, ezer éve nem voltam ebben a topicban. :B
1-2 érdekes embert azért látni még mostanában is.:)
Egyik dragonfx....hát nem tudom mivel kezdjem...először is kiváncsi lennék, hogy hány éves vagy. Én első olvasatra az embrió, és 3 éves kor közé saccolnálak, de csak nagyon nagy jóindulattal. :) Amike írsz, hát öregem, én nem tom, de Neked akkora élvezetet nyújt a 40-es táblánál 80-al menni, mint a remetének, egy évszázad után sexelni.
Van egy überfaxa bmw-d...316-os, ha jól láttam. Prémium...mi ez...sió üdítő? :DDD
Egy 14 éves bmw még csak köszönő viszonyban sincs a prémium kategóriával. Úgy halkan megjegyzem Neked, hogy egy 1.6-os suzuki is úgy picsánver Téged, hogy csak lesed a kocsi hátulját, miközben egy öngyújtót mutogatnak feléd, azzal a célzattal, hogy nyugodtan gyújtsd fel a kocsidat.
A kersz be nem tartása....más tészta, Neked úgy látszik nagyobb örömet okoz ez, mint a bnődet simogatni...de még ha azt tennéd is, brummognál hozzá, és vadul huzogatnád a karját, mert előzni szeretnél. Aztán rájössz, hogy mégsem jó irányba tapogatózol, mert ugye a kocsiban nincs semmi ami nedves lehet...kivéve, ha ablakmosózol, miközben előzni akarsz. ;] Én elhiszem, hogy odavagy a kicsi kocsidért. Én is szeretem az enyémet, de azé' ez egy kicsit soknak tűnik. Nekem munkaeszköz is, és saját használatú is. Nem vágok vadul más elé, közben grimaszokat vágva, hogy ''ennek is megmutattam'', holott még parkolni is csak 3 méteres lyukba tudok, és azt is csak úgy, ha a mikulás navigál, miközben a szánjával tartja a helyet, nehogy a 20 perces műveletben elorozzák a helyemet.
A tábla ajánlás...meg a halálfej is a hypós üvegen. A szabályok azért vannak, hogy betartsuk őket, mégha idióták is. Aztán meg szipogsz és az orrod törölgeted, amikor a rendőr hátulról seggbetelefonál, ''kapod a szép pontokat'', de ezt nem tudod a DM-ben beváltani. Ami azt illeti, nem szívesen ülnék be melléd, egyik ok az az, hogy nem tudsz rendesen vezetni. A másik az, hogy biztos halálfélelmem lenne, már az első 452 fokos kanyar után, ha ugyan el nem hagynád saját magad. Bár ez nem valószínű, mert úgy fogod a kormányt, mint szaros gyerek a cumisüveget, és gőgicsélsz nagyokat miközben vad dühöd lecsap az autós társadalomra. Ha én így vezetnék baszki, felköpnék, és aláállok.
Elégedett vigyor kiül az arcodra, és megveregeted a saját vállad, ez igen...kicsi sárkány, nyomtunk neki egy padlógázt, a motor is darabjaira esik lassan szét, de nem baj, addig nyomom, míg a lábam nem szellőzik a motortérben. A melletted lévő sávban meg egy kismamának elfolyik a magzatvize, és ökölben van a talpa, úgy megijedt.
Az úton nem csak Te vagy. Tanúbizonyságot tettél arról, hogy néha kitör belőled az Etna ereje, de csak a gázpedált tudod nyomni, vezetni nem.
Autós tali...? Hol voltál Te akkor? Mert ott biztosan nem...de sztem ezt csináltad helyette.
[link] :DD
Senki semmit nem látott az Te csúcskategóriás, első osztályú, nagymamit megalázó, benzinzabáló kocsidból.
Smiley... :C ...ez nagyon jó...de kinek tapsolsz? Magadnak? Ez olyan mint a vállon veregetés? Mint a gyermekek...juj, de jó...tapsoljunk a bmw-nek, magamnak és annak, hogy milyen frappánsat írtam, holott a helyesírásom egyenlő egy általános iskolai nehézfejű diákéval. Úgy tűnik, hogy Neked mámoros érzést nyújt az, ha autózhatsz, mint az ovisoknak a dodzsem. Az autóról, és működéséről nyilvánvalóan semmit sem tudsz...azt tod, hol a kormány, és hol kell tankolni, amit persze sűrűn kell, mert éhes a kicsi bömös, és apuci szereti, ha az egész világot megelőzheti, lehetőleg egyszerre.
És tán még ismered a kuplungot, és a váltót is, meg azért nagy néha a fékre is ránehézkedsz, de csak ha nagyon nincs más megoldás. Agresszív tekinettel nézel körbe a forgalomban...kit lehetne megalázni... :U , nosza, ott egy autó. Hja, hogy dugó van...nem érdekes, átszambázok a kocsik fölött, és akkor mehet a verseny. Igaz, hogy le szarja, hogy Te éppen szarrá alázod őt, de azért hadd szóljon, üveghangig. Közben a szived 200-at ver a vérnyomásod a mount everestet ostromolja...mikor lesz már zöld?
ÉS VÉGRE! Zöld lett...gázt leszabályzásig, aztán 2-es, és várunk a pirosnál...kezdődik előlről. :))
Mindenesetre elég gyerekesnek tartalak, pláne, hogy szinte mindig beégeted magad vmi baromsággal, tudod, jobb néha csöndelni. Mást nem akarok írni, ennyi elég volt sztem. A Te bmw-det nem nagy kunszt lenyomni...

dokar jó a dumád, oltsad csak így tovább. Lehet, hogy most már sűrűbben járok ide. :) dragonfx szórakoztat a blődségével, Te meg a humoroddal.

Köszönöm a figyelmet. :)

(#725) dragonfx


dragonfx
veterán

Ma mögöttem kettővel egy elöző piros clio elütött egy bicajost :Y
Az úttsten én csak visszapillantóba láttam bicaj repül, csávesz mintha csukefejesre készülne az úttest közepe felé, sajnos további fejleményeket nem láttam, de a clio senkit nem zavartatva mögöttem kettővel folytatta útját.Nem állt meg. :(
Út szélén ment rozzant bicsjon egy középkor vége felé haladó úriember, elég szépen csámpázott, ezér tmindneki ki is jött abbóla sávból, durva volt látnia repülő embert bicajjal együtt.Picit elgondolkodtam visszamegyek, de időre mentem így nem tettem meg még a végén belekevernek.Tuti nem úszta meg sérülés nélkül, mivela clio mögött jöttek rendes sebbeséggle értsd kb 60nal, szal ha ne figyelt oda a clio mögötti simán elcsphatta :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#726) dragonfx válasza Totyi (#724) üzenetére


dragonfx
veterán

Kisarkítód a helyzetet szóval semmi szükség arra hogy rárakjál 10 lapáttal, mondjuk ez tipikus emberi hozzállás, de így sajnos nincs értelme reagálnom rá, mert ez nem én vagyok akit leírtál.Már mindent leírtama témával kapcsolatban aki megérti megérti aki nem nem, ő baja.Ha alaposabban visszaolvastál volna akkro enm írtál volna jó pár dolgot le, ha csak enm írási kényszered nincsen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#727) Totyi válasza dragonfx (#726) üzenetére


Totyi
őstag

Ezt hívják görbe tükörnek.... ;)

(#728) nemcso válasza dragonfx (#725) üzenetére


nemcso
senior tag

:(((
Nem is kell megállni minek...már más ugyis elütötte, ugye dragon ?! :Y
Meg különben is időre mentél... szóval ezt mindenki megértheti, nem ?! :O

u.i.: remélem ezt az egészet csak most, unalmadban találtad ki ! :( :((

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#729) dragonfx válasza nemcso (#728) üzenetére


dragonfx
veterán

Én a clio előtt mentem 2vel ember, nem én ütöttem el, és kb 150 méterről láttam, és én már egy zöldön akkor áthaladtam a clio mega lámpa előtt ütötte el, igen kettőnk között volt 1 autó, és ennyi távolság..mit tehettem volna?...60as tempóból satufék, akkorra már piros lámpán átmenni, de persze csak azután miután a szembejövő sávba beugrottam+felírtam és leszorítottam a cliot.....ugye ezt te se gondolod komolyan hogy ez kellett volan tennem? :U

u.i.:Pe itt most valamit nagyon benéztél.


[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#730) nemcso válasza dragonfx (#729) üzenetére


nemcso
senior tag

Nem satufék, hanem pl. megjegyzed a Clio rendszámát., majd félre állsz és visszamész, mert lehet, hogy mentőt kell hívni a bicikishez, mert megsérült, és akkor bizony cserbenhagyás. És nem kell azon goldolkodni, hogy miért éppen én... mert ez szerintem egy alapvető emberi normának kellene lennie mindenkinél.
De persze, lehet takarozni, hogy más is látta... de ennyi erővel téged is maga alá gyűrhet egy szabálytalan kamion és mindenki mondhatja, hogy miért éppen én csináljak valamit.

:F

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#731) N1


N1
tag

idióta fasz :W

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#732) N1 válasza Totyi (#724) üzenetére


N1
tag

ez szép volt, és lényegretörő :D

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#733) N1 válasza dragonfx (#726) üzenetére


N1
tag

Mit sarkít?
Felsorolta mindazt, amit eddig előadtál..

Tanuld már meg, hogy nem végződik minden szó ó-ra.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#734) Totyi válasza N1 (#732) üzenetére


Totyi
őstag

Hát ja, de a célzottnak nem teccett :DDD Bár nem szó szerint kell venni, hanem íróniának, de nem vette a lapot :))
ablakmosózol, miközben előzni akarsz ez fokozottan igaz, és nincs benne sarkítás :DDD

[Szerkesztve]

(#735) Gyuri27 válasza N1 (#731) üzenetére


Gyuri27
félisten

''Nekünk mutatja kend azt a fügét?.....Csak úgy fügét mutatok'' :DDD

Dragon: meg kellett volna álni!

Amd - Radeon - Ryzen

(#736) N1 válasza Gyuri27 (#735) üzenetére


N1
tag

Arra próbáltam rávilágítani, hogy meg kellett volna állni..
De nem, dehogyis, a nagy takonyfx végre átjut a lámpán, hogy is gondolhatjuk, hogy majd veszi a fáradtságot, hogy megforduljon?
Dögöljön meg a biciklis az út közepén úgy, ahogy van, a lámpa az zöld, mennyi kell, nyomni kell, győzni kell.. :W

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#737) t1 válasza N1 (#736) üzenetére


t1
addikt

úgy beszélsz mint ha te megálltál volna....
most az jön hogy igen de akkora kamu lesz mint az állat

(#738) Totyi válasza t1 (#737) üzenetére


Totyi
őstag

Nem védeni akarom dragont, de valszeg nem sok ember állt volna meg. :U Bár attól még megtehette volna, de megint szellőztetni kellett a talpát...:DDD

(#739) N1 válasza t1 (#737) üzenetére


N1
tag

miért, te talán otthagytad volna?
ez csak nekem egyértelmű, hogy lehet, hogy kell mentőt hívni?

kicsit sok a volna, meg a lehet, ezért hülyeség ilyenen vitatkozni..
az hétszentség, hogy ha látok valakit, amint épp elütik, aztán otthagyják, azé' csak odamegyek, hogy mi van vele.. lehet, hogy ti ekkora parasztok vagytok, hogy otthagynátok.. én nem

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#740) DeadMeat válasza t1 (#737) üzenetére


DeadMeat
veterán

Azok utan amin en atmentem a kozelmultban,biztos hogy megallok.Aztan lehet ram a kovet dobalni.
Amugy meg siman megbuntetnek erte,ha elmulastod a segitsegnyujast,es esetleg egy szemtanu pont teged belekever.
Ez utobbi dragonfxnek ment :)

[Szerkesztve]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#741) t1 válasza Topiccsendőr (#721) üzenetére


t1
addikt

elöször is tanulj meg olvasni:
hát jó nagyot szopott úgy kell neki... a vétlent meg nem sajnálom akár ő is okozhatta volna

Értelmezd, nem azt írtam hogy aki vétlen volt megérdemelte hanem hogy nem gyújtok érte gyertyát és gyászolom itt nagyba ennyi.

(#742) Totyi válasza t1 (#741) üzenetére


Totyi
őstag

Azért lásd be, hogy nem minden motoros őrült, és Te is lehettél volna ott, abban a percben.... :(

(#743) t1 válasza N1 (#739) üzenetére


t1
addikt

képzeld én lehet nem álltam volna meg mert bennem nincs annyi emberség mint pl benned...csak te is milyen vagy dragon ír vmit és egyből oltod mert nem tettszik a véleménye... na akkor ez se tettszen

Igen és paraszt vok, amúgy se neki kellet volna megállni, hanem aki elütötte, és ha ő nem akkor a mögötte levő. Az csak egy szerencsétlen dolog hogy dragon látta az egészet.

[Szerkesztve]

(#744) t1 válasza Totyi (#742) üzenetére


t1
addikt

persze vannak rendesebbek pl az öregeg akik jó nagy dögöket hajtanak és bandáznak ők nagyon nagy arcok és nem úgy közlekednek mint a többi kerge GSX-R-es vagy Ninjás

(#745) N1 válasza t1 (#743) üzenetére


N1
tag

te most kötözködni akarsz, ugye?
ráérek..

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#746) Dalai Láma válasza t1 (#743) üzenetére


Dalai Láma
őstag

És ennyit ér az ember élete? Mármint hogy másé? Mert ha téged ütnek el, vagy valami, akkor várnád a segítséget. Fontosabb egy megbeszélt találkozó, mint megmenteni emberéleteket?

Engem az érdekel, hogy mi az, ami visszatart abban, hogy megállj és segíts. Első tippem a félelem lehet. De több ötletem nem nagyon van.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#747) t1 válasza N1 (#745) üzenetére


t1
addikt

Ez a véleményem. Gondolom nem tettszik.
és én nem kötöszködöm
te csinálod ezt itt már pár napja

[Szerkesztve]

(#748) Totyi válasza t1 (#744) üzenetére


Totyi
őstag

Abból indulj, hogy ki, hogy nem ismered, és ha nem ismered, hogy mondhatsz véleményt róla? Egy gsx-r-es is lehet normálisan közlekedő. Bár nem ez a jellemző....

(#749) t1 válasza Dalai Láma (#746) üzenetére


t1
addikt

nekem semmivel sem többet,
Ebben igazad van hogy ha engem ütnek el akkor várom a segítséget ez így van.Igen mert lehet az az ember nem érdemli meg mert lehet egy utolsó tolvaj hazudó csaló.

Mi tart vissza?
Az hogy nem érdekel az egész. nem az én életem.Főleg ha nem én ütöm el.
Ha én ütöm el akkor alap hogy segítek mert nem akarok rontani a helyzeten főleg ha én vagyok a hibás és ez a hiba az életem többi részét is megfogja alapozni

[Szerkesztve]

(#750) t1 válasza Totyi (#748) üzenetére


t1
addikt

ennyire előitéletes vagyok, de a tapasztalat ez.
Az emberek 90% nem azért vesz GSX-R hogy normálisan közlekedjen vele, persze lehet hogyha olyan kedve van normálisan közlekedik de csekély az esély rá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.