Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Calogero


Calogero
addikt

Ma állok a lámpánál egy kereszteződésnél, s mellém tolakszik egy robogós. Ezzel még nem is lett volna gondom, mert mindig úgy helyezkedek hogy a motoros mellém férjen. De ez elkezdte túráztatni a ''gépét''. Megkértem szépen hogy ne tegye mert a hátul alszik a keresztfiam, akit ép a kórházból vittem haza. De a srác játszotta tovább a nagy legényt.....
Kiszálltam kapott egy nyakast, hogy majdnem megfejelte a kormányt. A nagy legényből egyből kis fiú lett, vissza vett a gázból :)

De mondok pozitív véleményt is.
A szitu hasonló volt, csak akkor nem volt velem gyerkőc és vasúti lámpánál álltam. A motoros (valami nagy dög) mellém állt, és brumm brumm.... Szóltam a srácnak legyen szíves halkabban mert ép telefonáltam. (tudom az ablakot is felhúzhattam volna, de 30 fok volt árnyékban) A srác tudomásul vette, intett, hogy bocsi, még le is állította a motort.

(#1152) dokar válasza N1 (#1149) üzenetére


dokar
addikt

főleg, hogy hétvégén Zirc és Veszprém között majdnem szemből telibe kaptam egy motorost, mert úgy gondolta, hogy egyszerre előzi le a sort. reflexből nyomtam rá a távolságit. :D na jó természetesen féket is nyomtam. :B

extra - SEXRay

(#1153) Calogero válasza N1 (#1149) üzenetére


Calogero
addikt

A motorosok és az autósok közt is van fekete bárány. Nem kéne itt különbséget tenni.

Aki mást veszélyeztett a közlekedéseben az mind barom, legyen az autós, motoros, gyalogos, biciklis, vagy gördeszkás.....stb

(#1154) dokar válasza Calogero (#1151) üzenetére


dokar
addikt

Kiszálltam kapott egy nyakast, hogy majdnem megfejelte a kormányt.

volt rajta bukó? :DDD

extra - SEXRay

(#1155) nemcso válasza dokar (#1152) üzenetére


nemcso
senior tag

Azon a szakaszon vadb@rom autósból sincs hiány, előznek ott is ahol nem látnak a kanyaroktól 20m-nél tovább. :((

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#1156) Calogero válasza dokar (#1154) üzenetére


Calogero
addikt

Nem viselt semmi védő felszerelést.
Rövid gatya, izompóló,strand papucs, mp3 lejátszó a nyakban volt a felállás.

(#1157) Topiccsendőr válasza N1 (#1149) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Attól, hogy csak a tévét nézed, fingod nem lesz a világról...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1158) N1 válasza Topiccsendőr (#1157) üzenetére


N1
tag

ööö
igen
és?

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1159) Topiccsendőr válasza N1 (#1158) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nincs semmi és...
Szólj hozzá az éppen felkapott témákhoz. Nézd a tévét, rökönyödj meg a videón, majd hívd át Karcsit, Misit, Bélát, igyatok egy sört, beszéljétek meg, hogy micsoda gyökér az összes motoros. Majd töröljétek meg a szátok szélét és értsetek egyet abban, hogy ti jobbak vagytok ''ezek'' meg barmok mind. Az összes.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1160) t1 válasza Calogero (#1151) üzenetére


t1
addikt

megérdemelte :)

(#1161) N1 válasza Topiccsendőr (#1159) üzenetére


N1
tag

kezeltesd magad

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1162) bolondember válasza N1 (#1161) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

sokkal több autós szenved balesetet, mint motoros...
és arányaiban is több szvsz köztük az állat...


Csakhát, egy motoros péppézúzódása sokkal nagyobb hírértékű, mint egy két kocsi szembetalálkozása.

Erről szól a magyar ''médija''... Nem az történik a világban, ami onnan folyik.. ami nem szenzációs, az nem hírértékű...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1163) N1 válasza bolondember (#1162) üzenetére


N1
tag

Ez egyszerű. Nagy számok törvénye: több autós, több autósbaleset.
Amikor itthon a motor sporteszköz, akkor miről akartok meggyőzni? Aki ezres motort vesz, az sportolni veszi.. A hülyegyerek a robogót ökörködni veszi (itt arra gondolok, hogy hatvannal, 18000-es fordulaton, bandákban tépnek a szitiben..)
Persze van az a megfontolt, józan gondolkodású, tapasztalt réteg is, aki nem húzza tövid mindenhol, ezáltal nem is hal meg ezerhármas sportmotoron, de a motorosok közül minden hányadik ilyen? És hány olyan, aki pólóban-gatyában tép 200-al? Utóbbiból többet látni.. Na ezek csavarodnak fel valamire.
Az egyedüli kaszt, amit teljesen máshogy látok, azok a csopperesek. Na az igen. :)

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1164) N1 válasza N1 (#1163) üzenetére


N1
tag

Külföldön más a helyzet, megvan a lehetőség, hogy kitombolják magukat a versenypályákon.. És rendszeresen vannak nyíltnapok, nem egy nyáron öt..:)
Vagy nézzétek meg akár Milánó vagy Berlin vagy Párizs utcáit, televan robogóval, mert ott az a praktikus közlekedési eszköz. Itthon erről sajnos szó nincs még.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1165) Topiccsendőr válasza N1 (#1161) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

szőkével vagy barnával?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1166) N1 válasza Topiccsendőr (#1165) üzenetére


N1
tag

Most látom: te ilyen nagy motoros vagy, és azért harapsz ennyire, hogy ''be mertem szólni''.
Szerintem menj vissza a seggrakétás topikba, és akkor nem lesz megint estig meddő vita a semmiről..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1167) Topiccsendőr válasza N1 (#1164) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Miről beszélsz? Itthon is van elég lehetőség, Euroring, Hungaroring, Panóniaring, talán még a Kakucsringet is idesorolhatjuk, nem kell gyorsan menni mindenáron.
Rengeteg lehetőség van, és gyakran, csak megint olyan irogat, aki rohadtul tisztában van ezzel a témával úgy látom.
A bibi az, hogy egy fél napra 12 000 forint a Hring, és majdnem ugyanennyi a feleakorra Euroring is.
Én inkább ott látom a problémát, hogy a sznobizmus átment egyfajta lóerőszámháborúba a motorozásnál is, esze ágában sincs egy kezdőnek, hogy vegyen egy 250-es sportmotort, majd utána egy 600-at, és ha a 600-assal megy egy 2:10-et a Hungaroringen, akkor utána egy ezres gépet. Legtöbbjük azt sem tudja, hogy minden egyes gurulás előtt guminyomást mérjen a ZX-10-esén, a saját élete érdekében. Vagy hogyan használja az ellenkormányzást. stb stb

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1168) Topiccsendőr válasza N1 (#1166) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Kisvirágszál.
Addig amíg nem mutatták be a videót neked eszed ágában sem volt ilyesmit írni ide, úgyhogy 1:1
Ja én legalább benne vagyok abban, amiről itt vitatkozunk. Asszem egy picit nagyobb rálátásom van erre a témára.
Kérlek ne beszéljünk már olyasmiről, amiről neked csak mondott valamit egy olyan ember akinek mondak valamit.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1169) bolondember válasza N1 (#1163) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom...

ahogy én nézem,sok motoros baleset azért va', mert az autós ÜGYET SEM VESZ a motorosról, észre se veszi - lásd elé kihajtás, ilyenek...

Én arányaiban mondtam (tehát hány motorosból hány balesetezik)...

visszatérve a médijára: lásd még buszbalesetek...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1170) t1 válasza bolondember (#1169) üzenetére


t1
addikt

és az autós megy 300-al....

(#1171) dokar


dokar
addikt

engem mostanában 10 alkalomból 9-szer motorosok veszélyeztetnek.
télen nem volt ilyen probléma :DDD

extra - SEXRay

(#1172) Topiccsendőr válasza t1 (#1170) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Amelyik tud, az megy annyit.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1173) t1 válasza Topiccsendőr (#1172) üzenetére


t1
addikt

hogy ne menne vele....
csak ott már van driving skill is mert aki olyan kocsit vesz ami megy 300-at oda sok pénz is kell.

(#1174) bolondember válasza t1 (#1170) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

miért, nem?

hol láttál Te Mo-n 0,3k-val repülő autóst?

Furcsa - M3, M7 - motor 2 sem repül el mellettem, autó annál több (én menés 110-130 külsőben)...
Na, most akkor, h is van ez?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1175) Topiccsendőr válasza t1 (#1173) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

és a sok pénzzel együtt jár a driving skill is. Hát persze, egyenesen arányos vele...
Ezért látunk sok összetört nagy, drága autót az árkokban.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1176) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Erről jut eszembe... Akkor én is kiragadnék, mert az annyira megy, meg meggyőző.
Mi van azzal az aranyfiúval aki egy bazinagy autót kapott szülinapjára, és az első nap megölte vele két barátját, az összes bulvár címlapon hozta...
Hmm... nem is emlékszünk már rá? Gazdag volt -->ugyebár driving skill
Fiatal volt, és autós, és 200-al rontott a házfalba? És szerencsére a házban nem ölt meg senkit? Ejj de rövid a memóriánk...

[Szerkesztve]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1177) t1 válasza bolondember (#1174) üzenetére


t1
addikt

az egy dolog hogy autópályn mennek az autósok, de
pl amit dokar is említett Zirc-Veszprém, szép kanyarok és ott előznek 5-en 6-an a beláthatatlan kanyarba. Vagy menjünk győr fele ott mindig mennek a versenyek főleg tavasszal,engem nem zavar hogy ha gyorsan megy de az már kurvára ha úgy előz hogy veszélyezteti az én a családom életét nah meg a kocsit

[Szerkesztve]

(#1178) _seth_ válasza Topiccsendőr (#1175) üzenetére


_seth_
veterán

Jogos... ma pl lexus 450 akármi gyönyörű verda, hogy az mit szerencsétlenkedett mire ki tudott állni két autó közül... másik: 7-es bmw... szép nagy jószág az biztos... adnák csak nekem :D de nem egy öltönyös emberke volt a tulaj és még csak tankolni sem tudott bele... na jó ilyet azért ritkán látok de, hogy ne tudja melyik oldalon lehet tankolni vele.... (legutóbb kispolákos nő csinálta hasonlóan de ő addig erőlködött a csővel, hogy elért oda végül és tudott tankolni... nem tudtam megállni, hogy ne nevessek :) de ezen a bmw-s fazonon inkább sírni tudtam volna :( ) (az, hogy hogyan vezetnek számomra rejtély de a tankolásból kiindulva....)

Pénz, életkor, jármű: semmit sem jelent :(

Főúton pl kanyarban fickós wagonr+ (a sofőr tuti az volt de a kocsi nem) meg akart előzni... én láttam, hogy jönnek szemből de ő vagy nem látta vagy azt hitte, hogy van kraft az autóba és lazán megelőz... indexelni még nem indexelt gondoltam akkor megóvom egy frontális ütközéstől és szélesre vettem a figurát azaz köjöttem a felezőig, hogy feltartsam, nem is előzött meg utána sőt nem is próbálkozott.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1179) Integra válasza N1 (#1166) üzenetére


Integra
titán

khm..
szóval megint olyan valakivel kötekedsz, aki feltelehtőleg idősebb és tapasztaltabb, de mindenképp jártasabb a kérdésben. :U
csak egy gondoloat volt. semmit több. csak egy gondolat.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1180) _seth_ válasza _seth_ (#1178) üzenetére


_seth_
veterán

''de nem, egy'' na mind1, az idő lejárt már nem tudom kijavítani...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1181) N1 válasza Topiccsendőr (#1167) üzenetére


N1
tag

Miről beszélek?
''fél napra 12 000 forint a Hring, és majdnem ugyanennyi a feleakorra Euroring is''
Erről beszélek.. Ennyiért nagyon kevesek tudnak oda kimenni, egyszerűen ez nem lehetőség, ez lószar.. Marad az utca, meg az autópályán a kamionok között, meg a szerpentinen a szembesáv.
Továbbra is azzal van a bajom, aki úgy motorozik, mint Valentino Rossi. Csak Rossinak nem jönnek szembe..


[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1182) Topiccsendőr válasza N1 (#1181) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A Kakucs az 3rugó...
Meg aki vesz egy 3millás motort az nehogymá' ne tudjon lemenni gyakorolni.

[Szerkesztve]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1183) N1 válasza Topiccsendőr (#1168) üzenetére


N1
tag

Amíg tildy nem írta azt, hogy csak az autósok a hülyék, eszem ágában se volt ilyet írni ide.. Az, hogy te ezt magadra vetted, és azt hiszed, hogy én a te szent motorosaidat ócsárolom, az annyiban az én bajom, hogy itt fellengzősködsz nekem.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1184) N1 válasza Integra (#1179) üzenetére


N1
tag

Megint?
Szerintem te is összekeversz valakivel, már vagy három privát üzenetet kaptam, hogy visszajöttem-e, meg hogy nevet változtattam-e, meg hogy én vagyok-e én.
Valami itt nagyon nem kerek :F

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1185) Topiccsendőr válasza N1 (#1183) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ja, akkor azzal kezdődött, hogy te visszaütöttél, értem.
Nincs semmi gond, csak egykalap alá vetted az összeset, ezt ne magyarázzuk már ki.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#1186) N1 válasza Topiccsendőr (#1185) üzenetére


N1
tag

itt ugrálsz nekem, pedig hozzád se szóltam

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1187) N1


N1
tag

Kicsit feldobandó a hangulatot.
Azt hallottátok, hogy meghalt a Ghost Rider? Nem a filmből, hanem a házi kaszkadőr dévédéiről ismert tagra gondolok.
Őt is a normális, szegény, kitaszított motorosok közé soroljuk?

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1188) t1 válasza N1 (#1187) üzenetére


t1
addikt

mi történt vele?

(#1189) #25954560 válasza N1 (#1187) üzenetére


#25954560
törölt tag

ma tobbszor is hireszteltek. es mar tobb emberkere is rahuztak h o az.

(#1190) Dumb


Dumb
senior tag

Női parkolás, magyar, Tico-s :D [link]

Szerk. Dragon, Te is hasonlóan nyomod? :DDD

[Szerkesztve]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1191) Dumb válasza N1 (#1187) üzenetére


Dumb
senior tag

Ő egy fantom, sztem nehezen lehet bizonyatani, hogy ki, és él-e. 320-al egykerekezni mondjuk nem egy életbiztosítás, erre maga is rájött :))

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1192) bobsys válasza Dumb (#1190) üzenetére


bobsys
addikt

aztakurva :Y

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1193) DeadMeat válasza Dumb (#1190) üzenetére


DeadMeat
veterán

Csak neki nagyobb hely kell hozza :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#1194) Zozzant


Zozzant
addikt

:C :C :C
[link]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1195) Zozzant válasza Dumb (#1190) üzenetére


Zozzant
addikt

fúúú ez kész főbe kellene lőni az ilyet a helyszinen életre alkalmatlan :(

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#1196) brd válasza Dumb (#1190) üzenetére


brd
nagyúr

:W Jesus... hogy a csába kapnak ilyen idióták jogosítványt?

The only real valuable thing is intuition.

(#1197) Ramius


Ramius
őstag

ott virít a nagy kék T betű hátul. nagyon negatívak vagytok :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1198) Dumb válasza Zozzant (#1194) üzenetére


Dumb
senior tag

Itt emberi mulasztás történhetett :DD

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1199) brd válasza Ramius (#1197) üzenetére


brd
nagyúr

Amikor én jártam vezetni tanulni (tehát vizsgáról még szó sincs), egy ilyenért fejbelőttek volna, nemhogy adnak még B-s papírt is a zsebembe...

The only real valuable thing is intuition.

(#1200) Ramius válasza brd (#1199) üzenetére


Ramius
őstag

ezekszerint nem láttad a cinizmust a hsz-ban :D
engemis megtanítottak tolatni :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.