Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Calogero válasza dragonfx (#792) üzenetére


Calogero
addikt

Te hol élsz?
Lehet hogy többet vezettem mint te én eddig nem tapasztaltam ilyet. Te nagyon kezdő lehetsz vagy nagyon gyerekes a felfogásod

(#802) Totyi válasza dragonfx (#799) üzenetére


Totyi
őstag

Sztem most jobb, ha nem írsz semmit....inkább hallgass. ;)

Calogero nem vagy vagy, hanem ez is, az is. :(

dragonfx
attól, hogy Te ilyen vagy, még más lehet becsületesés hidd el, megéri annak lenni. Tapasztalat. ;)

Megint a tapsikolós smiley, és a helyesírás ;]


[Szerkesztve]

(#803) t1 válasza dabadab (#800) üzenetére


t1
addikt

kockára tetted kb 10-15 ember életét 1-ért legyél büszke magadra.

Biga:
szarkupac, ego,...........ej de kurva nagy pofád lett hirtelen

(#804) dragonfx válasza Gyuri27 (#795) üzenetére


dragonfx
veterán

megtörtétn csak enm clios volt, hanem fiatos. :(((
Bukta hütőrács, és utolag kiderült a középső eeem is, mert kalapálástól lejött a fény. :(((
És nem enm diktálom be mer nem tudom hány bátyja van aki 130 kilós és nincs szsükség hogy agyonbaxxanak, megkéseljenek, rendőrségre bíróságra kelljen járnom potyára másért, ismeretlenért, és semmit nem kapok érte. Nem beszélbve arról a kocsimat rommátörje mert börtönbe kerül.

Emberek kelljetek már fel!!!ez enma becsületesség országa.Komolyna olyanok avgytok mintha aplútóról jöttetek volna páran :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#805) dabadab válasza t1 (#803) üzenetére


dabadab
titán

Mi a jo budos francrol beszelsz?

DRM is theft

(#806) t1 válasza dabadab (#805) üzenetére


t1
addikt

Es mielott valami faszsagot kitalalnal: eddig osszesen ket balesetnek voltam a szemtanuja, mindketszer megalltam (raadasul az egyik az autopalya tulso oldalan
tortent)).

magyarázd meg hogy jutottál a túlsó oldalra[

[Szerkesztve]

(#807) (Kolombusz) válasza dragonfx (#660) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nemtom, nekem a szemem jobban bántják a klasszikus izzók, mint a xenon. A xenonba bele tudok nézni rendesen éjjel, de a klasszikustól fáj a szemem.

(#808) dragonfx válasza dabadab (#800) üzenetére


dragonfx
veterán

nem elég hogy részeg vagy még el sem hallgatsz? :U
És mér akarsz melót adni I_amnek?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#809) blunt


blunt
aktív tag

nagyon könnyű itt bárkit is fikázni, de ha ebben az országban mindenki ilyen keménylegény, és csak T1 meg dragon a f*sz, akkor miért tudott a csávó elmenekülni miután 2 centiről pofánlőtt valakit a villamoson pár hónappal ezelőtt? Miért nem segített senki annak a focistának a mammutnál lévő szórakozóhelyen, amikor halálra verték?

mindenki csak ott állt és nézte.
gratulálok.

bort iszik.... ?





[Szerkesztve]

(#810) dragonfx válasza Calogero (#801) üzenetére


dragonfx
veterán

Örülj hogy olyna helyen laksz ahol normálisak az emberek.
Mi ezena gyerekesség???
Elütne egy kocsi, menne tovább...ennyi. De persze én másért kockáztassak mindent ?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#811) EQMontoya


EQMontoya
veterán

bazmeg, ha vki ott fexik az úton, és látom, h baleset érte, megállok. (Ha csak ott fexik, kikerülöm.) Véletlen elütnek 1 zebrán, akár még a sjaát hibádon kivül is, mondjuk T1 :D, akkor ott vérezz el, mert mindenki rohan a barátnőjéhez kúrni? kicsit erős lenne. Kötelező megállni bazmeg, vagy az elsősegélynyújtó tanfolyamot és a kresz oktatást is elbliccelted? :U

blunt: hülye vagy Te is. ha vki egy AK-val lövöldözik az uccán, nyilván senki nem megy oda, mert Őt is fossá lövik, de mi bajod származhat, ha segitessz egy balesetet szenvedettnek.. gyanitom, h vérző fejjel nem fog szétlőni.. :D

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#812) Totyi


Totyi
őstag

Abba kéne hagyni.... :U

(#813) dabadab válasza t1 (#806) üzenetére


dabadab
titán

Magyarazd meg, hogy mikepp tettem kockara 10-15 ember eletet, ill. dontsd el, hogy melyik egy emberre gondolsz azok kozul, akik megserultek a balesetben.

Egyebkent, meg ha mar ilyen faszan rakerdeztel, miutan eldontotted magadban, hogy mi tortent, megemlitenem, hogy az eset egy autopalya-lehajto elott nem sokkal tortent, ott fordultam meg, nagyokos.

Arrol meg aztan mondjuk vegkepp semmi fogalmam sincs, hogy a magadfajta fereg mifele magas lora kepzeli magat.

DRM is theft

(#814) biga válasza blunt (#809) üzenetére


biga
senior tag

Sajnos nem csak ők ketten. Ha csak ők lennének ez egy vidám, békés és nyugodt ország lenne. Vannak még, de hála az istennek azért a nagyon kis (ellenben annál hangosabb, és látványosabb) kisebbséget képviselnek. A nagy többség azért szerencsére normális.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#815) t1 válasza EQMontoya (#811) üzenetére


t1
addikt

nincs jogsim de ez nem változtat azon amiket mondtam.
Kivéve amit bigának mert azon felbasztam az agyamat

(#816) dabadab válasza Totyi (#796) üzenetére


dabadab
titán

''Ő meg olyan ami nem egészen az, de ezt nem nekünk kell megítélni.''

Elnezest, de van par dolog, amit azert megiscsak megitelnek. Ezek koze tartozik a cserbenhagyas nevu aljassag is.


DRM is theft

(#817) Gyuri27 válasza dragonfx (#804) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezért irtam a zöld számot!
Így viszont nem lehet élni. Mármint félelemben. Már máshol irtam nem vagyok terminátor a családomat és magamat megvédem minden áron.
Félreértés ne essék nem vagyok a becsület bajnoka. Viszont egy szerencsétlenül járt embernek legalább így segiteni kell. Persze ez az én véleményem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#818) t1 válasza dabadab (#813) üzenetére


t1
addikt

:)
kihagytad a részleteket amit írtál abból atzt lejetet kikövetkeztetni hogy láttad a balesetet lementél a leállóba, ás a 160-al közlekedő kocsik közt futottál

(#819) dragonfx válasza EQMontoya (#811) üzenetére


dragonfx
veterán

Akkor még azt is lehetett bundázni... :C
Ha valaki ott fekszik, kikerülőm, max.rádudálók mi a faxért pont ott esett el és ezér toldalra kell tekernem rongálva a futóművet, ami amortizálódik ezzel ...

Ha állók max. kirakom mellé az elsősegélyládát de szigorúan a törött keze mellé, vagy ha lába törött akkor 2 méterre tőle, nehogy kárt tegyne magába.A telefonom meg lemerült mert nincs kocsis töltöm. :C

Látjátók hogy ti kényszerítitek ezt ki :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#820) dabadab válasza t1 (#818) üzenetére


dabadab
titán

Te szerencsere nem hagytad ki azokat a reszleteket, amikbol latszik, hogy egy faszfej vagy.

DRM is theft

(#821) Totyi válasza dabadab (#816) üzenetére


Totyi
őstag

Jogos, de annyit nem ér, hogy felhúzd magad! :)

(#822) dragonfx válasza biga (#814) üzenetére


dragonfx
veterán

Csak hiszed ember......elég gáz ha ennyire nem látjátók mi folyik ebben az országban.
Rájöttem mi baj csukott szemmel jártók, vagyis ugy tesztek....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#823) Calogero válasza dragonfx (#810) üzenetére


Calogero
addikt

Mi ezena gyerekesség???

Pl ez a felfogás

És nem enm diktálom be mer nem tudom hány bátyja van aki 130 kilós és nincs szsükség hogy agyonbaxxanak, megkéseljenek....

Kérheten a bíróságon és a rendőrségen is, hogy kiléted ne derüljön ki, valamint erre találták ki a Zöldszámot.



[Szerkesztve]

(#824) dragonfx válasza t1 (#818) üzenetére


dragonfx
veterán

hogy ő is áldozat legyne és további 2 embernek kelljen az utját megszakítani....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#825) dragonfx válasza Calogero (#823) üzenetére


dragonfx
veterán

EMBER!!!!!!!!!!!!!!!
21. században élsz!!!!!!!!!

menj már egyedül este a 8kerbe vagy a 13 egyes részeibe vagy újpestre....és lehet kcosi pénz nélkül mész haza 5 monoklival.............

Te komolyna ennyire szépnek látód ezta z országót????
Lehet szép dolgok is vannak ebbena országban pl:a maygar nők szépek :DDD ...de még ha egybe szerelmes is avgy sme láthatód ennyire optimistán egy xarkupac országot........

Csalódtam benend azt hittem te ennél sokkal komolyabb felfogású ember vagy, eddig nem írtál ilyen mesébe illi badarságokat. És ha erre azt írod nem igaz amit leírtam, akkro próbáld ki amit írtam, de nem vállalom akórházi kezeléseidet, és a kocsid költségeit sem.
Ja és ne fegyverrel indulj el.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#826) I_Am


I_Am
veterán

Én szóltam finoman....

Akkor most fenyitek!

Ha innentől számolva akárkinél is meglátok egyetlen, akár burkolt formában leirt személyeskedő szót is, azonnal megy 3 óra pihenőre és felkerül az adatlapjára is! :(((

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#827) t1 válasza dragonfx (#825) üzenetére


t1
addikt

azért csinálják mert ha nekünk adnának igazat a többi őket is fikázná
ők is ezt gondolják csak lapítanak sunyulnak és nem merik felvállalni

(#828) biga válasza t1 (#815) üzenetére


biga
senior tag

Felbasztad az agyadat? Mi a fene? Belegázoltam az angyalfinomságú lelkivilágodba? Talán nem volt igazam? Miért? Te minek mondanád pl az ilyen hsz-t, ha nem egoizmusnak?:

''Az hogy nem érdekel az egész. nem az én életem.Főleg ha nem én ütöm el.
Ha én ütöm el akkor alap hogy segítek mert nem akarok rontani a helyzeten főleg ha én vagyok a hibás és ez a hiba az életem többi részét is megfogja alapozni ''


És minek neveznéd az ilyet?:

''nyugodtan de figyelj meg se állj mert én sem állnék meg ha égnél lelasítanék röhögnék és mennék tovább
''
Én egyszerűen szarkupacnak nevezem.


Vagy a kívánságomon basztad fel az agyadat? Miért? Szerinted mit kellet volna kivánnom? Hogy''nem baj, hogy te felőled bárki megdögölhet az út szélén, hiszen nem a te életed, de én és még sok ember töri magát, hogy ilyen esetben minél hamarabb segítsen neked''? És tudod miért teszik? Nem elsősorban azért, mert mellesleg ez a szabály, hanem mert emberek. Veletek ellentétben...

Legyetek büszkék magatokra. Talán egyszer egy nálatok is nagyobb féreg fog rajtatok átgázolni és akkor majd azon baszd fel az agyadat! :(((

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#829) t1 válasza biga (#828) üzenetére


t1
addikt

''''nyugodtan de figyelj meg se állj mert én sem állnék meg ha égnél lelasítanék röhögnék és mennék tovább
'' Én egyszerűen szarkupacnak nevezem.
''

ezt arra írtam amit írtál, és írtam is kb 10 hsz el lejjebb hogy azt nem gondoltam komolyan ahnem az ideg váltotta ki belőlem

[Szerkesztve]

(#830) dragonfx válasza I_Am (#826) üzenetére


dragonfx
veterán

igazad van, de a látód ők kezdték el, és csak 1 ember látja reálisna a dolgot.
Neked mia véleményed?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#831) (Kolombusz) válasza dragonfx (#825) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A zöld szám mire jó? :U

(#832) biga válasza I_Am (#826) üzenetére


biga
senior tag

Bocs, csak most értem utol a hsz-okat, és csak most értem el idáig, már nem enged módosítani. Visszafogom magam...

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#833) dragonfx válasza (Kolombusz) (#831) üzenetére


dragonfx
veterán

és majd a rendő megvéd téged mi??? :U főleg mikor 2 óra múlva kiér, és ő is be lenen xarva???
Én nem keresem direkt a bajt magamnak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#834) I_Am válasza dragonfx (#830) üzenetére


I_Am
veterán

Mint láthattad távol maradtam az ügytől. Ez a véleményem. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#835) t1 válasza dragonfx (#833) üzenetére


t1
addikt

főleg mikor 5 -en erőszakoltam meg egy lányt..

(#836) Zozzant


Zozzant
addikt

most értem el az amcsis autópálya üldözéses kilökősdihez:) nemsemmi video, tudott az ipse vezetni:) vagy a zsaruk voltam gyenguszok, ennyiszer újraindulni...:) utána meg tizen leteperték... micsoda eredmény:)

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#837) biga válasza t1 (#829) üzenetére


biga
senior tag

Megmutatnád azt az ominózus hsz-át, amiben állítólag bármilyen módon jelezted, hogy ezt nem gondoltad komolyan?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#838) t1 válasza biga (#837) üzenetére


t1
addikt

#818 válasz 811-re

(#839) deicide válasza Dalai Láma (#746) üzenetére


deicide
veterán

a lelkiismeret teljes hiánya is lehet az oka, nem vagyok rá büszke, de engem sem érdekel, hogy mással mi van, ilyen vagyok sajnos, érzéketlen és manapság egyre többen...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#840) I_Am válasza dragonfx (#825) üzenetére


I_Am
veterán

Én elég sokat jártam a 8-ba, 9-be, 5-be éjjelente, gyalog kocsival, egyedül, barátnővel, de egyszer nem találkoztam keménykedéssel. Tudod van egy igaz dolog, hogy akik ott kemények, azok nem keménykednek, mert nem kell a balhé az otthonuk körül. Ha valaki meg az otthonuk körül akar keménykedni, annak hamar csend lesz a neve az egyik lépcsőházban.

Voltam a 8-ban minimabc-ben ugy, hogy nem tudtam a brifkom becsukni mert annyi pénz volt benne. Érdekes arcok álltak mögöttem, de egy rossz szót és mozdulatot nem tettek felém. (1.2 millio volt a brifkomban 3 éve nyáron és már annyira szomjas voltam, hogy megálltam az abc előtt és beugrottam egy ice teáért.) Látták, hogy nem kevés pénz van nálam és mégsem ütöttek le. (és akkor még tetoválva sem voltam, mint elrettentő kinézet)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#841) Racecam válasza t1 (#835) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

5-en megerőszakoltak egy lányt? :F
Erről még nem is hallottam. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#842) dragonfx válasza I_Am (#840) üzenetére


dragonfx
veterán

szerencséd volt.
Nem vot, idejük kifigyelni téged.

Most mondjam azt tavaly nyáron majdnem megkéseltek fényes nappal 20 etnikumi személy???

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#843) dragonfx válasza Racecam (#841) üzenetére


dragonfx
veterán

5en voltak, de csak 2 tette meg vagyis erről szólt a hír azóta.TVben is volt sokáig.

T1:ja szólók rendőrnek tételezzük fel ott vanank helyszínen figyu van itt 4 arc aki meg akar késelni, elvették tel.em léci menjetek már utánuk és szerzzétek vissza nekem, arra mentek xy márkájú autóval.Szeirnted mit modnana a rendőr??..lehet még engem vinne be hogy megkattantam... :O

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#844) deicide válasza dabadab (#800) üzenetére


deicide
veterán

azért valamelyest igaza van, ha vannak autósok a másik oldalon is, akkor minek megállni, még azt hiszik szereted a vért...ha nincsenek, akkor term. igazad van, azzal együtt, hogy sokan (én sem) nem állnának meg.

ezzel kapcsolatban nemrég volt hir, kb 3 napja, hogy a m7-en baleset történt az egyik oldalon és emiatt a másik oldalon is lelassult a forgalom, mert bámészkodtak az autósok, mi lett volna, ha még meg is állnak és átmennek segiteni...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#845) Racecam válasza dragonfx (#843) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Miről beszélsz? :F
Nem akarok tovább offolni, de maradjunk annyiban, hogy 5 rendőrt feljelentett egy lány, hogy megerőszakolták őt.
Ma még nem tudjuk, hogy valóban megtörtént-e az eset ezért maradjunk a tényeknél.

Gondolom senki nem örülne itt, ha azt mondanám rá, hogy ellopta a kerékpáromat és holnap már egy másik fórumozó azt írná az illetőről, hogy kerékpártolvaj. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#846) I_Am válasza Racecam (#845) üzenetére


I_Am
veterán

A télapó szánon közlekedik... ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#847) Zozzant válasza I_Am (#840) üzenetére


Zozzant
addikt

elrettentő kinézet :) ez ütött, egyébiránt van olyan hogy nem az a céljuk, de ha az akkor tökmindegy mit csinál az ember, akkor annyi

szlovák paradicsomban mi is találkoztunk gombát 40 centis késsel szedő etnikummal, 5-6 kevéssé fejlett egyed volt, nálam 1 fejjel mindegyik alacsonyabb, de a párom aki már a feleségem, náluk is alacsonyabb 1 fejjel, törékeny teremtés, leállítottak hogy ''péénz?'', mondhatom őszintén szinte beszartam ott az erdő közepén a semmiben... pénz az a kocsiban maradt messze, amit meg is mondtam nekik, és még élek, de ha akarják akkor kinyírhattak volna simán.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#848) Racecam válasza I_Am (#846) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most megvagy!
Ez volt a beugratós kérdés! ;]

Hozd csak vissza a versenyszánomat!! :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#849) I_Am válasza Racecam (#848) üzenetére


I_Am
veterán

A szarvasok maradhatnak? Kevés a paci a verdámban. :DD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#850) deicide válasza I_Am (#849) üzenetére


deicide
veterán

na az biztos, még a kadett is (majdnem) lenyomott... :Y

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.