Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) dabadab válasza deicide (#590) üzenetére


dabadab
titán

Egy hozzad hasonlo kedves kozlekedotarsunk volt szives elutni nagyanyamat ugy tiz eve, a laba se a keze utana mar soha nem lett olyan, mint elotte.
Hadd ne kelljen orulnom a szokasaidnak.

DRM is theft

(#602) dokar válasza dabadab (#598) üzenetére


dokar
addikt

idióta száguldozós motorosok. utálom őket. :W

de a szerencsétlen, aki a vétlen volt, mi a faxért nem a külsőben ment??? :F
jobbra tartás emberek! ja, hogy egyeseknek szégyen a kapaszkodósáv, még akkor is ha nincs előttük senki!? hála az égnek, hogy nyártól az autópályákon keményen fogják büntetni, aki huzamosabb ideig indukolatlanul a belső sávban halad. :R

extra - SEXRay

(#603) I_Am válasza bambano (#596) üzenetére


I_Am
veterán

Látod, srakítottad még az én mondanivalómat is.

Viszont itt ember ne akarja nekem megmagyarázni már, hogy a nagy könyv szerint vezet és csakis mindig a sebkorlát tábláknak megfelelően mert azonnal bannolom magam. :D

A lényegi mondanivaló nem a Te soraidban olvasható, mert ezzel az erővel nézz magadba. Oké Te nem mondtad még Apukádnak, hogy ssss, mert kiraklak a kocsidból. Én pölö mondtam már (és ahogyan Fx, én sem gondoltam komolyan). Miért mondtam, mert más habitusú Apám van mint Neked. Nem ismerem a Tied, Te sem az enyémet. Ebből kifolyólag innentől érvényét veszti az erre vonatkozó karakterformálás és véleményezés az ügyet illetően. Én meg tudom indokolni miért szóltam igy rá egyszer faterra, sőt még azt is, hogy egyszer miért ültettem hátra a kocsiban. Igen, megálltam, kiszálltam, kinyitottam az ajtaját és mondtam, hogy irány hátra a hátsó ülésre és nézze inkább a hiradót a tévében. Nem viccelek. És azóta is beszélőviszonyban vagyok öregemmel. Belátta, hogy picit sokat beszélt és inkább hiradót nézett hátul. Nem vesztünk össze, nem sértődtünk meg egymásra, miután hazaértünk ugyanúgy ment minden tovább, mint előtte. Fateromnak fullos jogsija van, ráadásul katonai konvojban még nitrot is szállithat és szállitott is régen. Több millió kilométert levezetett már, ezért állandóan beleszól mit hogyan merre. Tisztelem, szeretem, de néha sok. Ezt Ő is érzi és néha ilyen utólag vicces dolgok sülnek ki belőle. (már Ő is nevet a dolgon)
Anyám mikor megvettem, a kocsimat és elsőnek elvittem egy körre egyből gyorsulni akart. Ez van, szereti a sebességet és mivel már közel 20 éve nem vezet (mert pánikbeteg) miért ne csaltam volna egy kis mosolyt az arcára? Kimentünk a pályára és picit megküldtem a járgánynak. Tudom veszélyeztettem magamat is, Őt is, meg mindenkit a forgalomban. Nevetséges még leírni is, nemhogy az ilyenekbe majd hónapok, évek után még belekötni. Ha driftelni akart volna Anyum, tuti, hogy keresztbe teszem a járgányt a kedvéért. Ott ahol tudom, hogy lehet és akkor amikor Ő akarja. Ennyi. Ezért ''köpködni'' valakire szánalmas.

Női sofőröket inkább megtapsolom, én bevallom tartok tőlük. Soha nem állok le gyorsulni velük, mert bizonytalanok és kiszámíthatatlanok. De azért mert valaki egyszer bepróbálkozott egy női vectrás ellen nem köpöm le.

Engem tavaly nyár végén egy kék opeles szőke nő tört majdnem össze a Rákóczyn a Blaha előtt. Képzeld utánamentem, mert annyi nem volt benne, hogy megálljon vagy egy sima bocsi. Mintha semmi nem történt volna. (csak a jobb oldali felnieim patkáztam szarrá, más nem történt) A nő annyira bedarázott, hogy egyből még a piroson is áthajtott. Én is. Hazakísértem, megálltam mellette és jól kiordítottam magam. Akkor ez volt a helyes számomra. Nem tartom azt sem kizártnak, hogy ha 10 évvel ezelőtt történik akkor még a verdáját is megrugdosom, hogy egyenlő károkkal szálljunk ki a dologból. Mára már elég volt az, hogy tudomására hoztam, hogy vagy nemiszervet fogdosson a kormány helyett, vagy inkább ipari áramot vezessen. :)

És hogy a végére pontot tegyek, nem azt irtam, hogy mi vezetünk úgy mint DragonFx, hanem azt, hogy Ő vezet úgy mint mi. Csak benne nagyobb örömérzést okoz, mint bennünk.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#604) EQMontoya válasza dokar (#602) üzenetére


EQMontoya
veterán

én azt nem vágom, hogy a vétlen motoros mit szivott, mennyire volt részeg, vagy csak szimplán miért aludt? Ugyanis ha látom, hogy jön szembe velem egy motor, elhúzom a kormányt, azé 2 motor egymást mellett vidáman elfér 1 forgalmi sávban... Másrészt, dokar kollegával egyetérve, ha a vétlen a sávjának jobboldalán ment volna, akkor nem történik baleset...

Same rules apply!

(#605) I_Am válasza dabadab (#601) üzenetére


I_Am
veterán

mindegy hogy falu vagy lakott területen kivül:

annyit jelent, hogy falun és a lakott területeken kívül, tehát nem azokon áthajtva is. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#606) I_Am válasza EQMontoya (#604) üzenetére


I_Am
veterán

Ekkora sebességnél és ilyen kanyarban nincs az a reflex amivel kikerülhetted volna.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#607) EQMontoya válasza I_Am (#606) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jah, h 300al ment? ez a másik linkben nem szerepelt. Én kérek elnézést. :B

Same rules apply!

(#608) dabadab válasza EQMontoya (#604) üzenetére


dabadab
titán

Ha mar a motor az iven van, akkor eleg nehez onnan elrangatni, meg gondolom az, hogy hirtelen a savjaban feltunt vele szemben egy 130-cal szaguldo motor, nemileg kibillentette a lelkiegyensulyabol, valamint, mindezeken tul, ha megnezed, megprobalta elkerulni, csak az a baj, hogy mindketten a kanyar kulso ive fele indultak el.
A kulso savban meg valoszinuleg azert volt, mert az elotte halado autot akarta megelozni.

DRM is theft

(#609) #25954560 válasza dabadab (#598) üzenetére


#25954560
törölt tag

a srac tul sokat kepzelt magarol. olvass utana h ki volt o. tipikus rossz pelda, hogy valaki nem verseny korulmenyek kozott versenyen erzi magat. ha csak sajat magat olte volna meg, akkor mehetne a levesbe. de igy...:(

mod:
#608:
ha kanyarban fekezel, a motor fel akar kelni es meg nagyobb iven megy. szukebbre pici gyorsitassal es nagyobb dontessel tudod fogni, ha meg van hova gyorsitani/donteni. rossz reakcio a vesz eseten fekezes ebben a helyzetben

[Szerkesztve]

(#610) I_Am válasza #25954560 (#609) üzenetére


I_Am
veterán

De ha meg döntöd és gyorsítasz, akkor a tapadást veszitheted el és akkor meg kiszambázik a motor alólad.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#611) #25954560 válasza I_Am (#610) üzenetére


#25954560
törölt tag

pontosan. ezert irtam h ha meg van hova gyorsitani/donteni

(#612) bambano válasza I_Am (#603) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Az ekvivalencia reláció tranzitív, szimmetrikus és reflexív.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#613) I_Am válasza bambano (#612) üzenetére


I_Am
veterán

Leírtad a leírhatatlant. :C

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#614) #25954560 válasza bambano (#612) üzenetére


#25954560
törölt tag

alairasgyanus :)

(#615) dokar válasza #25954560 (#614) üzenetére


dokar
addikt

ez teljesen okés. nem tanultatok algebrát? :)

extra - SEXRay

(#616) EQMontoya válasza dokar (#615) üzenetére


EQMontoya
veterán

ez azé nem tejjesen algebra. Mármint nem az, amit az átlag embernek az algebra jelent. :U

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#617) #25954560 válasza dokar (#615) üzenetére


#25954560
törölt tag

inkabb halmazelmeletnek tunik :) de ez mar nagyonoff. gugli rulez

(#618) dokar válasza EQMontoya (#616) üzenetére


dokar
addikt

az átlag ember le van... :DDD

extra - SEXRay

(#619) dragonfx válasza dabadab (#598) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát ez nem semmi, de itt is úgy vettem észre a másik motoros mikro megelőzte akkro pattant el benne a húr, hogy na én most visszaelőzöm, gondolom konkurens márka lehetett, nem figyeltem.
Elég gáz így menni motorral, már az első 130as kanyarban is annyira bedöntia motort hogy az életveszélyes.Hirtelen belegondoltam, mi lett volna a a szembe jövő motoros helyett én haladok ott???...az ok, ő mindneképp megpusztul, de mi maradt volna az én autómból?........
Régen nagyon szerettem volna egy sportmotort, értsd kawa ninja, honda cbr...de letettem róla, sokkal hamarabb el tud ugrani az ember agya, és sokkal jobban gyorsul, és szinte nem véd semmi, csaka fortuna, meg a tudásód.Motoros ruha csak egy bizonyos szintig jelent védetséget.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#620) marsu


marsu
addikt

Szerintem van itt valaki, akinek BMW-je van ...

:U

Press any key to continue ...

(#621) N1 válasza I_Am (#589) üzenetére


N1
tag

érdekes elmélet

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#622) Dalai Láma válasza N1 (#621) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Rühellem az ilyen kis buzi férgeket. Mi a f@szt képzel magáról? Felőlem úgy öli meg magát, ahogy akarja, hajtson fának, vagy betonfalnak, engem hidegen hagy. De hogy másokat meggyilkoljon a faszagyúsága miatt...

És ilyenből nem kevés van. Pár hete orfűről jövünk hazafelé, kellemes emelkedős kanyargós hegyi útszakasz, lefelé tényleg lehet szágultozni rajta, csak szar a minősége, és beláthatatlan kanyarok. Szóval megyünk felfele, mikor egy ocsmány f@sz jön velünk szemben félig a mi sávunkban. Nem 90-nel. Majdnem telibe talált minket. Pedig már majdnem lent voltunk így is az útról. Ezen az útszakaszon sok biciklista szokott tekerni. Rossz belegondolni, hogy mi lett volna ,ha épp ki kell kerülnünk egy biciklistát. Csúnya dolgok... .

Nem értem:((( Menő dolog mások életével játszani? Vazze, az a 3 perc nem számít semmit, ki lehet várni a megfelelő pillanatot az előzésre, de az triviális, hogy kanyarban, záróvonalnál a saját sávomban maradok.

Nem is értem, mit gondolt ez a baromarcú is. És persze a vétlen halt meg. Mondhatjátok, hogy neki is jobban a szélen kellett volna mennie, de hát akkor is. Az ilyen tetveknek a börtönben a helyük, de hogy jogsit nem érdemelnek, az is biztos. Rohadékok. És tel van velük az ország. :(((

N1 nem kimondottan neked ment, csak félrekattintottam.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#623) bocX válasza Dalai Láma (#622) üzenetére


bocX
tag

állítólag a vétkes is meghalt
szomoru dolgok vannak a felgyorsult életünkben, nem kivanok többet irni, a motoros totyikban már irtam, amugy kb egyetértek....sajnos ez van :(

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#624) t1


t1
addikt

2 napig nem nézek fel a PH-ra és mik történnek itt DFX ügyében :)

(#625) N1 válasza Dalai Láma (#622) üzenetére


N1
tag

Teljesen egyetértek.

Amúgy tőlem jöhet 200-al is a szerpentinen, ha nem az én sávomban jön szembe..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#626) marsu


marsu
addikt

[link]

Ejnye, ezek a BMW-sek ....

:( :(

Press any key to continue ...

(#627) t1 válasza marsu (#626) üzenetére


t1
addikt

gondolom nem 130-al ment :U

(#628) I_Am válasza marsu (#626) üzenetére


I_Am
veterán

Szerintetek eladná a felniket a verdáról? :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#629) t1 válasza I_Am (#628) üzenetére


t1
addikt

kituggya rom lett a gép rendesen.... ;]

(#630) marsu válasza I_Am (#628) üzenetére


marsu
addikt

Szerintem a te gépedre nem lenne jó ... Vagy azonos az osztókör?

Press any key to continue ...

(#631) marsu válasza t1 (#627) üzenetére


marsu
addikt

Szerinted egy BMW tud 130-al menni?

:D

Bár lehet, ... de utána már muszáj kettesbe kapcsolni!

:DDD

Press any key to continue ...

(#632) Bazsee71 válasza deicide (#590) üzenetére


Bazsee71
őstag

Én ezzel nagyon nem értek egyet....városon kívül menj inkább 140-nel, de faluban, városban amikor forgalom van, max 60! Bárki kiléphet eléd, és nem a saját életeddel játszol. Amúgy aki így vezet azt az átlag nagyon nem szereti, mert általában faluban teker, előz, utána meg előzhetik vissza...

(#633) I_Am válasza marsu (#630) üzenetére


I_Am
veterán

Láttam már ilyen felnit audin, megkockáztatom, hogy 5x112-es és ha az ET is 35 vagy fölötti, akkor jó. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#634) I_Am válasza Bazsee71 (#632) üzenetére


I_Am
veterán

[link]

;););)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#635) marsu válasza I_Am (#633) üzenetére


marsu
addikt

Az AUDI az 5x112, mint a Passat és az ötös Golf, de a BMW szerintem nem :(

De majd utána nézek ;)

Press any key to continue ...

(#636) I_Am válasza marsu (#635) üzenetére


I_Am
veterán

5x108 és 5x110 is jó osztókörmódosítóval, ami csak a 108-hoz kell.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#637) marsu válasza I_Am (#636) üzenetére


marsu
addikt

[link]

5x120?

Press any key to continue ...

(#638) I_Am válasza marsu (#637) üzenetére


I_Am
veterán

szomorú vagyok. :O

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#639) divot válasza Dalai Láma (#622) üzenetére


divot
veterán

Én azokat a faszokat imádom, aki Budapesten az én testi épségemmel játszadozva küldik a verdát, mer annyira sietnek. És minden egyes piros lámpánál begurulok mögéjük.

(#640) marsu válasza I_Am (#638) üzenetére


marsu
addikt

Lehet 5x120-as felnit is találni ....

Én is a neten vettem a sajátomat, ki lehet fogni jót olcsón, de azért van benne kockázat.

Press any key to continue ...

(#641) Ramius válasza divot (#639) üzenetére


Ramius
őstag

ez nemcsak pesten van

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#642) I_Am válasza marsu (#637) üzenetére


I_Am
veterán

találtam ugyanilyen replikát 7.5x17-est. :C :DD

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#643) marsu válasza I_Am (#642) üzenetére


marsu
addikt

Én sokáig kerestem gyári golf vagy passat felnit, nem ragaszkodtam az újhoz. Ami most van rajta azt Szegeden találtam.

[mod]

[kép]

70.000.- pénz volt a 4db.

[Szerkesztve]

Press any key to continue ...

(#644) Dalai Láma válasza divot (#639) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Azt én is. Meg mikor a zebrára állnak pirosban, és nem látják emiatt a lámpát, hogy mikor vált zölre. Persze mindenki dudál mögötte, és a gyalogosoknak nincs hely a zebrán, de biztos megéri nekik az a fél méter. Szánalmasak. Ilyenből napi 20-at legalább látok, főleg, mikor bámulok ki az ablakon.

Ezért jó biciklivel menni. Bár az egy külön történet...

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#645) dragonfx válasza marsu (#626) üzenetére


dragonfx
veterán

Ejjjde hazavágta ezt az m5öt...lesz mit fizetnie, ha egyáltalán értelmes autót tudnak még belőle csinálni. :O ..de áhhh nem ez is totálkár 27 millió :(

Van ott több:[link]>>szomorú kimondani de ez totálkár.A nyomorult rönós, szegény csávesz autójár szétkúrta, ha netán meg is csinálják értelems autó amire rábíznám magam nem lesz belőle.

[link]>>tipikus eset, ki akarta próbálni túl korn mit bír mikor még nem is ismerte az autót, hát most fizet érte szépen hogy jó legyen.De érthetetlen mér vízen, kanyarba próbálta.Mondjuk lehet nem ment az esp +asc sem.

[link]>>és szerencsétlen még nem is magyar, gyakorlatilag bukta az autójár, magyra biztosító külfödinek kárrendezés??...reménytelen, lexarom üssön el 5 embert de az én autómat aki vétlen az esetben maradjon éppen.És akkor még arról ebszél nem volt sneki az úttesten, meg hogy nem akart a wartburgba menni...hát darálja le ha aza hibás, ne másét törje össze. :((( ...nekifutásra másfél millt mndanék a javításra, szegény arc lehet még töretlen volt az autója, és egy ilyne miatt szinte flig totálós lett.Kitépném azt a fejét odatenném a sérvédő és a kerék közé egy kicsit. :(((

I_am>>el kell szomorítsalak, 5*120as mitn az összes bimmer, de van ösztókörmódósító, akár 4*100asra is.Az 5ösöknek általában et20 környékén vannak, persze az M5-ről ne tudom mennyi, elég új, ki tudja mennyi, a felni neve bmw zurigo, a 17es replika 45 környékén van, az eredetiről ne bezséljünk inkább mennyi...... :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#646) _seth_


_seth_
veterán

Korunk egyik veszélyes közúti eleme az idős trabis bácsi... na jó eddig semmi probléma nem lenne de amikor kétsávoson úgy szlalomozik a sávok között mint hamilton a safety car mögött az már egy kicsit sok(k), persze nem megy gyorsan csak olyan 35-40-el 70-es szakaszon szal tuti nem mérné be a trafi... egyébként igaza van mert azon a szakaszon szoktak mérni, ellenőrizni... szal feladat meg is van: meg kell előzni nem kell de jó lenne... papa tartja a tempót és mindkét sávot fogja aktívan, kimegyek jobbra megy ő is, megyek balra megy ő is... na jó nem teljes sávot vált csak olyan 50-100 méterre megy be a másik sávba, mintha a felezőn akarná tartani az autót csak nem megy neki... szal megyek ''szélárnyékba'' gondoltam neki van 26-27 ló nekem meg 75 akkor mégiscsak megelőzöm... még mindig szélárnyék már meg is tolhatnám de inkább jön a be balra kicsit rá a dupla záróvonalra (jobbos ütemben volt), vissza kettő paldógáz... F1 a valóságban és még csak belépő sem volt! Na jó összesen 100 paci ''versenyzett'' de tetszett... + maga a szitu, hogy ilyen képességekkel van aki még vezet...

Hozzátartozik, hogy esett az eső is egy kicsit szal vizes volt az aszfalt... lehet csúszkált :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#647) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy!

Megvettem a 6000k xenon szettet.Uj origi 25.000ft volt.Berakattam minden tőkéletes de kb egy utam során 10 autós mindig villogtat mert azt hiszik fényszoróval közlekedem. :B
Elvittem megnézettem hátha rosszul van beállítva a magasság de az pont tőkéletes.Kivetetni nem fogom mert aminap is amikor botorkáltam hazafelé őzek ugrándoztak át az uton és valahogy már jó távolról észrevettem.

(#648) I_Am válasza #00809728 (#647) üzenetére


I_Am
veterán

Ne foglalkozz velük, nekem is állandóan villognak, pedig nekem csak 7500k-s sima izzóim vannak jól beállitva, mégis annyira fehér fényt adnak, hogy villognak meg refiznek a buta sofőrök.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#649) #00809728 válasza I_Am (#648) üzenetére


#00809728
törölt tag

Ja akkor lepődnek meg igazán amikor rátolom + a refit+kődlámpát. :))

(#650) I_Am válasza #00809728 (#649) üzenetére


I_Am
veterán

gonosz vagy ;]

Én is szoktam, amugy. Az idegesít még nagyon mikor megyek valaki mögött és zavarja, elenged. Aztán mikor megelőzöm, rátolja a refit a kecseg. Akkor én bevárom elengedem (volt már, hogy nem mertek megelőzni, már 10km/h-val mentem. Asszem félt a pofontól az ürge :D) mikor megelőzött, akkor meg kapja a kivilágítást. Na szerintem akkor gondolkozik el, hogy érdemes volt-e kecsegnek lennie. ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.