Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) God Vazzeg válasza dragonfx (#1445) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mi van légmentesen zárva? Mert nálam ha kiveszem az égőt, akkor látom az üveget :D Van egy pereme ami befogja az üveget, azt kell kétoldalról megpöccinteni, és szétugrik, persze erősen kell, mert ragasztva is van :U

Mellesleg az ilyen BMW-kben pont az a jó, hogy az ilyen dolgokat meg tudod oldani barkácsba, az enyémen alig valami gyári már, mégis rá lehet nézni, elég szép :B :R

(#1452) Foglalt név válasza N1 (#1450) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én nem veszek elő semmit, nekem a D-s kadett az autó, mindenkinek joga van hozzá, hogy a tetszen neki, amit a szíve diktál. Az egy teljesen más dolog, hogy vlki hülye-e :DDD

u.i.: pusztán annyit sugalmaztam, hogy nem az fájna neki, hogy nem veszel bmw-t, hanem ha veszel és pl. trágyát szállítasz vele ;]

(#1453) dokar


dokar
addikt

ma városban piros lámpánál emelkedőn dupla sáv, beállok a külsőbe, mellém egy piros autó, mögé egy rendőrautó, majd jöttek még autósok és szépen tele is lett mindkét sáv. zöldre elindulok finoman, de tempósan. a piros autó a belsőben 40-50 körül elmarad. gyorsítok 60-ig. a piros autós nem bírja megállni, hogy mögém jöjjön be ezért tovább gyorsít a belsőben. mielőtt megszűnt volna a belső sáv bejött elém a piros és a mögötte haladó rendőrautó is. aztán 200-300m múlva egy leállásra alkalmas helyen intette is le a rendőr a pirosat. :D

[Szerkesztve]

extra - SEXRay

(#1454) N1 válasza Foglalt név (#1452) üzenetére


N1
tag

á, az, hogy agyvérzést kapjon, nekem nem ér meg ennyit..
a sok sületlenség helyett nézzétek meg az aláírásomat: na így kell a bmw-ket használni :)
nem az alapjáraton guruló négyliteres lenyomására, ablaktörlővel :D

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1455) Foglalt név válasza God Vazzeg (#1451) üzenetére


Foglalt név
addikt

Akkor a tied egy kókány szar. Megmondta ;] :DDD

Egyébként én jobban bízom a saját kezem munkájában, mint egy tesco gazdaságos ''gyári'' lámpaburában, mert ahogy elhallgatom neki olcsó kell, mondjuk egy drága lámpaszett annyiba lenne, mint maga az autó, szóval megértem :D

Na takarodok aludni és nem rontom itt a légkört. :R

[Szerkesztve]

(#1456) Foglalt név válasza dokar (#1453) üzenetére


Foglalt név
addikt

és a jó elnyeri méltó büntetését :D

(#1457) N1 válasza Foglalt név (#1455) üzenetére


N1
tag

pont, hogy ezek a vacak készen kapható leksusz hátsólámpák, meg első angelejek szoktak párásodni

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1458) dragonfx válasza God Vazzeg (#1451) üzenetére


dragonfx
veterán

é nem éteni hozáá enyie :B

N1:mondtam autópiac 25. szám 34. oldal.....és nem én mondom. :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1459) I_Am válasza God Vazzeg (#1440) üzenetére


I_Am
veterán

Komolyan azon gondolkodtam, hogy teszek ódiba egy ilyent szetet. :)

holnap jobb hátsó kerékagycsapágy csere. Ma valaki elkezdett kopogni a kocsiban alulról menet közben. Mondom mi a manó? :D Aztán kiderült, hogy nem manó volt, hanem kerékagycsapágy. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1460) God Vazzeg válasza I_Am (#1459) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem a jobb első olyan hangot adott 1 éve hogy: vub-vub-vub... Aztán csere, azóta jó :D Audiba ne rakj szerintem, mert kiröhögnek, ez BMW specialitás :B :R

(#1461) God Vazzeg válasza Foglalt név (#1455) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én nem is mondtam sose hogy nem az, csak azt, hogy nekem Ő a legszebb :B :R :D A többiben egyetértek :DDD

(#1462) #70869248 válasza dragonfx (#1438) üzenetére


#70869248
törölt tag

megint mondom semmi gubanc, mivel nem arról van szó mint amit nélkülem levázoltál.
engem ugyan már vertek nyolcan (még kicsit többen is), de megérdemeltem, benne volt.
Nem vetted le a lényeget, de sztem nem is fogod..így hagyhatjuk is ennyiben.

(#1463) Integra


Integra
titán

tegnapi kis sztori:
kersek egy lakcimet, megyek már az utcában szépen araszolok felfelé az úton, lehúzodok teljesen jobboldalra, hogy amennyire csak lehet ne tartsak fel senkit, házszámokat kellett koslatnom, amik persze már koptak le a kerítésekről.
megtalálom a házszámot és teljesen felhúzom magam a járdára, mindenki elfér.
na ezek után elhúz mellettem 5 autó, a hatodik megáll, letekeri az ablakot és elkezd kurvanyázni hogy kisköcsög az index meg fasszopó meg ami ilyenkor kell.
nézek rá, mondom jólvan, mutatom szállj ki és már szállok ki.
erre nyom egy kövér gázt, beállok a visszapillantójába hogy jól lássa, feltárt karokkal hogy akkor most mi is van...
ok, az index amúgy jogos észrevétel, nem is vitatom.
de ha annyira sietett, akkor arra miért volt ideje hogy megálljon meg kurvanyázzon egy sort?
na az ilyen kis csírákat rühellem de nagyon... én tényleg vártam hogy megmutassa ki a jani.
ráadásul tanuvédelmi ház előtt álltam meg, úgyhogy különösen vicces lett volna az eset ahogy rendőrségi kamera vette volna az esetet:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1464) Dumb


Dumb
senior tag

Az én tegnapi sztorim. Este 9 körül jövök a körúton a Nyugati felé bringával. Szépen, 50-nel. Belül ment a 60-as busz, gondoltam megelőzöm, mivel kb 40-45-tel ment max. A sávom közepén mentem. Kb. 10-15 másodperc alatt megelőztem, közben egy Smart Forfour-os szőke lény le akart dudálni.... Nem szoktam nagyon kiakadni, de egyből bemutattam neki. Megelőztem a buszt, megint rámdudál... Ekkor meg kedvesen megkérdeztem, hogy MI VAN!!? Hiába húzodok ott le, úgyse tudott volna megelőzni. Ekkora intoleráns vadbarmot. Ha 20-30 mentem volna, akkor ok, de 50-nel? Szálljon bringára, és előzzön meg, ha nagyon siet a belvárosi dugókban....

Még annyit, hogy hátsó lámpám és zöld mellényem volt.

[Szerkesztve]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1465) dragonfx válasza Dumb (#1464) üzenetére


dragonfx
veterán

Lehet szimpi voltál neki ennyi, és ezzel próbált figyelemre méltatni, hogy dob be a bicajt hátúlra és szállj be mellé. :))

''Audiba ne rakj szerintem, mert kiröhögnek, ez BMW specialitás ''---az, de sajnos mostanság úgy fogalmazok német specialitás, mert golfba, vectrába, astrába, audiba is láttam már...tán mercibe még nem.

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1466) Dumb válasza dragonfx (#1465) üzenetére


Dumb
senior tag

Vmit ő is integetett nekem az elején, de nem invitálás volt :D Legközelebb behányok az ablakán....

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#1467) tbs válasza Integra (#1463) üzenetére


tbs
addikt

Szerintem rohadt paraszt dolog autóból címet keresni... Állj le valahová, oszt sétálj egy picit. Elég sportos vagy hozzá... Ha megvan, mehetsz autóval. ;]

Ez a klasszikus ''magamnak nagyon fontos vagyok, picit mutatok a külvilágnak is, de valójában leszarom'' mentalitás. :DDD

(#1468) Integra válasza tbs (#1467) üzenetére


Integra
titán

kb 100 métert gurultam tök üres utcán, nulla szembeforgalommal és a házszám megvolt csak volt a b és c is:)
és ha már valaki annyira tökös hogy anyázni tud, akkor szálljon már ki

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1469) tbs válasza Integra (#1468) üzenetére


tbs
addikt

És ha kiszáll, mi lesz..? Meghallgatod a sirámait és bocsánatot kérsz..? ;)

(#1470) PazsitZ válasza tbs (#1469) üzenetére


PazsitZ
addikt

Integra összecsomagolja fél azaz egy kézzel szvsz :DDD

- http://pazsitz.hu -

(#1471) tbs válasza PazsitZ (#1470) üzenetére


tbs
addikt

Megvárnám Inti válaszát. :B

(#1472) I_Am válasza I_Am (#1459) üzenetére


I_Am
veterán

Na kicserélve a kerékegycsapágy, de nem is a jobb hátsó volt, hanem a bal. :) A lényeg, hogy a manók száműzve a kocsiból. :D

És újabb kellemes meglepetés, hogy megint rácáfolt a húdedrága az alkatrész elméletre az audi, mert 6077.- Ft volt a csapágyszet.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1473) bobsys válasza I_Am (#1472) üzenetére


bobsys
addikt

ööö...
szerk: nem is gondoná az ember, hogy szinte fillérekbe van

[Szerkesztve]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1474) Integra válasza tbs (#1469) üzenetére


Integra
titán

szituációfüggő
nem én kurvanyázok meg állok meg meg üvöltözök ki az ablakon

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1475) tbs válasza Integra (#1474) üzenetére


tbs
addikt

Elnézést kérnél..?

(#1476) Integra válasza tbs (#1475) üzenetére


Integra
titán

én? ugyan miért kérnék?
ilyen gyökérnek? nem.
ha megállt volna hogy tesó az indexet felejtetted el, akkor egészen biztosan elnézést kérnék..

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1477) tbs válasza Integra (#1476) üzenetére


tbs
addikt

Hmmm... Ha vki 10-15 percig látszólag ok nélkül feltart, te ennyit mondanál, hogy ''tesó, index''..? Nem vagyok forróvérű, de én is cifrább lennék. Ja, és kiszállnék, ha már pofázok... :DDD

(#1478) Integra válasza tbs (#1477) üzenetére


Integra
titán

te most teljesen másról beszélsz, szóval hagyjuk

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1479) tbs válasza Integra (#1478) üzenetére


tbs
addikt

Ja, jó.

(#1480) dragonfx


dragonfx
veterán

Ma mértem egyet az mp3 plíjőr számlálója alapján, ránézéses szinten szal nem pontos adat.
35>>125 km/h 11 sec. kb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1481) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

egy kérdés, amit máshol nem tudtam feltenni: hová tudnék Asszonkával elmenni gyakorolni vezetni - jogsi óta nem vezetett, az áruházak parkolója meg azé' kicsit gázos, mint ma kiderült... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1482) dragonfx válasza bolondember (#1481) üzenetére


dragonfx
veterán

mér lenne az???
este menjetek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1483) #70869248 válasza bolondember (#1481) üzenetére


#70869248
törölt tag

én tavaly télen arra a tanpályára mentem ahol a rutint oktatják a jogsisulik, cserébe hogy letakarítottuk még bójákat is kaptunk, ott állatkodtunk a hóban, majd ami maradt azt letakarítottuk.
Lehet hogy nyáron is le lehetne beszélni, de alapon azt fogják erőltetni hogy vegyél (az asszony) órákat pénzért.
De ez csak nekik jó.
Van még lehetőség, le is lehet zárni ideiglenesen ezt azt, mi egy volt orosz laktanya területén csináltuk meg a pályát (illetve inkább a többiek, én csak oda kipróbálni mentem egy verdát).

(#1484) t1 válasza bolondember (#1481) üzenetére


t1
addikt

mi a lőtéren szoktunk vezetni

(#1485) dokar válasza dragonfx (#1480) üzenetére


dokar
addikt

sztem van az 13-14 is ;]

extra - SEXRay

(#1486) dokar válasza bolondember (#1481) üzenetére


dokar
addikt

na nálam is ez a helyzet, múltkor elvittem az asszonyt gyakorolni. erős idegzet előny. :D

extra - SEXRay

(#1487) dragonfx válasza dokar (#1485) üzenetére


dragonfx
veterán

passz, 120nál kanyarban annyira nem pilácsolók sokat a rádió kijelzőjére....az utat figyelem hogy ügyeljek másokra....hogy mikor előzöm meg.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1488) t1 válasza dokar (#1486) üzenetére


t1
addikt

engem is elvihetnél ;] :)

(#1489) N1 válasza dragonfx (#1487) üzenetére


N1
tag

A 120 az mióta tempó kanyarban?

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1490) N1 válasza bolondember (#1481) üzenetére


N1
tag

bármilyen félreeső kis forgalmú út jó

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1491) bolondember válasza N1 (#1490) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hehh, BP-n, mi? :(

ASszonka nagyon fél - vagy 5 éve megva' a jogsija, de nem vezetett semmit, szegényem ost is mit parázott, pedi budaörsi tacskóparkoló volt... :(


thx 4 tanács all... :R

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1492) N1 válasza bolondember (#1491) üzenetére


N1
tag

Ki is lehet menni a városból..

Inkább ne menjen ki az útra! A saját és mások érdekében. Tényleg keressetek egy elhagyott legelőt vagy hasonlót..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1493) dragonfx válasza N1 (#1489) üzenetére


dragonfx
veterán

pláne városon belül...ok bevallom vétkeztem állatul vezettem, ez nagyon sok,, ezért majd megiszok +1 pohárral több pezsgőt ennek örömére......me lassan pátítájmmmmmmmm ;)

Ne vicclejünk már ósan 22kor bezár utána max. pár részeg van a parkolójukba..... :U

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1494) N1 válasza dragonfx (#1493) üzenetére


N1
tag

szerintem nagyon kevés, már ha arcolásnak szántad
valószínű hogy annak :)

elég ha azt a pár részeget elütik

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1495) dragonfx válasza N1 (#1494) üzenetére


dragonfx
veterán

így van mi lenne a világgal nélkülem.... :U :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1496) KrAt válasza dragonfx (#1495) üzenetére


KrAt
veterán

Ez nagyonmagas labda volt :DD

(#1497) N1


N1
tag

Holnap vigyázzatok Mátraháza környékén..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#1498) Peet210 válasza bolondember (#1481) üzenetére


Peet210
őstag

Anno mikor én tanultam vezetni mi is a rutinpályára mentük vissza gyakorolni.Ha lehet meg kell próbálni.

Ma meghajotottam egy kicsit a kb 1 hónapja vásárolt első kocsimat.Eddig még nem voltam vele hosszabb úton ezért gondoltam kipróbálom, hogy mit tud..Egy hosszabb egyenes szakaszban 140-150-nél lehetett érezni, hogy még van benne(ahhoz képest, hogy csak egy 1,3 puntóról van szó).
Meg vagyok elégedve a kocsival(főleg a fogyasztásával).Szeretem.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#1499) Integra válasza bolondember (#1481) üzenetére


Integra
titán

van itt a közelünkben pár km-re egy motorkrossz pálya, free
a forester xt-t elég jól megtudtuk rajta gyűrni, igazi tanulópálya, tudom ajánlani:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1500) bolondember válasza Integra (#1499) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, tök jó tipp - ahol egy Forester elboldogul, ott egy Vectrának se lesz gondja... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.