Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Totyi


Totyi
őstag

dragonfx nagyon hamar eltűnt...lehet, hogy most kisírja magát a bömös motorháztetőjén... :DDD
Ez a fránya PH!. :DD :DD

(#752) N1 válasza t1 (#747) üzenetére


N1
tag

Véleményt nem fogalmaztál meg, maximum hogy annyit írtál, hogy én se állnék meg ilyen helyzetben. Ami nem igaz. Ennyire nem siethet valaki..
Egyébként nem áll jól neked ez a dolog, szerintem hanyagold..

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#753) #00809728 válasza Integra (#689) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Ha hátam mögött van akkor már nem zavar folia van fent.Szembe jőn akkor talán de azért nem szídom el az anyját.

(#754) t1 válasza N1 (#752) üzenetére


t1
addikt

Nem régibe változott meg a nézetem mert:
Jöttem haza stradról.
18-30 kor indult a busz Zircre ami kb 18:55 re ért volna be ha nem egy undorító paraszt vezetki aki 50-el ment végig a 82-esen, 19:15re beértem zircre de 19:00 ment az utolsó buszom.Szal gyalogolhatok hazáig ami 10-11 km feltört sarokkal mert az új cipőm tönkrebaszott.
Oké sántikálok haza stoppolok is.. elment melletem kb 50 autó abból volt egy passat 1.8 T majdnem elütött meg egy A6 jött szemből és átjött az én sávomba mert rallyzot ugy kellet az árokba beugranom.
Na ekkor fogadtam meg énsem segítek senkinek ilyen helyzetben.

Amúgy kb a 10.5 kmnél egy öreghölgy megált ugy hogy nem is stoppoltam

(#755) N1 válasza t1 (#754) üzenetére


N1
tag

Nem érzed, hogy a feltört sarok egy picit más, mint pár méter repülés után pofáraesni az aszfaltra?

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#756) Zozzant válasza dragonfx (#729) üzenetére


Zozzant
addikt

tudod hogy meg kellett volna állnod?? emberi jóérzésed vitt volna rá vagy legalább mentőt hívtál??? töknyilvánvaló hogy senki nem keverne bele NEM TE VOLTÁL, LÁTTAD, kutya kötelességed megállni, megtehetted volna, bújj el most szégyenedben... :((

[Szerkesztve]

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#757) Totyi válasza Zozzant (#756) üzenetére


Totyi
őstag

Ebútt má', azért nincs itt. :DDD

(#758) t1 válasza N1 (#755) üzenetére


t1
addikt

nem azon volt a lényeg az csak egy részlet volt mellete

(#759) t1 válasza Zozzant (#756) üzenetére


t1
addikt

nem kutya kötelessége

(#760) dokar válasza Totyi (#724) üzenetére


dokar
addikt

nem direkt oltom, csak néha vannak kihagyhatatlan lehetőségek. ;]
de sőt néha egyet is értek vele :U

extra - SEXRay

(#761) Zozzant válasza t1 (#759) üzenetére


Zozzant
addikt

Ezen nem nyitok vitát, aki nem érzi magát embernek az a kreszt tartsa be: 58§ 1-7, aki pedig egyik sem az ne menjen ki az utcára. Pont.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#762) Totyi válasza dokar (#760) üzenetére


Totyi
őstag

Ami igaz, az igaz, ha igaza van akkor igazat kell adni.
Én se tudtam kihagyni, sok marhaságot olvastam össze, és nem tudtam megállni, hogy ne figurázzam ki. :B

(#763) t1 válasza Zozzant (#761) üzenetére


t1
addikt

ha te akkora nagy ember vqagy menj mentősnek orvosnak és ne itt kockulj mert nem tudod megmentetni ezt az elcseszett világot a gép elöl

[Szerkesztve]

(#764) N1 válasza t1 (#763) üzenetére


N1
tag

neked meg ki lépett a farkadra?

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#765) Calogero válasza t1 (#759) üzenetére


Calogero
addikt

58. § (1) A balesettel érintett jármű vezetője köteles a járművel azonnal megállni, a baleset folytán megsérült vagy veszélybe került személy részére segítséget nyújtani és az esetleges további balesetek elkerülése érdekében minden tőle telhetőt megtenni.

(2) Ha a baleset halált vagy személyi sérülést okozott, a balesetről a rendőrhatóságot (a legközelebbi rendőrt) haladéktalanul értesíteni kell és a lehetőséghez képest gondoskodni kell a nyomok megőrzéséről; a helyszínt csak az intézkedő rendőr engedélyével szabad elhagyni. Ha a baleset veszélyes anyagot szállító járművel következett be, a balesettel nem érintett járművek vezetőinek is haladéktalanul értesíteni kell a rendőrhatóságot (a legközelebbi rendőrt) a balesetről, közölni kell a jármű narancssárga alapszínű tábláján feltüntetett számokat.

(3) Ha a rendőrhatóság értesítése a (2) bekezdésben foglalt rendelkezés értelmében nem kötelező, de valamelyik érdekelt a baleset miatt rendőri intézkedést kíván, és a rendőrhatóságot (a legközelebbi rendőrt) haladéktalanul értesíti, a balesettel érintett járművek vezetőinek a rendőri intézkedést meg kell várniuk.

A rendőrhatóság értesítése, illetve rendőri intézkedés hiányában az érdekeltek kötelesek személyazonosságukat és a kötelező felelősségbiztosításuk fennállását hitelt érdemlően igazolni. Ha a baleset folytán megrongálódott jármű vezetője nincs jelen, a károkozó köteles személyi adatait és biztosítója nevét erre alkalmas módon a helyszínen hátrahagyni, és az esetet a felelősségbiztosítási jogszabályok rendelkezéseinek megfelelően a biztosítónak bejelenteni.

(4) Ha - akár a (2), akár a (3) bekezdés alapján - rendőri intézkedés válik szükségessé, a rendőri intézkedés megtörténtéig a vezetőnek szeszes italt fogyasztania tilos.

(5) Személysérülést okozó baleset, illetőleg jármű kigyulladása esetében a balesettel nem érintett járművek vezetői is kötelesek a tőlük elvárható segítséget nyújtani. Tűzoltókészülékkel ellátott jármű vezetője a készüléket a kigyulladt jármű oltásához köteles rendelkezésre bocsátani.

(6) A forgalom zavartalanságát - a lehetőséghez képest - baleset bekövetkezése esetén is biztosítani kell.

(7) A baleset folytán megsérült jármű közlekedésére, kivilágítására és vontatására az 56. § (2)-(7) bekezdésének, valamint az 57. §-nak a rendelkezéseit megfelelően alkalmazni kell.

Forrás : 1/1975. (II. 5.) KPM-BM együttes rendelet
Valamint benne van a KRESZ könyvben is

(#766) t1 válasza Calogero (#765) üzenetére


t1
addikt

(5) Személysérülést okozó baleset, illetőleg jármű kigyulladása esetében a balesettel nem érintett járművek vezetői is kötelesek a tőlük elvárható segítséget nyújtani. Tűzoltókészülékkel ellátott jármű vezetője a készüléket a kigyulladt jármű oltásához köteles rendelkezésre bocsátani.

megveszem a drága palackot és egy fogyatékosra pazaroljam el?
Ezek szerint megfogok bukni

(#767) Dumb válasza t1 (#766) üzenetére


Dumb
senior tag

Igen, mert Ő is ember...

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#768) t1 válasza Dumb (#767) üzenetére


t1
addikt

de nem ő dolgozott meg a palackért vagyis az áráért

(#769) biga


biga
senior tag

Követendő (bár elég régi) hír: [link]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#770) Calogero válasza t1 (#768) üzenetére


Calogero
addikt

Nem hiszem 3000-6000FT (mérettől függően) olyan nagy áldozat lenne egy ember életért.
Gondolom te is elvárod hogy mások segítsenek rajtad, hanem akkor ird le a autód típusát színét rendszámát, és igérem palackkal a kezemben, nézem hogy zsugordsz össze a tűzben

(#771) biga válasza t1 (#768) üzenetére


biga
senior tag

No akkor ha te égsz majd épp a kocsidban, és én állok majd melletted kezemben a tűzoltó palackkal, akkor úgy készülj, hogy én is először elkérem tőled az árát., és csak utána kezdelek el oltani. Gratulálok! Dragonfx nem volt elég ennek a topiknak?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#772) t1 válasza biga (#771) üzenetére


t1
addikt

nyugodtan de figyelj meg se állj mert én sem állnék meg ha égnél lelasítanék röhögnék és mennék tovább

[Szerkesztve]

(#773) Totyi válasza t1 (#772) üzenetére


Totyi
őstag

Ez már azért erős volt! :(((

(#774) t1 válasza Calogero (#770) üzenetére


t1
addikt

ha vki az 50 ember között nem volt arra képes hogy elvigyen 10k akkor én mért fizessek másért?

(#775) dokar válasza t1 (#772) üzenetére


dokar
addikt

ejj, átestél a ló túloldalára. :U

#774: én elvittelek volna :)

#776: na megint jössz a perverzióiddal :D btw Jay és Néma Bob nagyon ott van ;]

[Szerkesztve]

extra - SEXRay

(#776) vedini válasza t1 (#754) üzenetére


vedini
őstag

legalább természetben fizettél? :DDD

workworkwork...

(#777) t1 válasza dokar (#775) üzenetére


t1
addikt

jaja

tudom :) csak az a baj kevés olyan ember van mint te :)
pofám meg nem volt felhívni téged hogy 30km-t jöjj értem :)

[Szerkesztve]

(#778) t1 válasza vedini (#776) üzenetére


t1
addikt

:) :U szépen megköszöntem és azt mondta ha máskor is erre jár és gyalogolok felvesz :)

(#779) Gyuri27 válasza t1 (#777) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért az sincs ráirva senkire ha elviszel nem b.....szét a szádat a pénzedért és a verdáért.
Látod te írtad nem segít senki senkinek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#780) Dumb válasza t1 (#768) üzenetére


Dumb
senior tag

Utána behajtod rajta legfeljebb... Vagy Ő felajánlja...

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#781) biga válasza t1 (#772) üzenetére


biga
senior tag

dragonfx! Revidiállak! Bocsáss meg mindenért, amit neked mondtam. Nem is vagy te olyan rossz. Van nálad nagyobb f@sz is az utakon, aki szerint természetes elmenni egy balesetes, esetleg haldokló ember mellett pusztán azért, mert egyszer feltört a sarka, mert nem vette fel őt senki! :(((

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#782) dabadab válasza t1 (#749) üzenetére


dabadab
titán

Azert mindig olyan jo, hogy van nehany baromarcu, aki buszke arra, hogy o barmikor elkovetne egy joizu cserbenhagyast.

Szerintem most fogd be a pofad, es maradj kurva nagy csendben.

DRM is theft

(#783) I_Am


I_Am
veterán

Ne szabaduljanak el az indulatok, nincs kedvem moderálni. :(

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#784) t1 válasza dabadab (#782) üzenetére


t1
addikt

nevetséges vagy

(#785) Totyi válasza t1 (#784) üzenetére


Totyi
őstag

Ez nézőpont kérdése. Pl, ha Te lennél bajban és perceken múlna az életed, vagy az, hogy egézséges maradsz vagy sem, akkor baromira neheztelnél arra, aki otthagy mint egy darab szart. És add hozzá még azt is, hogy mi van ha este van, a telefonod eltörik, és senki sincs az úton...erre meglátsz egy autót...és ő megáll, segít Neked! Így hogy hangzik?
Ne vagdalkozz azzal, hogy nevetséges, mert bajba könnyen kerül az ember! :U

(#786) dabadab válasza t1 (#784) üzenetére


dabadab
titán

Na ne viccelj, te adod itt a vilagra sertodott ovist, aki megprobalja magat nihilistanak tettetni.

DRM is theft

(#787) dragonfx válasza t1 (#743) üzenetére


dragonfx
veterán

köszi szépen.

De már hozzászoktma hogy én bármit írok, van sok előítéletes ember aki nem képes normálisna megnyílvánulni, még akkro sem ha normálisan ír az ember.
10ből 10 nem áll meg ilyen helyzetben.
Mellesleg időpontra mentem, amiből ha nem érek oda anyagi károm lett volna, ne haragudjatok de saját magam nem fogom más miatt megkárosítani.És igen ahogy T1 leírta véletlen néztem a visszapillantóba mert éppen soroltam be az elfogyósávból.
Persze köpjem be a cliosat, nem mondom megérdemelné, mert speciel én is lehetettm volna az a bicajos, de én nem vagyok spicli.
Nyugodtan kövezzetek meg, többet nem írok eb sztorit mert ugyis csak rosszat írtok rá hogy én vagyok mindne esetben mindenért a hibás.

Amugy mega bünős embernél van egy rosszabb ember, a spicli.És én nem elszek az még akkor sme ha megérdemelné.Speciel akinek valszeg satuzni kellett a clio mögött nehogy elüsse ő már tuti nem fért át a sárgán amina clio igen, ergo 99% hogy ha megállt ki szállt megnézni a dolgot. Nekem duplazáróvonalon forgalommal szembe kellett volna visszamennem, ergo ezzel kreszt szegek és a kocsimat veszélyeztetetm, és igen nem, egy idegen emberért ekkora áldozatokat enm hozok, és ez nem elsősegély elmulszatása, mert ahogy szintén T1 írta a cliosnak lett volna kötelessége megállni, csodálkoztam is hogy nem tette meg.

u.i.:félelmetesek avgytok itt páran.......

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#788) dabadab válasza dragonfx (#787) üzenetére


dabadab
titán

Te is inkabb huzz a francba a rendorsegre, tegyel vallomast a gazolasos-cserbenhagyasos ugyben, ahelyett, hogy itt a forumon vered a faszod.

DRM is theft

(#789) Totyi válasza dabadab (#788) üzenetére


Totyi
őstag

Nyugi.... ;)

(#790) biga válasza dabadab (#788) üzenetére


biga
senior tag

Nem érted? Ez spicliség szerinte. Érts meg, hogy ilyet nem illik. Ha a saját rokonát látná épp, ahogy valaki elüti, akkor se jelentené be, hiszen akkor spicli lenne. No komment. Örülök, hogy már a topicnak 2 idiótája is van...

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#791) dragonfx válasza t1 (#766) üzenetére


dragonfx
veterán

Na ez az, azt ki fizeti meg nekem vissza???
Ember, és????hozzátartozom???nem, ismerösöm, haverom??..nem....akkor????

Ja és 1 ok amiért nem állók meg még ha én is lettem volna, amikro ellopták a mobilomat tudtam kb 5 ember tanu votl ergo ha feljelentek valakit cska elmondja, sé ynertem, egy smsem vállalta ezt ergo senki enm segít a másiknak.én mér segítsek??..és nem, én nem akarok különb lennei, mert az átlaghoz kell viszonyolni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#792) dragonfx válasza Calogero (#770) üzenetére


dragonfx
veterán

Elváróm, de 101% hogy senki nem fog......emberek ti hol éltek????melyik bolygón???..ez a föld, Magyarország, Budapest.....szegény csóró ország, mindneki siet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#793) dabadab válasza dragonfx (#792) üzenetére


dabadab
titán

Nezd, ha anyadat valaki eluti es veresen fekszik az uton, akkor arra vagy, hogy az arra jarok lekopjek es rohogve tovabbmenjenek? Ha igen, akkor nyugodtan vedd tovabb T1 kollegat.
Ha nem, akkor gondolkodj el egy kicsit a dolgokon.

(Es mielott valami faszsagot kitalalnal: eddig osszesen ket balesetnek voltam a szemtanuja, mindketszer megalltam (raadasul az egyik az autopalya tulso oldalan tortent)).

DRM is theft

(#794) brd


brd
nagyúr

Hűha, dragonfxben t1 néven indult egy skizofrén thread. :D
Bár, egyelőre úgy látszik, t1 valóban ilyen ...sz, dragonfx meg csak szórakoztat minket.

The only real valuable thing is intuition.

(#795) Gyuri27 válasza dragonfx (#787) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért a zöld számon csak be kellet volna diktálni a clió rendszámát. Ez nem spicliség! Szerintem.
Az, hogy nem álltál meg most már mindegy.
Gondold el az ilyet türhő ''cliós'' töri meg a verdád a parkolóban és elmegy mint ha semmi nem történt volna.

Amd - Radeon - Ryzen

(#796) Totyi válasza dabadab (#793) üzenetére


Totyi
őstag

Te ilyen vagy, ami dicséretes :R , Ő meg olyan ami nem egészen az, de ezt nem nekünk kell megítélni. Lesz még szorult helyzetben, és akkor kell vkinek a segítsége...ha nem lesz ilyen helyzetben, akkor örülhet, hogy nem.

(#797) biga válasza dragonfx (#792) üzenetére


biga
senior tag

Te hol élsz? Nem kellene nagyobb autót venned, hogy a mérhetetlen egód és önzésed beleférjen? Te meg a másik idióta haverod, aki szerint ez természetes egyszerűen betegek vagytok. Emberiességem tiltakozik ez ellen, hogy kimondjam, de szinte vágyom rá, hogy a vezetési stílusodból adódó amúgy is törvényszerű balesetednél azok az emberek érjenek oda hozzád, amint épp segítségért könyörögsz kiváló autód roncsai között, akik ismerik ezt a hsz-odat. És bár biztos vagyok benne, hogy végül segítenek neked (mert hála az istennek az emberek nagy része nem olyan féreg, mint ti vagytok), azért remélem először vigyorogva a szemedbe néznek és megkérdezik, hogy na milyen érzés? Szar dolog beledögleni a saját hülyeségedbe. Remélem akkor felnyílik a szemed és rájössz, hogy micsoda egy szar önző senki voltál az utakon...

Megpróbállak innentöl kezdve ignorálni téged, mert hánynom kell az ilyen szarkupacoktól az utakon.

Szerk.: ja, ez a T1 nicknevü szarkupacnak is szól.

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#798) dragonfx válasza dabadab (#788) üzenetére


dragonfx
veterán

magam ellen???

Ennit inni egy délután, ember aludjál.normális avgy.szerinted????? :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#799) dragonfx válasza dabadab (#793) üzenetére


dragonfx
veterán

szabálytalan voltál, autópályán megállni tilos, pláne gyalogoosan átközlekedni rajta.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#800) dabadab válasza dragonfx (#799) üzenetére


dabadab
titán

Bazd meg, te egy kibaszott nagy fasz vagy.

Es ezt egeszen komolyan mondom.

DRM is theft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.