Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) N1 válasza Nightmare (#447) üzenetére


N1
tag

A normális olajnyomás magasabb fordulaton épül fel, alapjárat közelében épp, hogy van annyi, amennyi minimálisan kell.
Na most, ha ott lepadlózod, az a minimális olajnyomás a maximális dugattyúterheléssel együtt (igen, kis fordulaton nagyobb az igénybevétel) könnyen káros lehet.

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#452) dokar válasza dragonfx (#434) üzenetére


dokar
addikt

na itten megy a verdám 50-nél 5.-ben [link]

ez meg csak úgy: [link]

extra - SEXRay

(#453) t1 válasza dokar (#452) üzenetére


t1
addikt

:R :)

(#454) Nightmare válasza dokar (#452) üzenetére


Nightmare
senior tag

[link]

Jó az alsó videó... :Y


N1 az nem károsabb, mint dokar alsó videója. :DD

[Szerkesztve]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#455) N1 válasza Nightmare (#454) üzenetére


N1
tag

Miért lenne káros?
Az lenne káros, ha tartósan így közlekedne:D

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#456) N1


N1
tag

inkább mégsem :D

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#457) dokar


dokar
addikt

DFX gombot nyomtam: [link]

extra - SEXRay

(#458) t1 válasza dokar (#457) üzenetére


t1
addikt

neked mindig állandóra van kötve a DFX gomb :DDD

(#459) N1


N1
tag

[link]
[link]

én vagyok, igen :)


[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#460) dokar válasza N1 (#459) üzenetére


dokar
addikt

hű ez jól nézett ki, te csináltad?

extra - SEXRay

(#461) N1 válasza N1 (#459) üzenetére


N1
tag

mármint én ülök benne. nem én kamerázok :)

[link]



[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#462) Dumb


Dumb
senior tag

Egy új, próba-videóm :) (bringás) [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#463) N1 válasza Dumb (#462) üzenetére


N1
tag

nagyon tetszik, és nagyon jó zenéket raksz a videók alá!

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#464) Dumb válasza N1 (#463) üzenetére


Dumb
senior tag

Köszi :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#465) dokar


dokar
addikt

egy kis kipufogós vidi [link] :B

extra - SEXRay

(#466) dragonfx


dragonfx
veterán

alapjáraton haladni egy autóval? :Y
na azt megérdemli aki azt csinálja........ :DDD

5.ben városban szabályosan 50nel, dinamikusan??...LOLLL..mia dinamikus az 5.kben? :C ...álmódik a nyomor.

Az én autómmal az életben nem lehetne 7 literrel eljárni városban, még alapjáraton sem.És nem dadog 40nél 3asban, csak nem jó, mert ott nem húz... :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#467) Dumb válasza dragonfx (#466) üzenetére


Dumb
senior tag

Ha 50-nel halad mindenki és nem lehet jobban, akkor minek és hová a dinamika? :D

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#468) dragonfx válasza Dumb (#467) üzenetére


dragonfx
veterán

Ezt kell megszüntetni mindenárón... :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#469) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Már tudom, itt kellene megkérdeznem:

[link]

:R :R

Press any key to continue ...

(#470) Dumb válasza dragonfx (#468) üzenetére


Dumb
senior tag

Ha 16.000 autó megy arra amerre Te, akkor.... :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#471) N1


N1
tag

Most jöttem Verpelét-Egerszalókról. Megvolt az úgy vezet, mint az állat-tematika.
Felfelé a motor kevés, lefelé a fék, de azért küldtem.:D

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#472) Gyuri27 válasza marsu (#469) üzenetére


Gyuri27
félisten

Menj lassan. A lézeres trafi ellen nincs orvosság.

Amd - Radeon - Ryzen

(#473) dokar válasza marsu (#469) üzenetére


dokar
addikt

én tudok egy jobb védelmet trafipax ellen: ne menj gyorsabban a kelleténél :)

az eszközzel kapcsolatban pedig szkeptikus vagyok

extra - SEXRay

(#474) N1


N1
tag

tudja itt valaki, hol voltam:F

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#475) Dumb válasza N1 (#474) üzenetére


Dumb
senior tag

Voltam már arrafelé rallin, de az utat nem ismerem :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#476) I_Am válasza N1 (#471) üzenetére


I_Am
veterán

Évadnyitó rally. Az egész pályán végigmentél?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#477) tbs


tbs
addikt

Érdekes felfedezést tettem ma.

Enying-Bp., M7.

100-130km/h környékén folyamatos fékezés, gyorsítás az élet, akkor is, ha beállok egy furgon mögé... Nem érdekli az embereket a másik jóléte. Kész életveszély.
140-170km/h környékén pedig kellemesen lehet haladni. A csigák takarodnak, a gyorsabbaknak meg elég gyors... Vicc... :F

A 3 fizikai sáv elméleti használatáról már nem is beszélek. :(((

Horror. Lehet a régi hetesen fogok járni.

(#478) N1 válasza I_Am (#476) üzenetére


N1
tag

Há' az egyik szakasza, ja..
Olyan nyolcszor biztos átmentem, a végefelé már semmit se fogott a brembo..:)

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#479) Dumb válasza tbs (#477) üzenetére


Dumb
senior tag

Én számos esetben a szélén megyek amíg tudok :) És nem 100-al :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#480) bobsys válasza tbs (#477) üzenetére


bobsys
addikt

élmény pályázni igaz?

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#481) tbs válasza bobsys (#480) üzenetére


tbs
addikt

Rémálom. Szegény Jazz nem 170-es utazóra van kitalálva... Meg én sem... :DDD

(#482) dragonfx


dragonfx
veterán

170 az belefér még,
trafi ellen>>vedd le az első rendszámot ;) ...olcsó, egyszerű, bármikor változtatható, kismillió mentővicc van, szóval egyszerű&nagyszerű kategória.

A legegyszerűbb nem kijönni a belső sávból és nincs próbléma, valaki mögédér, nem kimész egy sávot hanem gázt adsz. :C

Mondjuka sávok nem használata relatív, nem fogok minden kis nyomi tetű mögé bemennia középső, hogy 100méter multán kijöjjek, és feltartsanak.
Multkor találkoztam egy márkatrással 320d belsőbe ment 135-140nel...áhhh mondom áldozat, értelmetlen villantani úgysem gyorsít, mert fogyasztásra megy, de ha mégis gázt adna akkor meg nem tudom megelőzni :D ....egyszerűb, jövök középső lendületből indexxel, utána visszaelé...most van értelme fékezni??szabályoskodni???villantani??....nincs, mert azzal magaddal baxol ki :( ...arra mege ngem senki nem vesz rá hogy cak hogy 1 szabályt betartsak, magammal csesszek ki, ilyet csak a luzerek csinálnak. :R

[Szerkesztve]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#483) (Kolombusz) válasza dragonfx (#482) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

ehh mindegy, javithatatlan vagy
szerk.: kitörölve az eredeti mondanivalóm

[Szerkesztve]

(#484) parandroid válasza dragonfx (#466) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

''5.ben városban szabályosan 50nel, dinamikusan??...LOLLL..mia dinamikus az 5.kben? ...álmódik a nyomor.''

Opel Corsa Van 1,3 JTD. Ötödikben 50-nel kb 1400-1500-at forog. 1600-tól kapcsol a turbó. Nem egy versenyautó, de dinamikusnak mindenképpen dinamikus. Ne egy alulmotorizált alsókategriás batárból indulj ki.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#485) bobsys válasza tbs (#481) üzenetére


bobsys
addikt

mondd ki nyugodtan hogy unatkozol 170nél :DDD
a múltkori beszélgetésünkből amúgy lett valami? egy igen vagy nem elég nekem

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#486) tbs válasza bobsys (#485) üzenetére


tbs
addikt

MÉG nem. Túl sok vas a tűzben... ;)

(#487) bobsys válasza tbs (#486) üzenetére


bobsys
addikt

munkamániás

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#488) tbs válasza bobsys (#487) üzenetére


tbs
addikt

:DDD

(#489) N1


N1
tag

Egerszalók felé annyi idegbeteggel, önjelölt sztrítrészerrel és papával találkoztam, hogy az valami fantasztikus.
Példa. Megelőzök valakit, kanyar előtt egy kilométerrel, mikor visszamegyek elé, pont megjelenik a kanyarban a tatter. Mikor odaér, mutogatja az ujját.. Aki ennyire ijedős, annak inkább a buszt javasolnám.
Pedig falvakon át mentem, a viamichelin azt az utat jelölte meg legrövidebbnek.:)

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#490) marsu válasza dokar (#473) üzenetére


marsu
addikt

Na de ha elbújik a kis háromlábúval egy olyan helyre ahol nem látod, és a 30-as tábla meg csak azért van ott, mert valaki egyszer ott felejtette és azt mérik, hogy ki mennyivel ''hajt gyorsan'' ? Ha csak ötvennel mész, akkor is sok ... A rendőr meg adja a csekket ...

:(

Press any key to continue ...

(#491) dragonfx válasza parandroid (#484) üzenetére


dragonfx
veterán

1.3as dízel :O :O
Akkor sme lesz dinamikus enm fog gyorsulni megfelelő mértékben.

''Ne egy alulmotorizált alsókategriás batárból indulj ki. ''---remélem nem az enyémre gondoltál???..ha nem ne olvasd tovább. :((( ..alulmotorizált?..lehet 2.0 jobb lenne ede most ez van, és egyenlőre megfelel nekem.....alsókategóriás??..kikérem a kocsi nevében hogy egy bmw alsókategóriás, egy bmw mindig prémium autó, volt és lesz is.Akár 14 napos akár 14 éves.
batár??..hát a 3as nem batár, a 5-7es igen, mondtam nem is kéne, de a 3as batár akkor te milyne kicsi kocsiban szeretsz ülni??? ja corsa van...bocs.Az astra sem sokkal kisebb az autómtól.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#492) N1 válasza dragonfx (#491) üzenetére


N1
tag

egy 14 éves, 1.6-os, hármas bmw, mint prémiumautó?
beszarok a röhögéstől

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#493) brd válasza dragonfx (#491) üzenetére


brd
nagyúr

Egyelőre bazmeg, egyelőre, legalább ezt tanuld má' meg!

The only real valuable thing is intuition.

(#494) dragonfx válasza N1 (#492) üzenetére


dragonfx
veterán

te ezt nem érted mert idiota vagy :(((

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#495) N1 válasza dragonfx (#494) üzenetére


N1
tag

mindenki hülye, csak te vagy helikopter :)

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#496) dragonfx válasza N1 (#495) üzenetére


dragonfx
veterán

nem, ezt ki mondta???
Nincs benned a bmw feeling, nem értheted Pistike. :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#497) N1 válasza dragonfx (#496) üzenetére


N1
tag

Benned se sok bmw feeling van, barátom, attól, mert van egy tizenakárhány éves alapmodelled..

Sperrdifi egyáltalán van abban a szarban?

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

(#498) dragonfx válasza N1 (#497) üzenetére


dragonfx
veterán

xar a te fejed, csak irigykedhetsz, neked még ilyne sincs :P ...nincs benen majd a következőbe lesz.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#499) biga válasza dragonfx (#491) üzenetére


biga
senior tag

LOL. 3-as BMV, meg prémiumautó! N1, nem kell ehhez 14 év. A 3-as BMV új korában sem volt prémiumautó sosem. Na ja. Minden BMW prémium mi? :DD Pl [link] vagy [link] :DD Az autó lényegében mindent elkövetett, hogy a benne ülők belehaljanak egy ütközésbe. Kb a Fiat Seicento -val kapott egy minősítést. Prémiumautó... LOL!

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#500) N1 válasza dragonfx (#498) üzenetére


N1
tag

Ha nincs benne sperrdifi, akkor milyen feelingről beszélsz, te kretén?
Az a feeling, hogy gurulunk a döncibe pénteken a szitiben, és a kiscsajok magukalá pisilnek a bmw propellertől? Ha erre gondolsz, akkor ezt nem irigylem.:D

(megjegyezném, hogy az enyémbe került sperr, és aktívan ki is használom, és nem csak a diszkó előtt a porban pörgésre :DDD)

[Szerkesztve]

(Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.