Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32351) ssj81 válasza a10l68yw (#32350) üzenetére


ssj81
aktív tag

Szia!
Én ennyi pénzért nem vennék kompakt gépet maximum használtan féláron.Én a Sony-t választanám látatlanba.Nem ismerem,de a Canon sx-el meg nincs olyan jó tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#32352) Bermi


Bermi
aktív tag

Sziasztok,

szeretnék egy szintet lépni, eddig 20-30e közötti digi gépeim voltak.

most 50-80e között gondolkodom, amit szeretnék (ill. nem:) )
- nem kell nekem, hogy a manuális tudása nagy legyen
- vagyis minél jobb legyen az automata beállításokban.
- vakus/esti képekben jól szerepeljen.
- főleg utazáskor használnám, táj/város képek.
- wifi, hogy meg lehessen osztani azonnal:)

ezt néztem kiSamsung WB150F

mi a vélemyényetek róla? mit javasoltok?

F1.....

(#32353) ssj81 válasza Bermi (#32352) üzenetére


ssj81
aktív tag

Szia!
Nem nagyon jellemző a wifi a gépekben.
Sok lehetőség nincs válogatni.

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#32354) szg88 válasza Bermi (#32352) üzenetére


szg88
őstag

Sztem ez még csak most jött ki, nem igen van még róla konkrét teszt.

(#32350) a10l68yw: Nekem mindkét gép bejött, csak azért nem választottam a sony-t mert nincs rajta manuális mód.

[ Szerkesztve ]

(#32355) a10l68yw válasza ssj81 (#32351) üzenetére


a10l68yw
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

Ha nem kompaktot, akkor mit javasolsz? Merthogy jó lenne egy Canon EOS 1100D, viszont annyit nem szánok most rá!

(#32354) szg88: Pedig pont Tőled vártam a Canon melletti érveket...

(#32356) BiriBum válasza a10l68yw (#32355) üzenetére


BiriBum
őstag

A Canon fényképminőségben sokkal erősebb. Az 50 fps-nek ott lehet jelentősége, ha szoftveresen be akarod lassítani.
A Canon 24fps-e inkább mozifilmszerű.
A Canonban igazi rekesz és manuális állítási lehetőségek vannak.

Az 1100D a hozzá adott hulladék kitobival igen nagy csalódás lenne ;)

(#32357) szg88 válasza a10l68yw (#32355) üzenetére


szg88
őstag

Na jó, azért jobb a 220, mint a 7-es. Szebbek a képei, meg sztem a videója is szép. Csak azt akartam mondani, h nekem a 7-es képei is tetszettek.

(#32358) ssj81 válasza a10l68yw (#32355) üzenetére


ssj81
aktív tag

Akkor már vennék vmi tükröset vagy Oly E PL 1-et.
Persze ha kell a nagy zoom...

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#32359) ssj81 válasza BiriBum (#32356) üzenetére


ssj81
aktív tag

Igen mostanság árulják már az 1100D-t IS nélküli obival,mint végén az 1000D-t.Az tényleg nem túl jó obi(ha erre gondoltál).Amúgy nekem a gép házának anyaga illetve sima felülete nem tetszik.Fogása viszont nekem kényelmes és jobb képeket sikerült csinálnom vele mint a Nikon D3100-al,bár nem tudtam sokáig tesztelni valószínű azért.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#32360) no01ricsi


no01ricsi
tag

Sziasztok!
Egy havernak kell néznem gépet, 70.000- et szánna rá, ebbe az árba bele kell h férjen még a kártya, esetleg tok is! Jobb lenne újonnan.
Mivel már régóta nem követem figyelemmel a kompakt, bridge gépek piacát a segítségetek kérném.
Mit kellene, hogy tudjon a gép:
- minél több manuális beállítás(szívesen kísérletezik, talán RAW nem)
- 20x zoom elég
- mire használná: tájkép, portré, utazás
egyenlőre ennyi jut eszembe
köszi

PSN ID: PRicsi83

(#32361) SkyLaci válasza no01ricsi (#32360) üzenetére


SkyLaci
őstag

Canon sx220? 62000 a gép, 8GB kártya 4000, tok 4000...belefér, sőt talán olcsóbban is kijön
A zoom "csak" 14x (szerintem elég az, nézd meg, a képen nincs akkora különbség mint ahogy az gondolnánk a számokat összehasonlítva)
Manuális beállítások vannak, kísérletezőknek CHDK-val még inkább, akár RAW is, képminőség jó, és ehhez képest picike gép, tehát kényelmesen hordozható.

[ Szerkesztve ]

(#32362) BiriBum válasza no01ricsi (#32360) üzenetére


BiriBum
őstag

20x zoom elég :Y :Y :Y :W

[ Szerkesztve ]

(#32363) BiriBum válasza ssj81 (#32359) üzenetére


BiriBum
őstag

Alap esetben egy APS-C szenzorral szerelt DSLR mindig jobb képet fog készíteni, mint egy 1/2,3" körömnyi érzékelős kompakt.
Az 1100D-vel, mint vázzal nincs gond, leszámítva a kínai piacos műanyag borítást, amit te is írtál.
Az IS nélküli régi kitobi xar, rá kell celluxozni egy ezrest és kint hagyni, hátha valaki elviszi. :DDD

(#32364) szg88 válasza BiriBum (#32362) üzenetére


szg88
őstag

Én majd a 14x-est akarom chdk-val feltuningolni 20x-osra......

(#32365) SkyLaci válasza szg88 (#32364) üzenetére


SkyLaci
őstag

:F

(#32366) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok!

Ajánljatok már légyszi valamilyen olcsóbb tokot canon Sx-130-hoz. Konkrét canon tokot láttam, de 7E sok érte...

Pót aksi is férjen bele :)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#32367) no01ricsi válasza BiriBum (#32362) üzenetére


no01ricsi
tag

Azt a bridge verzióra írtam, ott jóval több is lehetne, de az nem ez az árkategória, 4 éve tartottak 20-nál, de gondolom ezt te is tudod.

PSN ID: PRicsi83

(#32368) szg88 válasza SkyLaci (#32365) üzenetére


szg88
őstag

mit nem értesz?? :DDD

(#32367) no01ricsi: a képminőséget általában eléggé rontja. Sx220???

[ Szerkesztve ]

(#32369) no01ricsi válasza szg88 (#32368) üzenetére


no01ricsi
tag

Az optikai "zuum"nem rontja, vagy a 14x az nem az lenne az sx 220 esetében?

PSN ID: PRicsi83

(#32370) schawo válasza no01ricsi (#32369) üzenetére


schawo
titán

Már hogyne rontaná :)
1. Olyan objektív, ami normálisan képes 20x zoom átfogására nem is nagyon létezik. Ekkora átfogásnál az élesség, a CA, a fényerő mind-mind erős csorbát szenved.
2. Milyen téma az, amit kb. 600mm-es ekvivalens gyútávval egy kompakttal akarsz meglőni?
3. Mivel fogod megtartani a fényerőben gyenge, kicsi szenzor miatt alacsony ISO-ra képes, és kis hatékonyságú stabilizátorral szerelt masinát a kb 600m-es tele végén a bemozdulástól?
4. Az, hogy készítenek ilyet, az csak a vásárlói igények kielégítésére szolgál, nem pedig arra, hogy a képminőség elfogadható legyen. Egy érték, aminél a többség azt gondolja, hogy minél nagyobb, annál jobb.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#32371) csabooooo válasza Bertiee (#32366) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Én az SX100-as gépemet egy Löwepro Apex 60 típusú tatyóban tartottam. Ebbe gyakorlatilag minden belefér, ráadásul vízálló is (van rajta kis kihajtható esőkabát). Ára olyan 4-5E körül van.

[ Szerkesztve ]

(#32372) BiriBum válasza schawo (#32370) üzenetére


BiriBum
őstag

Hússzoros zoom mellé 20 megapixeles szenzort a népnek! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32373) ssj81 válasza Bertiee (#32366) üzenetére


ssj81
aktív tag

E-bay-en néz szét ott olcsó eléggé.

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#32374) a10l68yw válasza ssj81 (#32358) üzenetére


a10l68yw
csendes tag

Megnéztem az Olympus E PL-1-et, és valóban jónak tűnik. Nagyon szép képeket lő, viszont a képstabilizátor a gyenge pontja, nomeg az autofókusz is bizonytalan néha. Meglepően jó áron kapható, szóval tényleg elgondolkodtató alternatíva. Persze minél drágább gépeket nézegetek annál inkább közelítjük a dslr szintjét, de azért nem mindegy hogy 85e vagy 60e az ára...

(#32375) ssj81 válasza a10l68yw (#32374) üzenetére


ssj81
aktív tag

schawo kolléga 68-ért adja.Annyiért best buy.Bele lehet kötni mindenbe amúgy csak viszonyítás kérdése.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#32376) Bertiee válasza csabooooo (#32371) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Nem tűnik rossznak!
Esetleg egyéb ötlet SX-130-hoz valakitől?

(#32377) a10l68yw válasza ssj81 (#32375) üzenetére


a10l68yw
csendes tag

Bocsi, nem kötekedni akartam, csak összegeztem az olvasottakat!
Nagyon is köszönöm a tanácsaidat, így még nehezebb a döntés.

(#32378) ssj81 válasza a10l68yw (#32377) üzenetére


ssj81
aktív tag

Én se vettem úgy,hogy kötekedsz csak közölni akartam,hogy nincs tökéletes gép.

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#32379) ssj81 válasza a10l68yw (#32377) üzenetére


ssj81
aktív tag

Nemsoká lehet nálunk is kapni a Tz25-30-as gépeket.Lehet a Tz20 ára esni fog.Érdemes lenne megvárni.

https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

(#32380) szg88 válasza Bertiee (#32376) üzenetére


szg88
őstag

Várj még egy kicsit, SkyLaci megmondja ha felbukkan.

(#32372) BiriBum: azért a képérzékelő méretét csökkenthetnék, h könnyebbek legyenek a gépek :K

[ Szerkesztve ]

(#32381) no01ricsi válasza schawo (#32370) üzenetére


no01ricsi
tag

Okító jellegű hozzászólást köszönöm, nem bírtam tovább látni az optikai és digitális zoom közötti különbségen.

PSN ID: PRicsi83

(#32382) SkyLaci válasza Bertiee (#32366) üzenetére


SkyLaci
őstag

Én Case Logic SLDC-202 tokot vettem hozzá, elég masszív toknak tűnik (a hátulja egy kemény gumi tepsi memóriahabbal kitöltve, az elején meg van egy rekesz, ami előtt szintén kemény fedél van), pont ráillik, a gép előtt a rekeszben elfér még akár 8 elem.

szg88: megmondtam :)) , milyen igazad volt

[ Szerkesztve ]

(#32383) Bertiee válasza SkyLaci (#32382) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Köszi, szerintem ez lesz a legjobb, gondolom ez nem vízálló, viszont olcsóbb mint a korábban javasolt Apex 60-as.

(#32384) SkyLaci válasza no01ricsi (#32381) üzenetére


SkyLaci
őstag

Felesleges ebben az árkategóriában 20xos zoomot keresni, ritkán használja ki az ember, és nehéz is megtartani, pici bemozdulás és máris elkenődik a kép, a bonyolult lencserendszer miatt fokozottan torzul a kép, amit a gép digitálisan korrigál ugyan amennyire lehet, de a képminőségre rossz hatással van.
Ha nagyon muszáj tudunk mondani ennyiért olyan gépet aminek van 20xoros zoomja, de az nagyobb mint az sx220, rosszabb a képminősége, és kevesebb a manuális lehetőség.
Sajnos ez olyan hogy nem lehet mindenből a legjobb egy gép, különböző szempontok vannak, gyakran egymást gyengítők, el kell dönteni hogy mi a fontosabb.

(#32385) SkyLaci válasza Bertiee (#32383) üzenetére


SkyLaci
őstag

hát vízbe ne dobd, de egy kis esőt szerintem lazán kibír

(#32386) schawo válasza a10l68yw (#32374) üzenetére


schawo
titán

Az autofókusza valóban nem kedveli az alacsony fényerőt, este, gyengén világított szobában lassan fókuszál, hiszen a kompaktokos rendszerű kontraszt-autofókuszt használ, mert nem tükrös. Szóval csak a tükrösöknél fókuszál gyengébben, kompaktoknál nem.

A stabija viszont egyáltalán nem gyenge, 1,5-2,5 EV-t simán megfog, és azt minden objektívval megteszi.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#32387) Bertiee válasza SkyLaci (#32385) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Köszi!

(#32388) jos3ph


jos3ph
tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék digi fényképező választásában. Jól nézzen ki, nem szappantartót akarok venni. A fontos viszont az lenne hogy automata üzemmódban szerény látási viszonyok közepette is jó képet csináljon. Nem kívánok sokat bajlódni manuális szöszölésekkel. 60ezer a keret, feljebb csak akkor mennék ha az feltétlen indokolttá válna. Kicsi legyen, kb akkora mint a SONY H70-es. Ez a gép például szimpatikus is. SONY-t helyezném előtérbe, majd Panasonic, Nikon és Canon, bár ez utóbbi hárommal nincs tapasztalatom csak DSLR-ben. Megapixelek annyira nem érdekelnek, nekem már a 10 is elég szóval ez nem mérvadó. Ilyen SONY TX5ös típusok nem érdekelnek aminek van egy ablaka és objektívnak nevezik, mert ritka szar képeket csinál, épp most adtam el. Ami konkrétan segítené a döntésemet az olyasmi hogy milyen márkát ajánlotok inkább, és azon belül melyik szériát, a többit majd rábízom az érzelmekre :D A feladat adott, a segítségeket pedig köszönöm szépen!

(#32389) scarabaeus válasza jos3ph (#32388) üzenetére


scarabaeus
őstag

"A fontos viszont az lenne hogy automata üzemmódban szerény látási viszonyok közepette is jó képet csináljon."
Ez itt a szűk keresztmetszet.

Sokféle szerény látási viszonyú szituáció van.

Pl. egy sima szobai kép is az lehet, mesterséges világítás mellett, kegyetlendurva szembevakuzás nélkül.
Ha nincs ember (vagy nagysebességű gyermek), csak statikus a téma, akkor neki lehetne menni stabilizátoros, nagy fényerejű objektíves, nagyobb szenzoros géppel, mivel kompaktos topikban kérdezed, itt high-end kompaktok esetén van erre valamennyire lehetőség, a keretből kifutna. Esetleg állvány, de az meg a gép kis méretére való törekvés miatt amúgy sem hurcolódna, úgyhogy az is kiesett.
Ennél a statikus esetnél még a Canonok handheld night scene módja vagy a Sonyk ugyanezt lehetővé tevő handheld twilightja is szóba jöhet. Ez magas ISO-s gyors képsorozatot dolgoz össze egy sokkal alacsonyabb érzékenységnek megfelelő képpé.
Ha ember van a képen, este, sötétben, bulifotózás, vagy örökmozgó gyerek beltérben, arra nincs orvosság, a szembevakuzás nem az, beépített vörösszemkioperáló algoritmusok... kompromisszumok.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#32390) szg88 válasza jos3ph (#32388) üzenetére


szg88
őstag

Sony wx5 v. hx5

(#32391) laolaj válasza szg88 (#32390) üzenetére


laolaj
aktív tag

Na hát a tegnapi nap megtörtént az esemény. :)

Egy Canon ixus 220 piros.

A helyi MMbe bementem, hogy akkor egy IXUS115 lesz a cél. Megnéztem, az a kék szín olyan lilás. Megkérdeztem, hogy van e más szín. A válasz, "sötét szürke". Megmutatta mert megkértem, majd a mellette lévő piros csodát is kivetettem. A szürkét meglátva, csóváltam is a fejem. ( az olyan komor és minden szürke én meg vidámabb színt akartam).

Bekapcsoltam a 220at sokkal szebb a kijelző. A két gépet egymás mellé téve a kijelző mérete egy picivel ahogy az adatok is mondják kisebb, de a szépség vissza adja. A látószög igen is nagyobb a 220esetén, de éppen hogy. Viszont 1 méteren belül is észre vehető a különbség. :)

Kicsit nézegettem a két gépet, hogy milyen látószöge van. Bár már tudtam, hogy liláskék nem lesz így maradt a piros 220as. 30€val volt több, de ahogy eljöttem már a fenét nem érdekelte. :B
Holnap kipróbálom milyen képeket is tud készíteni bent az étteremben így az utolsó napom alkalmával.

Mellé vettem még egy Hama 16GB SDHC kártyát 24,99€ és egy egyszerű tokot 4,99€.

Összességében az első benyomásom jó.
Az eladó mondta, hogy 1 év garancia van rá, de 5 évet ad a gyártó. Legalább is ezt értettem, bár akkor nem foglalkoztam vele, csak most ugrott be.

Ezzel kapcsoltatósan tudtok valamit hozz fűzni?

Szép estét.
L.

ui: köszönöm a tippet erre a gépre, volt még egy Pana FS16os 99€, ugyan ekkora de azt csak megfogtam és nem foglalkoztam vele annyira, erre össz pontosítottam. :)

szerk: jah és van benne G szenzor is, ha elfordítod akkor a kijelző fordul tök baró most láttam meg! :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#32392) schawo válasza laolaj (#32391) üzenetére


schawo
titán

Döntsd el magad
Ixus 115
Ixus 220

Objektív és ISO tesztek kicsit lejjebb az oldalon.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#32393) laolaj válasza schawo (#32392) üzenetére


laolaj
aktív tag

Hali

ha átolvasod újra akkor rájössz, hogy már döntöttem.. :)

:R

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#32394) schawo válasza laolaj (#32393) üzenetére


schawo
titán

Elsőre is láttam, de te írtad, hogy mit lehet hozzáfűzni. :)

Én leginkább azt, hogy szín alapján nem ajánlott gépet választani, főleg akkor nem, ha előtte megkérdezted, hogy mit érdemes ;)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#32395) szg88 válasza schawo (#32394) üzenetére


szg88
őstag

:P

(#32393) laolaj: a sötétszürke helyett a pirosat vetted?. a garit nem tom hogy van, itt sima 1 év. de lehet úgy érti, h addig biztosított az alkatrész utánpótlás vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#32396) laolaj válasza szg88 (#32395) üzenetére


laolaj
aktív tag

igen... szg88 igazad van. Ez volt a kérdés, hisz olvasva az írást ehhez fűződik a kérdés.

A szín egy vonzó erő volt. A "újra" elolvasod vagy már megtetted a 115 és 220 látószöge illetve a kijelző is segítségemre volt. annyira részletes ott helyben nem mentem bele mekkora pixel és élessége eltérést mutat a két gép. Ezt meghagyom nektek hisz ekkora mértékben számotokra fontosabb.

A tanácsot megfogadtam, hisz ezért is tettem fel a kérdést ebben a topicban hisz hol máshol.

Ha követed a topicot akkor egy panától elindulva érintve a Canon és egy Casiot maradtam a Canonnál majd egy kis hezitálás során, hirtelen impulzus által keletkezett a döntés ami a te értelmezésed szerint csak a szín. Ami ebben a fényben nem állná meg a helyét. Inkább a kijelző hisz úgyis azt fogom sokat nézni illetve a nagyobb látószög.

szg88: szürke az 115volt és lilás-kék, a full piros meg a 220 (jah és csak ebben a piros színben volt a készülék)

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#32397) schawo válasza szg88 (#32395) üzenetére


schawo
titán

Helyzet az, hogy általában jelen vagyok az összes multimédiás-ajánlgatós topicban (fejhallgató/fülhallgató/hifi/monitor), és mindenhol rendszeres jelenség, hogy jön valaki, kér tanácsot. Aztán pár nap múlva bejelenti, hogy nagy boldogság, mert nem azt, hanem valami [hasonlót | jobbat | drágábbat] vett, mert az [eladó | specifikációk | saját véleménye] szerint jobb készüléket sikerült találni. És persze mondjuk el, mi a véleményünk.

Ilyenkor két dolog szokott lenni, vagy senki nem ír semmi választ, és egy idő múlva szépen csöndben eloldalog a kolléga, de legalább nem lesz rossz szájíze. Viszont ha problémás az eset, mert lehetséges, hogy ragályos lesz a rossz készüléket venni, akkor marad az, hogy jelezni kell a tévedést. Én úgy gondoltam, hogy most is ez az eset állhat fenn, hiszen:
1. A sorozaton belül nagyobb a számot kapott a készülék (115 vs 220)
2. Nagyobb a zoom, tehát jobbnak tűnik (4x vs 5x)
3. Drágább, tehát jobbnak tűnik (+30 EUR)

Veszélyesnek gondoltam, hogy ezzel kapcsolatban egyeseket elkaphat a birkaszellem, és ahelyett, hogy kérdeznének (pl bátorság hiánya), csak olvasnak (naná, hogy szelektíven), és akaratuk ellenére rossz példát követnek.

(#32396) laolaj Rossz következtetést vontál le, nem attól jó egy gép hogy Canonnak hívják. A fényképezőgép fő funkciója, hogy fényképeket készít, tehát sokkal inkább azokat fogod nézni. nem a kijelzőt, az csak a csicsa része. Ha ez egy tévé volna akkor más volna a helyzet. A nagy látószög jó, ha ennek nem az optika látná a kárát, de ezt itt elég szépen elbaltázták.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#32398) szg88 válasza laolaj (#32396) üzenetére


szg88
őstag

Én ezeket a különbségeket leírtam neked (#32338) Sztem csak azért látod szebbnek a kijelzőjét mert kisebb. Ugyanaz a felbontás, de egy kisebb kijelzőn mindig szebben érvényesül, mint egy nagyobbon (még ha nem is nagy a különbség). Amúgy mi legfeljebb csak tanácsot, vagy segítséget adunk. Én nem akarok senki helyett dönteni, azt neked kell. "NEM NEKÜNK VESZED"
Amúgy egyik sem rossz választás. (casiónál mindenképp jobb)
Amúgy ezt nekem akartad írni, vagy schawónak?

(#32397) schawo: A döntés mindenkinek magáé. Én is vettem egy faxa készüléket amit 2 hónap után eladtam kb. 10-25 bukóval. Egy darabig győzködtem magam, hogy nem olyan rossz az. De ha már szöget üt a fejembe, h rossz akkor nehéz ellenállni. Pedig én aztán el tudok hezitálgatni a vásárláson egy darabig. Mégis rosszat vettem. De nem mindenki annyira szőrszálhasogató.

[ Szerkesztve ]

(#32399) szg88 válasza szg88 (#32398) üzenetére


szg88
őstag

(jav. 10-15)

(#32400) laolaj válasza schawo (#32397) üzenetére


laolaj
aktív tag

Sziasztok.

Én értem, hogy te mit szeretnél mondani, de látom te nem érted amit én írtam.

Előzmény:
felvetés
egy válasz
majd volt más versenyző is.
amiről letettem de volt más is.
szg88 válasza a két IXUSra

ezt végig olvasva talán látszik, hogy elképelés volt, lett, tanácsot kértem-kaptam elfogadtam hisz ezért kérdeztem. Köszönöm! Nekem jelenleg nincs annyi időm, hogy mindenhol és kinek reagáljak meg leskelődjek és mennyek tesztelni.
Igaz magamnak vettem, tetszik. Nem fogom megbánni mivel első gépem és amire kell azt szolgálja.

Szerintem az ilyen hsz.eket másnak címezd mikor egy írást nem láttam tőled felém irányulva ami segítő kész lett volna. Nem regényt kell írni reakcióra hanem mondani ez ezért jó vagy nem. erre érdemes figyelni és a kedves vevő majd eldönti.
Többieknek köszönöm a javaslataikat. :R

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.