Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9800) Badcraft


Badcraft
csendes tag

Üdv a fórumban!
Régóta olvasgatom a PH! és a mobilarena oldalakat, de csak most jött el az idő hogy segítséget kérjek.

Jelenleg egy SE Xperia X10i-m van, de nagyon nem vagyok vele megelégedve (rengeteg ROM-ot+kernelt kipróbáltam de hiába! Random reboot, váratlan alkalmazás bezárás/nem indulás, menü akadozás, lagg, stb. Szerintem nem kell bemutatnom.)
Szeretnék egy olyan telefont amely strapabíró (mivel 3-5évre tervezném a vásárlást); az akkumlátor is bírja az igénybevételt; mivel az X10-nek is 4"os kijelzője volt, kisebbet nem szeretnék de a túl nagy (pl note) már nem jöhet számításba.
Fontos a support, tehát a megfelelő (esetleges) szervíz és garancia (bár az lenne a jó ha nem kellene), illetve a folyamatos szoftverfrissítések!
- Árkategória: Ez annyira nem meghatározó, de nem akarok nagyon elszállni /max. 110-120e/
- T-Mobilnál céges előfizetéssel venném
- Inkább hosszútávra tervezném /3-5év/
- amire használnám: navigáció! (iGO, vagy Sygic), telefonálás, sms, zenehallgatás!, e-mail, fényképezés, irodai alkalmazások /word, excel, pdf, stb./, esetenként játék
- Nem zárkózom el a WP-től de inkább droidot szeretnék!

Amiket preferálok:
Amit elsősorban kinéztem az az S2 lett volna, de sajnos nem látom a t-mobile oldalán (ezek szerint már nem lehet kapni).
Galaxy S3 vagy inkább az LTE verzió, mert azt hallottam hogy jobb ha 2GB RAM van benne!
Érdemes e még várnom, az S4 megjelenéséig,; le fogja e nyomni az S3 árát ?
Vagy elég nekem esetleg egy Galaxy S Advance, vagy ZTE Grand X IN (de arról meg azt hallottam hogy nem olyan jó a support), illetve elfogadok bármilyen ész érvekkel alátámasztott ötletet!

Előre is köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.