Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) Blokkolnam0 válasza Dhampir (#9028) üzenetére


Blokkolnam0
aktív tag

Sose hallgatok radiot, zenet pedig csak hangfalon at rendesen. Utazas kozben inkabb olvasok...

Motorola Moto x

(#9052) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok. Alábbiban szeretném kérni a segítségetek. Jövőhónapba meg lehet hosszabbítani vodánál a szerződést természetesen készülékváltással . Az alábbi 3 modell-t néztem ami viszonylag jó árban. és jó készülékek legalábbis szerintem. Tehát az alábbiakról van szó: Lumia 800,Xperia p,s3 mini.

A cél,tehát hogy mire használná az illető, a következő: böngészés,fb,viber,telefonálás,appokat töltene le, és röviden ennyi. Ti melyiket vennétek/ajánljátok és miért? Ami számít hogy egyszerű és "felhasználóbarát "legyen ,gyors,akadásmentes legalábbis amennyire lehet, jó anyagminőség,jól "összerakott" és optimalizált sw.
Tehát ez is lenne a szempont.

Várom a tanácsokat,javaslatokat.

Üdv: R211

:R :R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#9053) Wa2x_ válasza roberto211 (#9052) üzenetére


Wa2x_
veterán

Az Xperia P a neked való.. fémház, szép kijelző, android = rengeteg alkalmazás, Jelly Bean frissítést kap.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9054) DS39 válasza smiti (#9045) üzenetére


DS39
nagyúr

nem tudom, ha a kollégádnak a te telefonod tetszett miért vett Xperia U-t? vagy ha már nem kapott újat, akkor hasonló hardverű telefont. az AMOLED kijelzőt leszámítva az Alcatel OT-995-tel megegyezik a telód.
ha az akku idő nem zavar hogy kevesebb lesz ill. a kisebb kijelző, akkor szerintem nyugodtan cserélhetsz, hardveresen te jársz jobban. (ill. szoftveresen is mert erre van ICS hivatalosan)

[ Szerkesztve ]

(#9055) dokee78 válasza roberto211 (#9052) üzenetére


dokee78
félisten

+1 az Xperia P-re.
Lumia 800 WP elég zárt rendszer.
Galaxy S3 Minit,meg veri az Xperia P

(#9056) Ricardo válasza smiti (#9045) üzenetére


Ricardo
félisten

A xperia U megbízható, kétmagos, és újabb. Gondolom egyik készülék sem ütött kopott. Amit neked kell eldöntened, hogy a kijelző mérete megfelelő vagy sem. A tárhely kérdése ahogy olvasom nem probléma.
Ahogy itt az aprón nézem az árakat, nagyjából egy ársávban mozognak.
A Xperia kevésbé barkácsolható szoftveresen, mint a Samu, de ahogy olvasom nem nagyon babrálod. Ebben az esetben a Xperia még jobb is lehet, mert a Sony sokmindent megoldott alapból.
Amúgy babrálás szempontjából az S+ amúgy is egy "mostoha gyerek".

Tedd egymás mellé a kettőt, és ha neked bejön a Sony cseréld el.
Lesz egy újabb telefonod, amire tovább van garancia.
Mivel nem romolgatsz, így nagy fegyvertény szerintem, hogy a Sonyra jön a friss szoft hivatalosan, a Samsungra nem.

[ Szerkesztve ]

(#9057) istnag válasza xtevo (#9031) üzenetére


istnag
addikt

ZTE grand x In topikjába néha beleolvasok,bár sosem ismernék el a tulajok,azért akadnak bőven gondok.
Elsősorban kettő téma érint több mindenkit:
-első 1-2 másodpercben néma a vonal
-kijelző érzéketlenebb az átlagnál.

A Desire X meg,ha jól tudom elég gyenge videófelvételben és a GPU-ja sem a legjobb. (pedig nekem HTC-m van,de ezt mégsem ajánlom)
Én ezért mondtam az Advance-t

[ Szerkesztve ]

(#9059) desexis


desexis
csendes tag

Samsung galaxy y helyett mit vegyek egy tíz éves fiúgyermeknek? Az valami rettenetesen gagyi, telistele hibával.

(#9060) batai15 válasza desexis (#9059) üzenetére


batai15
félisten

Mennyiér , milyen szolgáltatósat ? Mivel 10 éves, esetleg használtan xperia play jó lenne neki. Újj árban szvsz nem éri meg-

(#9061) desexis válasza batai15 (#9060) üzenetére


desexis
csendes tag

Sztem bármelyik oprendszert meg tudja szokni. A szép kijelző fontos. A lényeg a játék. :) Árban pedig 30-40 e. Megnézem köszi.

(#9062) desexis válasza batai15 (#9060) üzenetére


desexis
csendes tag

Tetszetős kis telefon. Az a kérdés, hogy mivel nincs már Sony Ericsson, mi van a szoftver frissítésekkel? Foglalkozik vele a Sony?

(#9063) HuMarc válasza desexis (#9062) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem kap új szoftvert. Valamiért ezt a készüléket a Sony kihagyta az ICS frissítési listáról :(

(#9064) desexis válasza HuMarc (#9063) üzenetére


desexis
csendes tag

:( Akkor valszeg ez kilőve. Pedig tényleg ideális lett volna.

(#9065) HuMarc válasza desexis (#9064) üzenetére


HuMarc
addikt

De miért kell a szoftverfrissítés? tökéletesen meg lehet lenni a 2.3-mal.

(#9066) Wa2x_ válasza desexis (#9064) üzenetére


Wa2x_
veterán

Xperia Tipo? Galaxy Mini 2?

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9067) kertsa


kertsa
senior tag

Ha szolgáltatóváltással rendelek telefont a T-től 2 éves előfizetésre, a hívószámomat megtarthatom? Már néztem a rendelés menetét, de ilyen lehetőséget nem találtam benne.

(#9068) Wa2x_ válasza kertsa (#9067) üzenetére


Wa2x_
veterán

Számhordozás

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9069) kertsa válasza Wa2x_ (#9068) üzenetére


kertsa
senior tag

Köszi :R Azért szerettem volna online vásárlást, mert az kedvezményes :) De akkor ez esetben kilőve.

[ Szerkesztve ]

(#9070) desexis válasza HuMarc (#9065) üzenetére


desexis
csendes tag

Nem tudom. Újabb játékokhoz nem kellenek? Nem értek hozzá, csak abból tudok kiindulni, hogy az iOs-hoz ontják a frissítéseket. Valamire csak jók nem? :B

(#9071) desexis válasza Wa2x_ (#9066) üzenetére


desexis
csendes tag

A Samut hanyagolnám, de a másikat megnézem. :)

[ Szerkesztve ]

(#9072) desexis válasza Wa2x_ (#9066) üzenetére


desexis
csendes tag

Nagyobb kijelzős kell. :)

(#9073) Wa2x_ válasza desexis (#9072) üzenetére


Wa2x_
veterán

Alcatel OT-995? Igaz ez már kicsit drágább.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9074) xtevo válasza istnag (#9057) üzenetére


xtevo
őstag

Köszi a választ, és az indoklást! :R Valahogy annyira tolják le az ember torkán a Samsung-ot, hogy kezd sok lenni...

@Zsolt_72
Akkor szinte minden hiba szoftveres, tehát orvosolható, ( :K ) egyedül a kamera vakuja nagyon gyengusz, azon sajna lehet segíteni.

(#9075) tomy86 válasza kertsa (#9069) üzenetére


tomy86
addikt

Két részletben intézed a dolgot. Előbb elintézed a számhordozást és ha az megvan, akkor már mint T-s előfizető rendelsz a webshopban. De a T-mobile topikban lehet, hogy tudnak más megoldást is.

(#9076) desexis válasza Wa2x_ (#9073) üzenetére


desexis
csendes tag

Most néztem, 30-tól lehet garisat venni használtan. Ez tetszik. :)

(#9077) HuMarc válasza desexis (#9076) üzenetére


HuMarc
addikt

Azért mielőtt aszt választod, nézz be a topikjába, és kérdezősködj egy kicsit, mert néha azt hallom, hogy sok játéktól melegszik és kifagy, de más meg azt mondja, hogy tökéletesen fut. Szóval érdemes lenne utánakérdezni, hogy a mostani 4.0-s frissítéssel hogy áll a játékokhoz.

(#9078) kertsa válasza tomy86 (#9075) üzenetére


kertsa
senior tag

Köszi, ez már járható, ha nem tudnak jobb megoldást :)

(#9079) desexis válasza HuMarc (#9077) üzenetére


desexis
csendes tag

Persze, mindenképp körbejárom alaposan. Nem akarok még egy selejtbe belefutni.

(#9080) batai15 válasza desexis (#9079) üzenetére


batai15
félisten

Jó kis telefon, nekem is olyan van . Bár játékra nem a legalkalmasabb, valahogy a xperia play jobban bírja.

(#9081) desexis válasza batai15 (#9080) üzenetére


desexis
csendes tag

Miért nem jó játékra?

(#9082) batai15 válasza desexis (#9081) üzenetére


batai15
félisten

Gyenge a hardvere a komolyabb játékokhoz. (nem lassú és ilyenek) csak 4 magos telók korában ez már kevés . Ettől függetlenül egy nagyon jó kis telefon, és jól hazsnálható a mindennapokra(navigáció, internet, stb)
Xperia playt azér ajánlottam, mer sok játék van rá optimalizálva.

(#9083) pit stop válasza HuMarc (#9063) üzenetére


pit stop
addikt

GB-nél nem kap újabb főszámmal jelzett verziót, de attól kisebb szoftverfrissítéseket még adnak ki rá - hogy GB lehető legjobban működjön.

Desexis: pont azért nem kapott hivatalos közlés szerint újabb szoftvert hogy a rá optimalizált játékokkal ne akadjon össze. Nem mai, de friss full játékokhoz friss felsőkategóriás hardver kell ami árba nem ez a szint sajnos. Erre viszont tényleg sok game készült, s más ilyen játékra kihegyezett nemnagyon.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9084) axioma


axioma
veterán

Moto razr (XT910) 1 ev gyari garival milyen arban van most?
Fent van a csak1nap oldalan ajanlatban, 78e (az is milyen mar, hogy 142 helyett), na de ott neha olyan arak vannak, hogy eldobom az agyam. Hozzaertesuk csucsa, hogy valamelyik nap sikerult az "xperia x10 mini" megjelolest adniuk az ajanlatnak... persze az x10 mini volt, kepbol es tulajdonsagokbol egyertelmuen kiderult. 35e-ert. Gratula...

Ja nem akarok telefont cserelni, csak feltunt nekem. [Illetve szeretnek, de nincs 1G ram-os itthon akarhogy kaphato qwerty csuszkas telefon...]

(#9085) desexis válasza batai15 (#9082) üzenetére


desexis
csendes tag

Értem. Az nem gond egy telefonnál, ha nem frissítik már az oprendszerét?

(#9086) desexis válasza desexis (#9085) üzenetére


desexis
csendes tag

Megkaptam a választ, delete.

(#9087) desexis válasza pit stop (#9083) üzenetére


desexis
csendes tag

Köszi! Így kicsit más szemmel nézem. :)

(#9088) DS39 válasza desexis (#9085) üzenetére


DS39
nagyúr

ne PC-sen gondolkodj itt nem kell minden héten hónapban frissítgetni egy jól működő OS-t, a főverzióváltás persze tovább növeli egy készülék "élettartamát", de GB-n is még egy évig biztos lesz játékok terén támogatottság.

amúgy van szerkesztés gomb.

[ Szerkesztve ]

(#9089) desexis válasza DS39 (#9088) üzenetére


desexis
csendes tag

Megpróbálom. Amúgy sem hiszem, hogy sok évre venném...

Tudom, de már nem lehetett használni. :P

[ Szerkesztve ]

(#9090) jtaggerX válasza blt.62 (#50) üzenetére


jtaggerX
tag

bár nem engem kérdeztel , a htc anyaghasználata kellemesebb, nagy a prémium érzet, mivel a felső kategóriára koncentrálnak a kezdetek óta. Nálam nem lenne kérdés vajon melyiket vegyem.

A csúcson csak egy hely van! :)

(#9091) jtaggerX válasza desexis (#9070) üzenetére


jtaggerX
tag

Az ios frissítései teljesen más elv alapján jönnek, ott a nyitó verziókon belül csak nagyon kis apróságok változnak. Az androidnál már egészen nagy kulömbség van. Azért kellemetlen sokak számamra ha nem jön frissítés. A wp7 mobilok nem érdekelnek? Nagyon egyszerű minimalista design, kimagasló sebesség és stabilítás. S van még egy nagyon kellemes tulajdonsága, a felhasznói élmény. Én kimondottan ajánlom. :) most árulnak 2 lumia 800 pinket is itt. Mindkettőn van vagy vagy egy év gyári garancia. A polikarbonát burkolat előnyeit ne is firtassuk, kiemelkedő minőségérzétet kelt a készülék.

A csúcson csak egy hely van! :)

(#9092) kali válasza jtaggerX (#9090) üzenetére


kali
legenda

lehet, hogy 5 hónap alatt már eldöntötte... :DDD
az sgs2 esetén meg a támogatás és a garanciális háttér sokkal jobb, ezért is kérdéses a dolog!?!?

(#9093) jtaggerX válasza kali (#9092) üzenetére


jtaggerX
tag

Jah.. Csak ott kezdtem el a topic elején. Igen, sajnálatos, a htc mint tudjuk kivonult az országból. Azt nem tudom milyen szervizpartnerei vannak. A galaxy tab kivételével az i8510 volt az utolsó samsung amit megvettem. Akkor még meg is jegyeztem ( az i8910 fényében) hogy nagyon beindultak. De amikor volt lehetőségem egy Desire Hd mellett egy Galaxy s-t használni az a benyomásom támadt hogy ez elég komolytalan. Nekem csak a kijelző tetszik benne. :)

A csúcson csak egy hely van! :)

(#9094) kali válasza jtaggerX (#9093) üzenetére


kali
legenda

az sgs más téma, az hajlamos volt recsegni is, az sgs2 anyagában, kijelzőben és még számtalan dologban jobb - alig tudtam anno összehasonlítani a két telefont, amikor előbbiről cseréltem utóbbira -, és a samsung nagyot dobott azzal a húzással, hogy a szerelő házhoz megy, és ott javítja a készüléket!

(#9095) desexis válasza jtaggerX (#9091) üzenetére


desexis
csendes tag

Bizony, hogy érdekelne, egy 920-assal kacérkodom jelenleg, de most egy 10 éves lurkónak keresek, akinek a telefon egyenlő a játékkal. A többi vajmi kevéssé érdekli. :D

(#9096) kelekyle válasza desexis (#9079) üzenetére


kelekyle
őstag

iPhone után csalódás lesz.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#9097) pit stop válasza jtaggerX (#9091) üzenetére


pit stop
addikt

Ha figyelmesen végignézted volna látod hogy játékok fontos szempont - tehát wp elvérzik első kritériumnál. Valamint egy 7.8-as wp-vel előhozakodni mint frissíthető rendszer kicsit erősnek érzem :) De 1. mondat miatt hanyagoljuk is inkább.
Megelőztek :)

#9096) kelekyle: Galaxy Y -ról váltana gyerkőc ha jól értettem, hogy jön ide iOs?

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9098) jtaggerX válasza kelekyle (#9096) üzenetére


jtaggerX
tag

A 920 csalódás az iPhone után? Ez erős volt... :)

A csúcson csak egy hely van! :)

(#9099) batai15 válasza kelekyle (#9096) üzenetére


batai15
félisten

Cöh , enyhe túlzás nem de? igaz még nincs annyi app wpre, de erősen túlzol szerintem.Volt legalább össze hasonlítási alapod?

(#9100) jtaggerX válasza pit stop (#9097) üzenetére


jtaggerX
tag

A 7.8 már egy eléggé összerakott rendszer. Elkalandoztam a frissíthetőségnél... A játék az más persze...

Desexis akkor miért nem nézel egy 7"-es táblagépet Neki? Azon még élmény is játszani... :)

Kali: a héten akkor megnézek egy gs3-at, csak mert kíváncsi Vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

A csúcson csak egy hely van! :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.