Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9851) biroatis válasza freddyadu (#9850) üzenetére


biroatis
tag

Bocsiii elnéztem előfizusan láttam elnézést elnéztem!!!!!!

:W :W :W

72Ft webshopon kártyásan!!!

[link]

[ Szerkesztve ]

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#9852) freddyadu


freddyadu
senior tag

Így bizony marad az advance!
Ráadásul tegnap az egyik kedvenc helyemen szétnézve azt láttam, hogy az androidos alkalmazások és játékok aránya a win phone 8-hoz képest kb. 6000:0! :-)
Ez eléggé meggyőzött....

(#9853) edem96


edem96
senior tag

Hello!
Nokia 5800 után milyen telefont tudnátok javasolni? A keret kb. 25000 forint lenne, lehetőleg tudásban hasonló legyen, lehetőleg Android, és használt is szóba jöhet. Előre is köszönöm!

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#9854) biroatis válasza edem96 (#9853) üzenetére


biroatis
tag

Sztem hasonló tudásút a kortársaihoz képest(gondolok itt arra h nem 25ezres kategória vt anno....) nem 25ért fogsz kapni!!

Előfizu,kártyás, független???

[ Szerkesztve ]

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#9855) edem96 válasza biroatis (#9854) üzenetére


edem96
senior tag

Hát kártyásra vagy használtra gondoltam.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#9856) biroatis válasza edem96 (#9855) üzenetére


biroatis
tag

Használtan Galaxy Ace lehetne az is 25-30 körül van!

Nokia Lumia 610???

ezt most találtam...

[ Szerkesztve ]

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#9857) edem96 válasza biroatis (#9856) üzenetére


edem96
senior tag

Eddig amit én is láttam a kerete belül az az Ace, Lumia 610, OT-991, meg még jó pár telefont. Az Ace-nek mennyit bírna az akksija kb. 2 órás wifi, kb. ugyanennyi 3G használattal és játékokkal?
Amugy köszi, hogy be linkelted, de sajnos ez nem lenne jó, mert Vodás, azt sajnos elfelejtettem leirni hogy T-s vagy Telenoros lenne jó.

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#9858) biroatis válasza edem96 (#9857) üzenetére


biroatis
tag

Hát az az igazság hogy én most adtam el az ace-m független 1 éves vt 8gb kártyával headsettel tokkal 25ért!!!!

Aksi folyamatos Wifi és 3G használat mellett nyugodtan kibirta 7-20ig telefonálás nem sok vt benne meg játék sem mondjuk!!!

Egy baja vt 150 mega alap memója van!!!

[ Szerkesztve ]

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#9859) lordgamez


lordgamez
csendes tag

Sziasztok!
Mostanában szeretnék új telefont venni, a lényeg hogy Android legyen, keret 120 ezer körül lenne. Olyan kérdésem lenne még, hogy hol érdemes venni? Megbízhatóak-e a különböző oldalon található GSM boltok vagy inkább csak szolgáltatónál? Érdemes-e várni a majd most megjelenő telefonokra vagy azok bőven ezen a kereten felül lesznek majd?

(#9860) biroatis válasza lordgamez (#9859) üzenetére


biroatis
tag

Sztem nem érdemes most várni az újakra mert még tele lesznek széria hibákkal ráadásul a HTC One most 660 Euró a németeknél....

Gsm boltnál meg csak gyári garisat szabad, mert a 12 hó-s általában bolti gari tehát külföldi telo!!!!

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#9861) nggabi válasza Ricardo (#9846) üzenetére


nggabi
nagyúr

én egymás mellé raktam őket, ugyanaz... :U

"szenyor dzsíííí"

(#9862) freddyadu


freddyadu
senior tag

Sziasztok!
Valaki meg tudja mondani, hogy a SGS Advance most a T-nél 2.3-al kapható?
Lehet tudni, mikor lesz rá JB?
Azt hogyan tudom rá felvarázsoltatni? Csak bemegyek a T-hez és frissítik? Ingyen?
Köszi!

(#9863) nggabi válasza freddyadu (#9862) üzenetére


nggabi
nagyúr

én úgy tudom h elfogyott. hivatalos magyar jb még nincs rá.

"szenyor dzsíííí"

(#9864) freddyadu válasza nggabi (#9863) üzenetére


freddyadu
senior tag

Elfogyott? :-) És lesz még vajon?
És ha lesz JB, akkor hogyan kerülhet fel legálisan?
-----------
A webshopban van még fehér, fekete meg hamarosan!
Hátha csökken még az ára is kicsit....
Akkor le is csapok egyre!

[ Szerkesztve ]

(#9865) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Sziasztok!

Egy kicsit más kérdésem lenne. Milyen memóriakártyát vegyek? Motorola RAZR telefon (microSDHC), 16 Gb-os méretű lenne a cél.
Nézegettem pl. ezt, de csak Class4-es sebességű. Mobilhoz ez jó vagy nem?

(#9866) HuMarc válasza kacsyx (#9865) üzenetére


HuMarc
addikt

A legtöbben azt ajánlják, hogy min. Class 6-os memóriakártyát vegyél, de van, hogy olyat olvasok, hogy valaki Class 2-vel is tökéletesen megvan.

(#9867) freddyadu válasza kacsyx (#9865) üzenetére


freddyadu
senior tag

Tudsz venni Class10-est 5k alatt!

(#9868) HuMarc válasza freddyadu (#9867) üzenetére


HuMarc
addikt

Ja, csak a Class 10-es meg már felesleges. Class 8-ra még azt mondom, hogy érezhetően gyorsabb a Class 6-nál, de a Class 10 már csak parasztvakítás.

(#9869) freddyadu válasza HuMarc (#9868) üzenetére


freddyadu
senior tag

Ok! Én most kapásból csak 4-est és 10-est tudok szerezni.
Mennyiért megy a 16 GB C8?

(#9870) HuMarc válasza freddyadu (#9869) üzenetére


HuMarc
addikt

Most kapásból nem tudok árat mondani (és nem is találtam) de valószínűleg elég olcsón, mivel 16 GB-s Class 10-es megy 5000 Ft környékén.

Most megnézve az árakat azt kell mondanom, hogy végül is jó lehet egy Class 10-es kártya, mert elég olcsón mennek azok is. Amikor én néztem, még drágábbak voltak, de lementek az árak :B

(#9871) psg5 válasza Ricardo (#9848) üzenetére


psg5
veterán

Ricardo és Dokee!

Újabb nehézségem támadt.
Boltban (amelyekbe be tudok menni) nincs sem G300 más sem Blade 3 (Blade 3-om esetleg jön Bónuszomban lenne: 19.990.- ) Viszont újra van a netshop Bónuszban a telenor One Touch S 13.555.--ért.

Vágjak bele a jó árban lévő One Touchba vagy várjak hátha lesz a Blade 3?
Pont a g300-as az amivel egyáltalán nem bíztatnak, azt mondják csak néhol van mert nagyon fut ki.

F.K.T.

(#9872) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Köszi! Szétnézek akkor jobban, úgy látszik rossz boltban keresgélek :)

(#9873) kertsa válasza HuMarc (#9870) üzenetére


kertsa
senior tag

Az aprók között megtalálod. 16GB Transcend micro SDHC Card cl10 - 3615 Ft 3 év garancia :)

[ Szerkesztve ]

(#9874) freddyadu válasza HuMarc (#9870) üzenetére


freddyadu
senior tag

Na ezért ajánlottam azt... ;-)

(#9875) Ricardo válasza psg5 (#9871) üzenetére


Ricardo
félisten

One touch S az az OT 995 ha jól látom (ebben erősítsen meg valaki), annyiért jó vétel az is.

Nagyobb kijelző (igaz ugyanazzal a felbontással), erősebb processzor.
kamera azt a szintet hozza amit a kategória társai. Szerintem ennyiért jobbat nem kapsz.

(#9876) pEEpEE1019


pEEpEE1019
tag

Sziasztok !

Három telefont közt vacilálok, de elég nehéz olvasgattam is róluk, de szinte hasonlóak.

-Sony Xperia U
-ZTE Grand X
-Samsung Galaxy S Advance

Melyik tudjátok ajánlani és miért ?
Előre is köszönöm !

Üdv.

(#9877) Wa2x_ válasza Ricardo (#9875) üzenetére


Wa2x_
veterán

Igen, ugyan az kettő.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9878) biroatis válasza pEEpEE1019 (#9876) üzenetére


biroatis
tag

Samsung mellett annyi szólhat h szervizileg nagyon jó, ram erősebb, kijelző nagyobb,gorilla glass, viszont régebbi modell, Xperia U nem bővithető, viszont kijelző felbontás jobb!!!

Én Sony-t választanám ha nem zavar h nem bővithető(4gb)

Mérlegelj!!!

ui.: Grand Xről nem tudok véleményezni

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#9879) Ricardo válasza pEEpEE1019 (#9876) üzenetére


Ricardo
félisten

Én az U-t kilőném a bővíthetetlensége miatt, de a kis kijelző sem a szívem csücske.

A másik kettő közül kérdés, mi a fő felhasználás?

(#9880) fkrinya


fkrinya
tag

Hali!

Most látom, hogy a Sony Xperia T a Nextel-nél 120k gyártói garival, ami számomra fontos. Eddig 130k volt és úgy voltam vele, hogy kicsit még várok, gyűjtögetek és a Defy-m is húzza még valameddig, de most már legszívesebben azt is a falhoz csapnám, megtaposnám, szóval ideje lenne lépni :)
A szolgáltatóm sajnos most nem járható út (T-mobile), mert szeptemberig hűségem van, szóval domino vagy gyári független jön szóba, esetleg itt az apró, de annak akkor nagyon jó ajánlatnak kelle lennie.
Van esetleg más ötlet, ajánlat?

Köszi! :R

(#9881) psg5 válasza Ricardo (#9875) üzenetére


psg5
veterán

Igen úgy tudom ugyanaz.

Szóval nem éri meg , ha lesz mégis blade 3 vagy g300, megvárni és többet szánni valamelyikre?

Áh nem variálok lesz a One Touch.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#9882) pEEpEE1019


pEEpEE1019
tag

Köszönöm a választ srácok. Lényegében a tár hely zenék szempontjából fontos. A legfontosabb tényező telefonálás jó fénykép bárhol bármikor. Zenehallgatás edzés közben. Játékokra nem nagyon használnám,de azért 1-2 fusson rajta. E-mail, Fb, Viber szempontjából legyen gyors.

(#9883) Wa2x_ válasza fkrinya (#9880) üzenetére


Wa2x_
veterán

Igen! Várj vele nyárig vagy akár szeptemberig, az MWC-n sok újdonság lesz és hátha... :U ha nem akarsz várni S3 vagy Note, Xperia P vagy L9 is szóba jöhetne, mondom én, mert nem vagyok Sony párti ;]

(#9882) pEEpEE1019: S Advance akkor.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9884) fkrinya válasza Wa2x_ (#9883) üzenetére


fkrinya
tag

Nekem az S3 már nagy a Note meg főleg :) LG-t nem szeretnék, max a Nexus jönne szóba... Az Xperia P-nél meg felsőbb kategória a cél :)

(#9885) csusza`


csusza`
senior tag

Halihó!

Samsung Galaxy Nexus (i9250) VS Sony Xperia S?

Sony hardvere combosabb, viszont a Nexus-ban az vonz, hogy álánátúr' Google Androidot kap... Ráadásul amíg csak lehet, mindig először a legfrissebbet.
Xperia hardveres oldala erősebb, kérdés, hogy támogatott-e addig, amíg a Nexus. Vagy esetleg lehet-e rá valahogy "gyári" Droidot erőltetni (Nem CM és társai). Ráadásul több, mint egy 10-essel olcsóbban megkapnám.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#9886) dokee78 válasza psg5 (#9871) üzenetére


dokee78
félisten

Csak nem teszel le az One Touch S-ről.

(#9887) quailstorm válasza csusza` (#9885) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A nexus sincs elveszve játékokkal, és az Xperia S hardvere sem dedikált játszásra. Viszont elég gyenge az üzemidő, úgyhogy inkább a nexust választanám. Frissítésben biztos hogy le fog maradni rendesen, ha egyáltalán kap még... Tudod az üzleti érdekek.
Nexus mellett szól még az ubuntu phone meg a boot to gecko, nomeg szerintem simán kap még pár droid frissítést, és azonnal. Most 4.2.2 ha jól tudom.
Natúr droidnál meg jobb a CM10, főleg ha linaro toolchainnal fordítják.
Ha xperia S, akkor főzött ROM, energiatakarékosság, és a hosszabb terméktámogatás érdekében. A frissebb droid mindig jobb, PONT.

(#9888) csusza` válasza quailstorm (#9887) üzenetére


csusza`
senior tag

Ejj, én is a Nexus felé hajlok. Nehéz, mert abban a kategóriában, amennyiben venni szeretnék, elég sok készülék mozog per pillanat. Próbálom a legjobbat kiválasztani; Xperia S, Nexus, HTC ONE S...

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#9889) Winchester95


Winchester95
őstag

Sziasztok!
Telefon cserénél vagyok.
Eddig egy ZTE GrandX IN volt.De meguntam.
V.mi mást akarok.Végleges telefon lenne.(Használtan akarom)
Mit gondoltok melyik lenne jobb választás?(Androidot és IOS-t is szeretem.Eddig csak 3G-m volt)
Telefon minden funkcióját használnám.
Iphone 4(Nem tudom hogy teljesítményben mennyit bír,tárhely az minimum 16gb)
Samsung Galaxy S Advance(csak 768mb ram)
Xperia P(kevés tárhely.De még belefér.....)
HTC Desire X (Kérdéses....Jó telefon lenne de az adreno 203GPU miatt és hogy még nincs 720p videó se...)
HTC Sensation XE (Aggódom hogy régebbi telefon.Továbbá csak 768mb ramja van.)

3Fontos szempont:
Amit tud azt tudja normálisan.(Kamera,zenelejátszás multimédiás dolgok gps erős legyen...Elvégre nem alsó kategóriás mobilok)
Ne legyenek széria hibái.
Legfontosabb: Minimum Android 4.0!Ami tökéletesen fut rajta.Ne legyenek akadozások fagyások kompatibilitás problémák....!

Ár:55k ig megyek el használtan.

Igazából csak az érdekelne melyiken stabil az android 4.0 tól felfelé.+ne legyenek szériahibái.
Ne legyen kínai érzete.

(#9890) Wa2x_ válasza Winchester95 (#9889) üzenetére


Wa2x_
veterán

S Advance vagy Xperia P, pro-kontra mind a kettőnél van. (az S Advance-t megkapod annyiért újonnan is)

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9891) psg5 válasza dokee78 (#9886) üzenetére


psg5
veterán

De lehet mégis leteszek...boltban azt mondták, hogy bónuszban a g300 (most van egy db!) 12.600.
One Touch 14.000.-
Akkor melyiket válasszam? Ugye jól sejtem ennyiért a g300 a jobb választás?
A one touch már szinte amúgy is túl nagynak tűnik...

F.K.T.

(#9892) ADAM1337 válasza Winchester95 (#9889) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Érdekes kérdés, a kijelző megfelel ?
Csak mert 3,5 coltól is írtál készüléket iphone 4 például, bár szerintem elég jó készülék az iphone4 a mai napig ios6-ot nem érdemes rátolni mert sebességben érződni fog.
Szerintem Xperia P vagy Galaxy S Advance, ha minden funkcióját használnád.
A htc-ket te magad is kilőtted, én is emiatt lőném ki őket.

(#9893) Winchester95 válasza Winchester95 (#9889) üzenetére


Winchester95
őstag

Bocsi!
Még a GALAXY S II-t kihagytam!
(Az is kb 55k ért.....Független garis lenne új állapotú)
Sensation XE vel mi a helyzet? Nagyon bejön a kinézete miatt.És a beats füles is egy + lenne.Ha lenne:D
SGS Advance 4.1 el elvileg nem annyira stabil és gyorsan merül stb.... nem?
Nem akarok a teljesen hivatalosra várni.Vagy esetleg már kijött?
Eldöntöttem hogy Xperia P nem kell.Véglegesen.
Álom telefon lenne nekem.Ha bővíthető lenne.De így.....
Jó a kisebb telefon is.
Bár a 4" inkább a minimum.
Kivéve Iphone 4 esetében.Abba még belefér.

Meg a lényeg hogy nem nagyon szeretnék visszaváltani Tudásban GrandX IN ről.....
(Bár a felbontás még belefér.)
4 " és 4,3 " között meg szinte semmi a különbség.Éppen ma néztem.

[ Szerkesztve ]

(#9894) dokee78 válasza psg5 (#9891) üzenetére


dokee78
félisten

Hardverileg gyengébb a G300,de szerintem minőségibb és jobb szoftvveresen,de hallgass meg mást is ez ügyben.
Én a G300-ra voksolok.
De nézz be a topikjukba melyiket egyszerűbb ROOT-olni vagy ROM-ozni,feltéve ha ezek érdekelnek.

(#9895) Ricardo válasza psg5 (#9891) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha van g300 vedd meg azt!

(#9896) Švejk válasza psg5 (#9891) üzenetére


Švejk
őstag

Én mégis az OT-995-öt választanám. Egy haveromnak van, semmi baja nincsen, csak nagyon függ attól, milyen darabot fogsz ki. De erősnek erős, kalsszisokkal mint a G300. Nekem a G300 nem tűnt túl folyamatosnak, az OT-995 szupergyors, de csak ha nem az SPB-t használod.

(#9897) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Nagy OFF, de ez durva..

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9898) dReFiX válasza Wa2x_ (#9897) üzenetére


dReFiX
senior tag

Volt ilyen az iphone megjelenésénél is nem ? amikor nem volt benne a 2éves tarifahűség a szerződésben, aztán másnap mindenki a legnagyobb csomagról már váltott a legkisebbre és bezsebelte a tarifakedvezményt :DDD

(#9899) dokee78 válasza Švejk (#9896) üzenetére


dokee78
félisten

Én meg próbáltam mindkettőt,a G300 ICS-el,míg az Alcatel 2.3.6-al volt.
Írtam is,hogy erősebb az OT-995,de mégis a G300-ra voksolok
Alcatelnek buta kamerafelülete volt gyakorlatilag 0 beállítási lehetőséggel.
(legalábbis semmilyen beállítást nem találtam)

[ Szerkesztve ]

(#9900) DS39 válasza dokee78 (#9899) üzenetére


DS39
nagyúr

mondjuk ez utóbbi semmit sem számít, mert felteszel egy Camera360-at, és kinyílik a világ :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.