Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) dokee78 válasza istnag (#9199) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,valami képre vagy videóra gondoltam szemléltetési céllal.
Egyébbként a HTC csak a felső kategóriás termékeibe tesz SLCD2-t?

[ Szerkesztve ]

(#9202) Garsza


Garsza
veterán

Helló olyan kérdésem volna hogy T-Mobilos Xperia U telóra van e már android 4 softver.

(#9203) dokee78 válasza Garsza (#9202) üzenetére


dokee78
félisten

Itt kérdezted esetleg?

(#9204) pit stop válasza Garsza (#9202) üzenetére


pit stop
addikt

Van, bár ez nem az a topik.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9206) Garsza válasza #45553408 (#9205) üzenetére


Garsza
veterán

Én ma vettem egyet és még 2.3.7 van rajta de a teló nem ajánlja fel hogy frisítsem. Ha rámegyek a frissítésre azt írja ki hogy legfrissebb van rajta. De írtam közben a teló topikjába ott folytassuk.

(#9207) dokee78 válasza csvinkler (#9187) üzenetére


dokee78
félisten

Sony Xperia T,Sony Xperia Z

(#9208) DEJVID


DEJVID
őstag

Legalább 4"-os telefont szeretnék, minél frissebb androiddal. Egyik barátomnak S3 minije van, az eléggé tetszene egy normális házban, normális felülettel. Árban lehetne valamivel több. Jó ideje nem követem figyelemmel a piacot, nem tudom, mik az alternatívák.

(#9209) dokee78 válasza DEJVID (#9208) üzenetére


dokee78
félisten

Samsung Galaxy S Advance vagy Sony Xperia P esetleg?

(#9210) DEJVID válasza dokee78 (#9209) üzenetére


DEJVID
őstag

Samsungot inkább nem, de az Xperia P tetszik. De megnéznék valamivel drágábbakat is.

[ Szerkesztve ]

(#9211) csimmasz


csimmasz
aktív tag

Üdv urak!

Egy telefont szeretnék mert a wave1 em "végre" kipurcant így kénytelen vagyok új telót nézni.

A olyan 70-80 körül.

A lényeg a nagy kijelző és a relative jó fényképező, természetesen azt már nem is mondom,hogy gördülékeny legyen.
Munkára kell tehát, email, dropbox, skype egyéb dolgok kötelezőek.

Az Lg Optimus L9 el szemezgetek de érdekelne tudnátok e jobbat vagy olcsóbbat ajánlani ezen a szinten?
Meg, nem tudom érdemes e nézni milyen android van rajta, nincs e hátrányban a régebbi?

Köszi

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#9212) DS39 válasza DEJVID (#9210) üzenetére


DS39
nagyúr

akkor ne aprózd el, Nexus 4 :)

(#9213) batai15 válasza DEJVID (#9210) üzenetére


batai15
félisten

nexus 4. the best,

(#9214) istnag válasza dokee78 (#9201) üzenetére


istnag
addikt

(#9215) DEJVID válasza DS39 (#9212) üzenetére


DEJVID
őstag

Az már nagyon sok, persze én vagyok a saras: mindig elfelejtem hozzátenni, hogy szolgáltatónál venném. Lehetőleg T-mobil, Mozaik M. Ez esetben mi lenne jó választás? 100 körül mondjuk, persze alatta is beérném valamivel, ha jó.

(#9216) DS39 válasza DEJVID (#9215) üzenetére


DS39
nagyúr

ami pont 100k ezzel a díjcsomaggal, és nem Samu, az a HTC One X ill. a Sony Xperia T (inkább a HOX)

ha pontosabb igényt írsz, azon kívül hogy minimum 4 col, meg friss droid az szűkíti a listát, mert ezzel a kerettel sok jó telefont vehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#9217) DEJVID válasza DS39 (#9216) üzenetére


DEJVID
őstag

Előlapi kamera, egyszerűbb 3D játékok fussanak rajta, legalább 8GB belső tárhely. Nincsenek különleges igényeim.

(#9218) DS39 válasza DEJVID (#9217) üzenetére


DS39
nagyúr

erre a kolléga által javasolt Xperia P is megfelel már, a One X pedig a legjobb 100k-ig, ha a Samsungokat nem nézzük. utóbbival már igazán brutál játékokat is futtathatsz. a kettő között félúton meg ott van az Xperia S. GPU-ja miatt az jobb egy kicsit játékra mint a P.

(#9219) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok:)
Okosteló vásárlásában segítséget. A 20-as szolgáltatónál, hűséget hosszabítok , így onnan venném a telefont. Amire kellene ; telefonálás, és napi 10-15perc internet hozzáférés [FB,e-mailek.] játék nem lenne . Fontos lenne, a fagyás-mentes működés , és a legalább 1,5 nap üzemidő. Több kérdésem is lenne. . . . :R Androidos , vagy Windows 8 telót ajánlotok-e ennek függvényében. Úgy hallottam , hogy az Android ,elégéé fagyogat és a W8 zökkenőmentesebben működik ,de viszont nem olyan nyílt rendszerű .. ez igaz. ?! WP8-bl a Lumia 610 lenne az esedékes , androidból melyiket ajánljátok : Samsung Galaxy Ace 2 , Sony Xperia J ,Sony Xperia sola?

[ Szerkesztve ]

(#9220) DEJVID válasza DS39 (#9218) üzenetére


DEJVID
őstag

És ennyiért nem elavult már manapság egy One X? Úgy értem, mindjárt itt az új csúcskészülék, de még mindig 100 körül van ez. Mondjuk nekem minden szempontból tökéletes.

(#9221) Švejk válasza kromatika (#9219) üzenetére


Švejk
őstag

A Lumia 610 csak WP7, emellett persze jó cucc, de a 256 MB RAM édeskevés, sokszor tök alap alkalmazásokhoz sem elég. Ha már WP, szerintem érdemes kivárni a Lumia 620-at, mert az már 8-as rendszerrel jön.
Az Androidnál szerintem a kétmagos cuccokkal együtt tűnt el a fagyás, persze előfordul(hat) de már elég ritka. A felsoroltak közül egyértelműen az Ace II-t válaszd.

(#9222) DS39 válasza DEJVID (#9220) üzenetére


DS39
nagyúr

mindig lesznek újabb és újabb modellek, csúcskészülékek, de elavultnak még 2 év múlva sem lehet nevezni egy 4 magos gépet, igaz az 1 GB RAM talán már kevés lesz addigra, de most még bőven elég. (és ha azt nézzük hogy csak a Samsung S3 LTE-ben van ennél több, de az drágább, az Xperia T meg csak kétmagos, akkor ez még jó ár, a többihez viszonyítva)

[ Szerkesztve ]

(#9223) pit stop válasza kromatika (#9219) üzenetére


pit stop
addikt

Solat is nézd meg szerintem, J egyértelműen felejtős. Vagy ha nem ragaszkodsz wp8hoz de már felhoztad Nokiát, akkor esetleg Lumia 800-ast nézd meg, mostanra sokat esett ára de nem tudom keretbe fér-e, az viszont wp 7.8.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9224) dokee78


dokee78
félisten

Ha ez jó árban lesz a Sonytól akkor nem lesz rossz készülék:

Xperia L
-1 GHz Qualcomm MSM8227/MSM8627 (Snapdragon S4Plus)
-Andreno 305
-480 x 854(FWVGA) 3,5 vagy 3,7 inches

forrás

Kíváncsian várom az MWC-t.

[ Szerkesztve ]

(#9225) pit stop válasza dokee78 (#9224) üzenetére


pit stop
addikt

Alsó-közép kategóriás besorolásból 512 mb ramot nézek ki :(
De HTC is jön M4-el, ami hasonló környék lesz - na várjuk MWC-t :)
[vagy ez] 70-80 környékén, csakhát a hivatalos hiánya...

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#9226) DEJVID válasza DS39 (#9222) üzenetére


DEJVID
őstag

Akkor köszönöm, lehet belevágok lassan.

(#9227) KraRe


KraRe
aktív tag

Sziasztok!
30k környékén tudnátok ajánlani egy droidos telót, mindennapi használatra?
A lényeg, hogy ne legyen lassú, és a kamerája is tűrhető legyen! :R
T-s kellene, vagy független, semmi előfizu.

(#9228) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

50k környékén érdekelne droidos teló főleg használtba...

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9229) ADAM1337 válasza cellpeti (#9228) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ha 50k akkor Galaxy S Advance illetve Zte grand x in ami hirtelen 50 tájt ill alatt van használtba.

(#9230) cigam


cigam
félisten

Olyan új telót keresek ami
- 50k alatt a szolgáltatónál (nem gond a 2 év hűség, nem váltok havonta szolgáltatót)
- a lehető legjobb minőségű fotókat/videókat készíti
- elsősorban netezés, levelezés, hírolvasásra kell, játék nem érdekel(max tilitoli logikai ami még zx81-en is kacagva elfut).
- Legális olcsó navigáció (alapból elég magyarország, de EU sem hátrány)
- rootolás, egyébb matatás nem érdekel, csak a stabil működés.

Egy haldokló iPhone3G utódját keresem, de sajna már nem engedhetek meg magamnak egy 4S-t sem :(

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#9231) batai15 válasza cigam (#9230) üzenetére


batai15
félisten

legális navi? olcsó? windows phone,mondjuk lumia 800? jó a kamera benne és megfelel az elvárásaidnakm

(#9232) DS39 válasza KraRe (#9227) üzenetére


DS39
nagyúr

Galaxy Mini 2

(#9233) cellpeti válasza ADAM1337 (#9229) üzenetére


cellpeti
veterán

Xperia P?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9234) skyboi


skyboi
tag

Kollégák,
hamarosan lejár a hűségem a Tnél. Jelenleg egy HTC Desire S-t gyűrök, amely egészen jól kiszolgál, de szeretnék egy gyorsabb, modernebb gépet a 2 éves "öreg" utódjául.
Tetszik a One X és Xperia T is, de nagyok és drágák. Kb. ugyanaz a kijelző kéne 0.3-0.5 collal kisebb méretben.

Ami biztos, hogy szükséges
- Android
- Méret: 4.3 col v. alatta: kis kezem van, S3-at már nem érek át biztosan, elejtem piásan és darabokra töröm
- minél jobb felbontás és képminőség

Ami jó lenne:
- 12ks havi csomaggal 60-80ezres ár
- 1 napos, mérsékelt, ésszerű használatot bírjon ki az aksi (netezés, 1 óra zene, fél óra beszélgetés, whatsup,viber 50-100 üzenet naponta)

Ami lényegtelen:
- játék
- technikai adatok nem érdekelnek

Köszönöm a segítséget. üdv,
Sky

[ Szerkesztve ]

True story.

(#9235) kromatika válasza Švejk (#9221) üzenetére


kromatika
veterán

köszönöm a válaszokat.akkor holnap megnézem a Lumia 800-at, a solat,és az ace 2-őt.az lenne lényeg hogy ne legyen gyakran fagyás.

(#9236) csvinkler


csvinkler
csendes tag

Galaxy s2 és s3 között felhasználói szempontból milyen különbségek vannak?
Megértem, hogy az S3-nak nagyobb a kijelzője és ezért nagyobb a felbontása oké... Az nem érdekel, hogy az egyikben 4CPU mag van a másikban meg 2, mert kurvára nem lehet észrevenni egy normál felhasználónak, hogy az utasításokat a másodpercnek mekkora töredéke alatt hajtja végre..

Szóval a kérdésem, a kijelző méretek mellett milyen egyéb felhasználó számára látható különbség van a két készülék között?

(#9237) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

én köszönöm a segítséget, látom, hogy minden rendszerben van valami jó, esetleg az olcsóbb Android picit instabilabb, de cserébe jóval nyitottabb. A választást halasztom, mert a számomra egyébként megfelelő Symbianos csúcskészülékek már 5ezer körül kaphatók, ami bajnok. Egyelőre maradok ennél, mialatt takarékoskodok és várva várom a fejleményeket (Ubuntu és WP vonulatot).

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#9238) csimmasz válasza csimmasz (#9211) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Sziasztok, még mindíg az LG Optimus L9 és kategóriatársak küzül keresem a megfelelőt-
Tudnátok valamit ajánlani, ami hasonló árban van, vagy érdemes e beruházni arra az LG re?

Munkára kell és a fényképező és a nagy méretű kijelző fontos lenne.

Sürgős lenne mert telefon nélkül vagyok.

Köszi

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#9239) Wa2x_ válasza csimmasz (#9238) üzenetére


Wa2x_
veterán

Xperia P vagy S Advance

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9240) maggi1886076 válasza Wa2x_ (#9239) üzenetére


maggi1886076
addikt

+1

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9241) Hannibal88


Hannibal88
csendes tag

Üdvözletem!
25-30 ezer Ft között keresnék telefont.
Inkább új, de használt is lehet.
T-mobile hálózatban maradnék (jó ajánlat esetén meggondolom).
Elvárások:
- Nagy képernyő (minél nagyobb!)
- GPS (autóban jól használható)
- Wi-Fi
- Bluetooth
- Kamera: 5 megapixeles (de minimum 3 megapixeles)
- Futtatandó programok: word, excel (ezekre mindenképp alkalmas legyen, bár ha a fentiek teljesülnek ezekkel már gondolom nem lesz probléma)
- Zene, Film
Valamint amit még ki lehet hozni ebből az árból…
-Fontos szempont még: Strapabíró legyen!!!

(#9242) Wa2x_ válasza Hannibal88 (#9241) üzenetére


Wa2x_
veterán

Xperia Tipo, OT-995

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#9243) ADAM1337 válasza csvinkler (#9236) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mire használnád a telefont ?
Egyértelműen időtállóbb az s3, nagyobb kijelző felbontás miatt is jobb, netezés élménye is sokkal gyorsabb.
Ha az S3-ból az LTE verziót veszed abba 2gb ram van ami nagyon sokat számít az androidnak, kb nem is kell figyelned hogy mi fut a háttérben és szortíroznod az appokat.

(#9244) Hannibal88 válasza Wa2x_ (#9242) üzenetére


Hannibal88
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszod! :R

Esetleg még használtak közül ezekkel a paraméterekkel milyet tudnátok ajánlani?

(#9245) DS39 válasza Wa2x_ (#9242) üzenetére


DS39
nagyúr

Tipo? hát az elég kis kijelzős.

OT 995, Blade 3, G300, ezek lehetnek nyerők, használtan.

(#9246) goom


goom
senior tag

Sziasztok, öcsémnek keresek androidos telefont. Szolgáltatótól venné (mindhárom szóba jöhet), és újan, előfizetéssel szeretné, ~50.000 Ft környékén. Kb. havi 200 MB adatforgalomra számít: szeretne tehát internetezni, de csak módjával (otthon van neki PC és Wi-Fi is).
A kijelző kb. 3,5 - 4" környékén lenne jó, szép színekkel, és szeretne közepesnél jobb fényképezőt. Elsősorban egy kis net, egy kis telefonálás (többnyire csak fogadás), média-lejátszás... játék semmi (vagy csak alap). Lehetőség szerint még tartsa az értékét a készülék; mert nem félévente cseréli...

(#9247) csvinkler válasza ADAM1337 (#9243) üzenetére


csvinkler
csendes tag

Netezésre használnám, illetve gps-re.

(#9248) raulicio


raulicio
senior tag

Hello!

Segítségeteket kérem telefon vásárláshoz:

- Max 60k, T-mobile domino vagy független
- Android
- hosszabb távra kellene, lehetőleg friss android verióval
- általános felhasználásra semmiben nem kell erősnek lennie, egy jó átlagot hozzn
- legyen benne fm rádió

Amiket néztem:
Xperia U (ki lehet kaocsolni az idegesítő fényeket az alján?)
esetleg Xperia J (állítólag az U sokkal jobb bár a procin kívül nem tudom miben)
Grand X IN? nem túl gagyi? (nem a belsőre értem)
Vagy még mindig egy Galaxy Ace 2 érné meg a legjobban?

Vagy esetleg mit tudnátok még ajánlani?

(#9249) ADAM1337 válasza csvinkler (#9247) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem mindenhol jobb a nagyobb képernyő, szóval én az S3-mat mondanám abból az LTE-set abba 2gb ram van.

(#9250) istnag válasza raulicio (#9248) üzenetére


istnag
addikt

T-mobile:
HTC Desire X (videófelvételben nem a legjobb)
ZTE Grand X In (szerintem ebben nincs rádió)
Nokia Lumia 800 (Wp 7.8,nem lesz rá wp8)
Galaxy S Advance
Galaxy Ace 2 (drágább,mint a többi)

Ezek közül válassz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.