Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) Black Phone válasza South Velen (#8400) üzenetére


Black Phone
senior tag

ok köszi szépen :R :R :R :R :R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#8402) mycso válasza Barcageri (#8388) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem T-nél ingyen kicserélték, egyébként ahogy írták, mindegyik szolgáltatónál van microsim vágó, amivel ingyen levágják.
Sőt, otthon is simán le lehet vágni, egy ollóval. (még mielőtt valaki megjegyezné, igen a régi tipusú simet is [link])

(#8400) americanidiot: +1, a formája miatt az S3 mérete szokható. Párom Xpeia P-jét, sehogy nem tudom kényelmesen megfogni.
Bár az S3 méreteit én így közel félév után mégis nagynak találtam, így megváltunk egymástól...

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#8403) premete válasza South Velen (#8400) üzenetére


premete
veterán

"Szóval sok múlik a formán is, az S3 jó ebből a szempontból, más kérdés, hogy ezt a design sínyli meg"
Ez alatt mit értesz? :F

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#8404) South Velen válasza premete (#8403) üzenetére


South Velen
addikt

Szerintem elég világos voltam, de arra utaltam, hogy a lekerekített forma miatt nem okoz akkora gondot az S3 mérete, szépen kézbe simul. Más kérdés, hogy pont a lekerekítés miatt elképesztő szappantartó lett az egész.

(#8405) johnny82 válasza nggabi (#8390) üzenetére


johnny82
őstag

Vodánál vagyok flottásan kiemelt ügyfél. S3-akat nézegettem, amibe micro sim kell. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ott azt mondta az amúgy kedves hölgy, hogy 7000 lesz a sim csere, ha viszont náluk veszek telefont, akkor ingyen adnak a teló mellé. Felhívtam a flottás ügyintézőt, kérdeztem hogy is van ez. Mondja ballagjak be nyugodtan egy voda területi képviselethez, aztán ügyfélbiztonsági kódot ha mondom ki is cserélik ingyen. Bementem 1 vodához személyesen, azt mondták kicserélik ingyen, 10 perc. Még nem tettem meg, mert nem vettem s3-at, de a lényeg, hogy nekem kicserélték volna ingyen.

Üdv!

(#8406) Black Phone


Black Phone
senior tag

Köszönöm a segítséget S3 választottam :R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#8407) ronda válasza johnny82 (#8405) üzenetére


ronda
aktív tag

Bementem egy Vodafone boltba (Debrecen Tesco), mondtam a kis csajnak, hogy 3G-n dobálja a hálózatot. Adatok egyeztetésével együtt 10 perc múlva egy új microsim volt a nem microsim-es telefonomban. Azt sem kérdezték milyen telefon, vagy hogy vodánál vettem-e, csak hogy microsim legyen-e. Nem úgy kell kezdeni, hogy le szeretnéd cserélni microsimre, mert akkor lehet, hogy tényleg le akarnak húzni.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#8408) jenei1994


jenei1994
addikt

T-mobilnál csökkent a xperia J ára de még mindig nem éri meg venni 54 ezerért max 40 ezret ér.

(#8409) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Nem tudok dönteni... :U Ativ S, 8X vagy Lumia 920? ;]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8410) adam320 válasza Wa2x_ (#8409) üzenetére


adam320
senior tag

1: ativ s 2: htc 8x 3: lumia 920

(#8411) VD válasza Wa2x_ (#8409) üzenetére


VD
őstag

1. Lumia 920
2. HTC 8X
3. Samsung Ativ S

(#8412) Wa2x_ válasza VD (#8411) üzenetére


Wa2x_
veterán

..így mindegyik telefon 4-4 pontnál tart.. :U :))

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8413) Ricardo válasza Wa2x_ (#8412) üzenetére


Ricardo
félisten

Lumia, Ativ, HTC

(#8414) Wa2x_ válasza Ricardo (#8413) üzenetére


Wa2x_
veterán

+ 920: éjszakai fotó, extra app-ok, LTE
- 920: nappali fotók, vastagság, ár

+ Ativ S: kamera, bővíthető memória, aksi
- Ativ S: anyaghasználat

+ HTC 8X: előlapi kamera 1080p, ár, kijelző
- HTC 8X: fizikai gombok

∑: Kábé így gondolom..

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8415) istnag válasza Wa2x_ (#8412) üzenetére


istnag
addikt

Szerintem WP ben Nokia -t vegyél a plusz programok miatt.

(#8416) freddyadu válasza Wa2x_ (#8409) üzenetére


freddyadu
senior tag

Hol akarod megvenni és mennyiért tudod?
Azért nem elhanyagolható szempont a választásnál...
Ativ S-t még nem látok sehol!

(#8417) Nikki5


Nikki5
csendes tag

Sziasztok,

szeretnék egy új telefont vásárolni magamnak, és bár egy csomó tesztet is elolvastam, úgy érzem nem lettem sokkal okosabb és nem tudok dönteni még mindig. Ebben szeretném a segítségeteket kérni :)
Hosszú távra tervezek, nem szeretem gyakran cserélgetni a cuccaim, de amikor kiadom valamire a pénzt, az jó legyen, akkor is, ha drágább.
Jelenlegi telefonom biztosan megvan vagy 8 éve; egy Motorola V3, s mostanság igen érdekes dolgokat művel: lefagy, kikapcsol, nem küldi el az smseket és hajlamos teljes feltöltéssel egy hívás után is lemerülni így úgy gondoltam, itt az ideje gy újnak.
Amire használnám: főként telefonálni, smsezni és netezni, néha fotózni és talán zenét hallgatni, esetleg videózni is. Azt hiszem legfőképpen a netezést szeretném kiváltani vele, mert ha csak pár napra utazom, akkor nem szeretném a laptopomat magammal vinni, elég lenne a teló is (mivel laptopom nem kis darab 17"). Szóval jó lenne egy közepesen nagy képernyő, de nem egy szétfolyt tepsi, aminek azért az akkuja is bírja mondjuk 2 napig ha odafigyelek a használatra és persze gyors is legyen :)
Mást azért nem írok, mert kíváncsi vagyok, hogy ezek alapján melyik telefon(ok) ugranak be elsőre, amit ajánlanátok.

Üdv,
Nikki

(#8418) Wa2x_ válasza freddyadu (#8416) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ativ S, még várok velük pár hónapot, hogy lejjebb menjen a belépő áruk, majd MWC után akarom.

(#8417) Nikki5: ár? mennyi a keretösszeg?

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8419) Nikki5 válasza Wa2x_ (#8418) üzenetére


Nikki5
csendes tag

Azt is direkt nem írtam :) Igazából bármelyik kategóriából kíváncsi lennék ötletekre, hogy lássam, egyáltalán jól szűkítettem-e le a kört :)

(#8420) Wa2x_ válasza Nikki5 (#8419) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ebben az esetben:

35ezer alatt: Xperia Tipo, Galaxy Mini 2

35-60 ezerig: S Advance, Ace 2, OT-995, L9, Xperia U, Lumia 800, HTC 8S

60-100 ezerig: Xperia P vagy S, One S, S3 Mini, Galaxy S2, LG 4X

100 ezer felett: S3, One X, Iphone 4-5, Lumia 920, HTC 8X, Ativ S

Biztos kihagytam valami(ke)t.. :U

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8421) btudos válasza Wa2x_ (#8420) üzenetére


btudos
veterán

60 alatt Grand X kimaradt. 8S meg inkább 60 felett van kicsivel.

100 alatt van Xperia Ion is, felette meg Xperia T. (meg Lumia 820, de azért a WVGA felbontás miatt én húzom a számat :/ )
Szerintem ezeket lehetne még belerakni.

VD: A nem kell vele foglalkozni kitételnek a WP8-asok is megfelelnek, ha kicsi lenne az iPhone.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8422) VD válasza Nikki5 (#8417) üzenetére


VD
őstag

A leírtak alapján egy telefon jöhet szóba: iPhone 4 vagy 4S
Nem olcsó, de bőven tudja amire szükséged van, és nem kell vele foglalkozni. Használod és kész!

(#8423) adam320 válasza VD (#8422) üzenetére


adam320
senior tag

Amire neki kell ha már iPhonenal tartunk elég egy 3gs, de nem értem, az androiddal miért kellene többet 'foglalkozni' mint egy ios-al vagy wp-al? A napvégi memória ürítés belefér mindenkinek az idejébe..

(#8424) guest666 válasza Nikki5 (#8417) üzenetére


guest666
aktív tag

Ha nem akarsz itunes meg zune progikkal tökörészni, akkor Androidost vegyél

(#8425) istnag válasza adam320 (#8423) üzenetére


istnag
addikt

Szerintem az sem kell. Sőt. Inkább,akkor restart.
Épp most csinálok egy "teszt" félét,meddig tudom használni,restart nélkül a telefonom,jelenleg itt tartok:
[link]

(#8426) btudos . én sem vagyok a híve,csak azt mondom,hogy a memória űrítés,helyett inkább restart. Én konkrétan egyikkel sem élek. LD fent.

[ Szerkesztve ]

(#8426) btudos válasza guest666 (#8424) üzenetére


btudos
veterán

WP8-nál van van mass storage, csak a helyes tájékoztatás jegyében....

Igazából neki kell eldönteni hogy mi tetszik neki. Az iOS ikontengere, a WP minimalista felhasználói felülete csempékkel, vagy az Android widgetekkel és különálló app drawerrel. Nem beszélve ugye a készülékek design-járól.

Arra amire neki kell, mindhárom platform készülékei megfelelnek, csak az ár és ízlés kérdése az egész.

istnag: Azért ha egy telefont minden nap végén restartolni kéne, nagyon ideges lennék :U Szerencsére azért ennyire nem durva a memóriakezelés Androidon sem. :N

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8427) VD válasza adam320 (#8423) üzenetére


VD
őstag

3GS-ből már csak hulladék kapható!
Használtam már szinte mindent amivel telefonálni lehet és habár nekem személy szerint nem a kedvencem Apple terméke, de casual használatra nincs nála jobb.

(#8428) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Sziasztok!
Xperia s vagy 4x lenne jobb döntés?
Felhasználási terület nézve szerintem minden.(Tesómnak lenne ajándék)
Esetleg más alternatíva ebben az árfekvésben (+-10%) ami szerepel a t-mobil kínálatában? :R

(#8429) btudos válasza GLOCK34 (#8428) üzenetére


btudos
veterán

4X kijelzője jobb és a hw is erősebb, jókat olvastam róla, én azt venném, bármennyire LG.

Mondjuk a 4X-re egy kicsit rádobva már S3-at is lehet kapni T-nél, bár én kivagyok a formatervtől és az anyaghasználattól, de ennek ellenére jobbnak tartom.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#8430) istnag válasza btudos (#8426) üzenetére


istnag
addikt

-androios a teló (HOS)
-nincs másik telefonom
-átlagos használatban van

Tehát,hogy pontosítsak,én azt mondom,hogy Androidos telefonnak nem kell meóriaűrítés,sem restart. Ha mégis úgy alakul,inkább restart.

[ Szerkesztve ]

(#8431) Wa2x_ válasza GLOCK34 (#8428) üzenetére


Wa2x_
veterán

Attól függ mire kell, mert kamerában erősebb a Sony, ott van még amúgy Xperia T-is, bár drágább.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8432) adam320 válasza istnag (#8425) üzenetére


adam320
senior tag

Én még csak 121-nél

(#8433) adam320 válasza VD (#8427) üzenetére


adam320
senior tag

Nincs,de én egy egyszerű sms/telefonálás párosra nem vennék 140ezerért telefont, de lehet ő igen.

GLOCK34 : 4x ez egyértelmű..

[ Szerkesztve ]

(#8434) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

(#8429) btudos: S3 tudom,hogy nem szeretne. Nekem az van,de a külsejével nincs kibékülve. :U

(#8431) Wa2x: Nekem is bejön a t,csak kérdés megéri-e a ~20k felárat.

Az lg anyaghasználata milyen? Hajlamos kopásra,karcolódásra? T már taperoltam,szerintem jó minőségű burkolat van rajta.
Későbbi frissítéseket is megkapja vajon mindkét gyártó telefonja?

(#8435) South Velen válasza GLOCK34 (#8434) üzenetére


South Velen
addikt

Plusz 1 szavazat a 4X-re. Jobb kijelző, jóval erősebb hardver.

(#8436) mtibi00


mtibi00
tag

Üdv!

Szeretnék vásárolni egy Nokia C6-00 típusú készüléket. Segítségeteket szeretném kérni hogy megér e 20 ezret használtan? Van ennek a készüléknek valami típus hibája amire oda kell figyelni esetleg?

Ami nekem fontos: Wi-fi , GPS, kamera min 5 megapixeles legyen és autofókuszos, legyen használható pendriveként.... aki tudna ajánlani esetleg ilyen paraméterekkel jó telefont az ne habozzon :D

Köszi a segítséget mindenkitől előre is... :R

Chelsea Football Club

(#8437) adam320 válasza mtibi00 (#8436) üzenetére


adam320
senior tag

Annyit nem, de +6-7 ezerért kapsz használtan galaxy s-t, na az meg ér annyit.

Ha csak 20 ezred van akkor se vedd meg ezt a hulladékot

[ Szerkesztve ]

(#8438) kromatika


kromatika
veterán

sziasztok melyik a jobb teló azonos áron a Galaxy Ace 2 vagy az lg optimus l7?

(#8439) maggi1886076 válasza kromatika (#8438) üzenetére


maggi1886076
addikt

ace2 ha nem szamit a kijelzo méret!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#8440) Wa2x_ válasza kromatika (#8438) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ace2

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8441) Dhampir válasza Wa2x_ (#8398) üzenetére


Dhampir
félisten

это зависит от... ;]

(#8442) kelekyle válasza maggi1886076 (#8439) üzenetére


kelekyle
őstag

Szerintem ha számít akkor is... (kell ez a kompromisszum)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#8443) regener válasza adam320 (#8437) üzenetére


regener
veterán

Az a "hulladék" valamikor jó telefonnak számított.

(#8444) Wa2x_ válasza Dhampir (#8441) üzenetére


Wa2x_
veterán

MItől? :P

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8445) adam320 válasza regener (#8443) üzenetére


adam320
senior tag

Csak az a valamikor már rég elmúlt

(#8446) kromatika válasza Wa2x_ (#8440) üzenetére


kromatika
veterán

köszönöm a válaszokat.

(#8448) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok. Következőben szeretném segítségetek kérni. Szemezgetek most a s3al mert kezd megtetszeni, de viszont i4s em van. Eddig nem tetszett s3 de mióta fogtam kezembe meg láttam, használtam kis időt kicsit megfogott és mondhatni úgy is megtetszett, de a i4s viszont nagyon a szívemhez nőtt. És lecserélném meg nem is hogy ti mit tanácsoltok mondotok erre? Tehát azt tudom egyik zárt de stabilabb másik nyitott több app, de nem annyira stabil mint ios de ti a helyemben hogy döntenétek? s3 ba a hatalmas kijelző tetszik,meg hogy nyitott az android miatt könnyen lehet rá tenni viszonylag mindent, több ingyenes app, de iphoneba viszont egy eléggé erős, stabil jól kiépített rendszer, villámgyors, és maga az egész dizájn,anyagminőség,megbízhatóság Várom válaszotokat. Üdv: R211

:R :R :R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#8449) Barcageri


Barcageri
tag

halljátok 90e-ért tudnék új független HTC ONE S-t is meg Samsung Galaxy Nexust is szerezni. Elfogulatlanság nélkül sztetek melyik éri meg inkább?

(#8450) Wa2x_ válasza Barcageri (#8449) üzenetére


Wa2x_
veterán

One S, ha S4-es procival van. (Z520e)

(#8448) roberto211: Ha megteheted és tetszik, miért ne? Jobb az S3..

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.