Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187043) Biga123 válasza Sungoo (#187040) üzenetére


Biga123
addikt

Saját tapasztalat, nem akartam hosszú lére ereszteni de én lassan egy éve szenvedek a szifonnal.
Amit droidon meg tudtam oldani pillanatok alatt, az itt szenvedés , vagy egyszerűen nem lehet megoldani, de nem állt szándékomban hitvitát indítani. Csak felhívtam a figyelmét hogy gondolja át.
Viszont azt szerintem mindenki belátja hogy az iphone sokkal sokkal korlátozottabb mint a droid. Kezdve azzal hogy csak a saját "ökoszisztémáját" támogatja (értsd : kompatibilitás egyenlő a 0 val, értsd : számomra elfogadhatatlan h egy képernyőtükrözés TV re ,vagy BT file átküldés egy droidos telóra nem működik, mert azért vannak a szabványok h az apple magának találjon ki újakat. És persze vegyél airplayt támogató új tvt stb stb, kösz nem. Ez az agresszív üzletpolitika annyira nem jön be. És nem, nem user error, pár dologgal mentem az iphone topicba anno , de sokszor volt az a válasz h ja azt nem lehet . De első telónak jó lehet , és a korlátaival együtt megszokod. "Csak hunyjuk be a szemünket, oszt' úgy falatozzunk"

Zsolt,72: igen ha levélnehezéknek használod a telót meg fészbukkolsz rajta max, meg azért van hogy legyen akkor persze szinte bármi tökéletes. De amint valami spec dolog kell akkor megy a fejvakarás. Vagy elég csak ha a dual sim kezelést nézzük az is kínszenvedés.

"de tényleg konkrétan mindenki dicséri az iphoneját körülöttem, ha valamerre el tudtok billenteni megköszönöm" erre volt jószándékú tanács .

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.