Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186701) dragon1993 válasza tknof1871 (#186698) üzenetére


dragon1993
őstag

Ne csinálj magadnak problémát.
Sok esetben az indonéz Samsung telefon ugyan az mint az európai, csak más gyári szoftver fut rajta. A gyári szoftverről átállni egy másik gyári szoftverre max fél óra.
Válaszd ki melyik samsumgot vennéd menj be a topicjába és kérdezz rá, hogy telepíthető-e az indonéz rom vagy nem.

Garai is megmarad, sw se lesz mókolt hiszen hivatalos.
(ha 100%-ra akarsz menni visszateszed az eu-s sw-t szerviz előtt)

Kb úgy képzeld, hogy veszel egy laptopot magyar Windows-al letörlöd és felteszel egy angol Windows-t.

[ Szerkesztve ]

(#186702) TODI1111 válasza tknof1871 (#186700) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem tudom milyen samsungot szeretnél, de az S szériánál egyszerűen lehet gyári natív hívásrögzítőt alkalmazni. [Itt a hogyan] [Ez pedig saját tapasztalat]

[ Szerkesztve ]

(#186703) Brenor


Brenor
aktív tag

Sziasztok! Egy 4 éves redmi telefont cserélnék amit anno 70 ezer körül vettem egy jobb minőségűre max 300 ezerig, de lehet egy picit drágább is, más márka is lehet csak legalább 5 évig vagy tovább tudjam használni. Amit szeretnék, hogy jó képeket csináljon, stabil legyen az oprendszere és jó minőségű legyen. Gondolkodtam iphone-on is, de egyik haverom lebeszélt róla, mert annyi összegért egy jobb androidos telefont is tudnék venni belőle szerinte. Nem volt még iphoneom, annyira nem igénylem csak elgondolkodtam rajta, hogy vajon megéri, de ha ár érték arányban van jobb androidos telefon akkor az is megfelel nekem.

(#186706) cs.zs. válasza Brenor (#186703) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
a magánvéleményem az,
hogy tökéletes Androidos telefont 200.000 alatt is lehet venni,
ha pedig hármassal is kezdődhet az árcédula, akkor már nem Android (hanem alma).

...itt kérem mindenki!

(#186707) Brenor válasza cs.zs. (#186706) üzenetére


Brenor
aktív tag

Haverom Xiaomi 14-et ajánlotta ami 300 ezer felett van, hát nem tudom megéri e.

(#186708) dragon1993 válasza cs.zs. (#186706) üzenetére


dragon1993
őstag

Szerintem az S24U se egy tökéletes telefon.
Én nagyon próbáltam az céges ingyen iPhone-t megszokni, de nem ment, kérlek ne nyiss vallási vitákat a topicban.

Brenor

Engem elriasztott a bepárásodó kamera.

[ Szerkesztve ]

(#186709) Sungoo válasza dragon1993 (#186708) üzenetére


Sungoo
addikt

A vallási vitát szerintem te generálod. :K Az, hogy egy Iphone- t Te nem tudtál megszokni, az egy dolog. Többszáz millió felhasználó meg igen.

(#186710) cs.zs. válasza dragon1993 (#186708) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
ha megnézed, úgy kezdtem, hogy
A MAGÁNVÉLEMÉNYEM AZ,

és egy fórum épp erről szólna, hogy mindenki leírhassa a sajátját, és tényleg ne essünk egymásnak. Nem vagyunk egyformák, nincs 2 egyforma igény, nincs 2 egyforma elégedettség.
Én simán elfogadom, ha más másképp látja.
:R

...itt kérem mindenki!

(#186711) rasotamas válasza dragon1993 (#186708) üzenetére


rasotamas
veterán

Mi 2 éve kaptunk SE(2020) telefonokat a cégnél. Rá lehetett volna fizetni 11-re, erősen gondolkodtam rajta.
A mai napig nem tudom, milyen lett volna, ha olyan mint az SE, sose kéne. Ha más a user experience, az SE szándékosan le van butítva, akkor lehet jó. Sajnos nincs lehetőségem egy komolyabb (nem nagyobb, hanem komolyabb) Iphonet kipróbálni.
Ez a céges most teams+outlook üzemmódban üzemel, ezekben csak a gyári billentyűzet használható, hiába találtam és vettem meg 1500-ért egy nagyon jó 3rd party billentyűzetet. Ja meg a cégnél munkaügyben csak azzal lehet fényképezni, priváttal nem. A vissza gomb hiánya, a nagyon rossz billentyűzet, nem lehet csak úgy tűpontosan belekattintani a már begépelt szövegbe.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#186712) vence válasza szivacs30 (#186697) üzenetére


vence
junior tag

Nem szoktam a frissítésekkel érvelni, de az
Android 11 és a 14 között így indulásnál már nagy a különbség ...

és még pár korábban már említett dolog is a G34 mellett szól és
szerintem még egy 120Hz-es LCD is jobb lehet, mint egy olcsó AMO, amit ilyen belépő telókba tesznek.

Itt [link] a specifikációk összehasonlítása,
de valahol meg kellene nézni élőben, ha a kijelzők alapján döntenél.

(#186713) Brenor


Brenor
aktív tag

Samsung s24-en is gondolkodom, de csak a sima verzión, mert az ultrát nagyon drágának tartom. S24 jobb választás lenne vajon, mint a Xiaomi 14?

(#186714) cs.zs. válasza Brenor (#186713) üzenetére


cs.zs.
addikt

Általános tudásban (olyan tudásban, ami neked kell is) nem biztos, de sok éves szoftveres támogatásban igen.
Ez is egy vallási vita, hogy ér-e az annyit, vagy nem. Kinek-hogy.

Szerintem a Samsung kamerák mindig jobbak voltak mint a Xiaomik, utóbbinál viszont az akkuk és a töltés fényévekkel előrébb járnak.
Neked mi a fontosabb?

...itt kérem mindenki!

(#186715) Gyarmati_ válasza Brenor (#186713) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Nekem s23 van, asszony most váltott s21fe-ről xiaomi 14-re. Szerintem remek készülék, mérete miatt maradok az s23-nál. A kamera párásodás még nem jött elő, lehet nem is fog, ha igen ott a gari.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#186716) Brenor


Brenor
aktív tag

Jó lenne, ha 5-6 évig vagy esetleg tovább tudnám használni, így elgondolkodtató az, hogy csak 8 giga ramja van az s24-nek. Fontos, hogy ne lassulgasson, ne fagyjon, egy idő után ne merüljön annyira. Fontos a kamerája a mostani redmi note 8 prom nem csinál hu, de jó képet és ezért gondolkodtam iphoneon, mert állítólag azok tényleg jó képeket csinálnak, de azok elég drágák és a hardverük se tűnik olyan jónak. Igazából még nem vettem 100k felett új telót, most lesz az első alkalom és ezért szeretnék jól dönteni.

(#186717) cs.zs. válasza Brenor (#186716) üzenetére


cs.zs.
addikt

5-6 év, vagy tovább?
Nem akarlak elkeseríteni, de ez a kb nemlétező kategória.
Addigra
-fizikailag tönkremegy
-megunod
-találsz szebbet
-kapsz valakitől jobbat,
(olyan fejlesztések történnek amire ma nem is gondolunk)
stb stb stb

...itt kérem mindenki!

(#186718) Brenor


Brenor
aktív tag

Akkor legalább négy évig. A mostani redmi note 8 prom 4 éves még működik csak nagyon merül és melegszik, ha erősebb a fényerő.

(#186719) ata007 válasza Brenor (#186718) üzenetére


ata007
tag

Pixelek korul is szetneznek a helyedben, ha hosszu tamogatas es a jo kepek fontosak.

(#186720) cs.zs. válasza ata007 (#186719) üzenetére


cs.zs.
addikt

Jogos, de kis hazánkban félig még hadilábon áll, nem? (5G hálózat)

Ha a támogatást nézzük, nálam
1 iPhone
2 Samsung
3 ? (Pixel?)

Ha a kamerát nézzük
1 iPhone
2 Samsung-Moto-Pixel-egyéb

Ha az akkut/töltést nézzük
1 Xiaomi
2 ? (Moto?)
3 ?

???

[ Szerkesztve ]

...itt kérem mindenki!

(#186721) arcitec válasza Brenor (#186716) üzenetére


arcitec
addikt

5-6 évig simán lehet használni, pláne az S24 amire 6 év támogatást adnak. A RAM a 8Gb meg simán elegendő. Ne hagyd magad befolyásolni, nem létező fiktív indokokkal... ;)

(#186722) rasotamas válasza Brenor (#186716) üzenetére


rasotamas
veterán

Az S24 és az S24 Ultra közt van egy S24 plus is 12 giga rammal

https://tinyurl.com/rasoapro

(#186723) Orgi válasza cs.zs. (#186720) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem úgy rémlik, a hamarosan megjelenő 8a már nálunk is lesz hivatalosan kapható, így gondolom ha vannak is még ilyen problémák, akkor addigra meg kell szűnniük...
Kamera vonatkozásában pedig ajánlom a Mobil fotózás topicot, általában véve a Pixelek a nyerők, kb egálban a Samsung Ultrákkal és modern Iphoneokkal .

[ Szerkesztve ]

(#186724) ata007 válasza cs.zs. (#186720) üzenetére


ata007
tag

December ota hivatalosan tamogatja az osszes magyarorszagi szolgaltato 5g halozatat, ezt mint Pixel 8 Pro tulaj tudom garantalni - igaz Erdelyben elek, de 2 havonta meglatogatom a rokonokat Pest kozeleben, baratokat, siman minden gond nelkul uzemel.

Majus kozepetol pedig hivatalosan is kezdik forgalmazni boltok es szolgaltatok is. Igaz a hirek meg csak a Pixel 8a keszulekrol szolnak, de szerintem csak ido kerdese es az egesz paletta elerheto lessz.

[ Szerkesztve ]

(#186725) Brenor


Brenor
aktív tag

Na meg arra is kíváncsi vagyok, hogy számít hol veszek telefont? Néhol kb 100 ezer forint árdifferencia van egy készüléken ami azért durva. Érdemes olyan helyen venni ahol olcsóbb?

(#186726) dragon1993 válasza Brenor (#186725) üzenetére


dragon1993
őstag

Számít.
A GSM boltok javítása kérdéses.
A hivatalos forgalmazású telefonokat, meg gyártó javítja.

(#186727) vence válasza cs.zs. (#186720) üzenetére


vence
junior tag

Azért a hosszabb támogatások nagyon is kétes értékűek,
épp eleget lehet hallani belassított telókról, éppen a nagy márkák vonatkozásában.
De a Samu-nál bőven elég már a megfizethető változatok
alul-RAM-ozása ( :D ) is.

A Pixel-ek pedig nem éppen a tartós, vagy igényes hardverükről híresek, (a minap is panaszkodott valaki, hogy elszállt a töltőcsati valami másfél év után ... és a 2. javítást már nem akarta bevállalni inkább nézett egy másik márkát.
Ezek már nem Nexus telók, amiket minden évben más gyártott, apait-anyait beleadva, mert nagyon komoly reklámértéke volt és azokra mindenhol nagyon figyeltek.
Ebből csak a figyelem, szűkebb sávban kiemelkedő kamerák maradtak, a többi dolog leginkább az átlagot is alulról súrolja,
a csili árak mellett.

"olyan fejlesztések történnek amire ma nem is gondolunk"
... hát, az utóbbi évek inkább a visszalépésről szóltak.
A felső kategóriákban pedig jó drágán kezdték mérni a kisebb fejlesztéseket is!
Nem beszélve a folyamatos minőséggel kapcsolatos botrányokról, amiket sokszor csak jóval később ismertek el a gyártók, vagy soha, mint ez a mostani Sha-me-s párásodás-os sztori is volt.
Tudták, hogy az idő nekik dolgozik. :U
Szóval, pl. kamerában csak most jönnek a több évvel ezelőtti speckók újra, persze inkább drágábban.

Itt a legnagyobb "újdonság" az lehetne, ha újra elővennék a cserélhető akksis megoldást ... :D
Kérdés, hogy fogadnák az ezzel kötelezően jóval vastagabb és (nehezebb) telókat és ami még ezzel járna.

Töltés-ben talán most már a Moto az első,
mert ők a szabványos technikával kínálják a csúcsokat (+ wireless)
pl a mostani EDGE széria teljes tartományában.

Szóval pár tesztet most érdemes figyelni.
A Fusion pl a napokban indul(na),
de a L-MM LLC is liszensz vitába kederedett 1 ami céggel, akik a mostani körben már pert nyertek Németo-ban. (Forrás: WW)

A Samsung készülékeket pedig állítólag már a "bezúzás" fenyegeti 1 másik ottani, hasonló royalty-vitában.

(#186728) vence válasza dragon1993 (#186726) üzenetére


vence
junior tag

"A hivatalos forgalmazású telefonokat, meg gyártó javítja."

Ennek a kósza hírnek a hivatalos forrására azért sokan kíváncsiak lennénk itt!

Szóval, köszönettel várjuk a márkánkénti címlistát!

[ Szerkesztve ]

(#186729) ata007 válasza vence (#186727) üzenetére


ata007
tag

:D:D:D:D:Y:Y:Y:Y:DDD:DDD:DDD:DDD

(#186730) dragon1993 válasza vence (#186728) üzenetére


dragon1993
őstag

Most a szüre importos telefonoknak a magyarországon nem / nem biztosan érvényesíthető garanciáját nem hiszed el? Erről mobilaréna videó is volt. [link]

A Samsung a saját online chat felületén a következőt írta:
A magyarországi márkaszervizeinknél a Samsung Magyar Zrt. által forgalomba hozott készülékek garanciális javításával tudnak segíteni. Külföldön vásárolt termékek esetében fizetős keretek között van lehetőség a javításra a magyarországi márkaszervizeinknél, illetve előfordulhat, hogy szervizes kollégáink nehézkesen, vagy egyáltalán nem tudnak hozzájuk alkatrészt beszerezni.

Kösznöm a lehetősége nem szeretnék az egyes márkák garanciáztatási szokásai után kutatni, de tartom a véleményem, hogy a GSM boltok garanciája kérdéses érdemes vásárlás előtt utána járni.

(#186731) cs.zs. válasza dragon1993 (#186730) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ez egyszerűbb mint gondolnád. 1 db levélváltás a bolttal, vagy telefon: Ad-e a bolt a készülék mellé gyári Samsung (szürke) garanciajegyet, amit a Samsung Magyarország elfogad,
vagy nem adnak ilyet?
Csak igen, vagy nem válasz létezik, kitérő nem.
Ez alól kivételek a szolgáltatók, T-, Yeti, Voda, ők nem adnak, de az ő sajátjukat elfogadja a Samu szerviz.

Szegedi boltban vásároltunk 2022 decemberben Samsung A13-at, és láss csodát, adtak hozzá ilyet, azaz Samsung M.o.-tól van a telefon. Szóval az hogy kis bolt, vagy nagy, nem jelent semmit.
eMag automatikusan nem ad, de email-váltás, és utólag postázzák.

:R

...itt kérem mindenki!

(#186732) cs.zs. válasza vence (#186727) üzenetére


cs.zs.
addikt

"...Töltés-ben talán most már a Moto az első..."

kollégámnak van Xiaomi 12T Pro (vagy 13T pro, nemtom, csak azt hogy tizenvalahanyas T Pro) , 120 wattos a gyári, hozzá csomagolt töltője, és vmi 20 perc alatt keni fel a telefont.

...itt kérem mindenki!

(#186733) Teasers


Teasers
tag

Sziasztok. Bocsi az offért. Nemtudom, hova forduljak. Van esetleg olyan topic, ahol a kiegészítőkről, konkrétan tokokról tudnék véleményt szerezni? Iphone 15 pro-hoz szeretnék egy jó tokot.

Köszi :)

(#186734) Zsolt,72 válasza Teasers (#186733) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szia!

Nézz be hozzánk az iPhone-topikba, van jelen pár 15 Pro tulaj. [link]

Külön 15 Pro-topik nincs.

https://hardverapro.hu/apro/iphone_15_tok_elado_2/friss.html

(#186735) Teasers válasza Zsolt,72 (#186734) üzenetére


Teasers
tag

Köszi, repülök is :))

(#186736) Brenor


Brenor
aktív tag

Gondolom szolgáltatónál nem érdemes flagship telefont venni.

(#186737) MaxxDamage válasza Gyarmati_ (#186485) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szépen felment közben az ára!
Nem csak a telefon, de hűséget vállaló szolgáltatás díja ami durva! :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#186738) rasotamas válasza Teasers (#186733) üzenetére


rasotamas
veterán

Egyébként kapcsolódó ON kérdésként, jól gondolom, hogy az Iphone a lehjobb, ha valaki olyan készüléket akar, amihez mindenki gyárt kiegészítőket és a lehető legtöbb féle tok, fólia, kamerás kiegészítő (keret, lencse, magsafe handle), magsafe cuccok, pl akku van?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#186739) rasotamas válasza MaxxDamage (#186737) üzenetére


rasotamas
veterán

Melyik szolgáltató? Mennyiről mennyire? Nem követtem.
Megéri? Jó? Asszonynak Redmi Note 10 Pro volt, most 12 Pro+, fiamnak 11 Pro de én nem vagyok elájulva tőlük, a 120Hz tetszik.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#186740) Gyarmati_ válasza MaxxDamage (#186737) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Érdemes megnézni a flottákat, vannak jó ajánlatok.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#186741) cs.zs. válasza Brenor (#186736) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
de, ott is meg kell nézni.

...itt kérem mindenki!

(#186742) convar


convar
csendes tag

Sziasztok! Létezik-e a (világ)piacon jelenleg olyan kagyló kialakítású (tehát kinyitható kivitelű, és manuális billentyűkkel is felvértezve) okostelefon amelyben Android 7-nél frissebb Android van? Jelenleg, tehát amit újonnan is meg lehet venni legalább ebay-en, amazonon és hasonló helyeken, használtat nem szívesen vennék.

Most egy Samsung Galaxy Folder 2-m van, de sajnos tegnap óta a benne üzemelő Android 7-tel már nem hajlandó a Wolt Futár App együttműködni :( Így aztán bármennyire megszerettem ezt a Folder 2-t, nincs más hátra mint előre, sajnos váltanom kell.

És gondoltam próbálok most is futni vele egy kört itt, mert amúgy annyira szívesen maradnék továbbra is egy szétnyithatós kivitelnél.

Én egyet amúgy elvileg találtam: CAT S22 Flip. Mi róla a véleményetek, mennyire lehetne ezzel futárkodni, tehát mennyire bírná el rendszeresen min. 3 alkalmazás, a futár app, a Waze és a telefon alk. használatát, meg esetleg címre várás közben pár közösségi oldal használatát, mint Telegram, Messenger, Facebook? Ahogy a Samsungnak, úgy ennek is csak ennyit kellene tudnia, de azt akkor már persze remélhetőleg zökkenőmentesen.

Tudom, hardveresen nem éppen egy erőmű ez az S22 (és akkor még finoman fogalmaztam), dehát amúgy meg mégiscsak Android 11 döcög már rajta, így hát az Android 7 után akkor is komoly technológiai szintugrásnak mutatkozik számomra a dolog, ill. remélhetőleg ezzel megint kihúzok így akkor majd legalább 5 évet.

Ill. nyilván ami égetően fontos kérdés, hogy mivel ezt a telót a Caterpillar eredetileg csak az észak-amerikai piacra szánta (méghozzá T-Mobile csomaggal), hogy vajon mennyire tudom majd magyarosítani a telefont, ill. mennyire lesz hajlandó elfogadni az én Digi-s SIM kártyámat, ami tavaly jún. 1. óta már a Vodafone hálózatát használja, csak hogy még bonyolultabb legyen a szitu. Na de a Folder 2-t meg csak a távol-keleti piacra szánták, aztán mégis, mivel Android ugye, első bekapcsoláskor pikk-pakk ki tudtam választani hozzá magyar nyelvet is. Meg a magyar SIM kártyákkal sem volt semmi baja. És mivel ebből az S22-ből is van nem egy "unlocked", vagyis kártyafüggetlen kártya megjelölésű az ebay-en és az amazonon is, így remélem megalapozottnak találjátok hogy minderre akkor tán csak van esély az S22 kapcsán is.

Íme amúgy:
[link]
[link]

Szóval mit gondoltok, működhet?

De persze ahogy kezdtem is, ha van még más készülékjavaslatotok is, akkor csak tessék, nyitott fül (ill. szem) vagyok :)

Amúgy milyen egyszerű is lehetne a dolog ha létezne már Samsung Galaxy Folder 3 is. De hát nem létezik :( (Igen, tudom, van viszont Samsung Galaxy Z Flip meg Z Fold.... ja, fél milláért. Menjenek a pi..)

Előre is köszönök minden segítséget!

[ Szerkesztve ]

Beszélt nyelvek: magyar, és csak a magyar!!!!

(#186743) cs.zs. válasza convar (#186742) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
nekem már az fura, hogy nagyfelhasználóként flip/fold telefont keresel. Alapszabály volt régen, hogy aki állandóan nyúzza az eszközt, ne mozgó alkatrészeset válasszon. Bárhogy szépítjük, a zsanérok kopnak.

...itt kérem mindenki!

(#186744) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok!

Időközben nem történt még vásárlás, de konzultáltam az érintett féllel. Legutóbb ez a hozzászólás volt a mérvadó: [link]

- Árkategória: "miné' olcsóbban"... 80-100 ezer forint maximum, de ha bestbuy nyilván icipicit mehet fölé.
- Használt vagy új? Új
- Hol vennéd meg? Igazából mindegy, szolgáltatónál nincs kedvezményre lehetőségünk most.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? A P30 Lite-ot megjelenés óta nyúzza, tehát hasonló, minél hosszabbra tervezés.
- Mire használnád? Nagyon alapfelhasználás: Facebook, Messenger, hívás, internet, kb ennyi.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Minnél kisebb, annál jobb.

Megbízhatóság, egyszerűség a cél elsősorban, menjen a telefon és kész, mert szegény P30 Lite dadog, harcol a mindennapokban. Most már mindegy a márka, csak jólegyen!!! :DDD

Köszönöm, ha megint segítetek, és sorry, hogy "duplán" írok. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#186745) cs.zs. válasza jUUh (#186744) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
a 80-100.000 Ft nem a csúcs-, ez gyakorlatilag a "néptelefon"-kategória.
Ebben a mezőnyben is jó sokan vannak jelen.
Majdnem mindegy, hogy egy Samsung A25-öt, Moto G84-et, vagy valamilyen Redmit fogtok választani, mind kb ugyanarra lesz jó.

Inkább meg kellene nézni, mi az ami tetszik, és arról beszélni, pro/kontra.

...itt kérem mindenki!

(#186746) Kbali válasza convar (#186742) üzenetére


Kbali
nagyúr

A bejelentős cikk topikjában azt írja egy felhasználó, hogy itthon a 3G lelövése miatt nem megy 4G-n.

(#186747) st6969


st6969
őstag

Üdv,
Motorolajos telefongyártónál melyik most a csúcskészülék? Mikor jelent meg? Kijelzője íves?
Köszi :R

(#186748) Vtwo válasza jUUh (#186744) üzenetére


Vtwo
senior tag

A34 - A54
Normál felhasználásra elég jók és még kapnak 3főverzió(A 17-ig) és 4év biztonsági updatet.

[ Szerkesztve ]

(#186749) floratm válasza cs.zs. (#186743) üzenetére


floratm
senior tag

"Alapszabály volt régen . "

Ma már nem alapszabály, ezeket a mozgó részeket erre tervezik. Sok éven át nyitogathatnád folyamatosan
-A pixelek hálózatkezelézelése szintén ok
-a samsungok pedig már nem jobbak kamerában mint a xiaomik, sőt helyett cseréltek

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.