Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187101) F.B.I. válasza ubyegon2 (#187098) üzenetére


F.B.I.
veterán

A szoftver miatt? Azt pont utálta rajta. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#187102) gg72


gg72
veterán

Sziasztok! Anyumnak kellene vmi új okostelefon, mert elromlott a régije. Teljesen alap dolgokra kell neki és lehetőleg a Telekomtól, ezeket néztem:
- Motorola G34 vagy G53 vagy G54
- T Phone 5G (2023)
- Xiaomi Redmi 13C
- Xiaomi Redmi Note 12
- TCL 406S
Szerintetek?

(#187103) ubyegon2 válasza F.B.I. (#187101) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Hát ha ez is bejött a képbe, akkor azt pont ne! ;]

Amúgy nem értem, hogyan utálhatta a MIUI-t...a beállítások nyilván kicsit bonyolultak egy stock Androidhoz képest, a visual része meg teljesen személyre szabható.

Ahogy olvasom, a Pixel OS-e is egyszerű, akkor azt válaszd.

eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

(#187104) Vtwo válasza bandi0000 (#187092) üzenetére


Vtwo
senior tag

Kiindulva abból, hogy a télen A54-et akartam,amiből aztán A34 8/256 lett ( miután megnéztem jó pár összehasonlító videót és találtam jó áron) és az hasít rendesen általános felhasználásban jó lesz az A35 is szerintem.

(#187105) bandi0000 válasza Vtwo (#187104) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Elvileg elég jó áron tudok szerezni egy 55-öt, így kipróbáljuk, ha nem jön be, akkor még tovább is tudok rajta adni

Xbox One: bandymnc

(#187106) ata007 válasza F.B.I. (#187097) üzenetére


ata007
tag

Ezt egy A35 is tudja ... Meg meg sok telo. Ha kell a jo fenykep, Pixel, ha nem annyira fontos, akkor Samsung.

De a Vence altal oly hon szeretett es vedett Motok-k is szobajohetnek. G54 power, Edge 50 fusion - habar ennek kerekitett a kijelzo szele, nem mindenki szereti.

(#187107) F.B.I. válasza ubyegon2 (#187103) üzenetére


F.B.I.
veterán

Majd átrágatom vele, ne én legyek a rossz tanácsadó, szoftverben és kamerába meg főleg méretben, nagyon jó a Pixel de viszont minden másban komolyabb a XIAOMI (főleg doboz tartalom és töltés idő). :R
ata007: köszönöm de ott kevés a szoftveres támogatottsági idő.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#187108) cs.zs. válasza vence (#187100) üzenetére


cs.zs.
addikt

(én tényleg nem tudom miről beszélsz)
(most az a baj, hogy a mieinkkel nincs gond?)

...itt kérem mindenki!

(#187109) ubyegon2 válasza F.B.I. (#187107) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Az egész Beállítások halmazt ne próbáld átrágatni vele, mert akkor még inkább megutálja. :K Ami nagyon lényeges, wifi, mobiladat bekapcsolása, azokat mutogasd meg neki, plusz ha van olyan, amit szeretne többször állítgatni... Minden másra inkább mondd azt, hogy azokat ne nagyon nyomogassa! :D

Vidám dolog ez...párom mindig távsegítséget kér, de mikor magyarázom a lépéseket, pár lépést önállóan is tesz, én meg tépem a hajam, miért nem azt az almenüt látja, amit mondok neki. :Y

eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

(#187110) Sgr_A válasza cs.zs. (#187108) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az hogy nem motorolád van ;]
hagytad magad elcsábulni egy olyan cég terméke iránt aki csak lehúzza a vásárlókat, ahelyett hogy olyatt támogatnál a melyik talpig becsületes ( moto)

[ Szerkesztve ]

(#187111) nfsu17 válasza cs.zs. (#187108) üzenetére


nfsu17
veterán

+1
Én se tudom mit zagyvál most...a Motorola sapka alól már ki sem lát, és nem tudja mire válaszol.
Leírtam, hogy a Poco F5-ben van fizikai proximity, tehát nem spórolt ki semmit a gyártó...akkor miről hadovál?
Nem tudom melyik nagy gyártó (idared?) spórol ki mindent is a dobozából, mégis csilliók veszik itthon is, meg külföldön is...de hát azt le lehet nyelni.

Sgr_A
Így már világos.

;]

[ Szerkesztve ]

(#187112) cs.zs. válasza Sgr_A (#187110) üzenetére


cs.zs.
addikt

Van 2 db Lenovo laptop a családban (meg 2 db egyéb márkájú), az nem elég?
Az az anyacég, nem?
Támogatom bazzeg !! :DDD
Moto G84-re majdnem elcsábultam, mert még tetszik is, de végül mégsem.

De hogy visszatérjünk az eredeti dologhoz:
Konkrétan nem értem, nem tudom, hogy a 187100-ban mire gondol, miről beszél, na!

...itt kérem mindenki!

(#187113) vence válasza cs.zs. (#187108) üzenetére


vence
junior tag

MI lenne, ha megpróbálnád értelmezni is a leírtakat, mielőtt írsz valamit, mert ezt még válasznak se lehet nevezni.

Egyébként pedig, semmi baj nincs ...
én leírom ...
aki érti érti, aki nem, az pedig nem !
Nincs ebből különösebb probléma!
(legalábbis nekem nincs.)

De pont ilyen semmitmondó reagálásokra nem lenne szükség.

(Ha valaki minimális szinten sem ismeri egy-egy dolog technikai hátterét és nem is érdekloi, nem néz utána stb.
akkor ....)

(#187114) cs.zs. válasza vence (#187113) üzenetére


cs.zs.
addikt

Leírom újra, mert nem tudod értelmezni:
Semmi baja nincs, működik ahogy kell, nincs vele gond.
Az 1 évesben is, meg az 1 hetesben is.

Ezek után azzal jössz, hogy az nem úgy van, nem így kell tesztelni, balf.sz módon állunk a dologhoz. Ha rendesen csinálnánk, akkor kiderülne hogy rossz?
WTF ember ???!

...itt kérem mindenki!

(#187115) vence válasza ata007 (#187106) üzenetére


vence
junior tag

Mikor is védtem a Motorola-t?!
(( Én posztoltam legelőször a szabadalmi balhéról is!
Még a GSM Ar. cikk előtt!))

Én csak (összemérhető) tényeket írok,
kiváló ár/érték arányú telókat említek, javasolok ...

Egyébként az NBC(heck) 50 Pro-s tesztjében konkrétan kitértek az "edge"-re a kijelzővel kapcsolatban és szerintük, semmi probléma nem merült fel, tehát tesztelték ezt a részét is.
De ezzel nem a Mot-át védeném, csak, mint Infó.
Én sem rajongok érte, de nem is kizáró ok, ha minden más ok.

Egyébként javasolhatsz az Edge 40 Neo helyett valami alternatívát,
min. IP67, 12 GB RAM, felsőkategóriás kijelző
(nem prob. ha nem edge! ;] ) jó minőségű sztereo,
jó fogású hátlap ...
nagyjából hozzon hasonló szintet,
szóval, rugalmas a spec.
de azért legyen hasonlóan pofás is,
mert egyébként nem túl sok értelme van az összehasonlításnak.

Gondolom tudod, hogy az Edge 30 -nak nem edge a kijelzője!
És a Moto G84 is becsúszott már 200 € alá, az AMO kijelzőjével
+ Pantone stb.

(#187116) vence válasza cs.zs. (#187114) üzenetére


vence
junior tag

Azt tudod értelmezni, hogy a tesztekben, review-knál leginkább még mostanában is előjön ...??

Ha nem problémás, akkor miért nem tér át minden gyártó a
"virtuális megoldás" -ra ??
Mert eddig - tudtommal - csak kettő nagyobb tolja.
(Tudod egyébként, hogy pontosan, hogy mit jelent a "virtuális"? )

És, ha nem problémás - hanem annyira szuper ez a megoldás, akkor mégis miért tesz a S-ekbe igazi szenzort mgint ?!

[ Szerkesztve ]

(#187117) ubyegon2 válasza vence (#187100) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

ezt így, nem lehet - indiferens - tesztelni!

Nem akkor van a probléma, amikor figyel valaki ...

Értelek! Szóval ha valaki figyel, akkor a galád virtual proxy jól viselkedik, de ahogy nem figyelsz, egyből elkezd csintalankodni! :D Te aztán jól kiismerted azt a nyamvadt virtual proxyt, az már igaz.

Tetszenek ezek a szakmegállapításaid, kapunk majd még ilyet? ;]

(megpróbálok ezután se odafigyelni a közelségérzékelőre, mert a lassan 2 éves Xiaomi 12X és az elődje, a Mi 9 SE is gond nélkül működött eddig)

[ Szerkesztve ]

eladó Samsung PM883 1,92TB SSD 50eft

(#187118) rasotamas válasza nfsu17 (#187084) üzenetére


rasotamas
veterán

Nem tetszik de ingyen elviselem. Bár nem tudom elképzelni, hogy ne nyomkodjam a P30 Promat helyette.

Fizikai ujjlenyomat nálam azt jelenti ami nem a képernyőbe van építve, ezeket sokkal jobban szeretem. Lehet az hátlapi is, mint a Huawei Mate 10 Pro-mnak volt.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#187119) gpuco


gpuco
csendes tag

na szerintem mar uj redmi note 13 pro-t nem is lehet venni magyarorszagon 112e ft alatt :-)))

van valami hasonlo ar ertek aranyban jo telefon manapsag, amit ez teljesitett volna?

[ Szerkesztve ]

(#187120) ata007 válasza vence (#187115) üzenetére


ata007
tag

Kb a hozzaszolasaid 99,99%-ban, de hadjuk, nem fontos, mindenki hulye, foleg en, mert lecsereltem 3 ev utan az asszony motojat a galad Samura ...

Neked foleg nem ajanlok semmit. Mindenki masnak, ha idom van es tudok, szivesen segitek, foleg ha van sajat tapasztalatom az adott keszulekkel.

(#187121) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Rendeltem egy Motorola Moto g32 mobiltelefon, Dual SIM, 256GB, 8GB RAM, Szürke és úgy gondolom alap mindennapi felhasználásra tökéletesen meg fog felelni. (filléres áron)
Ha nem akkor lépek feljebb és a kinézett Edge 50 Ultra lesz majd véve. :K

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#187122) cs.zs. válasza MaxxDamage (#187121) üzenetére


cs.zs.
addikt

Használd egészséggel !
1-2 hét után pro/kontrákat azért biggyessz ide lécci! ;)

...itt kérem mindenki!

(#187123) cs.zs. válasza gpuco (#187119) üzenetére


cs.zs.
addikt

??
Vannak hirdetők (8db) 110.000 Ft alatt.
Mindről nem nyilatkozhatok, de pl Cool Mobile-tól vettünk már telefont, kellemes meglepi volt, szuperek voltak. Talán nem véletlen az "ország boltja" 3.helyezés.

...itt kérem mindenki!

(#187124) rasotamas válasza nfsu17 (#187084) üzenetére


rasotamas
veterán

Úgy néz ki mégis Pixel lesz.
Találtam egy bő fél éves Pixel 7-et szűk másfél év garival 125-ért.
Ha nem jön be max eladom.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#187125) floratm válasza ata007 (#187120) üzenetére


floratm
senior tag

Ajánlj nekem, kíváncsi vagyok

(#187126) ata007 válasza floratm (#187125) üzenetére


ata007
tag

Telefont szeretnel vasarolni?

Ird le a preferenciakat, ha tudok es idom engedi, segitek. Egyebkent a cegnel mi a Moto Edge 40 neo helyett a Samsung A55-t valasztottuk epp a hosszabb tamogatasi ido miatt. Illetve abbol nagyobb mennyiseget tudtunk rendelni, mint a Motobol.

Szerk.:
Egyebkent a Realme 12 pro volt meg versenyben, de az extravagans hatlap miatt kiesett.

[ Szerkesztve ]

(#187127) gpuco válasza cs.zs. (#187123) üzenetére


gpuco
csendes tag

azokon mar tul vagyok. Yes, pont toluk sikerult ma reggel a megfelelo szinben megrendelnem! Remelem amit kiirnak, h raktaron van es maj 20-ig kikuldik igaz.

[ Szerkesztve ]

(#187128) floratm válasza ata007 (#187126) üzenetére


floratm
senior tag

Ez egész jó ajánlat samsung mércével nézve, bár nem vizálló mint a moto, és rambol, rombol is kevesebbet ad...

(#187129) cs.zs. válasza floratm (#187128) üzenetére


cs.zs.
addikt

Az A55? Vízálló, IP67. 8/256 is fut belőle itthon.

...itt kérem mindenki!

(#187130) ata007 válasza floratm (#187128) üzenetére


ata007
tag

Van belole 12/256 -s verzio is.

(#187131) floratm válasza cs.zs. (#187129) üzenetére


floratm
senior tag

Tényleg. valahol csak korlátozott vizálloságot irtak...
ha egy tizezrest rádobok a samura megduplázzák a romot.
12 GB ramost nemláttam- azt a moto még mindig alapáron adja.
de tényleg- samu viszonylatba korrekt

(#187132) MaxxDamage válasza cs.zs. (#187122) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Azért szórják ki, mert van az új verziós G32 ami 5G :)
Az mivel tud többet az 5G kívül? :D

Benéztem!
Sok kezelést kaptam! :DDD

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#187133) cs.zs. válasza MaxxDamage (#187132) üzenetére


cs.zs.
addikt

Megjött és megy vissza, vagy mi??

...itt kérem mindenki!

(#187134) Gregorg


Gregorg
tag

Sziasztok. LG velvet telefonom beázott, tönkrement. Keresek ár érték arányban jó telefont, ami:
-min 6.5-6.6 col
- velvet után kell a szép fényű, élénk színes kijelző. (Amoled és amoled között is látok kulonbseget)
- link to Windows segítségével tudjak appot futtatni számítógépen

Amiket eddig néztem:
A55 szép, nagy de kijelző szürkés árnyalatú, szinszegény
S24+ szep is jó is, de drága
Oneplus nord 3 (sehol se találok élőben, hogy meg tudjam fogdosni
Honor 90 , sjo teló nak tűnik de a lekerekített kijelzőből elegem van velvet után.

Milyen más opció van 200-250 kornyekeig?
Oneplus 12r nem tűnik sokkal többnek mint a nord 3.

Látom motorolat nagyon nyomja itt valaki, nem jó, nekem MS integráció kell, gépen kell telefonáljak s kontaktokat mentén, ezzel dolgozom. Airdroidot ismerem.

Nem kell erőgép, nem fogom felhevizeni a gépet, de pl wireless törlés előnyben részesítem.
Köszönöm a tanácsokat.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#187135) Vtwo válasza Gregorg (#187134) üzenetére


Vtwo
senior tag

Nothing phone 2?

(#187136) ata007 válasza Gregorg (#187134) üzenetére


ata007
tag

Nem en vedem a Motot, de ... Azon is droid van. Link to Windows is tobb mint valoszinu, hogy mukodik ... Nem ertem miert zartad ki.

Szerk.: nezz ra a Pixelekre is.

[ Szerkesztve ]

(#187137) MaxxDamage válasza cs.zs. (#187133) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Dehogy! :)
Majd 05.20-22. Körül várható az érkezése.

Kórházba vagyok rehabon és sok kezelést kapok, aztán félre néztem a dolgokat. :D :P

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#187138) Gregorg válasza ata007 (#187136) üzenetére


Gregorg
tag

Link to Windows minden droiddal elerheto, de csak a hivás, photos és messages funkció. App megnyitás tudtommal csak Samu, oneplus, honor esetén van. A motor desktop funkciója jónak néz ki de , de nem tudok arról hogy hívás funkció lenne. Azaz a hivást a gépen tudnám kezelni.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#187139) cs.zs. válasza Gregorg (#187138) üzenetére


cs.zs.
addikt

A windows "telefon-kapcsolat" szolgáltatása bármilyen márkájú droidos telefonnal fullosan összekapcsol, és a PC kijelzőjéről kezelhető a telefon bármilyen funkciója. Nem márkafüggő.



(már a fényképkészítés folyamata is ott volt a nagy kijelzőn, csak nem tettem ki telére)

...itt kérem mindenki!

(#187140) Vazsi92


Vazsi92
újonc

Sziasztok,

Kis segítséget kérnék. Általában 4-5 évre veszek telefont, a középkategóriából szoktam vásárolni. Jelenleg egy xiaomi redmi note 9t-ről váltanék, a kinézett modellek:

- Xiaomi Poco F5 5g (256/12)
- OnePlus Nord 3 5G (256/16)
- Motorola Edge 40 Neo 5G (256/12)
- Infinix Note 40 Pro 5G (256/12)
- Nothing Phone (2a) (256/12)

Fontos, hogy a dokumentáció kezelés normális legyen rajta, sokszor előfordul, hogy excel, word, pdf fájlokat kell használnom (általában csak olvasni), illetve a fényképezőgépet használjuk sűrűbben (átlagfelhasználás). Ezen kívül netezni, böngészni, videót nézni szoktam sűrűbben, játszani egyáltalán nem. Xiaomi IP kamerákat használunk otthon, de szerintem az appot teljesen jól kezeli más márka is, így nem gondolom, hogy ez fontos tényező. AOD funkciós telóm nem volt még, viszont eléggé hasznosnak találom, és ahogy hallottam a Poco F5, ezt nem teljesen úgy alkalmazza, ahogy a funkció nevéből következtetni lehetne erre...

Ezek alapján melyik telót ajánlanátok? Az Infinixről nem sokat olvastam még hazai oldalakon, viszont úgy láttam külföldön kezd betörni a piacra. Én talán leginkább JELENLEG a Nord 3 felé húzok, de húztam már a többi felé is... :))

Köszi előre is... :)

[ Szerkesztve ]

(#187141) cs.zs. válasza Vazsi92 (#187140) üzenetére


cs.zs.
addikt

Szia,
feladtad a leckét, mindenki csak pislog
:))

...itt kérem mindenki!

(#187142) Gregorg válasza cs.zs. (#187139) üzenetére


Gregorg
tag

Ha valóban így van megyek veszek egy 13T-t vagy pont egy NP2-t.
De tudomásom szerint sajnos nem. Pl xiaomi-val össze lehet kötni de csak egyes funkciók mennek vele. Screen share pl pont nem.

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#187143) Orgi válasza Vazsi92 (#187140) üzenetére


Orgi
őstag

Ezekre a feladatokra szerintem mindegyik megfelelő lehet, én személyes preferenciám alapján a Nord 3-at vagy a NP2a-t választanám. Nézd meg őket élőben, aztán amelyik jobban bejön :)

(#187144) nfsu17 válasza Vazsi92 (#187140) üzenetére


nfsu17
veterán

hallottam a Poco F5, ezt nem teljesen úgy alkalmazza, ahogy a funkció nevéből következtetni lehetne erre...

Valóban nem, ez kb az összes xiaomi/poco/redmi olcsóbb telókra igaz.
Az AOD náluk nagyjából 10s-ot jelent. :D
Ellenben ha lehet (akarsz) romolni rajtuk, akkor azon már működni fog majd rendesen.

Amúgy nagyon jó lista, szinte pont ezek közül kellett nekem is választani, mert ezekre szűkült a listám.

Végül az döntött, hogy nagyon jó áron tudtam az F5-öt megvenni.
A Nord3-ért már sajnáltam azt a pénzt.
Edge kijelzős teló nálam OFF...meg ha még stock droid is.
Infinix (nincs bajom a kínai márkákkal...de azért kísérleti nyúl sem akarok lenni)
NP2a (na ez végképp betette a kaput, sok álmatlan éjszakát okozott, hogy nagyon kellene....aztán végül döntött az, hogy az UI lehet tetszene nekem két hétig, utána meg már valami simple-ebb is elég lenne, nem kellene évekig vagánykodni...meg a teló mérete is már nagyon nagyon határeset (már az F5 is a maxot súrolja, ennél nagyobbat én nem akarok venni)
Mivel az F5 előtt is xiaomi telóm volt, így igazából csak vettem egy frissebb/gyorsabb/jobb akksis modellt, szvsz olyan óriási előrelépés nem is történt.
De én olyan vagyok, hogy nem is mindig akarok himaláját mászni egy síkság után, elég egy domb is köv. ugrásnak.

(#187145) Milka 78 válasza Vazsi92 (#187140) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A Motot is lehúzhatod, mert ott is 10mp/fény/mozgás érzékelős az aod.

(#187146) Vazsi92 válasza nfsu17 (#187144) üzenetére


Vazsi92
újonc

Igazából én meg a nord 3-at tudnám kicsit jobb áron, de a jelenlegi Xiaomival is elégedett vagyok/voltam, ezért az F5 eléggé izgatott...
Lehet abból indulok ki, hogy mivel hosszabb távra szeretném venni, melyik termék kapja legtovább a frissítéseket...

(#187147) Vazsi92 válasza Milka 78 (#187145) üzenetére


Vazsi92
újonc

Nah ez új info. Köszi!

(#187148) Vazsi92 válasza Orgi (#187143) üzenetére


Vazsi92
újonc

Az a baj, hogy tényleg tetszik mindkettő, így ez alapján nem fogok tudni választani :DDD
A Nothing nagyon megfogott egyébként, de úgy hallottam a terméktámogatásba nem feltétlen túl jók... Amúgy a Nothingból az 1-es sokkal faszabbul néz ki szerintem, de az meg tényleg nem sokáig kapja már a frissítéseket, ha jól tudom

(#187149) gejala válasza Vazsi92 (#187148) üzenetére


gejala
őstag

Nothing 1 eléggé kísérleti telefon lett, ma már nem éri meg. Támogatás is véget ér A15-el.
Most 2a-t érdemes venni vagy megvárni a 3-t. De az egészen más árkategóriába jön.

(#187150) Orgi válasza Vazsi92 (#187148) üzenetére


Orgi
őstag

Érdemes belenézni mondjuk a 2a fórumban, nekem nem ez jött le. De szerintem egyikkel sem tévedsz nagyot.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.