Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62201) Tobika1


Tobika1
senior tag

Sziasztok!

Webos- ban lehet tematikusan csoportosítani (szűrni )a csatornákat? A régi T-home- os beltériben lehetett (ismeretterjesztő, kereskedelmi stb stb). Egyébként 42lb670v-m van a legújabb béta os-sel.

(#62202) gzomi3412 válasza Shingen (#62186) üzenetére


gzomi3412
újonc

mind meg volt .. :/ de a poén h rámsoltam egy pendrájvra és arrol meg jo ..csak a win 10 lesz a hibás vagy nem tom -.- :)) :N

(#62203) cidalain válasza Kozs (#62194) üzenetére


cidalain
veterán

Szerintem megoldhato ha jo fejek, hogy te ilyen tipusszamut szeretnel, olyat tudnak e hozni neked.
(Amikor pc alaplapot vettem, mondtam az infosoknak hogy xy tipus kellene de rev 1.0 vagy rev 1.1 legyen, a 2.0 nem erdekel. Es akkor ugy kertek be arajanlatokat a nagykerekbol. Es nem a legolcsobbat vettem mert abbol a nagykerbol nem igazoltak vissza a reviziot, hanem az 500 ft-tal dragabbat, mert ott megneztek es rev 1.1 volt. Es ez magyar sztori.)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62204) cidalain válasza Tobika1 (#62201) üzenetére


cidalain
veterán

Van kedvencek csoport. Tobbet is lehet definialni. Csak neked kell belepakolni a csatornakat.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62205) rongylab válasza gzomi3412 (#62202) üzenetére


rongylab
tag

írtam már tegnap is. a videólejátszót próbáld meg állítgatni a PCn, vagy alap beállításra tenni. nekem nvidia gforce van, abban is lehet ezer dolgot állítani, akár a hdmi tipusát is. hdmi 1.4 kell. csak az a jó a 3D-hez. pont ezért nem állítok el semmit, mert nem tudom mi mit változtatna. alapbeállítással jó a 3d. vagy esetleg próbálj meg videokártya driverjét cserélni, frissíteni. szerintem nem a tv-vel lesz baj,

(#62206) olasz69 válasza gzomi3412 (#62202) üzenetére


olasz69
senior tag

Miért poén?
Ezt írtam tegnap! :F

"Hdmi-vel csatlakoztatod?
Nincs csatlakozási hiba,törés .....
Esetleg nincs RGB-re állítva valami....
Külső -Hdd-ről nem próbáltad,vagy pendrive-ról?"

rongylab -nak írtam tegnap
"Külső eszközről a 3D MKV-k szépen futnak 3D-be..... pedig :F
Mert ha így jó akkor máshol a hiba,ha nem akkor beállítás-elállítás."

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#62207) rongylab válasza olasz69 (#62206) üzenetére


rongylab
tag

Ne nekem írd, nálam tökéletes.én is neki próbálok tippeket adni.

(#62208) olasz69 válasza rongylab (#62207) üzenetére


olasz69
senior tag

(#62182) rongylab olvasd vissza,nem azért írtam ,csak azt másoltam fentebb amit tegnap írtam neked!
először mintha neked is olyan lett volna a 3d-képed vagy nem? :F
idézem:
"őő nálam ilyen az igazi 3D adás, szemüveg nélkül."
:Y

ezzel befejeztem ezt a témát!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#62209) rongylab válasza olasz69 (#62208) üzenetére


rongylab
tag

ez igaz hogy ezt irtam, mert azt gondoltam szemüveg nélkül próbál 3D adást nézni. és arra próbáltam célozni hogy fel kell venni a szemüveget. bocs ha félreérthető lett.

Viszont mint kiderült, szemüveggel is szét van neki esve a kép.

(#62210) leroyclub


leroyclub
senior tag

Mostanában a TV-m (55lb630v) nagyon lassan vált csatornát. UPC mediacarddal használom. Van olyan hogy fél percig is eltart neki. Ha ki-be kapcsolom akkor általában jó, de 1-2 óra használat után szoktam észrevenni. Mi lehet a hibás? Érdemes lenne hívnom a szervízt? Fél éves a TV.

(#62211) olasz69 válasza rongylab (#62209) üzenetére


olasz69
senior tag

Semmi gond,! :R
csak már nem a topikba tartozik a pc-s 3d lejátszás,gondolom arra van megfelelő fórum!
:)

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#62212) Netye


Netye
csendes tag

Sziasztok! Az LG 50 LF652 -vel szemezgetek! Filmeket szeretnék nézni az You Tube-ról, egyelőre más elképzelésem nincs. Jelenlegi ára 200 eFt. Jó választás, esetleg tudtok jobbat? Köszi!

(#62213) cidalain válasza leroyclub (#62210) üzenetére


cidalain
veterán

Es ha beirod a szamot, majd rogton OK-t nyomsz akkor is fel perc?

#62212) Netye
A youtube-os filmnezes lutri. Vagy menni fog folyamatosan vagy szaggatni fog.
100 tenyezo van, ebbol az egyik az hogy az okostevek hardvere messze van a szamitogepeketol. Tehat a teverol valo bongeszes, appal valo videonezes online nem az erosseguk. (De ez minden gyarto okostevejere igaz!)
Videoklipeket neha nezek hatterkent, de azok nem 2 oras videok, es nem is mindig hd-k, az meg ok. Viszont ha egyszer-egyszer megakad akkor nem kotom fel magam, filmnel az mar zavaro lehet.
Az online filmezgeteshez en a tablet kepet vetitem a tevere, igy a reklamokkal, javascript lassito szarokkal a tablet hardvere kuzd meg.

Nem lebeszelni akarlak, csak helyretenni hogy a mai okostevek nem szamitogepek. Igy online filmnezesre, yt-ozasra onmagaban nem jo valasztasok, csalodas lesz.
(Egy 15 ezres android okosito hdmi-vel sokkal jobb sok esetben mint maga a tv)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62214) Netye válasza cidalain (#62213) üzenetére


Netye
csendes tag

Köszi! Sokat segítettél! Nem vagyok a témakör avatott ismerője, és egyébként is egész jó tévém van, Mi a megoldás, hogy éjszaka / rossz alvó vagyok / a yt-ról filmeket nézzek a tv-n? Segíts légyszi! szene.laszlo@freemail.hu a privim Köszi!

(#62215) cidalain válasza Netye (#62214) üzenetére


cidalain
veterán

Én sem vagyok szakértő. ha amúgy is jó TV-d van, akkor én valamilyen TV okosítót vennék hozzá inkább arra a felhasználásra. HDMI-vel csatlakozósat, mondjuk androidos OP rendszerrel.
Nincs tapasztalatom ilyen téren. nézz utána hátha van ilyen topic a Prohardveren..

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62216) #94529552 válasza leroyclub (#62210) üzenetére


#94529552
törölt tag

Próbáld ki a szabadon vehető csatornák között(ha nálad van ilyen, mint pl. DIGI-nél a Music Channel és az U tv) milyen gyors a váltás. Ha itt is lassú, akkor fw frissítést, és/vagy visszaállítást és néha egy 15-20 perces áramtalanítást is csinálhatnál.

Netye Semmi gond a youtube-bal, már a tavalyi tévéken is folyamatosan megy és hibátlanul. Az idei szériában még jobb és gyorsabb az új webos2-es fw. Ha a wifi rendszered túlterhelt, vagy gyenge, akkor lan kábellel csatlakoztasd. Másik megoldás ha PC vagy Laptopról megy HDMI-n keresztül. Én inkább ilyen módon oldanám meg, mint az előbb említett kütyüvel, ami nem is olcsó, plusz külön táp is kell neki és újabb távirányító.

[ Szerkesztve ]

(#62217) cidalain válasza #94529552 (#62216) üzenetére


cidalain
veterán

Saját tapasztalat, hogy ha már megy a Youtube akkor már menjen a nezzonlinesorozatokat.hu is. Az meg ugye tele van reklámmal, és azt tuti nem bírja el a tévé böngészője.

Szóval ha az ember úgy kérdezi hogy online filmezére mit vegyen, akkor biztos nem egy okostévét fogok neki ajánlani az első helyen. (És akkor ha valaki azt kérdezi hogy online filmezére az okostévé jó e, biztosan azt fogom mondani hogy lehetséges vele, de nem célhardver, és vannak jobb megoldások.)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62218) mastodon válasza Netye (#62212) üzenetére


mastodon
aktív tag

Nekem LF632V-m van, simán mennek a filmek youtube-n, egy hónap alatt sosem volt akadás. WDR3600-as routeren át.

[ Szerkesztve ]

(#62219) #94529552 válasza cidalain (#62217) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem nézek mostanában online sorozatokat, de ha valakinek ilyen igénye lenne, sokkal praktikusabb letölteni
egész évadokat, és reklámok nélkül nézni. Online film dettó.

(#62220) Robertó79


Robertó79
tag

Valakinek van tapasztalata erről a tv-ről LG 42LF561V?

(#62221) leroyclub válasza cidalain (#62213) üzenetére


leroyclub
senior tag

Igen akkor is nagyon lassan váltja át. Látom hogy mi a következő csatone neve, leokézom, majd eltelik kb 10-15 másodperc és csak utána váltja át.

(#62222) huncutka1029 válasza leroyclub (#62221) üzenetére


huncutka1029
addikt

nézd meg nem melegszik e a conax modul!
Vedd ki, majd csatlakoztasd újra. A dekódolás miatt lassú, ez elsősorban nem a tv hibájára utal, hanem a moduléra.
Próbáld meg tetőantennával modul nélkül behangolni a mindig tv adásait, és ott is nézd meg a csatornaváltás sebességét. számgomb + ok. (max 2-3 mp elfogadható.)
Ha modul nélkül a mindig tv-nél is ezt tapasztalod, akkor hívd az LG szervízt, és lehet tuner hibára gyanakodni.
Egyéb esetben a tv szolgáltatónál kérj új ci modult. :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#62223) cidalain válasza huncutka1029 (#62222) üzenetére


cidalain
veterán

En is a cl kartya hibara gondoltam elsokorben...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62224) gulupeti


gulupeti
senior tag

Szerintetek honnan lenne érdemes a még elérhető forrásokból 42LB671V televíziót vásárolni? Unokatestvéremnek megtetszett az enyém, így ő is ilyet szeretne, azonban a kínálat az utóbbi hetekben/hónapokban igencsak leredukálódott.

(#62225) cidalain válasza gulupeti (#62224) üzenetére


cidalain
veterán

Arukereso szerint 2 helyen van.
A mediamarkt az egyik, ami hivatalos forgalmazo. Onnan pl erdemes.
Hat igen, az ar. Hivatalos magyar forgalmazotol mindig is kicsit dragabb volt.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62226) Yogi Bear


Yogi Bear
aktív tag

LG 2015 évi televízió sorozat.

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#62227) yvsmad válasza Yogi Bear (#62226) üzenetére


yvsmad
őstag

Ez egy nagyon jó táblázat, köszi!
Érdekes, hogy a 8-as széria alatt mindössze 1 db 3D-s típus van, az LF650. Már most megjósolható, hogy ebből az évjáratból is a 650-es lesz a legnépszerűbb modell, hacsak nincs valami durva típushibája, ami frissítéssel nem orvosolható.
Az is jól látszik, hogy az 5-ös szériában a képfeldolgozás kezdetleges szinten áll, erről téptem a számat 2 nappal ezelőtt. Maga a gyártó is bevallja, a picture mastering index fele/harmada a 6-os szériáénak.
A 7-es szériát gyakorlatilag kinyírták, 2 azonos tudású modell maradt, az is csak azért, hogy legyen ami 7-essel kezdődik.

[ Szerkesztve ]

(#62228) cidalain válasza yvsmad (#62227) üzenetére


cidalain
veterán

Az hogy az index mit mutat, nezopont kerdese. Fokent marketing bullshit.
Ha neked 2 ft-od van nekem meg 1 akkor te ketszer olyan gazdag vagy, de ugyanugy ehenhalsz ;)

Minden mutato ami index azert lett kitalalva hogy a jobbat vegyed meg.
Egymas melle teve a kep nem ketszer szebb. Technologiailag lehet hogy a szuro jobb, de hogy ebbol mit lat a szemunk az kerdeses.

Tavaly meg motion clarity indexnek hivtak 0-1000 kozott volt.
Most a PMI szamot megnoveltek, ennek 2500 vagy hogyan. Mindenkeppen jobbnak kell lennie mint a tavalyinak. Aztan hogy az MCI hogyan hasonul a PMI-hez az mar mindegy.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62229) yvsmad válasza cidalain (#62228) üzenetére


yvsmad
őstag

Én már láttam 5-ös LG-t élőben, sportközvetítés alatt nem volt képes folyamatosan oldalra görgetni a képet, szaggatott a mozgás, a képváltásoknál meg szétestek a kontúrok. De te csak hidd azt, hogy ugyanazt kapod, mint a 6-os széria, csak jóval olcsóbban, majd rájössz otthon a 2. héten, hogy milyen jól bevásároltál. Csak akkor már nem tudod visszacserélni a tévét, szervizben meg nem javítható, mert ennyit tud. Minél nagyobb képernyős 5-ös tévét veszel, annál bántóbbak lesznek ezek a hibák.

[ Szerkesztve ]

(#62230) cidalain válasza yvsmad (#62229) üzenetére


cidalain
veterán

6-osom van. Jo.
De nem hiszem el hogy ami ez alatt van, az egy rakas tragya csakn es hasznalhatatlan.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62231) yvsmad válasza cidalain (#62230) üzenetére


yvsmad
őstag

Az 5-ös szériát Kelet-Európa, a vendégmunkások és a 3. világ számára gyártják.
32" méretben nagyiéknál még elmegy, mert örülnek, hogy el tudják rajta olvasni a feliratokat, ami az 51 cm-es (20"-os) CRT-n már gondot okozott, de >50" méretben 250 ezreket kiadni érte elég nagy melléfogás. Ezek a tévék csak közintézményekbe jók, ahol nyomhatják a reklámokat nagy képernyőn.

[ Szerkesztve ]

(#62232) #94529552 válasza cidalain (#62230) üzenetére


#94529552
törölt tag

Jól teszed, hogy nem hiszed el mert nem is igaz.
(#62227) yvsmad Eléggé hibás és hiányos a táblázat, ha nem vetted volna észre. Kérdés: mikor, kinek és milyen célból készült? El tudok ilyenből több tucatot is képzelni.

[ Szerkesztve ]

(#62233) herdsman12 válasza yvsmad (#62227) üzenetére


herdsman12
őstag

Részben kamu az a táblázat, a 42, 50 és 55LF650 sorozat, a 2014-es kiadásokhoz hasonlóan Direct LED és nem a táblázatban írt Edge LED.

(#62234) Intelligencs

Valakinek már sikerült rájönnie, hogy WEB OS 2.0 alatt hogyan lehet beállítani a videólejátszást úgy, hogy ne kezdje állandóan az elejéről a mappában lévő filmeket?

The Amiga, Born a Champion

(#62235) yvsmad válasza #94529552 (#62232) üzenetére


yvsmad
őstag

Hiányos, mert nincs minden egyes feature felsorolva, de attól még jól mutatja a különbségeket.
A 'mikor' kérdésedet nem is értem, nagyon későn írhattad már.

herdsman12: Már megállapítottuk egyszer, hogy egy típusból létezik többféle változat, ami területenként, sőt azon belül még kijelző méretenként is változhat, tehát nem feltétlenül hibás.

[ Szerkesztve ]

(#62236) huncutka1029 válasza Intelligencs (#62234) üzenetére


huncutka1029
addikt

Ha DLNA-n nézed, akkor a kliens megjegyzi, hol hagytad abba. a tv nem tudja, csak kikapcsolásig megőrizni ezt az adatot.Akkor is csak USB lejátszás esetén.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#62237) dptrsk válasza huncutka1029 (#62236) üzenetére


dptrsk
addikt

Nekem WebOS1-es (LB671V) Tv-m van és USB lejátszás esetén kikapcsolás után is van folytatás, ahonnan abbahagytam lehetőség.

(#62238) TeeJay válasza dptrsk (#62237) üzenetére


TeeJay
félisten

úgy bizony, mindenhol megjegyez mindent
sőt ha kirántom a HDD-t és teszek rá még valamit
majd visszadugom akkor is tudni fogja amit már néztem benne hogy hol hagytam abba

másik kérdés
elvileg jövőhéttől várható hogy jön majd a TV-re a frissítés?
végre tényleg lesz DLNA alatt hangsáv váltási lehetőség?
álmaim teljesülnek végre és elfelejthetem a HDD-re másolást meg a hosszú HDMI kábelezést

tudom jobb minőség lenne ha laptopról HDMI-vel tolnám le a filmet de bőven jó a DLNA is és legalább nem tekerem vele a laptopot feleslegesen :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#62239) herdsman12 válasza yvsmad (#62235) üzenetére


herdsman12
őstag

Ok, én is megállapítottam, hogy későbbi módosításig a 42, 50 és 55LF650 sorozat, a 2014-es kiadásokhoz hasonlóan Direct LED és nem a táblázatban írt Edge LED.
Sokak szerint ez lényeges infó, ezért is írtam le.

(#62240) #94529552 válasza herdsman12 (#62239) üzenetére


#94529552
törölt tag

Helyes volt az észrevételed. Nem is kell kp-nek venni egy ilyen táblázatot.

(#62241) *H* válasza TeeJay (#62238) üzenetére


*H*
aktív tag

Igen, a már most is elérhető 1.4-es verzióban is lehet DLNA-n hangsávot váltani.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#62242) Intelligencs válasza huncutka1029 (#62236) üzenetére

Köszi, nem erre gondoltam, valószínűleg rosszul fogalmaztam. Ezzel nekem nincs baj, frankón megjegyzi, hogy hol tartottam az adott filmmel, és fel is ajánlja, hogy folytassa-e onnan, ahonnét abbahagyta.

Szóval a problémám az, hogy amikor véget ér az utolsó film is a mappában, akkor automatikusan visszaugrik az elejére, és újrakezdi a mappa első filmjétől kezdve. Nálunk a gyereknek úgy szoktam mesét engedni nézni, hogy egy mappába bepakolok X db. mesét, amiről mondjuk tudom, hogy 30 perc hosszú, és az utolsó után leáll. Legalábbis a médialejátszót be lehetett így állítani. Viszont amióta a tévéről nézzük DLNA-n, folyamatosan, örökké megy a lejátszás, nem tudom magára hagyni a gyereket a szobában, mert sosem lesz vége, ő meg nézné ugye örökké. :DDD Biztos van a videólejátszónak valahol egy olyan menüpontja, ahol be lehet állítani, hogy egy ismétlés után leálljon, vagy örökké menjen, de nekem nem sikerült még megtalálnom.

The Amiga, Born a Champion

(#62243) mobilizmo válasza TeeJay (#62238) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Miért lenne jobb a minőség a noti-hdmi konstrukcióval, mint a dlna-n keresztüli lejátszás?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#62244) TeeJay válasza mobilizmo (#62243) üzenetére


TeeJay
félisten

azt mondják szebb a képminőség ha rendes lejátszóval tolod rá HDMI-n mintha a TV elektronikája játssza le a filmet.
első esetén csak kijelzőként funkcionál a TV másodikban meg maga a lejátszó is és az elektronikától sok függ gondolom.

nem én találtam ki sok helyen olvastam hogy elvileg az jobb minőség
csak nekem macerás a 3méteres HDMI kábel, meg a laptopom letöltős gép és ha az játszaná le a filmet is akkor jobban lenne terhelve

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#62245) direwolf válasza mobilizmo (#62243) üzenetére


direwolf
őstag

Nem törvényszerű, hogy jobb, de a szgépen egy rakás lehetőséged van a lejátszási lánc (konténer-splitter-dekóder-filter-renderer) finomhangolására. Ha nem is értesz hozzá, de mondjuk a MediaPlayer Classic Home-Cinemát használod, már egy jobb minőséget kapsz, mint az átlag lejátszók. Ebbe gondosan összeválogatott szoftvereket raktak össze. A TV szoftverét meg kitudja honnan lapátolták. Elnézve a WebOS fejlesztést, akár nagyobb összeget is tennék rá, hogy egy kici-gazdaszágosz tákolmány. De nem teszteltem, úgyhogy ez csak elmélet!

szerk: juteszembe. azt már észrevettem, hogy a fullhd filmeket borzasztóan szemcsésíti a tv lejátszója. Önmagában ez még nem az ördögtől való, de ezen semmi finomhangolási lehetőség, így a végeredmény lehet hát hogy is mondjam... slejm :) (én a teljesen natúr megjelenítés híve vagyok, nem szeretek semmi extra feldolgozást, filterezést. Ma már elérhető mindenből igen jó minőség, nincs semmi szükség hókusz-pókuszokra)

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#62246) Beni2360 válasza direwolf (#62245) üzenetére


Beni2360
félisten

"azt már észrevettem, hogy a fullhd filmeket borzasztóan szemcsésíti a tv lejátszója"
Hát szerintem ott beállítási gondok lehetnek. Éppen azért mert a sz.g-ről lejátszva nem szemcsésedik mert akkor monitorként szerepel.
Nekem 3 hónapja van meg a TV és még most is állítgatok rajta és több fajta beállítást használok.
Nem egyszerű dolog nem halandónak való mint a régi tv-nél volt.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62247) Nightman1


Nightman1
tag

Egy általános kérdésem lenne. Ha 2 tipus közt csupán annyi a különbség,hogy az egyik 2014-es és 100Hz-en pötyög,míg a másik 2015-ös és 300Hz-en,érdemes az újabbat venni ha kb 15 ezer a különbség?
Úgyértem nagyon számottevő a + 200Hz képfrissítés?

(#62248) leroyclub válasza huncutka1029 (#62222) üzenetére


leroyclub
senior tag

Nem melegszik. Sajnos nem tudom letesztelni mert nincs mindig TV-m csak UPC. Ami érdekes, hogy egy ki-be kapcsolás után megint jó 1-2 óráig. Elsőkörben megpróbálom kicseréltetni a mediacardot és ha úgy is rossz akkor jöhet a szerviz.

[ Szerkesztve ]

(#62249) cidalain válasza leroyclub (#62248) üzenetére


cidalain
veterán

Kollega rosszul mondta, nem kell mindig tv.
Ki kell szedni a modult, majd az m1-m2-m3 kozott kapcsolgatni, azokhoz nem kell a kartya. Esetleg meg azelott kartyaval egyutt kiprobalni ezek kozott a kapcsolgatast.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62250) huncutka1029 válasza cidalain (#62249) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem mondtam rosszul, csak másik tunerrel DVB-T- vel kellett volna kipróbálni a DVB-C ellenében. ;)
DE igazad van, a közszolgálatikat kódolatlanul kell adni minden szolgáltatónál, azt megnézheti modul nélkül is. :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.