Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75177) sb válasza mancer7151 (#75173) üzenetére


sb
veterán

Áhh. Lebeszéltem magam (és a fiam) anno a GT-ről, aztán most akciós áron "muszáj volt" rendelnem egyet. Közben ugyanezért a Batman moc-ért akartam még kifutás előtt egy Batmobilt. A S@H-ról lemaradtam, de az is jött egy szembe Alzán, azt is megrendeltem.
Erre most itt a Batmobil GT-ből. :D Na mindegy, úgyis csak kék. :D

@ADAM1337
Az Audi egyből megtetszett nekünk is, elektronikára én is írtam megjelenéskor, hogy ha ennyi lesz akkor az eléggé bestbuy kategória. Akkor 45-50-et tippeltem, 40 alá nem gondoltam, hogy beér. Legalábbis itthon.
Igaz én fordítva ülök a lovon: annyi motor van itthon, hogy már felesleges, de így is be kellett húzni. A fenti sztoriból jött az, hogy GT-s akartunk venni, majd a fiam is ráugrott az Audira, hogy inkább ezt szeretne szülinapra, hagyjuk a GT-t. Így nálunk már októberre meglett az Audi.
Az építésből kimaradtam és kivételesen követni sem volt időm, gyorsan összerakta. Nekem csak a 30-40 perc matricázás jutott. :D

@Throme
:R
Jól sikerült, illik a témába. Ha nem hozza a Lego a megfelelő WV szetteket akkor megoldod a bővítést egyre több kiegészítővel. És hát ez is a Lego lényege.

Nekem az a kicsit bigfoot/CC Batmobil is bejön. :)

@csaabz
Jók lettek, és a képek is, már szokásosan.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.