Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-21 14:17:30

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69443) Dilikutya válasza ZsZso (#69442) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vidiyo-t most kell venni, elég kemény akciók voltak rá a közelmúltban, pár ezerért dobálták a nagyobb készleteket is. Más kérdés, hogy az app-ban irtó kevés lehetőség van, pedig fantázia lenne benne. Hidden Side ugyanez, app szempontjából mindegy, melyik készleted van meg, a különbség csak annyi, hogy a picinél az AR több látványelemet rak hozzá, a kastély meg magában is kész, sőt kimondottan impozáns épület. Pár hónapja csaptam le rá, pedig amúgy nem is szerepelt a kívánságlistánkon, de nem tudtam annyiért otthagyni, mert mint épület jól néz ki, kellően részletes, a kísértetház téma a horror rajongásom miatt eleve kedves. Nagyon húz a szívem a nagy kísértetház felé is, nézegettem használtan, úgy is nagy ára van, de lehet racionalizálok kicsit a Lego beszerzéseken, hogy vele együtt se szálljonak el a költségek. :) Az a baj, hogy kéne az Optimus Prime is, meg jó lenne egy modulárist is kipróbálni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.